Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Συνέντευξη Γκαράζ νούμερο 10 με την: Batman715


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 15:21:38

Το όνομά μου είναι Rex9 και θα εκτελέσω χρέη δημοσιογράφου για απόψε.
 
pci2fZY.png
 
 
Καλώς ήρθατε στη συνέντευξη γκαράζ. Εδώ θα συναντήσετε μερικούς από τους πιο απροσδόκητους ήρωες στη χώρα μας . Απόψε θα έχουμε τη χαρά να μιλήσουμε με την Batman715.
 
 
Γεια σου, θα ήθελα να μου πεις το όνομα του ήρωα σου και σε ποιους διακομιστές παίζεις.
Με λένε Batman715 και παίζω στον gr3 και στον gr6
 
 
zJ3nJCQ.png
 
 
Γιατί επέλεξες αυτό το όνομα στον ήρωα σου;
είναι ο αγαπημένος ήρωας του μεγάλου μου γιου.
 
 
Θέλω να μου μιλήσεις λίγο για την ζωή σου όταν δεν εκτελείς τα καθήκοντα σου ως ήρωας στο Hero Zero.
Με λένε Μαρία και έχω τυπογραφείο, και δουλεύω πολλές ώρες μπροστά σε υπολογιστές, οπότε το παιχνίδι είναι μια ευχάριστη παρέα, ταυτόχρονα με την εργασία...  Για αυτό και έχω αρκετό χρόνο για το παιχνίδι, εκτός από τις ώρες που διαθέτω στους δυο γιους μου.
 
Πότε ξεκίνησες να παίζεις Hero Zero;
Ξεκίνησα πριν ένα χρόνο, όταν ο μεγάλος μου γιος θέλησε και αυτός να ανοίξει ήρωα στο παιχνίδι, μιας και είχε ανοίξει ήδη ο μικρός
 
Πως έμαθες για το Hero Zero; Σου το πρότεινε κάποιος φίλος ή μήπως είδες καμία διαφήμιση στην τηλεόραση;
Το ανακάλυψε ο μικρός μου γιος, όταν καθόταν στον υπολογιστή μαζί με τον μπαμπά του, είδε κάποιο banner με τη διαφήμιση του παιχνιδιού και ζήτησε να ανοίξουν ήρωα στο παιχνίδι αυτό...   Αν και είχε ανοίξει ήδη το gr4, επέλεξαν να ανοίξουν ήρωα στο gr3...  Μας αρέσουν οι μονοί  αριθμοί  :)
 
Θυμάσαι την πρώτη σου μέρα ως ήρωας στο Hero Zero;
Οι πρώτες μέρες στο Ηero Ζero ήταν πέρσι τέτοιο καιρό που υπήρχε το event με τα χριστουγεννιάτικα... και κόλλησα στο παιχνίδι βοηθώντας τον γιο μου να μαζέψει τα λαμπάκια...Προσπαθούσα να μπω ταυτόχρονα στη φιλοσοφία του παιχνιδιού... να καταλάβω πως παίζεται... είχε ήδη προχωρήσει πολύ ο server και έπρεπε να δω πως θα αναπτυχθεί ο ήρωας του μικρού μου γιου που είχε κόντρα με τον ήρωα του αδελφού του, που είχε ξεκινήσει 45 μέρες νωρίτερα...
 
Τι κάνεις πρώτα όταν ανοίγεις το παιχνίδι και γιατί;
Συνήθως, είμαι μέσα στην αλλαγή της ημέρας...   Αρχίζω προπονήσεις, κάνω τις 5 νέες επιθέσεις-μονομαχίες που μου δίνονται, και στη συνέχεια... μπαίνω στο chat.  Χαλαρή κουβεντούλα με τα φιλαράκια, που έχω αποκτήσει, μέσα στο παιχνίδι, περιμένοντας μην τυχόν και σκάσει μύτη κανένας κακοποιός...   χαχαχα...  Και φυσικά προηγούνται οι προπονήσεις... Όταν τελειώσουν, γιατί είναι και πολλές, και γίνονται ακόμη περισσότερες πλέον, λόγω κακών, τότε ξεκίνα ο μαραθώνιος των αποστολών...
 
Θέλω να δώσεις μερικές συμβουλές σε κάποιους που ξεκινάνε τώρα το ''ταξίδι'' τους ως ήρωες στο Hero Zero.
Δεν υπάρχει "μυστική συνταγή"... Θα ακούσουν πολλές και διαφορετικές... Το θέμα είναι ο καθένας να ανακαλύψει τον δικό του τρόπο παιχνιδιού και να τον ακολουθήσει, γιατί είναι ένα παιχνίδι, και καλό είναι ο καθένας να το απολαμβάνει και να ευχαριστιέται τις ώρες που είναι συνδεδεμένος... να μην γίνεται υποχρέωση
 
Περίγραψε μου το Hero Zero με 3 μόνο λέξεις.
Διασκέδαση-Στρατηγική-Παρέα...
Θα έλεγα βέβαια ότι δεν γίνεται να δώσεις περιγραφή με 3 λέξεις... Είναι πολλά περισσότερα... Είναι ένας μικρόκοσμος, που δεν απέχει πολύ από τον πραγματικό κόσμο...
 
Υπάρχει κάποιος ήρωας που να τον θεωρείς Ίνδαλμα σου; αν ναι γιατί;
Όταν ξεκίνησα το παιχνίδι... ο server είχε ανοίξει μήνες πριν, και η κορυφή μου φαινόταν άπιαστο όνειρο... Οπότε το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να προσπαθώ να βελτιώνω τον ήρωα, χωρίς να κοιτάζω κάποιον συγκεκριμένο παίκτη...
 
Βάλε 3 ονόματα δίπλα από κάθε περιγραφή:
 
Α) Καλύτεροι παίκτες:
yiannis, hitman999 (gr3) & parmezanas  (gr6)
 
Β) Αντίπαλοι που εκτιμάς:
Όλοι οι αντίπαλοι έχουν την εκτίμηση, που με αφήνουν να τους έχω... Δεν θεωρώ κανένα αντίπαλο, απλά υπάρχουν ήρωες, που βρίσκονται σε διαφορετική ομάδα.. και με πολλούς έχουμε πολύ καλή φιλική σχέση.
 
Γ) Καλύτεροι χρήστες του Forum:
Παρακολουθώ το Forum, προκείμενου να ενημερώνομαι για όσα διαδραματίζονται και απασχολούν το παιχνίδι, αλλά δεν έχω άποψη για το ποιοι θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν καλύτεροι χρήστες... Εξαρτάται από την περίοδο, και τα θέματα επικαιρότητας...
 
Περίγραψε μου μια ιδιαίτερη στιγμή που είχες όσο καιρό παίζεις Hero Zero.
Στο gr6 που η ομάδα μας κατάφερε με άνεση να παραμείνει πρώτη στην κορυφή και με μεγάλη διαφορά, παρά τα όσα προβλήματα θέλησαν να μας προκαλέσουν.
 
Με πια στρατηγική παίζεις και ποια πιστεύεις ότι είναι η πιο σωστή;
Προπονήσεις, και όταν αρχίζουν οι αποστολές, προσπαθώ να επιλέγω την πιο αποδοτική... είτε αυτή είναι για εμπειρία, είτε για κέρματα... Προτιμούνται, βέβαια, όσες έχουν και εμπειρία και κέρματα...    :) Μπορούν να συνεχιστούν τα event συνέχεια;;; χαχαχα
 
Ποιο είναι το πιο αστείο όνομα που έχεις δώσει σε βοηθό;
Το πιο πρόσφατο που έχω δώσει.. είναι σε γάτο το Μινωγατος...  Κατά το Μινώταυρος, λόγω Κρήτης
 
Ποιος είναι ο αγαπημένος σου βοηθός και τι σου αρέσει σε αυτόν;
Μου αρέσει το ρομποτάκι. Τώρα που στο gr3 είμαι με το ειρωνικό σετ, πηγαίνει ασορτί...  :)
 
Ποια πιστεύεις είναι η καλύτερη δεξιότητα βοηθού και γιατί;
Τσιρότο, με έχει γλυτώσει πολλές φορές, και φυσικά για ομαδικές μάχες το ενθαρρυμένος.
 
Πες μου το αγαπημένο σου αντικείμενο στο παιχνίδι.
Όλα όσα έχουν θετικό πρόσημο!!!  Είναι δυσεύρετα...
 
Βάση της εμπειρίας σου στο παιχνίδι φαντάζομαι ότι έχεις κερδίσει κάποιο εβδομαδιαίο τουρνουά, θέλω να μου πεις πόσο σε κούρασε για να τα καταφέρεις;
Ναι έχω κερδίσει... Θα πω απλά ότι προτιμούνται αυτά της εμπειρίας. Είναι ανώδυνα και δίκαια. Έχει να κάνει με το πως παίζει ο κάθε ήρωας. Τα τουρνουά τιμής (και είναι πολύ νωπό το τελευταίο που κέρδισα) θα τα χαρακτήριζα ψυχοφθόρα και άδικα.
 
Έχεις μαζέψει όλο το σετ από πρώτη θέση σε κακοποιούς, ποιο είναι το μυστικό σου;
Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο μυστικό. Χρειάζεται υπομονή και τύχη.
 
Κλείνοντας θέλω να σε ρωτήσω αν έχεις να στείλεις κάποιο μήνυμα στην κοινότητα του Hero Zero.
Ένα παιχνίδι είναι... Να διασκεδάζετε και να περνάτε όσο γίνεται καλύτερα!!!
 
Εύχομαι σε όλους το 2015 να σας φέρει ότι δεν σας έφεραν τα προηγούμενα χρόνια!
 
Rex9

 


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Rival, Sh3p47 και σε 13 άλλους
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#2 kokos3

kokos3

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 96 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚύπρο-Αγγλία
  • Ομάδα:OL STARS
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kokos
Φήμη: 69

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 15:24:58

Πολύ ωραία συνέντευξη μπράβο σας!! :) 


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9
[spoiler]

OSTARS                                

 GR1:kokos3    

Παράξενο παιχνίδι είναι η ζωή. 

2j 4ever             


#3 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 15:42:48

Συγχαρητήρια για την υπέροχη συνέντευξη που μας προσφέρατε,μπράβο σας!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#4 SakisPlaysPro

SakisPlaysPro

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 296 μηνύματα
  • Τοποθεσίαοπου θελω
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:SakisTroller
Φήμη: 149

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 15:48:51

Πολύ ωραία συνέντευξη μπράβο αλλα οσο για τιν προτια στο γρ6 να μην μιλήσω 


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

#5 parkouristas8

parkouristas8

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 387 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki, Greece
  • Ομάδα:Sky is the Limit
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:parkouristas8
Φήμη: 362

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 17:01:25

Μπράβο, πολύ ωραία συνέντευξη... Τον γιο σας πώς τον λένε στο Hero Zero ;;;;; Και σε ποιόν κόσμο παίζει;;;; :)


  • Αυτό αρέσει σε Rex9, InvaderZz και Dr Something- Idol

Gr10 ------> Sky is the Limit

 

 

 


#6 Kazanokefalos

Kazanokefalos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Kazanokefalos
Φήμη: 179

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 17:28:23

Πολύ καλή συνέντευξη. Συνχαρητίρια στην Μαρία και σε εσένα Γρηγόρη!  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

                                                                                                                        Strive

                                                                                                                  for progress,

                                                                                                                not perfection.


#7 Remus

Remus

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:NIRVANA
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Αmadeus
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 17:44:23

λοιπον ας βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους συνεντευξεις περνουν απ τους καλυτερους πελατες του hz παικτες που ξοδευσαν φορτηγα ντονατ για να ειναι στις πρωτες θεσεις. καλυτερα να σταματησετε τις συνεντευσεις γιατι δινετε λαθος προτυπα στα νεαρα παιδια. και οσο για τις απαντησεις στο πως εχεις μαζεψει ολο το σετ ας λεμε την αληθεια με πολλα ντονατ, και το πως παραμενουν οι ομαδες πρωτες ολοι το ξερουμε ειδικα για την ομαδα σου.  ας ειμαστε λοιπον ειλικρινεις


  • Αυτό αρέσει στον/η philip21, ΠολύΠοθητή, kristin1 και σε 7 άλλους

​​Esse Quam Videri


#8 reymysterio22222

reymysterio22222

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 327 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
Φήμη: 180

Δημοσιεύτηκε 02 Ιανουάριος 2015 - 18:32:26

 Πολύ ωραία συνέντευξη!!!


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

#9 Sfaliaras

Sfaliaras

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • Ομάδα:WAPONGOS 4ever!
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Sfaliaras R.I.P. and desecrated
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2015 - 06:50:39

Remus θέλουμε δεν θέλουμε έτσι είναι, μπορεί το hz να είναι δωρεάν, αλλά για να είσαι κορυφή πρέπει να ξοδέψεις πολλά περισσότερα από το ότι αν έπαιζες ένα p2p παιχνίδι. Άσε που ακόμα και εκατοντάδες ευρώ να βάλεις, αν δεν ξέρεις να τα ξοδέψεις πάλι δεν θα είσαι τοπ... βλέπε κάποιον που έλεγε ότι δεν έχει αντιπαλο και έτρωγε σφαλιάρες από τον άφραγκο τον Darius :Ρ

Έτσι λοιπόν θα πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στην Μαρία, γιατί πραγματικά χρησιμοποίησε τους λουκουμάδες της με τρόπο που  την έφερε πολύ μπροστά από όλους τους υπόλοιπους παίχτες του gr6 (με εξαίρεση τον parmezanas). Και σε καμιά περίπτωση να μην ληφθεί ειρωνικά αυτό!!!!

Επίσης η Μαρία είναι υπομονετική, επίμονη και πεισματάρα και ότι βάζει στόχο το πετυχαίνει!

Της αξίζουν μόνο συγχαρητήρια!


  • Αυτό αρέσει στον/η kristin1, Rex9, Dr Something- Idol και σε 3 άλλους

#10 batman715

batman715

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • Ομάδα:chaos
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:batman715
Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2015 - 12:09:27

2015 ευχες για ολους

 

Σας ευχομαι ολοψυχα πολλες χαρες να δειτε
στο νεο ετος που μπηκε τιποτα μη στερηθειτε

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, kristin1, kellipop και σε 4 άλλους

#11 Dr Something- Idol

Dr Something- Idol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 126 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΝησί Yoyo
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Dimitris411
Φήμη: 148

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2015 - 13:36:39

--- Πολύ καλή συνέντευξη ;) Νομίζω ότι η Μαρία που χρησιμοποίησε περισσότερο από τους άλλους "μεγάλους" το χιούμορ στην συνέντευξή της και αυτό με ικανοποίησε ιδιαίτερα :D 

 

--- Καλύτεροι παίκτες: yiannis (μόνο από αυτό σε συμπάθησα Μαρία ;)

 

--- Παρ' όλα αυτά οι moderators θα έπρεπε να ασχοληθούν με θέματα που "πονούν" και οδηγούν πολλά άτομα ακόμη και στην διαγραφή τους (π.χ. άνοιγμα νέων σέρβερ ΣΥΝΕΧΩΣ)... 


  • Αυτό αρέσει σε Rex9, parkouristas8 και Σπυρίδων

:wub: MONO AEK :wub:


#12 Σπυρίδων

Σπυρίδων

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 177 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 168

Δημοσιεύτηκε 03 Ιανουάριος 2015 - 16:27:06

Πάρα πολύ ωραία συνέντευξη και με πολύ χιούμορ!  :) 

 

Μπράβο στον δημοσιογράφο και στην παίκτρια μας!  :) 


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

#13 agent47

agent47

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 55 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:The Nightmares
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:agent47
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 05 Ιανουάριος 2015 - 11:48:58

μπράβο πολύ καλό. :O 


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

#14 lagokinigos7777

lagokinigos7777

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:lagokinigos7
Φήμη: 36

Δημοσιεύτηκε 06 Ιανουάριος 2015 - 01:14:38

Εχω παρατηρισει οτι απο γρ1-γρ2 δεν υπαρχει συνεντευξη απο κανεναν παικτη.Υπαρχει λιγο μια παραγκωνιση των πλεον παλιων κοσμων με τους κορυφαιους και πιο παλιους παικτες η μου φαινεται??Η αλογιστη στηριξη σε νεους κοσμους απαξιωνει τους παλιους και τα λεγομενα βαρια χαρτια του παιχνιδου.Και παικτες που ειναι οι πλεον εμπειροι που υπαρχουν σε σχεση με αλλους...Χωρις να υποτιμω κανεναν φυσικα.Εχω που το λεω τοσο καιρο και ακομα δεν γινεται αντιλληπτο...Τεσπα....Τι ξερω εγω..Αλλοι γνωριζουν καλυτερα προφανως...  :P


  • Αυτό αρέσει στον/η philip21, aris2, Blackwolf gr1 gr2 και σε 5 άλλους

Tirosalata gr2

 

Protectors of the world gr1


#15 katouniotis

katouniotis

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 263 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Katouniotis



Φήμη: 164

Δημοσιεύτηκε 06 Ιανουάριος 2015 - 16:30:31

μπραβο πολυ ωραιο


  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9

Katouniotis gr22      

 

 


#16 Φάντασμα

Φάντασμα

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 46

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2015 - 16:02:32

λοιπον ας βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους συνεντευξεις περνουν απ τους καλυτερους πελατες του hz παικτες που ξοδευσαν φορτηγα ντονατ για να ειναι στις πρωτες θεσεις. καλυτερα να σταματησετε τις συνεντευσεις γιατι δινετε λαθος προτυπα στα νεαρα παιδια. και οσο για τις απαντησεις στο πως εχεις μαζεψει ολο το σετ ας λεμε την αληθεια με πολλα ντονατ, και το πως παραμενουν οι ομαδες πρωτες ολοι το ξερουμε ειδικα για την ομαδα σου.  ας ειμαστε λοιπον ειλικρινεις

Ας πάρουν από εσένα συνέντευξη αν είναι που ξόδεψες φορτηγά ντόνατ και είσαι σε χαμηλές θέσεις!

Και επειδή τυγχάνει να γνωρίζω αρκετούς από αυτούς που έχουν πάρει συνέντευξη να σε πληροφορήσω ότι έχουν ξοδέψει τα μισά ντόνατ από εσένα...

ο Toredo πχ... παίζει να μην έχει βάλει ούτε το αρχικό...

Παραδεχτείτε κάποιοι όπως είπε σωστά και ο φίλος μου ο Δημήτρης... ότι αν δεν ξέρεις να τα ξοδεύεις τα ντόνατ τότε είναι άχρηστα,,,

Και υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί παίκτες που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα ή δεν θέλουν να βάζουν χρήματα αλλά αφιερώνουν σωστά τον χρόνο τους και είναι πρώτοι στην λίστα κατατάξης..

Τρανταχτά παραδείγματα... δες τους πρώτους στον Gr3 και στον gr4.!!!


  • Αυτό αρέσει σε Rival, parkouristas8 και CR72

#17 Sfaliaras

Sfaliaras

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • Ομάδα:WAPONGOS 4ever!
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Sfaliaras R.I.P. and desecrated
Φήμη: 16

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2015 - 19:55:26


Και υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί παίκτες που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα ή δεν θέλουν να βάζουν χρήματα αλλά αφιερώνουν σωστά τον χρόνο τους και είναι πρώτοι στην λίστα κατατάξης..

Τρανταχτά παραδείγματα... δες τους πρώτους στον Gr3 και στον gr4.!!!

 

Άλλες εποχές...

Πιστεύεις ότι θα ήμουν no1 σε gr2 και gr3 με τα τωρινά δεδομένα;

Τότε οι λουκουμάδες σε βοηθούσαν να χτίσεις γρήγορα την ομάδα σου και να πάρεις έμμεσα προβάδισμα μέσα από αυτή, ενώ τώρα σου δίνουν τρομερό προσωπικό πλεονέκτημα!

Στο gr6 είμασταν σε ισοδύναμες ομάδες με τον parmezanas, πατήσαμε τα 100μ μαζί και είχαμε 1500 βαθμούς δεξιότητας διαφοράς! Βλέπεις πως δεν υπάρχει ουδεμία σύγκριση!



#18 Remus

Remus

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:NIRVANA
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:Αmadeus
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2015 - 21:48:28

Ας πάρουν από εσένα συνέντευξη αν είναι που ξόδεψες φορτηγά ντόνατ και είσαι σε χαμηλές θέσεις!

Και επειδή τυγχάνει να γνωρίζω αρκετούς από αυτούς που έχουν πάρει συνέντευξη να σε πληροφορήσω ότι έχουν ξοδέψει τα μισά ντόνατ από εσένα...

ο Toredo πχ... παίζει να μην έχει βάλει ούτε το αρχικό...

Παραδεχτείτε κάποιοι όπως είπε σωστά και ο φίλος μου ο Δημήτρης... ότι αν δεν ξέρεις να τα ξοδεύεις τα ντόνατ τότε είναι άχρηστα,,,

Και υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί παίκτες που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα ή δεν θέλουν να βάζουν χρήματα αλλά αφιερώνουν σωστά τον χρόνο τους και είναι πρώτοι στην λίστα κατατάξης..

Τρανταχτά παραδείγματα... δες τους πρώτους στον Gr3 και στον gr4.!!!

με γνωριζεις προσωπικα και ξερεις ποσα ντονατ ξοδεψα;η μηπως εισαι στην ομαδα μου; την τυφλα σου δεν γνωριζεις και γραφεις οτι να ναι εισαι βαθια νυχτωμενος και πιστευεις οτι σου λενε. αυτο το παιχνιδι δεν ειναι πυρηνικη φυσικη για να ξερεις πως να παιζεις  βαζεις τα ντονατ και ολα καλα κ πηγαινεις σε ομαδες που εχουν τροπαια προπονησεις γκε γκε μικρε;;;;; αντε καληνυχτακια ανοιξε τα ματακια σου


  • Αυτό αρέσει στον/η Marios24GR

​​Esse Quam Videri


#19 elisliz777

elisliz777

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 69 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:The Masters of Galaxy
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:elisliz777
Φήμη: 121

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2015 - 23:10:18

με γνωριζεις προσωπικα και ξερεις ποσα ντονατ ξοδεψα;η μηπως εισαι στην ομαδα μου; την τυφλα σου δεν γνωριζεις και γραφεις οτι να ναι εισαι βαθια νυχτωμενος και πιστευεις οτι σου λενε. αυτο το παιχνιδι δεν ειναι πυρηνικη φυσικη για να ξερεις πως να παιζεις  βαζεις τα ντονατ και ολα καλα κ πηγαινεις σε ομαδες που εχουν τροπαια προπονησεις γκε γκε μικρε;;;;; αντε καληνυχτακια ανοιξε τα ματακια σου

Αυτο ηταν λιγο αγενες κατα την γνωμη μου...παντως εγω συμφωνω και με τους δυο σας,ναι χρειαζονται αρκετα ντονατς αλλα πρεπει και να ξερεις να τα χρεισημοποιεις με υπομονη και λογικη! Π.χ αμα καποιος αγορασε 2000 ντονατς και τα ξοδευε σε ανανεωσης τολμης παλι δεν θα γινοταν κορυφαιος!
  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

Να είσαι ο εαυτός σου! Μην γίνεσαι αντίγραφο! Εσύ γεννήθηκες πρωτότυπο!  :wub: ;)


#20 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2015 - 23:40:13

Ας πάρουν από εσένα συνέντευξη αν είναι που ξόδεψες φορτηγά ντόνατ και είσαι σε χαμηλές θέσεις!

Και επειδή τυγχάνει να γνωρίζω αρκετούς από αυτούς που έχουν πάρει συνέντευξη να σε πληροφορήσω ότι έχουν ξοδέψει τα μισά ντόνατ από εσένα...

ο Toredo πχ... παίζει να μην έχει βάλει ούτε το αρχικό...

Παραδεχτείτε κάποιοι όπως είπε σωστά και ο φίλος μου ο Δημήτρης... ότι αν δεν ξέρεις να τα ξοδεύεις τα ντόνατ τότε είναι άχρηστα,,,

Και υπάρχουν πολλοί ανταγωνιστικοί παίκτες που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα ή δεν θέλουν να βάζουν χρήματα αλλά αφιερώνουν σωστά τον χρόνο τους και είναι πρώτοι στην λίστα κατατάξης..

Τρανταχτά παραδείγματα... δες τους πρώτους στον Gr3 και στον gr4.!!!

Αγαπητέ Φάντασμα επειδη ετυχε να αγγιξεις ενα θεμα που ψιλογνωρίζω... για πες μου, ποιοι ειναι πρωτοι στην λιστα κατάταξης του Gr4 και δεν έχουν ξοδεψει ντονατ, τρανταχτά παραδειγματα κιολας.... 

 

επισης, το Hero το Zero ειναι ενα παιχνιδι, δεν ειναι επιστημη το πως θα βαλεις τα ντονατ σου...

κοινή λογική και ελεύθερο χρόνο απαιτεί...






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες