Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

chat wall ban report


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
41 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 08:28:21

Πολλες φορες στο τσατ της ομαδας λεγονται πολυ ασχημα πραγματα τοσο για αντιπαλους οσο και για συμπαιχτες , με γνωμονα οτι υπαρχουν ανιλικα παιδια που παιζουν , δεν θα ηταν σωστο , να γινουν τα report απο τα chat μιας ομαδας banable οπως αυτα στα προσωπικα μνμ η αυτα στην περιγραφη των παιχτων. Το fair play αρχιζει μεσα απο την ομαδα μας.
  • Αυτό αρέσει στον/η Rival, DeathCab, Mastigo και σε άλλον ένα

#2 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 10:41:33

Σε τέτοιες περιπτώσεις, ο αρχηγός θα πρέπει να επιβληθεί, είτε προειδοποιώντας είτε διώχνοντας αυτόν τον παίκτη. Μόνο μηνύματα με υβριστικό περιεχόμενο θεωρούνται "Bannable".



#3 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 11:24:59

Καλησπέρα ακριβώς την ίδια ιδέα την είχα προτείνει εγώ εδώ http://forum.gr.hero... πριν λίγο καιρό και κατά την γνώμη μου πρέπει να την πραγματοποιήσουν.


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#4 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 12:24:44

Spiro ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΧΤΗ ΦΙΛΟ ΣΟΥ Η ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΑ.
ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΡΙΝΤ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΒΡΥΣΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΕΛΗ ΣΟΥ Η ΕΣΕΝΑ.
ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΤΟ fair play ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.
ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΤΟ chat wall ΑΣΥΛΟ... ?
ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΕΝΑΣ gm ΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΞΥΒΡΙΣΗΣ ΣΕ ΤΣΑΤ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝ ? Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΣΥΛΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΘΕΟΣ.

#5 pan

pan

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 50 μηνύματα
  • Ομάδα:Aσσαμίτες
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:chaos
Φήμη: 112

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 14:18:06

Καλησπερα,θα συμφωνησω με τον Spiro1,ο αρχηγος αλλα κ οι συμβουλοι ΕΧΟΥΝ υποχρεωση να κρατανε την ομαδα σε ενα οριο ευπρεπειας,τον να διωξεις καποιον επειδη η συμπεριφορα του ειναι εκτος οριων ,ειναι θεμιτο ,ομως εαν υπαρχουν τετοια ατομα σε μια ομαδα τοτε καταλαβαινεις κ το επιπεδο της ομαδας



#6 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 14:51:01

pan o σκοπος που εκανα το thread ειναι για να προστατευτουμε εμεις απο βρυσιες εκτος ομαδας σε λογια που λεγονται σε αλλες ομαδες , εχω πριντ απο αλλη ομαδα που λεει πολυ ασχημα λογια για εμενα και απειλει οτι θα ασκησει βια σε μελη της ομαδας μου εκτος herozero , τα πριντ επεσαν στα χερια μας απο παλιους μας συμπαικτες που ειμασταν μαζι σε αλλη προηγουμενη ομαδα.

η κοπελα απο την ομαδα μου πασχει απο φοβιες γενικα και αυτος συνεχιζει ακαθεκτος να γραφει θα της  κανω θα τις δειξω , ομως στο τσατ της ομαδας του , τα εκανα ρεπορτ στο support ομως χωρις κανενα αποτελεσμα , το μονο που μπορω να κανω (αν το συνεχισει) για να προστατεψω την συμπαικτρια μου ειναι η να παω νομικα η να παω εγω και να του κανω οτι εγραψε και γραφει στην ομαδα του.

Οποτε θα επρεπε οι προσβολες που προσβαλουν καποιον ειτε ειναι σε τσατ ομαδος ειτε σε μηνυμα ειτε οπου διποτε στο παιχνιδι αυτο να επιφερουν και ποινη.



#7 pan

pan

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 50 μηνύματα
  • Ομάδα:Aσσαμίτες
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:chaos
Φήμη: 112

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 15:54:23

http://forum.gr.hero...

Παραγραφος 7.2 

Οι κανονες το γραφουν ξεκαθαρα παντως 



#8 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 16:46:04

pan o σκοπος που εκανα το thread ειναι για να προστατευτουμε εμεις απο βρυσιες εκτος ομαδας σε λογια που λεγονται σε αλλες ομαδες , εχω πριντ απο αλλη ομαδα που λεει πολυ ασχημα λογια για εμενα και απειλει οτι θα ασκησει βια σε μελη της ομαδας μου εκτος herozero , τα πριντ επεσαν στα χερια μας απο παλιους μας συμπαικτες που ειμασταν μαζι σε αλλη προηγουμενη ομαδα.
η κοπελα απο την ομαδα μου πασχει απο φοβιες γενικα και αυτος συνεχιζει ακαθεκτος να γραφει θα της κανω θα τις δειξω , ομως στο τσατ της ομαδας του , τα εκανα ρεπορτ στο support ομως χωρις κανενα αποτελεσμα , το μονο που μπορω να κανω (αν το συνεχισει) για να προστατεψω την συμπαικτρια μου ειναι η να παω νομικα η να παω εγω και να του κανω οτι εγραψε και γραφει στην ομαδα του.
Οποτε θα επρεπε οι προσβολες που προσβαλουν καποιον ειτε ειναι σε τσατ ομαδος ειτε σε μηνυμα ειτε οπου διποτε στο παιχνιδι αυτο να επιφερουν και ποινη.

Καλησπέρα και πάλι,

Οι κανόνες του HZ αναφέρουν ότι οποιοσδήποτε παίκτης απαγορεύτεται να στέλνει μηνύματα (!!!), με υβριστικό/προσβλητικό περιεχόμενο. Επιπλέον, τα screenshots μπορούν εύκολα να αλλοιωθούν, με πολλά προγράμματα, άρα δεν πρέπει να θεωρούνται αξιόπιστα. Όπως πολύ σωστά ανέφερε ο pan, αν ένα μέλος βρίζει ή προσβάλλει άλλους παίκτες, ο αρχηγός και ο/οι σύμβουλος/-οι πρέπει να διατηρούν ένα επίπεδο, εκτός και αν δεν ενδιαφέρει τους ίδιους. Το να βρίζεις κάποιον δεν σε τιμά, ούτε αποτελεί λύση.

Ορίστε το link για τους κανόνες στα Ελληνικά:
http://forum.gr.hero...
Και ορίστε το πρωτότυπο στα Αγγλικά:
http://uk2.herozerogame.com/tos/

#9 wouaaaaaou

wouaaaaaou

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:wouaaaaaou
Φήμη: 59

Δημοσιεύτηκε 31 Μάρτιος 2015 - 20:14:56

Συμφωνώ ότι ο αρχηγός και οι σύμβουλοι είναι υπεύθυνοι ώστε να μην συμβαίνουν τέτοια φαινόμενα αλλά  από την άλλη άμα ο αρχηγός το επιτρέπει να συμβεί αυτό δεν με βρίσκει υπέρ στο να τιμωρούνται μελή ή η ομάδα …. Υπάρχει και η ελευθερία του λόγου που συχνά ξεχνάμε όποτε αν κάποιος ενοχλείται από τέτοιες συμπεριφορές ( που η ομάδα για δικούς της λογούς στηρίζει ) τότε πολύ απλά αποχωρεί από την ομάδα και πάει σε μια ομάδα που τα μελή της ταιριάζουν με τον χαρακτήρα και την παιδεία του καθενός μας …..


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, simos, Μιχαλης33 και σε 2 άλλους

Tirosalata  ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ


#10 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 01 Απρίλιος 2015 - 11:17:40

Πάντως μου είχε τύχει σε παλιότερη ομάδα μου ο αρχηγός να απουσιάζει για καιρό και ένας παίκτης εκτός του ότι έδιωχνε όλα τα απλά μέλη άρχισε να μας βρίζει κλπ στο τσατ πάντα. Του έκανα αναφορά, έστειλα prnscreen μου έστειλαν ένα μήνυμα ότι θα το εξέταζαν αλλά λόγω προσωπικών δεδομένων δεν μπορούν να με ενημερώσουν για το τι θα κάνουν,

Το σίγουρο είναι ότι δεν έγινε τίποτα και για ένα διάστημα έβριζε ανενόχλητα ώσπου έφυγε μόνος του...


  • Αυτό αρέσει σε Petolilos και pablo

#11 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 01 Απρίλιος 2015 - 17:37:40

Καταρχήν, οι αρχηγοί θα πρέπει να ενδιαφέρονται κυρίως για παίκτες που πραγματικά αξίζουν. Προσωπικά δεν με νοιάζει αν κάποιος είναι είτε 5 είτε 355 επίπεδο. Αυτό που μετράει κυρίως είναι η συμπεριφορά. Ακόμη, το υβριστικό περιεχόμενο σε τοίχους άλλων ομάδων, εφόσον δεν το παραλαμβάνεις μέσω μηνυμάτων, αλλά απλά από παίκτες που βρίσκονται εκεί, δεν αποτελεί καμία απόδειξη. Έχεις δικαίωμα να αναφέρεις κάποιον αν σε προσβάλλει μέσω του Inbox, όχι μέσω "πλάγιων μεθόδων".

Υ.Γ. Αν κάποιος "βρίζει" στην περιγραφή του, μπορείς να τον καταγγείλεις στη Υποστήριξη.

#12 HELLSCREAM

HELLSCREAM

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 51 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑΘΗΝΑ
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:JOK3R
Φήμη: 65

Δημοσιεύτηκε 01 Απρίλιος 2015 - 18:16:24

προσωπικα εινα απαραδεκτο σαν ιδεα εστω για πλακα να προτινει καπιος να πεφτουνε μπαν

για "υβρεις σε τσατ"  αμα βριζει καπιος ας διωχτει απο την ομαδα και οχι να μπαινουνε "κατασκοποι"απο αλλες ομαδες μονο και μονο για να τραβηξουνε ενα πριντ σκριν και να πεφτει το μπαν του αιωνα...

η να στελνουνε επιλεκτικα πριντ οπως εστειλε το παιδι πιο πανω...

που ξερουμε οτι στο πριντ που εστειλες πιο πανω δεν εχουνε υποθει αλλα?

 

παιξτε το παιχνιδι αμασας βρισει καπιος σε μηνυμα ΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΠΑΝ αλλα μην ψαχνετε με καθε ευκαιρια πως θα μπαναρουμε καπιον γιατι μετα δεν θα μιλαει κανενας στο τσατ επειδη μπορει να πει κατι  και να παρεξηθουνε τα λογια του απο καπιον και να φαει μπαν....

 

Προσωπικα θεωρω πιο απαραδεκτο να στελνονται πριντ σκριν το τι γινεται μεσα σε ενα τσατ στο φορουμ-σε αντιπαλες ομαδες


  • Αυτό αρέσει στον/η lagokinigos7777

DON'T BE MAD CAUSE U ARE BAD


#13 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 00:08:30

ΟΣΟΙ ΤΣΙΝΑΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ .... ;)

#14 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 04:04:50

ΟΣΟΙ ΤΣΙΝΑΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ .... ;)


(Χωρίς καμία προσβολή), μάλλον εσύ κάνεις κάτι. Αν δεν έχεις βλάψει κάποιον, γιατί τότε αυτός να σε κακολογεί; Εμείς δεν φερθήκαμε επιθετικά προς εσένα, αλλά εσύ αποφάσισες να μην φερθείς αναλόγως...

#15 parkouristas8

parkouristas8

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 387 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki, Greece
  • Ομάδα:Sky is the Limit
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:parkouristas8
Φήμη: 362

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 08:01:31

ΟΣΟΙ ΤΣΙΝΑΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΑΣ .... ;)

 

Φίλε εμείς δεν κάνουμε κάτι. Στα παραπάνω ποστ σου λες ότι έχεις πριντ σκρεεν από άλλες ομάδες. Μπορεί η ομάδα να μην έκανε κάτι σωστό επειδή τρομοκρατεί την κοπέλα, αλλά εσύ για να έχεις τραβήξει πριντ σκρεεν από άλλες ομάδες έχεις στείλει κατασκόπους. Αυτό που στέλνεις κατασκόπους σε άλλες ομάδες είναι σωστό;; Φίλε και εσένα τι σε νοιάζει τι γίνετε σε μια άλλη ομάδα να κοιτάς την δικιά σου καλύτερα και να μην ενοχλείς τους άλλους. 


Gr10 ------> Sky is the Limit

 

 

 


#16 DeathCab

DeathCab

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 671 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSam's Town
  • Ομάδα:Sky Is the Limit
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:DeathCab
Φήμη: 1.048

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 09:12:11

Θα ήθελα να σας παρακαλέσω να παραμείνετε εντός θέματος και να μην κάνετε προσωπικές επιθέσεις και χαρακτηρισμούς!


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

#17 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 09:25:12

Να προσθέσω πάντως ότι έστω κάποιος από την ομάδα αρχίζει να σκυλοβρίζει κάποιον και ο αρχηγός ή κάποιος σύμβουλος τον διώξει. Και τι έγινε; Θα πάει σε μια άλλη ομάδα που πιθανόν να κάνει τα ίδια.

 το σωστό είναι αν βρίζεις να διαγράφεσαι από το παιχνίδι, και δεν λέω για καυγάδες και να υψωθούν οι τόνοι αλλά για βρισιές. Και ο εύκολος τρόπος είναι ένα κουμπί όπως στα μηνύματα, που να καταγράφεται αυτόματα και η συνομιλία.

Η αναφέρει ο hellscream ότι τραβήχτηκε ένα prntscreen αλλά δεν ξέρουμε τι συνομιλίες είχαν προηγηθεί. Κατά την γνώμη μου αν σε βρίσει κάποιος δεν είναι λύση να αρχίζεις να βρίζεις κι εσύ και αυτό να το χρησιμοποιήσεις σαν δικαιολογία. Ας κάνει αναφορά ο ένας στον άλλο να διαγραφούν και οι δύο.

Και ξαναλέω δεν αναφέρομαι σε καυγάδες και παρεξηγήσεις αλλά σε περιπτώσεις που ένας βρίζει τον άλλο. Γιατί να υπάρχει ασυλία σε αυτό;



#18 Petolilos

Petolilos

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠΕΡΑΜΑ/ΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • Ομάδα:Seven Nation Army
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Petolilos
Φήμη: 165

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 09:58:36

ΠΑΡΚΟΥΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 300 ΘΕΣΗ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΙΝΤ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΑΣ ΛΕΝΕ .Ω. ;)
ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΑΙΖΩ..
Ο ΡΟΛΟΣ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ fair play , ΤΟΣΟ ΣΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.
ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ gr5 ΜΕ 15 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 30 ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥΣ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΤΟΠ10 ΜΕ 25 ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 30. ΓΙΑ ΠΟΙΟ fairplay ΜΙΛΑΜΕ ?

ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΝΟΧΟΣ ΣΠΥΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΩΤΟΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕ ΟΧΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΔΙΠΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΕΞΑΛΗΦΘΗΚΑΝ ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 29 ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 29 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.
ΜΑΓΚΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ fair play ΛΟΙΠΟΝ...
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ.
ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΑΜΑ ΣΕ ΒΡΗΣΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Η ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ Η ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ???
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

#19 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 10:45:05

ΠΑΡΚΟΥΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΑΡΧΗΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ ΑΠΟ ΤΟ ΤΑΓΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 300 ΘΕΣΗ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΕΧΩ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΙΝΤ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΑΣ ΛΕΝΕ .Ω. ;)
ΤΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΑΙΖΩ..
Ο ΡΟΛΟΣ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΤΟ fair play , ΤΟΣΟ ΣΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.
ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ gr5 ΜΕ 15 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 30 ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥΣ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΤΟΠ10 ΜΕ 25 ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 30. ΓΙΑ ΠΟΙΟ fairplay ΜΙΛΑΜΕ ?
ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΝΟΧΟΣ ΣΠΥΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΩΤΟΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕ ΟΧΙ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΔΙΠΛΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΕΞΑΛΗΦΘΗΚΑΝ ΠΑΝΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 29 ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 29 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ.
ΜΑΓΚΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ fair play ΛΟΙΠΟΝ...
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΤΟΥ.
ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΑΜΑ ΣΕ ΒΡΗΣΩ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Η ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ Η ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ???
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΤΡΙΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.


Το θέμα είναι, πως, κανονικά, αν κάποιος προσβάλλει έναν παίκτη από μια άλλη ομάδα, εκείνος δεν θα μπορούσε να το ξέρει. Με κανέναν τρόπο. Όσο για το fair play που ισχυρίζεσαι, βγαίνεις εκτός θέματος. Η αγοραπωλησία παικτών απαγορεύτεται αυστηρά από την εταιρία, και οι παραβάτες τιμωρούνται. Εσύ ξεκίνησες το θέμα με σκοπό την τιμωρία όσων βρίζουν στο τσατ της ομάδας. Και οι περισσότεροι παίκτες δεν συμφωνούμε με αυτήν την ιδέα, για λόγους που έχουμε αναφέρει ξεκάθαρα. Όπως εμείς σεβαστήκαμε την γνώμη σου, πρέπει και εσύ να κάνεις το ίδιο. Και επίσης θα ήταν προτιμότερο να διατηρήσουμε σε ένα επίπεδο αυτό το topic.

#20 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2015 - 11:11:43

Παιδια έχω διαβάσει όλη την συνομιλία και η γνώμη μου είναι οτι πιο πιθανό είναι να χρησιμοποιηθεί για σκοπούς,αλλους απο αυτους που υποτίθεται οτι θα φτιαχτεί.
Πιστεύω οτι τα πραγματα είναι απλα.Βρίζει μέλος ή σύμβουλος(συστηματικα,όχι να πει ενα μακακα), τον διωχνεις.Βρίζει ο αρχηγός,φεύγεις.Όλα τα αλλά είναι εκ του πονηρού.
Όσο για τις απειλές στην κοπελα(δέχομαι χωρίς να το ξέρω,οτι ισχυει),είναι εξίσου ένοχοι με αυτον που τις λέει κ όσοι τις ανέχονται κ δεν φεύγουν απο την ομαδα.
  • Αυτό αρέσει στον/η Petolilos




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες