Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μπαταρίες


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2015 - 17:10:09

Στην εφαρμογή του παιχνιδιού για τα κινητά και τα τάμπλετ, αν σου έχουν στείλει αιτήματα για μπαταρίες, δεν σου βγάζει τον αριθμό στο φακελάκι (πόσα αιτήματα έχεις δηλαδή) όπως είναι στον υπολογιστή. Θα πρότινα να μπει αυτό και στην εφαρμογή για κινητά και τάμπλετ, γιατί αν δεν μπω να δω ή να ψάξω κάποιο μήνυμα, δεν θα δω ποτέ πόσα αιτήματα για μπαταρίες έχω (έχω φτάσει σε σημείο να έχω 25 αιτήματα για μπαταρίες και να μην τα έχω δει !!).


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, aris2, killer12 και σε 3 άλλους

"Do More Of What Makes You Happy !"


#2 Ghostoulis

Ghostoulis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 136 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαThessaloniki.
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:Hades
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2015 - 17:56:39

Στην εφαρμογή του παιχνιδιού για τα κινητά και τα τάμπλετ, αν σου έχουν στείλει αιτήματα για μπαταρίες, δεν σου βγάζει τον αριθμό στο φακελάκι (πόσα αιτήματα έχεις δηλαδή) όπως είναι στον υπολογιστή. Θα πρότινα να μπει αυτό και στην εφαρμογή για κινητά και τάμπλετ, γιατί αν δεν μπω να δω ή να ψάξω κάποιο μήνυμα, δεν θα δω ποτέ πόσα αιτήματα για μπαταρίες έχω (έχω φτάσει σε σημείο να έχω 25 αιτήματα για μπαταρίες και να μην τα έχω δει !!).

όσοι (νομίζω ) δεν παίζουν στον υπολογιστή σαν και εμενα και παίζουν απο κινητό ή Tablet εχουν συνηθίσει οταν εχουν μυνημα να πάνε να ελέγχουν και τα αιτιματα στης μπαταρίες ,Επισης ειναι σπαστικό όπως λέτε όσοι παίζετε απο υπολογιστή να πάτε να δειτε τα μυνηματα σας και να βλέπετε Ενα αίτημα μπαταρίας εδω κανουμε αγώνα να βγει ή να αλλάξει χρώμα η ειδοποίηση των αιτιματων μπαταριών.Διαφωνω μαζι σου να μπει Στα κινητά και στα Tablet γιατι όσοι παίζουν εκει εχουν συνηθίσει αλλιώς. Αυτη ειναι η γνώμη μου.
Why So Serious?..

#3 aris2

aris2

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 259 μηνύματα
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:aris2
Φήμη: 564

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2015 - 20:11:38

Στην εφαρμογή του παιχνιδιού για τα κινητά και τα τάμπλετ, αν σου έχουν στείλει αιτήματα για μπαταρίες, δεν σου βγάζει τον αριθμό στο φακελάκι (πόσα αιτήματα έχεις δηλαδή) όπως είναι στον υπολογιστή. Θα πρότινα να μπει αυτό και στην εφαρμογή για κινητά και τάμπλετ, γιατί αν δεν μπω να δω ή να ψάξω κάποιο μήνυμα, δεν θα δω ποτέ πόσα αιτήματα για μπαταρίες έχω (έχω φτάσει σε σημείο να έχω 25 αιτήματα για μπαταρίες και να μην τα έχω δει !!).

Kαι στις επιθεσεις γινετε αυτο, οταν σου κανουν επιθεση δε σου βγαζει τον αριθμο διπλα απο την εικονα.


  • Αυτό αρέσει σε Αντώνης Αντώνης και StathobotTheGreat

GR4 -----------------> ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ, 360 level

 

 


#4 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2015 - 21:09:06

Kαι στις επιθεσεις γινετε αυτο, οταν σου κανουν επιθεση δε σου βγαζει τον αριθμο διπλα απο την εικονα.

Τι ακριβώς εννοείς ;;

όσοι (νομίζω ) δεν παίζουν στον υπολογιστή σαν και εμενα και παίζουν απο κινητό ή Tablet εχουν συνηθίσει οταν εχουν μυνημα να πάνε να ελέγχουν και τα αιτιματα στης μπαταρίες ,Επισης ειναι σπαστικό όπως λέτε όσοι παίζετε απο υπολογιστή να πάτε να δειτε τα μυνηματα σας και να βλέπετε Ενα αίτημα μπαταρίας εδω κανουμε αγώνα να βγει ή να αλλάξει χρώμα η ειδοποίηση των αιτιματων μπαταριών.Διαφωνω μαζι σου να μπει Στα κινητά και στα Tablet γιατι όσοι παίζουν εκει εχουν συνηθίσει αλλιώς. Αυτη ειναι η γνώμη μου.


Κατά την γνώμη μου χρειάζεται να μπει. Ούτως ή άλλος δεν είναι πολλοί που παίζουν ΜΟΝΟ από κινητό ή τάμπλετ. Και πίστεψε με, εγώ που παίζω και απ' τα 2 αλλά περισσότερο από τάμπλετ, δεν με βολεύει καθόλου !
  • Αυτό αρέσει σε StathobotTheGreat και crazymusictrumpetdrumsnew

"Do More Of What Makes You Happy !"





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες