Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γάμος(καλοσχεδιασμενη ιδεα)


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
71 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Ψηφοφορία: Γάμος(καλοσχεδιασμενη ιδεα) (72 μέλη έχουν ρίξει ψήφους)

Θέλετε να γίνει η ιδέα;

  1. Ναι (40 ψήφοι [55.56%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 55.56%

  2. Οχι (14 ψήφοι [19.44%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 19.44%

  3. Ναι με κάποιες αλλαγές (18 ψήφοι [25.00%] - Εμφάνιση)

    Ποσοστό ψήφου: 25.00%

Ψήφισε

#1 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:02:12

Αυτο που προτεινω ειναι να μπορουν ενας ηρωας με μια ηρωιδα να παντρευτουν...τα οφέλη του γάμου να είναι τα εξής:
  • μπορεις να επιλέξεις μια ωρα την ημέρα που ο/η σύζυγος θα πολεμάει μαζί σου..π.χ. απο τις 15:00 μεχρι τις 16:00...
  • αυτη την μία ώρα να έχεις αυξημένη εμπειρία απο τις αποστολές
  • γενικα οταν εισαι παντρεμενος να μπορεις να επιλεξεις ποια ικανοτητα θες να εχεις κοινη με τον/την σύζυγο και το δικο μας ποσο να προστιθεται με το ποσο που εχει ο/η σύζυγος και να διαιρειται με τον μεσο όρο επιπεδου του ζευγαριου...π.χ. εγω εχω 1451 αντοχη και ο σύζυγος μου έχει 1235=2686 αντοχη σύνολο...το επιπεδο το δικο μου ειναι 80 και του συζύγου μου 75 συνολο 155...αυτο να το κανουμε δια 2 αρα μας κανει 77.5 (οταν υπαρχει αυτο το ".5" το μισο να ειναι υπερ μας αρα να γινεται στην συγκεκριμενη περιπτωση 78) και κανουμε 2686 (την συνολικη αντοχη) δια 78 (τον μεσο ορο επιπεδου) που μας κανει 34...οποτε ο συζυγος που επιλεγει να εχει κοινη αντοχη με τον συζυγο του αυξανει την δικη του και του συζυγου του κατα 34...και να μπορει να επιλεξει μια ικανοτητα ο καθε συζυγος...
  • για να παντρευτεις να εισαι πανω απο 70 λεβελ ετσι ωστε να μην υπαρχουν αδικιες και κλεψιες...
  • ο γαμος να κοστιζει 10 αγορασμένα ντονατ (συνολικα) 5+5 δηλαδη...και για να χωρισεις 10 αγορασμενα αλλα να φορτωνονται στο ατομο που θελει να χωρισει...αν εγω για παραδειγμα χωρισω τον συζυγο μου να αφαιρεθουν απο εμενα τα ντονατ...
  • επισης οταν παντρευόμαστε να παίρνουμε ένα κόσμημα για το κεφάλι το οποιο θα είναι επικό και θα αυξάνει κατα 50 τα χαρακτηριστικα μας (τυχαια χαρακτηριστικα)...
  • καθε φορα που παιρνει ο ενας εμπειρια να παιρνει και ο αλλος αλλα μονο εφοσον ειναι και οι δυο μεσα...η εμπειρια που θα παιρνουμε θα ειναι το 1/4 της συνολικης εμπειριας και αν υπαρχουν μισα ".5" να ειναι και αυτα υπερ μας...δηλαδη αν βγαινει 256.5 να γινεται αυτοματα 257...αυτο επισης θα μπορουσε να γινεται και με τα κερματα αλλα αυτο το αφηνω στην εταιρεια...
  • να υπαρχει μια καινουργια ικανοτητα που να λέγεται "διπλο σχοινι" και να ενεργοποιειται οταν πεθανουμε σε μια μαχη...ο συζυγος μας να μπορει να δωσει ενα χτυπημα μονο και αυτη η ικανοτητα να ενεργοποιειται τυχαια....αυτο ομως να γινεται μια φορα την ημερα μονο!


ελπίζω να σας άρεσε η ιδέα μου και αν δεν σας αρεσε παρακαλω δικαιολογηστε την απαντηση σας :)
  • Αυτό αρέσει στον/η TheBestOfAll, Spiro1, Lefteris και σε 17 άλλους

#2 InvaderZz

InvaderZz

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 59 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:InvaderZz
Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:29:05

Πρώτον η ιδέα είναι φανταστική! Όσο μπορώ να τη φανταστώ θα καλυτέρευε το παιχνίδι σε ΜΕΓΑΛΟ βαθμό!

Είναι επίσης καλοσχεδιασμένη όπως ανέφερες και μόνο ο κόπος που έκανες για να το σκεφτείς αξίζει συγχαρητήρια!

Τι να πω μακάρι να εφαρμοστεί! Αν και θα προτιμούσα στο διπλό σχοινί να έχει κάποια σχέση με το βοηθό ή να καθορίζουμε εμείς πότε θα γίνει αν είναι μια φορά τη μέρα!


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, yyyyy00, Thomas63004RevoLution και σε άλλον ένα

Οι χαρακτήρες με χαμηλή αυτοπεποίθηση είναι σαν τις δεξιότητες του Hero Zero!

Παρά το γεγονός ότι είναι καλές πάντα σου φαίνονται ανεπαρκείς :/


#3 lagokinigos7

lagokinigos7

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 25 μηνύματα
  • Τοποθεσίαtomorrowland
  • Ομάδα:Protectors of the world
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:lagokinigos7
Φήμη: 93

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:30:33

Τρομακτικο.......!!!Στριβειν δια του αρραβωνος...sorry,,,Δεν τη πατησαμε real life να το παθουμε στο  game??

 

Σκεφτομαι να με ζητουν σε γαμο στο παιχνιδι εδω και γελαω παντως!!!!

 

 

Επισης μεσα σε ολα οι αντρες παικτες ειναι περιπου 70-75%.Δεν υπαρχουν νυφες!!!!!!!!!!!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η DENN26, yyyyy00, Thomas63004RevoLution και σε 4 άλλους

                               <3 Tirosalata  <3 

 

                             Protectors of the world

 

 

 

 


#4 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:37:46

Αν πραγματοποιηθει αυτη η ιδεα θα πρεπει να δημιουργηθει νέος βαθμος στις ομαδες που να λέγεται "Συμβουλος Γάμου" 

ο Συμβουλος αυτος θα ειναι υπευθυνος για τα προβληματα των "παντρεμενων" παικτων


  • Αυτό αρέσει στον/η DENN26, kristin1, kellipop και σε 2 άλλους

#5 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:40:40

Τρομακτικο.......!!!Στριβειν δια του αρραβωνος...sorry,,,Δεν τη πατησαμε real life να το παθουμε στο  game??

 

Σκεφτομαι να με ζητουν σε γαμο στο παιχνιδι εδω και γελαω παντως!!!!

 

 

Επισης μεσα σε ολα οι αντρες παικτες ειναι περιπου 70-75%.Δεν υπαρχουν νυφες!!!!!!!!!!!!!

ελα νομιζω ηταν αρκετα σοβαρη η ιδεα μου για να την διακομωδεις ετσι  :lol:  :D

επισης υπαρχουν πολλες νυφες...και ασε που δεν θα παντρευτουν ολοι στο παιχνιδι...δεν αγοραζουν ολοι ντονατ...



#6 lagokinigos7

lagokinigos7

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 25 μηνύματα
  • Τοποθεσίαtomorrowland
  • Ομάδα:Protectors of the world
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:lagokinigos7
Φήμη: 93

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:48:06

1ον ολοι σε μεγαλο λβλ αγοραζουν ντονατ.Πολλοι περισσοτεροι απο οσο πιστευεις...

2ον Το εδειξα στην ομαδα μου και τρομαξε ηδη πολυς κοσμος να ξερεις!!!

 

 

Δε πιστευω οτι ειναι εφικτη παντως ι ιδεα σου...


  • Αυτό αρέσει σε Μιχαλης33, Superme και PanosPlays

                               <3 Tirosalata  <3 

 

                             Protectors of the world

 

 

 

 


#7 Μιχαλης33

Μιχαλης33

    Αστέρι του Χιούμορ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Mixalis33
Φήμη: 182

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:49:29

δεν την θεωρω καθόλου σοβαρή ιδέα καταρχάς δεν θα αγόραζε κανένας 10 λουκομία για αυτό το πράγμα και άμα  πραγματοποιηθει αυτή η ιδέα πόλη πέχτες θα το θεωρήσουν ανιαρό και θα το παρατήσουν


  • Αυτό αρέσει σε Superme και PanosPlays
 
 

 


#8 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 12:59:39

δεν την θεωρω καθόλου σοβαρή ιδέα καταρχάς δεν θα αγόραζε κανένας 10 λουκομία για αυτό το πράγμα και άμα  πραγματοποιηθει αυτή η ιδέα πόλη πέχτες θα το θεωρήσουν ανιαρό και θα το παρατήσουν

  1. νομιζω οτι δεν σε αναγκαζει κανενας να παντρευτεις αρα και να αγορασεις τα ντονατσ (που αντιστοιχουν 5 στον καθενα και οχι 10 εκτος αν μας λες οτι εχεις 2 παικτες...)
  2. σου δινει τοσα πραγματα...και τα μεγαλα λεβελ οπως ηδη αναφερθηκε αγοραζουν ντονατ...αποκλειεται να τα εχεις βαλει ολα στην ομαδα σου και να μη σου περισσευουν 5 ντονατ για να τα χρησιμοποιησεις και να εχεις τοσα οφελη...
  3. ανιαρο? κατι που θα κανει καλυτερο το παιχνιδι και θα βοηθαει σχεδον ολους τους παικτες (αλλα και θα τους ενωνει) εσυ το λες ανιαρο?


#9 Μιχαλης33

Μιχαλης33

    Αστέρι του Χιούμορ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 87 μηνύματα
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Mixalis33
Φήμη: 182

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 13:08:43

εγώ κατά την δική άποψη έτσι το βλέπω


 
 

 


#10 Superme

Superme

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 60 μηνύματα
  • Ομάδα:Stranger Things
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:Superme
Φήμη: 30

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 13:12:07

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτή η ιδέα 



#11 TSAKARIMANIABAM

TSAKARIMANIABAM

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 8 μηνύματα
  • Ομάδα:ΑΣΤΑΤΕΣ ΠΙΚΛΕΣ
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:TSAKARIMANIABAM
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 13:54:40

Για "ΚΕΡΑΤΟ" ομως δεν λές κάτι ...

Αν κατά αντιστοιχία έχανες skills θα έβλεπες άτομα 250 level και θα είχαν χαρακτηριστικά πρωτάρη.

 

Όσο για ΠΥΡΑΥΛΟΥΣ θα πήγαινες να αγοράσεις και θα σου έβγαινε μύνημα "ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ? ? ? "



#12 Sunset

Sunset

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 13:57:06

Τρομακτικο.......!!!Στριβειν δια του αρραβωνος...sorry,,,Δεν τη πατησαμε real life να το παθουμε στο  game??

 

Σκεφτομαι να με ζητουν σε γαμο στο παιχνιδι εδω και γελαω παντως!!!!

 

 

Επισης μεσα σε ολα οι αντρες παικτες ειναι περιπου 70-75%.Δεν υπαρχουν νυφες!!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα σας!!Συμφωνώ απόλυτα με τον lagokinigos7!!!  :)

 

Και μόνο να σκεφτώ εμένα ''παντρεμένη'' με κάποιον αντίπαλο βεβαίως βεβαίως, τρομάζω!!!Θα μου πείτε...υπάρχουν και οι σύμμαχοι,μα εκεί δεν θα είχε ενδιαφέρον!  ;)

 

Το βρίσκω άκρως δύσκολο να πραγματοποιηθεί αυτή η ιδέα,όμως το να καθίσεις να σκεφτείς όλα αυτά σημαίνει οτι σπατάλησες χρόνο και μπράβο σου !! 

 

Εγώ καλού κακού θα αρχίσω να μαζεύω την προίκα μου.... χιχιχιχιχι  :P


  • Αυτό αρέσει στον/η lagokinigos7

#13 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 13:57:47

Για "ΚΕΡΑΤΟ" ομως δεν λές κάτι ...

Αν κατά αντιστοιχία έχανες skills θα έβλεπες άτομα 250 level και θα είχαν χαρακτηριστικά πρωτάρη.

 

Όσο για ΠΥΡΑΥΛΟΥΣ θα πήγαινες να αγοράσεις και θα σου έβγαινε μύνημα "ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ? ? ? "

νομιζω υπερβαλλεις λιγο :ρ ειναι αρκετα μαζεμενο... :P μονο 1 ωρα ειναι μαζι σου ο συζυγος και μονο μια φορα την ημερα ενεργοποιειται το "διπλο σχοινι" επισης αυτο που λες με τα χαρακτηριστικα δεν ισχυει γτ το εχω υπολογισει ετσι ωστε να μην ειναι υπερβολικος ο αριθμος σε κανενα επιπεδο.. ;)



#14 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 14:01:30

Πράγματι, πολύ λεπτομερής ιδέα, που πράγματι όπως είπες θα ένωνε τους παίχτες. Μπορεί να μην ονομαζόταν γάμος (...), και πιστεύω πως τα δύο πρώτα σκέλη είναι λίγο υπερβολικά. Πάντως, μπράβο για το χρόνο που αφιέρωσες στην πρόταση προσθήκης αυτής της νέας λειτουργίας.


  • Αυτό αρέσει στον/η philip21, kristin1, kellipop και σε άλλον ένα

#15 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 14:05:51

Πόλυ κάλη ιδέα, αλλά με χαλάνε τα αγορασμένα donut ... sorry ! Εκτός και αν μόνο ο χωρισμός είναι με αγορασμένα donut !


  • Αυτό αρέσει στον/η Thomas63004RevoLution

"Do More Of What Makes You Happy !"


#16 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 14:06:59

Πόλυ κάλη ιδέα, αλλά με χαλάνε τα αγορασμένα donut ... sorry ! Εκτός και αν μόνο ο χωρισμός τίποτα με αγορασμένα donut !

ολα ειναι μια ιδεα...μπορει και να μην γινει ετσι ( αν γινει  :P )...εγω απλα ειπα πως το σκεφτηκα γιατι πρεπει να εχει και καποιο κερδος η εταιρεια για να μας πραγματοποιησει αυτη την ιδεα :)


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

#17 InvaderZz

InvaderZz

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 59 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαAthens
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:InvaderZz
Φήμη: 37

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 14:19:05

Πώς κάτι τέτοιο θα έκανε το παιχνίδι ανιαρό; Που το στηρίζετε αυτό;


  • Αυτό αρέσει σε Spiro1 και DaisyT.

Οι χαρακτήρες με χαμηλή αυτοπεποίθηση είναι σαν τις δεξιότητες του Hero Zero!

Παρά το γεγονός ότι είναι καλές πάντα σου φαίνονται ανεπαρκείς :/


#18 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 16:10:32

Καλησπέρα σας!!Συμφωνώ απόλυτα με τον lagokinigos7!!!  :)

 

Και μόνο να σκεφτώ εμένα ''παντρεμένη'' με κάποιον αντίπαλο βεβαίως βεβαίως, τρομάζω!!!Θα μου πείτε...υπάρχουν και οι σύμμαχοι,μα εκεί δεν θα είχε ενδιαφέρον!  ;)

 

Το βρίσκω άκρως δύσκολο να πραγματοποιηθεί αυτή η ιδέα,όμως το να καθίσεις να σκεφτείς όλα αυτά σημαίνει οτι σπατάλησες χρόνο και μπράβο σου !! 

 

Εγώ καλού κακού θα αρχίσω να μαζεύω την προίκα μου.... χιχιχιχιχι  :P

 

Πως κάνετε έτσι ; Ένα παιχνίδι είναι ! Για πλάκα γίνεται όλο αυτό !
 


  • Αυτό αρέσει στον/η DaisyT.

"Do More Of What Makes You Happy !"


#19 d0minoz

d0minoz

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 18:18:32

Αρχικα θεωρω πως ολη αυτη την καλοσχεδιασμενη ιδεα την εχω ξαναδει καπου...Σε ενα MMO  οπου το ζευγαρι μπορουσε να δωσει απο 1 σκιλλ στο εταιρον του ημισυ + καποια αλλα μπονους....Οπως και να χει η πολυπλοκοτητα της ιδεας για τις δυνατοτητες του hero zero ως παιχνιδι ευελπιστω πως την καθιστουν αδυνατη να προσαρμοστει στα δεδομενα του..Ηδη με τις λειτουργιες που εχει και βλεπουμε διαφορα bugs ανα καιρους..Ποσο μαλλον να προσαρμοστει και κατι τοσο περιπλοκο..Εκτος τους τεχνικους λογους για ποιον λογο να δεχτω απο ενα παιχνιδι να με παντρεψει οταν το αποφευγω ακομα και στην ιδια μου την ζωη..Αν καποιοι η καποιες θελετε τοσο πολυ να παντρευτειτε ας βαλει τον γαμο μεταξυ 2 παιχτων με το μοναδικο μπονους ενα πριβε τσατ και τπτ αλλο..


  • Αυτό αρέσει στον/η Sunset

#20 DaisyT.

DaisyT.

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 48 μηνύματα
  • Ομάδα:TIFOZZI
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Daisy
Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 04 Ιούλιος 2014 - 20:30:48

Αρχικα θεωρω πως ολη αυτη την καλοσχεδιασμενη ιδεα την εχω ξαναδει καπου...Σε ενα MMO οπου το ζευγαρι μπορουσε να δωσει απο 1 σκιλλ στο εταιρον του ημισυ + καποια αλλα μπονους....Οπως και να χει η πολυπλοκοτητα της ιδεας για τις δυνατοτητες του hero zero ως παιχνιδι ευελπιστω πως την καθιστουν αδυνατη να προσαρμοστει στα δεδομενα του..Ηδη με τις λειτουργιες που εχει και βλεπουμε διαφορα bugs ανα καιρους..Ποσο μαλλον να προσαρμοστει και κατι τοσο περιπλοκο..Εκτος τους τεχνικους λογους για ποιον λογο να δεχτω απο ενα παιχνιδι να με παντρεψει οταν το αποφευγω ακομα και στην ιδια μου την ζωη..Αν καποιοι η καποιες θελετε τοσο πολυ να παντρευτειτε ας βαλει τον γαμο μεταξυ 2 παιχτων με το μοναδικο μπονους ενα πριβε τσατ και τπτ αλλο..


Τα ΜΜΟ δεν έχουν καμία σχέση με το hero zero που είναι ένα browser παιχνίδι...και για ποια πολυπλοκότητα μιλάς; Πόσο δύσκολο θα είναι να πατησεις 3 κουμπιά; Και πραγματικά μου κάνει εντύπωση που 3 άτομα λέτε συνέχεια το ιδιο επιχείρημα,ενώ 2 απο αυτούς αποφάσισαν όλως τυχαίως να κάνουν σήμερα τον λογαριασμό λίγη ώρα πριν σχολιάσουν εδώ και ακόμη πιο τυχαία να γράψουν εδώ το πρώτο τους post...θα είναι κρίμα νομίζω για ένα άτομο που θέλει να επιβάλλει την άποψη του κάνοντας πολλούς λογαριασμους στο φόρουμ να χαλάσει η ιδέα και να μην είναι αποδεκτή λόγω τον "πολλών" αρνητικών κριτικών...
  • Αυτό αρέσει σε kellipop και PanosPlays




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες