Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Διαγωνισμός Χριστουγεννιάτικων κειμένων


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
27 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Djokovic3

Djokovic3

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 66 μηνύματα
  • Ομάδα:Bona cheroka
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Djokovic3
Φήμη: 20

Δημοσιεύτηκε 19 Δεκέμβριος 2013 - 19:08:42

Ο κακός γκριντς ήταν έτοιμος για μια διαβολικη αποστολή!οι φίλοι μουbilli1,billthgreek2 θα με βοηθούσαν.ο κακοποιος σχεδίασε να επιτεθεί στην Ελβετία μαζι με όλη την yoyodyne!ο γάτος μου με μια κεφαλιά έσπασε την εξώπορτα τηςyoyodyne o billi1χτυπησε κρίσιμα τον αιμοδιψη και ο billthegreek2 τον αποτελειωσε εγω έπρεπε να πάω στον γκριντς το κεντρικό προσωπω.τον βαριέσα αλλα έκανε διαίσθηση!με χτύπησε και κρίσιμα α!δεν ειχα ούτε κατοικιδιο α νατος ο αρης τον εξοντώσει με την τεράστια αντοχή του και εγω έδωσα το τελικό χτύπημα έτσι εσωσα την ζυριχη!

Djokovic3 gr2 bona cheroka
  • Αυτό αρέσει σε pupis και billthegreek2

#22 AlexS

AlexS

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 44 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑγρινιο
  • Ομάδα:CauCasianS
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:AlexS
Φήμη: 25

Δημοσιεύτηκε 19 Δεκέμβριος 2013 - 20:06:54

Μια φορα κι εναν καιρο, σε ενα πολυ απομακρο μερος, που ονομαζονταν Χιονουπολη, οι κατοικοι της γιορταζαν με ανυπομονισια την μεγαλητερη γιορτη τους: Τα Χριστουγεννα.

Προετοιμαζονταν παντα οσο πιο καλα μπορουσαν για να υποδεχτουν με μεγαλη χαρα τον Αγιο Βασιλη...

Κατι ομως αλλαξε αυτα τα χριστουγεννα. Kατι παραξενο....

 

 

Γεια, με λενε AlexS και θα ηθελα να μοιραστω τα περσινα μου χριστουγεννα με εσας....

 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ  SOS

 

Ολα ξεκινησαν 1 βδομαδα πριν τα χριστουγενα. Ηταν ολα ησυχα στην Χιονουπολη. Οι μεγαλοι εφτιαχναν δωρα για τα μικρα τους και στολιζαν τα μαγαζια και οι μικροι, με την ζωηροτητα τους, επαιζαν χιονοπολεμο και αλλα παιχνιδια. Μονο εγω καθομουνα ησυχος, επιβλεποντας την κατασταση, μιας και ημουν εγς υπευθυνος για την ασφαλεια τους.....

Ξαφνικα, τα φυλλα απο τα δεντρα επεσαν και ενας τρανταχρος σεισμος διακουνησε ολη την πολη. Καταλαβα πως κατι δεν πηγαινε καλα και ο,τι κι αν ηταν αυτο επτεπε να το σταματησω...

Ηταν ακομη μια περιπετεια για εμενα και για τον πιστο μου βοηθο ''Marvel'', γι'αυτο ετρεξα αμεσως στο σπιτι μου για να εξοπλιστω με τα καταληλα αντικειμενα. Πηρα μαζι μου την χριστουγενιατικη στολη και εφυγα αμεσως  για το ταξιδι μου.... Οι σεισμοι γινονταν ολο και ποιο δυνατοι και αρχησα να φοβομουν.

Στο δρομο συναντησα πολλες δυσκολιες και απειλες που καταφερα με επιτυχια να τις αντιμετοπισω...Σε μια στιγμη, βλεπω ενα εγκατειλειμενο  παιδακι, να τουρτουριζει απο το κρυο... Οταν πλυσιασα κοντα του, τρομαξε και μου ειπε να γυρισω σπιτι μου,διοτι δεν θα υπαρχει επιστροφη για εμενα...

Αφου πηγαμε σε ενα εγκαταλελειμενο σπιτι, αρχησαμε να συζητουμε για πολλυ ωρα. Απο ολα αυτα ομως που ειπε, εγω ενα καταλαβα : πως ενας ανωνιμος κακοποιος, ονοματι AntiSaint, κραταγε εχμαλωτο τον Αγιο Βασιλη και πως εαν καποιος δεν εκανε κατι συντομα τα Χριστουγεννα θα εξαφανιζονταν για παντα.

Αφου μου εδειξε που να παω συνεχεισα το ταξιδι μου μαζι με τον Marvin...

Καθως συνεχιζα,σκευτομουν τα λογια του αγοριου και το πως θα εσωζα τον Αγιο Βασιλη...

Περασαν ωρες ψαχνοντας κανενα τεραστιο κτιριο, ωσπου βρηκα ενα χωριο 

που ονομαζονταν ''Saint happy Village''. Ημουν πολυ κουρασμενος και αποασισα να το επισκευθω για να χαλαρωσω. Απο το ονομα και μονο νομιζα πως θα ηταν ενα ομορφο και χαρουμενο χωριο, ομως ηταν ακριβως το αντιθετο. Μαγαζια κλειστα, οι δρομοι κενοι και ενα τεραστιο εργοστασιο -με μια τεραστια πινακιδα στο κεντρο- να βρισκεται στην μεση της πολης και να βγαζει απο παντου καπνους. Στην αρχη δεν εβλεπα τι ελεγε η πινακιδα, οταν ομως πλησιασα, διεκρινα να λεει 

''Η Κυριαρχια του AntiSaint ας λαμψει''

Καταλαβα τοτε πως ειχα ηδη φτασει στον προορισμο μου... Το μονο που ελειπε ηταν να βρω τι σκαρωνει ο AntiSaint...

Το κτιριο ευτυχως δεν διεθεται φρουρους εξω απο το εργοστασιο, ετσι μπηκα γρηγορα μεσα και κρυφτηκα σε ενα ασφαλες μερος.....

Με την πρωτη μου ματια, ανατριχιασα... Το θεαμα ηταν φρικιαστικο και απαραδεκτο. Oπου κι αν κοιτουσα, εβλεπα κουρασμενους ανθρωπους ( πιθανοητα να ηταν οι χωρικοι ),

να καταπιεζονται απο φρουρους του AntiSaint. 

Δεν αντεξα αλλο και εφυγα απο εκει. Συνεχισα να προχωρω κρυφα προς το βαθος, ωσπου μπηκα σε ενα δωματιο, γεματο με χαρτες, οι οποιοι ομολογουσαν το σχεδιο του AntiSaint για το τι προκειτε να κανει. Και αυτο ηταν να καταστρεψει τον Αγιο Βασιλη κρατοντας τον εχμαλωτο μεχρι να τελειωσουν τα Χριστουγεννα με αποτελεσμα να περασει η προθεσμεια παραδωσεις των δωρων και τα παιδια να τον διωξουν απο τις καρδιες τους, αφου ποτε ξανα δεν προκειτε να παρουν δωρα απο εκεινον...

Πολυ διαβολικο και απ' οτι καταλαβα η πρωτη φαση του σχεδιου του ειχε ηδη πραγματοποιηθει.

Αφου εμαθα τι σκαρωνει ο AntiSaint, σειρα ειχε να ελευθερωσω τον Αγιο Βασιλη. Οταν ομως πηγα να βγω απο το δωματιο με βλεπει ενας φρουρος και αρχιζει να με κυνηγαει και εκει που νομιζα πως με εχασε απο τα ματια του, ακουγετε ενας συνεγερμος...

Ειχα μπλεξει πολυ ασχημα και εκει που νομιζα πως ειχα χαθει και δεν ηξερα που παταω ''τσουπ'' και ο Αγιος βρισκεται μπροστα μου ελευθερος.

Αν και κανονικα επρεπε να τον ρωτισω, πως βγηκε απο το κελι του, προτιμησα να του μεταβιβασω το σχεδιο του AntiSaint... Ο Αγιος θυμωσε και μαζι με μενα πηγαμε γρηγορα να βρουμε τον AntiSaint για να τον βαλει ο Αγιος ''στην λιστα με τα κακα παιδια''. Μεχρι να φτασουμε τσακισαμε καμια διακοσαρια φρουρους και με το που μπηκαμε στο γραφειο του AntiSaint βρηκαμε ενα σημειωμα με απαισια γραμματα και πολλα ορθοφραφικα (προφανως θα ηταν του AntiSaint) να λεει

"μπορι να καταφερατε να σταματεισαται τιν καταστωφι τον Χρηστουγαινον πωτε ομος δεν θα σταματησεται αιμενα"Ο AntiSaint φοβηθηκε και εφυγε, δυστυχώς ομως ειχε μεινει μονο 1 μερα για τα Χριστουγεννα και δυσκολα θα ετοιμαζαν δωρα για ολα τα παιδια...

Ο Αγιος δεν εχασε χρονο και καλεσε αμεσως τον βοηθο του, Ρουντολφ μαζι με τους φιλους του να τον

μεταφερουν στο σπιτι του, αφηνοντας με μονο μου λεγοντας μου να πεισω τους χωρικους να βοηθεισουν στην κατασκευει των δωρων. Αφου δεχτηκαν περιμεναμε τον Αγιο ο οποιος μετα απο 10 λεπτα επεστρεψε μαζι με 100 νανους και 1 νανα. 

Αμεσως στρωθηκαμε στην δουλεια, με την προιποθεση να ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

 

 

 

 

 

 

 

 

ONOMA         AlexS

ΚΟΣΜΟΣ                  Gr4           

 

 

 

θα ηθελα να παρακαλεσω τα ατομα που βλεπουν αυτο το κειμενο να το διαβασουν κι ας ειναι μεγαλο 

Σκευτειτε επισης ποσο κοπο εκανα για να το γραψω ολο αυτο....

Καλα Χριστουγεννα 

!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η silvertorres, pupis, rogaas και σε 4 άλλους

#23 silvertorres

silvertorres

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 28 μηνύματα
  • Τοποθεσίαnot interested
  • Ομάδα:VENOMS
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:silvertorres
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 19 Δεκέμβριος 2013 - 21:35:40

Μια φορα κι εναν καιρο ημουν εγω κι ο φιλος μου ο κωστας κι εκει που παιζαμε χαρτια ακουμε το κουδουνι που χτιπισε κι ηταν ενα ξωτικο που ηταν βοηθος του Αη Βασιλη κι μας ειπε πως κινδινευαι ο Αη Βασιλησ απο τουσ κακοποιουσ του Yollywood ετσι λαβαμε δραση πηγενοντασ στο καστρο των κακοποιων για να σωσουμε τον Αη Βασιλη και τα χριστουγεννα . Αφου φτασαμε στο καστρο πολεμησαμε με τουσ κακοποιους και αφου τουσ νικησαμε πιραμε πισω τον Αη Βασιλη και υστερα ο Αη Βασιλης πεταξε με το ελκυθρο και γεμησε με χαρα και δωρα μικρους κι μεγαλουσ σε ολο το HERO ZERO ,Υστερα ο Αη Βασιλης μου εδωσε το καλυτερο δωρο επειδη τον εσωσα , ενα σακιδιο σαν αυτο που εχει για να μοιρασει τα δωρα για να βαζω ολα τα αντικειμενα που δεν χρειαζομαι

 

ονομα:elemend

κοσμος:GR3

 

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!!


  • Αυτό αρέσει σε Bla1r84 και rogaas

#24 marios200111

marios200111

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 149 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:marios200111






Φήμη: 145

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2013 - 16:46:27

Μια φορά κι έναν καιρό ήμουν εγώ και άλλοι 5 εγώ και ήταν παραμονή Χριστουγέννων και όπως όλοι ξέρετε παραμονή Χριστουγέννων λένε όσα παιδιά θέλουν τα κάλαντα...

 

Λοιπόν έτσι αρχίζει η ιστορία μου, Ήταν λοιπόν παραμονή Χριστουγέννων και διασχίζαμε εγώ και άλλοι 5 εγώ από δίπλα μου την οδό ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ.... Ήμασταν στον αριθμό 1 της οδού ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ ακόμα...χτυπάμε την πόρτα και μας ανοίγει ο Bat - Man ... Πεταγόμαστε όλοι μαζί οι εγώ και τον ρωτάμε : ''Να τα πούμε ;;'' Και τι μας απαντάει ;; '' Συγγνώμη , αλλά πρέπει να πάω να πω κι εγώ τα κάλαντα στην οδό ΤΡΕΛΑΜΑΡΑΣ μαζί με τον Spider - Man...Διάλεξα αυτόν και όχι έναν από εσάς γιατί δύο ζώα τα πάνε καλύτερα μεταξύ τους , ειδικά αν είναι μια αράχνη και μία νυχτερίδα...Τέλως πάντων , όπως καταλάβατε δεν τα είπαμε τα κάλαντα του Bat-Man...Προχωράμε λίγο ακόμα και φτάνουμε στον Αριθμό 2 της οδού ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ....Χτυπάμε και μας ανοίγει η Angry Gran ... Την ρωτάμε αν μπορούμε να της τα πούμε και μας κλέινει την πόρτα κατάμουτρα και λόγω της ταχύτητας μας εκτόξευσε ο αέρας 20 μέτρα πίσω....Προχωράμε και προχωράμε και από τα πολλά βασανηστήρια που περάσαμε Βλέπουμε πως ξαφνικά η οδός ΧΑΖΟΜΑΡΑΣ τελειώνει μόλις στον αριθμό 45.... Αλλά το κακό ξέρετε ποιοι ήταν ;; Το ότι δεν είχαμε μαζέψει τίποτα από αυτήν την οδό και χαραμίσαμε άδικα 1 ώρα και 46 λεπτά και 24 δευτερόλεπτα... Έτσι όπως γυρίζαμε ξαναπερνάμε από το σπίτι του Bat-Man και τον είδαμε με τον Spider-Man και τους ρωτήσαμε ...''Πως τα πήγατε;;'' Και εκείνη την στιγμή βγάζει ο Bat-Man 5 πεντακοσάρικα και λέει αυτά έβγαλα εγώ και ό Σπάιντερ-Μαν άλλα τόσα...Εμείς μείναμε με ανοιχτό το στόμα και βιαστήκαμε να πάμε κι εμείς στην οδό ΤΡΕΛΑΜΑΑΡΑΣ η οποία είχε ΜΟΝΟ 16 αριθμούς...Τρέχαμε όλοι οι 6 εγω μαζί και μόλις φτάσαμε αρχίσαμε βιαστηκά για να αναπληρώσουμε τον χαμένο χρόνο...Σιγά - Σιγά μαζέψαμε σε 15 λεπτά από 5 σπίτια 850 ευρώ ο καθένας....Μετά από ένα μισάωρο ακόμα φθάσαμε 1700 ευρώ επιπλέον , δηλαδή 2550 ευρώ ο καθένας....Έτσι βαρεθήκαμε όλοι και σταματήσαμε στον αριθμό 15 ...σκεφτήκαμε να αφήσουμε το σπίτι στον τελευταίο αριθμό να χαρεί λιγάκι και να μην καταξοδευτεί...

 

Μόλις γυρίσαμε στην πλατεία του ΉΡΩΑ έβγαλα το μαγικό μου ραβδί και ένωσα όλους τους εγώ μαζί κι έγιναν ένας και όλοι οι εγώ μπήκαν μέσα μου μαζί με τα λεφτά...δηλαδή μέσα σε μία και μόνο μέρα εξαιτίας του Μπατ-Μαν και του Σπάιντερ-Μαν έβγαλα μονάχος 15,300 ευρώ !! Αυτή η μέρα θα μείνει αξέχαστη για εμένα !! Ακόμα κι αν ήταν στο όνειρό μου !!

 

marios200111

GR1


  • Αυτό αρέσει στον/η Lanyru, tolakos, Katastrofeas12 και σε 4 άλλους

#25 vasalex1

vasalex1

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:Oddusseas
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 20 Δεκέμβριος 2013 - 19:01:38

Ανοιγω την τηλεοραση και βλεπω (ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΙΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΑΜΠΟΤΕΡ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΩΝ).

Τοτε λεω πρεπει να αναλαβω δραση. Ξεκιναω ντυνομαι καταλιλα περνω τον βοηθο μοου και παμε στην darty town center.

Τοτε βλεπο μια μοχθιρη εκραση να στρεφετε προς τα εμενα. Του ριχνο μια καλη με το πιστολι GF756 που πεταει με πολη πηεση νερο και τον εριξα κατο. Ελπιζα να μην ξανασικοθει αλα τοτε εξαφανιστικε απο τα ματια μου. Τοτε ενιοσα κατι απο πισο μου,στριβο σιγα σιγα και τοτε επιτιθαμαι. Τον τσακισα με το φοβερο μαστιγιο μου,τοτε καλεσα γριγορα την αστηνομια να τον σιλαβει.Ημουν σιγουρος οτι δεν θα ξεφευγε γιατι του ειχα παρει ολα τα οπλα. Μολις τελιοσαν ολα αυτα σινεχισα το στολισμα του δεντρο μου και ακουγα τα αγαπιμενα μου χριστουγενιατικα τραγουδια!!.

 

onoma:vasalex

server:gr2


  • Αυτό αρέσει σε silvertorres και liakoss

GR2    The Dark Hero

 

GR10  MIDLE EARTH 

 

 


#26 DarkMagiC

DarkMagiC

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2013 - 14:02:49

DarkMagiC  GR4

 

 

Mια φορα και εναν καιρο  σε ενα σκοτεινο  χιονισμενο δασος

 

 

 

 

υπηρχαν κατι ξωτικα  που μισουσαν τα χριστουγεννα και η8ελα να τα καταστρέψουν.

Οποτε μια μερα τον χριστουγεννων αποφασισαν να κλεψουν τον αι βασιλη

 

ετσι οταν ο αι βασιλης  εκανε το περιπατο του στο δασος  αμεριμνος

 

αυτα του ορμηξαν και τον επιασαν και τον φυλακισαν σε ενα μπουντρουμι.

 

 

 

Αλλα αυτο εγινε αντιληπτο απο μια ομαδα  τους

 

 

 

που αγαπουσε τον αι βασιλη  αλλα πιο πολυ ο μικρος  DarkMagiC

που αποφασισε να παει μονος του στο σκοτεινο  χιονισμενο δασος

να σωσει τον αι βασιλη.

Ετσι ο μικρος καταπολεμωντας τον φοβο του πηγε στο δασος ... και ετσι οπως προχωρουσε

βλεπει κατι ξωτικα και αποφασισε να τους ακολουθησει ωστε να τον πανε στον αι βασιλη

ελα που τον καταλαβαν και τον επιασαν και αυτον και τον εβαλα στο ιδιο μπουντρουμι με τον αι βασιλη.

Ετσι φυλακισμενοι που ηταν και η δυο δεν ειχαν τιποτα να κανουν το μονο να βλεπουν την ωρα να περνα  και να σκεφτονται τα εκατομμυρια παιδια που θα μενανε δυστυχισμενα που ο αι βασιλης δεν 8α τους πηγαινε δωρο.

Η ομαδα του μικρου αγοριου οι

 

 

 

 

 

καταλαβαν οτι ο DarkMagiC  ειχε φυγει και συγκεντρωθηκαν  ολοι μαζι ωστε να πανε στο δασος και οι 28 

(με αρχηγο τον: karamitros1

τους συμβουλους του:Syntax,Kio2,Αφεντρα,Joker,mhackerass,DarkSpeed,Μαρία11,jetLi,MegaAngel

και τα μελη της ομαδας: tony1234,killer1,panakoc,BlackDog,Sfixterman,Laxoman,Halloween,tsoumpis,Maliagouras, anabolic,ninos53,Loop,shotokan,Greg2,BullGod,NickEarth,Jimapas,baggelis2004).

Eτσι ομαδα του μικρου DarkMagiC πηγε στο δασος βρηκαν το λημερι των ξωτικων αφου ελευθερωσαν τον αι βασιλη και τον DarkMagiC ετσι αρχισε

το μακελειο μεταξυ

 

 

 

Και ξωτικων , τα ξωτικα ηττηθηκαν με εναν μοναδικο επιζωντα τον αρχηγο τους ο οπιος

με ενα μαγικο παγωσε ολοι την ομαδα εκτος απο τον μικρο μικρο DarkMagiC ο οποιος φοβισμενος που ηταν καταπολεμηστε το φοβο του,σταθηκε μπροστα στον αρχηγο τον ξωτικων λεγοντας του <<οι θα πεθανω εδω με ολους οι θα σε νικησω και θα ζησουμε ολοι μας ευτυχισμενοι>> ... ετσι ο μικρος  ορμιξε προς τα πανω του  ενο ειχε και μαζι του πυραυλους ;)

κατορθωσε να τον νικησει και να ελευθερωσει την ομαδα του και τον αι βασιλη.

 

 

Kαι ζησαν αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η GabrielSchiopu, tolakos, silvertorres και σε 2 άλλους

#27 TheBestOfAll

TheBestOfAll

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 467 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 424

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2013 - 14:02:49

Ήταν μια κρύα μέρα στην Ελβετία και καθώς έπινα τον καφέ μου μπαίνει μέσα ένας κατάσκοπος της Yoyodyne!

Οπότε  σηκώθηκα και τον άρχισα στις φάπες, αλλά ξαφνικά είδα και άλλους κατασκόπους να μπαίνουν οπότε αποφάσισα να φύγω. 

Δεν με είχα δει κανείς για  1 βδομάδα και νόμιζαν ότι με είχαν πιάσει.

Ευτυχώς που υπήρχε ένα ξενοδοχείο που λεγόταν Cool Place οπότε έμεινα εκεί το βράδυ άνοιξα την τηλεόραση και άκουσα ότι τα Χριστούγεννα ακυρώθηκαν για ΠΑΝΤΑ! 

Εκεί που είχα πανικοβληθεί μου ήρθε μια ιδέα να σώσω εγώ τα Χριστούγεννα! Πήρα αμέσως τη στολή του Άι-Βασίλη  και βγήκα έξω.

Όλα τα παιδιά μου πέταγαν ντομάτες επειδή δεν πίστευαν πια στον Άι-Βασίλη ούτε στα Χριστούγεννα, εκεί εκνευρίστηκα πολλή όχι γιατί μου πετούσαν ντομάτες αλλά επειδή δεν είχαν το Χριστουγεννιάτικο Πνεύμα.

Πήγα στην εταιρία της Yoyodyne και τότε άρχισε μια περιπέτεια! Πάλεψα με 1.000.000 εχθρούς! 

Όλους τους νίκησα και στο τέλος έσωσα τα Χριστούγεννα!

Αμέσως άνοιξα την τηλεόραση και είδα ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΩΘΗΚΑΝ! 

Μόλις βγήκα έξω όλα τα παιδιά  με αγκάλιαζαν.

Επιτέλους σκέφτηκα τα Χριστούγεννα σώθηκαν!

 

TheBestOfAll

gr1


  • Αυτό αρέσει σε Bla1r84, βασιλης και silvertorres

#28 βασιλης

βασιλης

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 36 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:SERGIO4
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2013 - 21:03:24

SERGIO4 GR3

 

Ολα ηταν ετοιμα για την γιορτη των χριστουγεννων.Μεχρι που ηρθαν κακες σημωριες,τα εκαναν ολα λαμπογιαλο.Εσπασαν ποτηρια,παγκους,ακομα και εναν ανθρωπο χτυπησαν...Ολοι εφευγαν και η γιορτη ακυρωθηκε,εγω τη να εκανα φοβομουν

οπως και αλλοι ηρωες.Αυτοι καθοντουσαν εκει για να μην ξαναπατησει ανθρωπος,καποια στιγμη αρχησαν να κλεβουν πολλα

μαγαζια,τα πηρα πολλη και αρχησα να κανω πολλες μα πολλες προπονησεις,εφαγα πολλα ντονατς,πηρα πολλα μαθηματα

απο εμπειρους δασκαλους μποξ,καρατε.τζουντο κ.α.Μαζεψα λεφτα για να παρω στολες του ηρωα και πηγα σε πολλες σχολες

ξυλου...Μετα απο 1 μηνα ημουν σχεδον ετοιμος για να τους τσακισω,και πηγα να τους συναντησω.Στην αρχη με εσπαζαν στο

ξυλο αλλα μετα πυρα πυραβλους και τους νικησα μεχρι και ελεος ζητησαν και εγω σαν καλος ηρωας τους αφισα.Μετα απο

αυτο με εκαναν ΒΑΣΙΛΕΙΑ ολων των πολεων και το νησιων.................................................................ΤΕΛΟΣ


  • Αυτό αρέσει στον/η silvertorres




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες