Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κλοπη


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Marios24GR

Marios24GR

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 201 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστα σουβλατζίδικα
  • Ομάδα:δεν εχω ψαχνω
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:marios24GR
Φήμη: 297

Δημοσιεύτηκε 01 Μάρτιος 2015 - 13:36:12

Καλησπερα..  1 φιλη μου απο  το gr10 της εστηλαν ενα site που ηταν για χακ ντονατς αυτη δεν ηξερε  γιατι τωρα το αρχισε το πατησε εδωσε τα στοιχεια και της και της εκλεψαν τον παιχτη το ειπα στην υποστοριξη και το ειπε και η φιλη μου και τιποτα μπορειτε να κανεται κατι;;;;;;


  G.H.S :wub:
 


#2 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 01 Μάρτιος 2015 - 13:41:09

δυστυχως δεν γινεται κατι διοτι κι εγω εχω στειλει στην υποστηριξη απο κλοπη και δεν εγινε τιποτα. θα σας συμβουλεψω να μην πατατε σε τετοια link και να κανετε αναφορα στην υποστηριξη αυτους τους παιχτες. ο πιο πιθανος λογος που δεν μπορει να κανει η υποστηριξη τιποτα ειναι γιατι δεν ξερει εαν εσεις εχετε κανει φαρσα η οχι, οποτεσε κατι τετοια θεματα, η υποστηριξη ειναι ουδετερη.


  • Αυτό αρέσει στον/η parkouristas8

#3 Marios24GR

Marios24GR

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 201 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστα σουβλατζίδικα
  • Ομάδα:δεν εχω ψαχνω
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:marios24GR
Φήμη: 297

Δημοσιεύτηκε 01 Μάρτιος 2015 - 13:46:25

ευχαριστω για την απαντηση ας κληδοσει το θεμα


  G.H.S :wub:
 


#4 Destroyer the real

Destroyer the real

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 297 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαEverywhere
  • Ομάδα:In bocca al lupo
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:Destroyer
Φήμη: 277

Δημοσιεύτηκε 01 Μάρτιος 2015 - 14:09:51

συμβουλη:να μην πατατε σε site που λενε οτι δινουν ντονατς και να μην απαντατε σε μυνηματα που λενε να δωσετε το κωδικο και το email σας για να σας βαλουνε ντονατς


Spoiler

#5 Sh3p47

Sh3p47

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 686 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος (Μαγνησία)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.007

Δημοσιεύτηκε 01 Μάρτιος 2015 - 14:19:20

οποιαδήποτε μηνύματα σταλθούν σε εσάς, που περιέχουν συνδέσμους για ιστοσελίδες phising (κλοπής λογαριασμών), παρακαλείσθε να τα αναφέρετε στην υποστήριξη.

 

Εν πάση περιπτώσει, η φίλη σας θα πρέπει να επικοινωνήσει η ίδια με την υποστήριξη.


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, parkouristas8 και σε άλλον ένα

#6 wouaaaaaou

wouaaaaaou

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:wouaaaaaou
Φήμη: 59

Δημοσιεύτηκε 02 Μάρτιος 2015 - 02:12:27

Μια μικρή συμβουλή από την προσωπική μου εμπειρία μέχρι σήμερα στο παιχνίδι είναι :

Ότι  παιχνίδι έχει μεριμνήσει για τέτοιες συμπεριφορές  , όποτε καταγγέλλεται κάτι  τέτοιο στην υποστήριξη η υποστήριξη κλειδώνει τον παίχτη και στέλνει νέους κωδικούς στο email που φτιάχτηκε ο παίχτης . Γιαυτο μην αφήνετε επιτηδείους να νομίζουν ότι είναι έξυπνοι και απλός αναφέρετε το στην υποστήριξη .


  • Αυτό αρέσει σε philip21, kristin1 και Takis02

Tirosalata  ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ


#7 Takis02

Takis02

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 03 Μάρτιος 2015 - 13:32:28

Παιδια εγω θελω βοηθεια γιατι μου εκλεψαν τον κοδικο takis02 εγω το εχω το e-mail αμα μπορειτε βρειτε τον και οχι δεν πατησα σε site ουτε πουθενα το e-mail θα το ξερουν τα ατομα της υποστηριξης σας παρακαλω βγαλτε αυτον που ειναι μεσα και στιλτε τον κοδικο μου στο αρχικο του e-mail και αν μπορειτε να βαλετε και το πρωτο e-mail για να μπορεσω να μπω σας παρακαλω τον θελω πισω τον κοδικο μου αμα μπορειτε αλλαξτε το e-mail του και βαλτε το αρχικο και καντε επαναφορα τον κοδικο σας παρακαλω τον χρειαζομαι η ομαδα μου με χρειαζετε :( σας παρακαλω φερτε τον πισω!!!! και ο κωδικος ειναι στο gr8 σας παρακαλω :(


σας παρακαλω και εχει δικιο η wouaaaaaou

#8 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 03 Μάρτιος 2015 - 14:18:38

Παιδια εγω θελω βοηθεια γιατι μου εκλεψαν τον κοδικο takis02 εγω το εχω το e-mail αμα μπορειτε βρειτε τον και οχι δεν πατησα σε site ουτε πουθενα το e-mail θα το ξερουν τα ατομα της υποστηριξης σας παρακαλω βγαλτε αυτον που ειναι μεσα και στιλτε τον κοδικο μου στο αρχικο του e-mail και αν μπορειτε να βαλετε και το πρωτο e-mail για να μπορεσω να μπω σας παρακαλω τον θελω πισω τον κοδικο μου αμα μπορειτε αλλαξτε το e-mail του και βαλτε το αρχικο και καντε επαναφορα τον κοδικο σας παρακαλω τον χρειαζομαι η ομαδα μου με χρειαζετε :( σας παρακαλω φερτε τον πισω!!!! και ο κωδικος ειναι στο gr8 σας παρακαλω :(


σας παρακαλω και εχει δικιο η wouaaaaaou

 

Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη εδώ για να σε βοηθήσουν με το πρόβλημα σου


  • Αυτό αρέσει στον/η Sh3p47




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες