Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μηνυματα και υποστηριξη!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 17 Ιανουάριος 2018 - 13:41:58

καλησπερα σας.

σημερα πριν απο λιγη ωρα απ οτι ειδα,ανοιξε ενα θεμα που αναφεροταν σε προβλημα που παρουσιαζει η ειδοποιηση των μηνυματων.

μετα απο λιγα λεπτα ο διαχειριστης απαντησε πως πρεπει να το αναφερουμε στην υποστηριξη και κλειδωσε το θεμα!

 

και ερχομαι τωρα εγω και ρωταω...

εσεις κυριοι διαχειριστες δεν αντιμετωπιζετε αυτο το προβλημα στους δικους σας ηρωες???

δεν γνωριζετε οτι απο χτες δεκαδες χρηστες,αν οχι ΟΛΟΙ οι χρηστες,δεν εχουν πλεον ειδοποιησεις στα μηνυματα τους???

ειναι λογικη  απαντηση να στειλετε δεκαδες χρηστες με τικετ στην υποστηριξη ενω ΜΠΟΡΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ ή τελοσπαντων να βγει και να κανει μια δηλωση για το θεμα???

ποιος ο λογος να κλειδωνετε ενα θεμα τοσο γρηγορα δινοντας μια ξυλινη απαντηση οταν υπαρχει και το ανθρωπινο στοιχειο στο παιχνιδι και εσεις απευθυνεστε λες και εχετε να κανετε με ρομποτ???

 

ευχαριστω που με ακουσατε...

τα λεμε σε κανενα μηνα παλι...


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper, Θαυμαστης, KostaZz2310 και σε 10 άλλους

#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 17 Ιανουάριος 2018 - 13:55:06

καλησπερα σας.

σημερα πριν απο λιγη ωρα απ οτι ειδα,ανοιξε ενα θεμα που αναφεροταν σε προβλημα που παρουσιαζει η ειδοποιηση των μηνυματων.

μετα απο λιγα λεπτα ο διαχειριστης απαντησε πως πρεπει να το αναφερουμε στην υποστηριξη και κλειδωσε το θεμα!

 

και ερχομαι τωρα εγω και ρωταω...

εσεις κυριοι διαχειριστες δεν αντιμετωπιζετε αυτο το προβλημα στους δικους σας ηρωες???

δεν γνωριζετε οτι απο χτες δεκαδες χρηστες,αν οχι ΟΛΟΙ οι χρηστες,δεν εχουν πλεον ειδοποιησεις στα μηνυματα τους???

ειναι λογικη  απαντηση να στειλετε δεκαδες χρηστες με τικετ στην υποστηριξη ενω ΜΠΟΡΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΝ ή τελοσπαντων να βγει και να κανει μια δηλωση για το θεμα???

ποιος ο λογος να κλειδωνετε ενα θεμα τοσο γρηγορα δινοντας μια ξυλινη απαντηση οταν υπαρχει και το ανθρωπινο στοιχειο στο παιχνιδι και εσεις απευθυνεστε λες και εχετε να κανετε με ρομποτ???

 

ευχαριστω που με ακουσατε...

τα λεμε σε κανενα μηνα παλι...

Καλησπέρα σας.

 

Εγώ έλαβα κανονικά τα εισερχόμενα μου σήμερα χωρίς να έχω το οποιοδήποτε πρόβλημα.Οπότε το πρόβλημα δεν υφίσταται σε όλους τους λογαριασμούς όπως μας αναφέρετε.

 

Ο σκοπός της υποστήριξης είναι να βοηθήσει τους παίκτες και για αυτό υπάρχει άλλωστε.Δουλεύει πολλές φορές 24/24 για να επιλύσει τα προβλήματα σας,γιατί πολύ απλά αγαπάει αυτό που κάνει.

Δεν είμαστε εδώ για να πιάσουμε συζήτηση.Είμαστε εδώ για να μεταφέρουμε τα προβλήματα σας όπως άλλωστε συμβαίνει.

Οπότε το θέμα δεν είναι η ''ρομποτική'' απάντηση μας ,αλλά στο πόσο τοις εκατό έχουμε καταφέρει και καταφέρνουμε να σας βοηθήσουμε να λύσετε τα προβλήματα σας εντός φόρουμ και αντίστοιχα η υποστήριξη εντός παιχνιδιού.

 

Τέλος,αν θα υπάρξει ΕΠΙΣΗΜΗ ανακοίνωση από ανωτέρα αρχή για το εκάστοτε πρόβλημα της εκάστοτε περιόδου,θα βγει ένας συνάδερφος και θα σας ενημερώσει σχετικά.

Πολλές ευχές.

odi

 

 

**Απαντήθηκε και κλειδώνει.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Naty, KostaZz2310 και σε 5 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες