Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Καινούρια Ζώνη!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Stathobot

Stathobot

    Ονειροπόλος

  • Banned
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα.Πού αλλού;!
  • Ομάδα:XTAPODIA
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Stathobot
Φήμη: 55

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2014 - 11:48:39

Χαίρετε αγαπητοί ήρωες!

Λοιπόν όπως ξέρουμε υπάρχουν 12 ζώνες.Τι θα λέγατε αν υπήρχε και μια 13η;;Η 13η θα λέγονταν "Το Δάσος"!Θα υπήρχε ένα μονοπάτι που θα οδηγούσε στο δάσος και θα υπήρχαν αποστολές όπως "Η Yoyodyne έχει βάλει ξυλοκόπους να κόβουν δέντρα για τα εργοστασιακά της συμφέροντα.Το δάσος θα καταστραφεί!Δεν γίνεται να την αφήσεις να το κάνει,απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!".Μπορούν να μπουν και άλλες τέτοιες αποστολές που θα τις βάλει η εταιρεία.Και θα πηγαίναμε στο Δάσος από το 250 επίπεδο.Τι λέτε λοιπόν,δεν θα ήταν διασκεδαστικό!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas33, megavega3, GabrielSchiopu και σε 9 άλλους

#2 GabrielSchiopu

GabrielSchiopu

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 70 μηνύματα
  • Ομάδα:Freedom From Evil
  • Κόσμος:GR2
Φήμη: 141

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2014 - 12:15:34

Χαίρετε αγαπητοί ήρωες!

Λοιπόν όπως ξέρουμε υπάρχουν 12 ζώνες.Τι θα λέγατε αν υπήρχε και μια 13η;;Η 13η θα λέγονταν "Το Δάσος"!Θα υπήρχε ένα μονοπάτι που θα οδηγούσε στο δάσος και θα υπήρχαν αποστολές όπως "Η Yoyodyne έχει βάλει ξυλοκόπους να κόβουν δέντρα για τα εργοστασιακά της συμφέροντα.Το δάσος θα καταστραφεί!Δεν γίνεται να την αφήσεις να το κάνει,απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!".Μπορούν να μπουν και άλλες τέτοιες αποστολές που θα τις βάλει η εταιρεία.Και θα πηγαίναμε στο Δάσος από το 250 επίπεδο.Τι λέτε λοιπόν,δεν θα ήταν διασκεδαστικό!!!

 

Πόλη ωραία ιδέα και μαζί να έφτιαχναν μια Ειδική αποστολή..!! από το Επειπεδο 250..!! ΠΑΡΆ ΠΑΡΆ ΠΌΛΗ ΩΡΊΑ ΙΔΈΑ

 

 

Edit:

 

                     The Forest

 
Ξεκλειδώνετε από το επίπεδο 250, Αυτή η ζώνη μαζί και μια νέα ειδική αποστολή:Η Ειδική αποστολή θα είναι να πρεπει να τους σταμάτησης το να καταστρέψουν το δάσος, Και να ανεβαινουμε σιγα σιγα απο ενα μονοπατι και με τριγυρω δεντρα, Και να αντιμετωπιζεις μελη του Yoyolantis

  • Αυτό αρέσει σε parinho7, Stathobot και atre151

#3 Stathobot

Stathobot

    Ονειροπόλος

  • Banned
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα.Πού αλλού;!
  • Ομάδα:XTAPODIA
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Stathobot
Φήμη: 55

Δημοσιεύτηκε 13 Σεπτέμβριος 2014 - 12:34:56

Παρακαλώ προωθήστε το στην εταιρεία!Moderators  τι λέτε για όλα αυτά;;Θα σας άρεσε αυτή η ιδέα να πραγματοποιηθεί;;



#4 Ίκαρος (στο GR2)

Ίκαρος (στο GR2)

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 20 Σεπτέμβριος 2014 - 12:29:24

Εμένα μου αρέσει, αρκεί να είναι για το επίπεδό μου!



#5 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 29 Σεπτέμβριος 2014 - 10:46:27

Όλοι έχουμε προτείνει καινούριες ζώνες λίγο-πολύ, οπότε θα το προτιμούσα αν υπήρχε ένα subforum όπου πήγαιναν συγκεντρωτικά όλες οι ονομασίες και οι υπόλοιπες λεπτομέρειες της ιδέας σας. Αν και βγήκα όμως απ' το θέμα λιγουλάκι, μου αρέσει "Το Δάσος" σαν καινούρια ζώνη του παιχνιδιού αν και θα 'πρεπε να γίνει λίγο πιο συγκεκριμένο, δηλ. π. χ. "Το Δάσος του Humphreydale" ή δεν ξέρω εγώ και τι άλλο θέλετε να προτείνετε (μην ξεχνάτε να λέτε ό, τι σας έρχεται στο κεφάλι σας σαν ιδέα, ειδάλλως το πιο πιθανό είναι να μην υλοποιηθεί ποτέ).






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες