Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Fuctions


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Fuctions

Fuctions

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Ομάδα:Red Bulls
  • Κόσμος:GR6
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 01 Σεπτέμβριος 2014 - 10:40:19

H ομάδα μου λέγεται Red Bulls.Ειναι μια απο τις καλύτερες ομάδες του gr6 και πολύ καλά μέλη,και με επέκταση 100% .Δεχόμαστε μέλη ανω των 185 level και με καλές δεξιότητες.Οσοι θέλετε να έρθετε μπορείτε απλα να στείλετε μια αίτηση στον αρχηγό Έκτορα ή στους συμβουλους .Σας περιμένουμε!

 

Συμμαχια : Γάυρος & Invincibles & Ckraken Killers

 

Κανονες :

 

1.Σεβασμός μεταξύ των μελών της ομάδας.(Δεν βριζόμαστε -δεν ειρωνευόμαστε μεταξύ μας-δεν χτυπάμε συμπαίχτη μας αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος πχ.τιμή/τουρνουά) εκτός αν μας το ζητήση.

2.Συμμετέχουμε στις μάχες ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ αλλιώς η ομάδα δεν έχει λόγο να κρατάει παίκτες που δεν τη βοηθούν...

3.Θέλουμε άτομα από επίπεδο 185+ lvl και στατιστικά απο 2000+ (εκτός δύναμης) αλλιώς μην στέλνετε αιτήματα.

4.Να έχειτε Ενισχυτικό δεξιοτήτων και αποστολών 25% ή 50%

5.Να δωρίζετε coins στο ταμείο της ομάδας και donuts αν έχετε την δυνατότητα.

6.Να δίνετε μπαταρίες στα μέλη της ομάδας.

7.Παίχτες που δεν σχολούνται με το παιχνίδι για 3 μέρες και πάνω και δεν έχουν ενημερώσει τον αρχηγό, μπορεί να εκδιωχθούν απ την ομάδα χωρίς προειδοποίηση.Το ίδιο μπορεί να συμβεί και για αυτούς που παραμένουν στάσιμοι.Εξαίρεση μπορεί να αποτελέσουν μέλη με μεγάλη συνεισφορά στην ομάδα.

8.Οι μάχες των συμμοριών δηλώνονται απο τον αρχηγό και τους συμβούλους σε αντίθεση με τις μάχες των ομάδων που δηλώνονται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο απ΄τον αρχηγό.(σε περίπτωση απουσίας του θα οριστουν συγκεκριμένα άτομα να δηλώσουν).
9.Εκδιωγμός μελών γίνεται μόνο απ΄τον αρχηγό .
10.Για μικρότερα μέλοι υπάρχει η ακαδημία μας Red Bulls Ac και Guardians of the galaxy.
11.Δεν κάνουμε επίθεση στα μέλη των συμμάχων μας.
 
                                                      (`'·.¸(`'·.¸*¤*¸.·'´)¸.·'´) 
                                                               Red Bulls
                                                      (¸.·'´(¸.·'´*¤*`'·.¸)`'·.¸) 


#2 ggttaa

ggttaa

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:ΟΙ ΤΡΑΓΙΚΟΙ
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:ggttaa
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 15 Σεπτέμβριος 2014 - 11:31:26

μπορω να μπω ειμαι 107 και εχω δεξιοτιτεσ 
1,087
1,135
1,271
1,340



#3 ggttaa

ggttaa

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Ομάδα:ΟΙ ΤΡΑΓΙΚΟΙ
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:ggttaa
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 28 Σεπτέμβριος 2014 - 14:11:55

μπορω να μπω  ειμαι 120 λβλ και με δεξιοτιτεσ 

 

1136

1180

1575

1576






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες