Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Δυνατότητα καταγγελιάς παικτών από το τσατ της ομάδας.


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:19:57

Χαίρεται,η καινούρια προσθήκη ''Από εδώ και πέρα υπάρχει η δυνατότητα να καταγγείλετε απευθείας στην υποστήριξη μηνύματα που λάβατε στο παιχνίδι. Αυτή η λειτουργία θα πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο για να καταγγείλετε μηνύματα που παραβιάζουν τους όρους χρήσης μας'' που έγινε στο παιχνίδι είναι πολύ χρήσιμη αλλά πριν από λίγο μου ήρθε μια ιδέα σχετικά με την παραπάνω αλλαγή.Η ιδέα μου είναι να υπάρχει η δυνατότητα καταγγελίας παικτών στην υποστήριξη και από το τσατ της ομάδας διότι υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που παίκτες μας έχουν πει κάτι που παραβιάζει τους όρους χρήσης του παιχνιδιού.Για να καταλάβεται καλυτερά αυτο που προτείνω θα σας πω ότι για να γίνεται η καταγγελία απο το τσατ θα υπάρχει δίπλα από το όνομα κάθε παίκτη που συνομιλεί ένα έντονο θαυμαστικό και πατώντας πάνω του να μας ανοίγει το ίδιο πλαίσιο που ανοίγει και στα μηνύματα.Ακούω γνώμες!


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Rival, Sh3p47 και σε 3 άλλους

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#2 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 305 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:24:57

υπαρχει και η υποστηριξη γενικα στο γραναζι εκει καταγγελνεις γενικα εναν οτι και να εχει κανει


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#3 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:28:05

υπαρχει και η υποστηριξη γενικα στο γραναζι εκει καταγγελνεις γενικα εναν οτι και να εχει κανει

Ναι το ξέρω αλλά αφού υπάρχει αυτή η δυνατότητα στα προσωπικά μηνύματα γιατί να μην υπάρχει και στο τσατ;;Εξάλλου γλιτώνεις και χρόνο...


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#4 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 305 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:29:28

δεν λεω ειναι καλη ιδεα αλλα νομιζω το εβαλαν στα μηνυματα γιατι εκει γινονται οι πιο αναφορες


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#5 DENIS5

DENIS5

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:WOLVES MESSAGE
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:DENIS5
Φήμη: 129

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:39:44

Καλησπέρα,

Κατά την γνώμη μου αυτό που λες είναι σωστό διότι πολλοί παίκτες παραβιάζουν τους κανόνες μέσω του τσατ.

Αλλά αν πραγματοποιηθεί αυτό και μαθευτεί, αυτοί που παραβιάζουν τους κανόνες στο τσατ θα κάνουν τις λεγόμενες κλεψιές.

Για να γίνω πιο κατανοητός θα γράφουν άσχετα γράμματα ώστε να καλύψουν την περιοχή του τσατ για να μην βλέπουν την συνομιλία.

Το έχω δει σε πολλές ομάδες αυτό.

Και το αποτέλεσμα θα είναι να μην μπορούμε να συζητήσουμε στο τσατ γιατί κάθε 3 και λίγο θα γίνεται αυτό.

Αλλά πιστεύω πως η ιδέα ήταν καλή αλλά έχει αρκετά προβλήματα αν πραγματοποιηθεί.


  • Αυτό αρέσει στον/η CR72

We Are Legion - We Do Not Forgive We Do Not Forget

 


#6 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:43:55

Καλησπέρα,

Κατά την γνώμη μου αυτό που λες είναι σωστό διότι πολλοί παίκτες παραβιάζουν τους κανόνες μέσω του τσατ.

Αλλά αν πραγματοποιηθεί αυτό και μαθευτεί, αυτοί που παραβιάζουν τους κανόνες στο τσατ θα κάνουν τις λεγόμενες κλεψιές.

Για να γίνω πιο κατανοητός θα γράφουν άσχετα γράμματα ώστε να καλύψουν την περιοχή του τσατ για να μην βλέπουν την συνομιλία.

Το έχω δει σε πολλές ομάδες αυτό.

Και το αποτέλεσμα θα είναι να μην μπορούμε να συζητήσουμε στο τσατ γιατί κάθε 3 και λίγο θα γίνεται αυτό.

Αλλά πιστεύω πως η ιδέα ήταν καλή αλλά έχει αρκετά προβλήματα αν πραγματοποιηθεί.

Ναι εδώ έχεις ένα δίκιο αλλά υπάρχει μια λύση:Να προλάβουμε να καταγγείλουμε το άτομο γρήγορα πριν καλύψει την περιοχή με άλλα.


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#7 giorgos112

giorgos112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 305 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑιγαλεω
  • Ομάδα:The black monster
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:George1999
Φήμη: 305

Δημοσιεύτηκε 23 Φεβρουάριος 2015 - 19:45:30

Καλησπέρα,

Κατά την γνώμη μου αυτό που λες είναι σωστό διότι πολλοί παίκτες παραβιάζουν τους κανόνες μέσω του τσατ.

Αλλά αν πραγματοποιηθεί αυτό και μαθευτεί, αυτοί που παραβιάζουν τους κανόνες στο τσατ θα κάνουν τις λεγόμενες κλεψιές.

Για να γίνω πιο κατανοητός θα γράφουν άσχετα γράμματα ώστε να καλύψουν την περιοχή του τσατ για να μην βλέπουν την συνομιλία.

Το έχω δει σε πολλές ομάδες αυτό.

Και το αποτέλεσμα θα είναι να μην μπορούμε να συζητήσουμε στο τσατ γιατί κάθε 3 και λίγο θα γίνεται αυτό.

Αλλά πιστεύω πως η ιδέα ήταν καλή αλλά έχει αρκετά προβλήματα αν πραγματοποιηθεί.

 

 

 

μπορεις να κανεις print screen και να τον αναφερεις απο εκει


Αν θέλεις να κάνεις κάτι, θα βρεις έναν τρόπο. Αν δεν θέλεις, θα βρεις μια δικαιολογία.


#8 Tomazo111

Tomazo111

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 59 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:super hero
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:Tomazo112
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2015 - 05:11:55

μπορεις να κανεις print screen και να τον αναφερεις απο εκει

σωστό κι αυτό αλλά με το κουμπί γλιτώνεις  χρόνο και προλαβαίνεις και άσε που το print screen δεν το έχουν κάποιοι υπολογιστές αλλά εντάξει σαν ιδέα καλή μου φαίνεται .Αλλά και το print screen κάνει την δουλειά του όσο και η επιλογή καταγγελίας .Αλλά γούστα είναι αυτά.


Για πάντα παίχτης του hero zero ,ωραίο  παιχνίδι!

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες