Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Έκτακτη Πρόσληψη στο FBY !!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
117 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#21 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2015 - 12:58:04

Καλησπερα ονομαζομαι Retarded ,Απο το gr1 οπως ξερετε ειμαι καιρο στο παιχνιδι και κανω σωστα την δουλεια μου καθημερινα σωζω ζωες καθαριζω καθε κακοποιο που ερχετε να μας αναταραξει και αυτο θα κανω τωρα στο thulk! 

 

Θα αντιμετωπισω  το thulk καθαρα και οχι βρωμικα γιατι ειμαι ηρωας και ετσι μου αρμοζει.Λοιπον βαση με την εμπειρια μου και φτιαχνοντας των ηρωωα και εχοντας απεκτησει πολλες δυναμεις απο το hero zero Θα παρουσιαστω απεναντι στο thulk με θαρος,χωρις φοβο, με τεραστια δυναμη και αυτοπεποιθεση. Εχοντας στα υψη την αντοχη μου το μυαλο .την δυναμη και το ματι θα του επιτηθω με το σουπερ Λειζερ και καθως ριχνω λειζερ θα του επιτηθουν ολα τα κατοικιδια μου και ετσι θα ασχολειται με τα κατοικιδια θα πεταξω ψηλα και θα πεσω με δυναμη πανω του θα τον ριξω κατο θα τον δεσω θα του βαλω ειδικες χειροπεδες... και μετα σε κλουβι που αν προσπαθησει να βγει θα εχει ρευμα που θα τον χτυπαει 250.000 J.... Και θα τον παραδοσω στο hero zero!!

 

Πρεπει to FBY να με επιλεξει γιατι η μεθοδος μου πιστευω ειναι αρκετα καλη ωστε να σταματησει τον κακο thulk. Εχω αποδειξη στο κοσμο οτι ειμαι ο καλητερος ηρωωας.και εχω υπερδυναμης που δεν μπορει να με κερδισει κανενας κακος στον κοσμο.

Οι υπερδυναμεις μου ειναι να πεταω ...να τρεχω 400 χλμ. σε 0.1 sec. , να ριχνω λειζερ απο τα ματια μου και να εχω δυναμεις AVATAR!  και να εχω στην κατοχη μου την βοηθεια των  1.000 κατοικιδιων που εχουν και αυτα υπερ δυναμεις γινονται 10φορες μεγαλυτερα το καθε ενα και πετανε...

   

Ετσι ξεχωριζω απο καθε ηρωωα διοτι ειμαι μοναδικος και σπανιος στο ιδος μου και κανεις δεν μπορει να με αντιγραψει ποτε και ουτε να εχει ολες αυτες τις σουπερ δυναμεις γιατι για να τις εχεις πρεπει να τις κατακτησει και να περασει απο διαφορες δοκιμασες που ειναι οτι πιο δυσκολο εχει υπαρξει στο πλαντητη που το εχω καταφερει μονο εγω και κανεις αλλος χαρις το σπανιο ιδος που εχω στο στηθος μου.. και στην φτερνα μου!!.

 Επομενως μπορω να κερδισω ευκολα τον thulk. Και να μην ανησυχει κανεις οταν ειμαι εγω εδω..!! 

             

              "Χερομαι οταν σκορπαω το καλο και το χαμογελο στους ανθρωπους"

Name: Retarded                #ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ#

World:Gr1 

 

    **Οτι εχω αναφερει παραπανω ειναι μυθοπλασια! Και ολα ειναι τυχαια**  


  • Αυτό αρέσει στον/η Tita, cool100, trelopaoki77 και σε 4 άλλους
 
<< RES,NON VERBA >>
 

#22 NikosGate4

NikosGate4

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 50 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο Κρήτης
  • Ομάδα:NO FEAR
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:NikosGate4
Φήμη: 36

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2015 - 13:32:17

Ψευδώνυμο:NikosGate4

 

Σέρβερ:GR 11

 

 

 Στις 3πμ ενός όμορφου,καλοκαιρινού Σαββάτου με ξυπνάει η Έμιλ φωνάζοντας:<<NikosGate4,NikosGate4 έχεις ένα τηλεφώνημα από την FBY!!!>>.Μου είπε αν δεν εξουδετερώσω τον Thulk,Αυτός σύντομα θα καταστρέψει τον Πύργο του Βάιφελ,τον πίνακα της Μόνης Λίζας,το γήπεδο της Παρισένεν Ζερμέν,θα σκοτώσει την Beyondlcen,και θα διαλύσει όλο το Παρίσιν.Να είναι καλά ο σκύλος μου ο Αλφα που μου δώσε μια περίφημη ιδέα:<<Ξέρεις ότι το αδύναμο σημείο του Thulk είναι τα πόδια του επειδή παλιά είχε πέσει από τους Τρίδυμους Πύργους.Οπότε πάρε μια 6-σε-1 Λίμα Νυχιών για Τέλειο Μανικιούρ,βάλε την Αμφίβια Πανοπλία της Αλληλεγγύης,φόρεσε τις Γενικές Μπότες Σούπερ Ήρωα των Τυχερών Χτυπημάτων και όταν έρθει στο Παρίσιν για διακοπές ρίξε του με το Τυχερό Τόξο των 7 Νονών μια στα πόδια του και...πάπα....>>.Τι να κάνω εγώ ο κακομοίρης,τον άκουσα.Πετάγεται ο γείτονας και μου λέει:<<Είσαι πραγματικά η καλύτερη επιλογή για να αντιμετωπίσεις τον υπεροπτικό,αλαζονικό,αγέρωχο,Thulk διότι με το υπερκοπτερό μυαλό και την τέλεια αντοχή σου θα τον ξανακάνεις να μην φάει τα φρέσκα,σπιτικά,πεντανόστιμα ντολμαδάκια της Γιαγιάς του.Μόνο εσύ αξίζεις,κανείς άλλος ήρωας!>>.Ένιωσα υπέροχα με αυτά που άκουσα.Θα τον νικήσω πάση θυσία για να πάρω λεφτά να συνεχίζω να βάζω Ντόνατς στον λογαριασμό μου.Η F.B.Y μου είπε θα μου δώσει 3.000 κέρματα μέσω ePlanking το μόνο κακό είναι ότι θα τα βγάζω 60 και 60 κάθε μέρα οπότε...καλές διακοπές να έχετε!χαχα

 

 

Αυτή ήταν η ιστορία μου ελπίζω να σας άρεσε.Αν ναι κάντε Like.

 

Ευχαριστώ!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Αλέξανδρος, john123 και σε 5 άλλους

#23 ΠειραγμένοΤρακτέρ

ΠειραγμένοΤρακτέρ

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 77 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2015 - 14:19:47

Καλησπέρα , είμαι ο Bobος μέχρι προσφάτως εργαζόμουν σε Φαστφουντάδικο ως υπεύθυνος καθαρισμού και υγιεινής , σφουγγάριζα κάθε πλακάκι του καταστήματος και θα σώσω τον κόσμο εδώ και τώρα !

 

Έμαθα ότι ο Thulk είναι στη γύρα ψάχνοντας για θύματα που θα τον βοηθήσουν να εκπληρώσει το σατανικό σχέδιό του να κατακτήσει τον κόσμο !

 

Θα έστελνα το ψαράκι μου ( Το Gordy ) να τον σταματήσει επειδή είμαι σε διακοπές , αλλά η Γειτόνισσα του Thulk έχει 43 γάτες που πεθαίνουν για ένα λαχταριστό μεζεδάκι . Έτσι δεν έχω κανένα σχέδιο , λίγο μυαλό και πολλή δύναμη , θα τα διαλύσω όλα με το Γκόρντι !

Φανερά είμαι η καλύτερη επιλογή αφού είμαι εμμμ , είμαι δυνατός βασικά !

F.B.Y πρέπει να αναθέσετε σε εμένα την αποστολή , ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ... Βαράω δυνατά και θα του σπάσω τη μούρη !

 

Αυτά , είμαι ΙΔΑΝΙΚΟΣ .                            

 

Όνομα : MîdØrFeêD

Κόσμος : GR11

                                                                                                                                                                              ZX4MW1o.png


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, ΟPpro10, MisticJessicaFeres και σε 4 άλλους

Γεια ;)


#24 hero2005

hero2005

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 374 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLarissa,Greece
  • Ομάδα:BLACK ROSSES
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:hero136
Φήμη: 191

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2015 - 17:12:25

Spoiler
Καλησπερα ειμαι ο hero136 και παιζω στο gr5.

 

Ενα ωραιο πρωινο καθως εβλαιπα τηλεοραση ακου πως ο thulk εγινε υπερτατος.Επισης ακουσα την αγγελια του FBY για εναν καλο ηρωα και σκεφτηκα πως εγω θα ημουν μια καλη επιλογη.Το σχεδιο μου για να τον πιασω ηταν να τον παρω ενα τηλεφωνο και να του πω να ερφει στο σπιτι για φαγητο.Γιατι ετσι θα μπορουσα να ριξω το αντιδοτο μεσα στο φαγητο του.Πιστευω πως το FBY πρεπει να επιλεξει εμενα γιατι το σχεδιο μου ειναι πολυ καλο και σιγουρα αποτελεσματικο.Η ειδικη μου δυναμη ειναι οτι ειμαι πολυ εξυπνος.Αν δεν πιασει το αντιδοτο θα τον υπνοτησω και θα τον παω στο FBY.

 

 

 

 

 

                                                              :)  ;)  :P  :D  (grin)


  • Αυτό αρέσει σε aris2, Αλέξανδρος και Koukouroukousoukou50

gr5=hero136

 


#25 trelopaoki77

trelopaoki77

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤΟΥΜΠΑ
  • Ομάδα:NO FEAR
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:trelopaoki77
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 08:35:22

Για σας το οναμα μου ειναι donaldi1 και παιζω στον κοσμο του GR1.

 Λοιπον ολοι ξερουμε παντα οτι το καλο κερδιζει οποτε οτι και να γινει θα κερδισω.. με τις σουπερ δυναμεις μου και το εφυες μου μυαλο θα παιξω εξυπνα και πονηρα απεναντι στο κακο και αδυναμο για μενα  THULK ...

 Ειμαι ενας πολυμηχανος ηρωας που μπορει να προστατεψει την γη σε δευτερολεπτα οπως το εχω αποδειξει στους κακοποιους..

Αυτη η αποστολη πρεπει να την παρω εγω επειδη ειμαι δυνατος και αυτη η αποστολη ειναι για δυνατους σαν και εμενα...

 

Οι ειδικες δυναμεις  ειναι μυστικες δεν μπορω να τις αποκαλυψω διοτι μπορει να το ακουσει o THULK και να μαθει το σχεδιο και να ετοιμαστει καταληλα ...\

 

GR1~


  • Αυτό αρέσει σε aatrox11111, Zoympoylia και ntinaki

#26 vaggelisplasma

vaggelisplasma

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:PARANOID
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:vaggelisplasma
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 14:57:05

Γεια σας. Ονομαζομαι vaggelis200 και ειμαι απο το gr10. To σχεδιο μου για να νικησω τον THULK ειναι να τον αποδυναμωσω χτυποντας τον στα αδυνατα του σημεια και στο τελος αφου τον εχω νικησει να τον παραδωσω στους συνεργατες μου δηλαδη στους πρακτορες FBY. Πιστευω οτι ειμαι η καλυτερη επιλογη γιατι εχω υπερβολικη εξυπναδα και εχω και πολυ καλη διαισθηση κατι που ιο αλλοι ηρωες δεν εχουν. Το FBY πρεπει να μου αναθεσει αυτην την αποστολη γιατι ειμαι σχεδον τοσο δυνατος οσο ειναι και ο THULK ετσι εχω παρα πολλλες πιθανοτητες να τον νικησω. Οι ειδικες μου δυναμεις ειναι οι εξης θερμικη οραση, υπερταχυτητα και εχω την ικανοτητα να μετακινω πραγματα με το μυαλο μου. Μπορω να νικησω τον ΤΗULK αν του σπασω αρχικα τα ποδια ωστε να μην μπορει να κινηθει. Στη συνεχεια να του σπασω τα χερια ωστε να ειναι ανισχυρος και τελος να τον σηκωσω με την δυναμη του μυαλου μου να τον παραδωσω στους πρακτορες του FBY.


  • Αυτό αρέσει σε EmiliaBarak! και Μimh_D

#27 john123

john123

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:TOPSCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:John123






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 15:00:37

John123

Gr6

Γεια σας είμαι ο Γιαννης και θα σας πω την ιστορια μου για την σωτειρα του κοσμου!

Καθως επερνα το πρωινο μου ηρθε το ρομποτακι μου να μου ειπε τι εχω ένα μηνυμα από το FBΥ.Αμεσως αφου διαβασα το μηνυμα πηγα στην ομαδα μου και αφου καναμε ένα συνβουλιο για τον τροπο με τον οποιο θα πιαναμε τον κακο και αποφασισαμε να τον παγιδευσουμε αρχηκα και μετα θα του δωσουμε ένα φαρμακο με το οποιο θα κανουμε τον κακο παλι οπος ητανε στην αρχη. Ο Τασος μαζι με την Γιαννα και τον Μανο πηγανε στο νοσοκομειο και ζητησαν από τους γιατρους να κανουν το αντδοτο για να γινει παλι ο THULK  όπως ηταν στην αρχη την ιδια στιγμη εγω μαζι με τον Δημητρη, τον Βασιλη και τον Γιωργο πηγαμε σε ένα σπιτη που ητανε σε μια ερημικη περιοχη και αρχισαμε να στηνουμε την παγιδα.Μετα απ κανα τεταρτο ηρθαν και τα αλλα παιδια και περιμεναμε να ερθει ο THYLK.Αφου περασανε πολλες ωρες ξαφνηκα τον βλέπουμε να περναει μπροστα από την πορτα του σπιτια που είμασταν.Αμεσως βγενω εγω κι του φωναζω για να με δει και να ερθει προς το σπιτι, αυτος με ακολουθεισε και αφου εσπασε την πορτα μπηκε στο σπιτι που εκει τον περιμεναμε εμεις με τα οπλα τελευταιας τεχνολογιας που είχαμε και αφου θελαμε να τον νικησουε θα πρεπει να κανουμε να πει το αντιδοτο και να γινει  παλι κανονικος θα πρεπει να τον κανουμε να το πει, για αυτό αρχισαμε να πετηχαιναμε το κεφαλι του και τελικα μετα από πολλες προσπάθειες τα καταφέραμε και νικισαμε τον κακο THYLK

 Το FBYπρεπει να με επιλεξει γι αυτην την αποστολή γιατι εχω το μυαλο και την δυναμη για να τα καταφερω και να σωσω τον κοσμο


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, RickRub, cool100 και σε 2 άλλους

GR6---->KILLERS<3
GR1---->F.O.T.D<3
Gr13--->KILL EM ALL<3


#28 ntinaklas

ntinaklas

    Μηδενικό

  • Banned
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:ΑΕΚ
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:ntinaklas
Φήμη: 9

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 16:02:46

Είμαι ο Fireman και στόχος μου είναι να κατατροπώσω τον κατά τύχη σατανικό Thulk !
Αυτό που έχω στο μυαλό μου , είναι να κάνω τον Thulk μπιφτέκι με τη φωτιά μου , να τον στείλω στο FBY και αργότερα να τον βάλουμε στην κατάψηξη μέχρι να βρούμε αντίδοτο ;) 
Είμαι ο πιο δυνατός και ο πιο έξυπνος , όπως επίσης δεν έχω χάσει καμία αποστολή μέχρι τώρα γι αυτό πρέπει να με πάρετε !
Είμαι ένας φλεγόμενος κίνδυνος για τους εχθρούς μου που πετάω φωτιές και κάνω μπάρμπεκιου τα πάντα , επίσης μου αρέσουν οι επικίνδυνες αποστολές .
Με τα μπράτσα μου και τη φωτιά μπορώ να νικήσω τον Thulk !!!
 
ntinaklas 
Gr3

  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, ΟPpro10, MeGaLeXaNdRo και σε 5 άλλους

#29 ΟPpro10

ΟPpro10

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 98 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧαβάη (Με 1 ρόδα ήρθα)
  • Κόσμος:GR7
Φήμη: 367

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 17:28:13

Είμαι ο εξυπνούλης PowerBoy .

 

Έχω μυαλό και τηλεκίνηση , έτσι το σχέδιο μου είναι να μεταφέρω τον Thulk στα κελιά του FBY !

Πρέπει να είμαι εγώ αυτός που θα διαλεχθεί επειδή είμαι το εξυπνότερο άτομο στον κόσμο και θα κάνω τα πάντα για να το αποδείξω  (smug)  .

Είμαι πιστεύω ο ικανότερος από τους υπόλοιπους του FBY έτσι δεν έχετε άλλη επιλογή ! Επίσης είμαι ο χαϊδεμένος σας  (grin).

Εφόσον έχω τηλεκίνηση και έχω νικήσει άλλους και άλλους στον Thulkάκο θα κολλώσω εγώ ; Σε περίπτωση που θελήσει να μου επιτεθεί θα χρησιμοποιήσω το στρογγυλό κέλυφος που δεν επιτρέπει στους άλλους να με αγγίζουν , και αφήνει εμένα να τους κάνω τη ζωή - κόλαση με την τηλεκίνηση  ;)  .

 

aekAAAAAra

Gr3


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, 1926, hulk7 και σε άλλον ένα

Spoiler

#30 Hannibal

Hannibal

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 18:52:49

Καλησπερα σας ειμαι ο Hannibal απο το Gr11 και θελω να σωσω τον κοσμο απο τον Thulk!

 

Το σχεδιο που εχω ειναι να συντρηψω των Thulk με τις ειδικες μου ικανοτητες και την βοηθεια απο το FBY!

Ειμαι η καλυτερη επιλογη απο τους υπολοιπους ηρωες επειδη ειμαι πιο εξυπνος πιο δυνατος και εχω πιο πολλη αντοχη απο ολους τους ηρωες!

Το FBY πρεπει να μου αναθεσει αυτην την δυσκολη αποστολη επειδη ειμαι ο μονος που μπορω να τον νικησω για αυτο ειμαι και ο ποιο δυνατος ηρωας στον κοσμο αμα δεν μπορουσα να τον νικησω δεν θα ειμουν καν ηρωας!

Οι ειδικες μου δυναμεις ειναι να γινομαι αορατος ,εχω τοση δυναμη που αμα περπαταω στην γη η γη ντρανταζει , τρεχω με ταχυτητα φωτος,και ειμαι τοσο εξυπνος που μπορω  να καταλαβω τι θα γινει στο μελλον!

Μπορω να νικησω τον Thulk αμα καποια ατομα απο το FBY αποσπασουν την προσοχη του και μετα εγω θα τρεξω με ταχυτητα φωτος και θα του παιξω μια πολυ δυνατη γροθια στο αδυνατο του σημειο και αμα δεν πετυχη θα γινω απευθειας αορατος και θα του παιζω γροθειες μεχρι να σκοτωθει!

 

:)  :)  :)  :) ΘΑ ΤΟΝ ΝΙΚΗΣΩ ΜΟΥΧΑΧΑ  :)  :)  :)  :) 

 


  • Αυτό αρέσει στον/η David7

#31 Louin2

Louin2

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 80 μηνύματα
  • Ομάδα:Louin
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:vasilis1
Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 18:56:33

Το  FBY μου ανέθεσε αυτήν την επικίνδυνη αποστολή γιατί έχω μυαλό και με την εξυπνάδα μου θα σώσω τον κόσμο από τον κακό Thulk. Η εξυπνάδα είναι δύναμη που δεν την έχει ο καθένας. Θα τον "γελάσω" και με κυνηγήσει έως μια μεγάλη σπηλιά η οποία θα είναι παγίδα που την έφτιαξα εγώ. Έτσι θα εχμαλωτιστεί και θα σωθεί ο κόσμος. Όμως αυτός είναι δυνατός και θα σπάσει τα σκοινιά και θα φύγει όμως εγώ γρήγορος θα πάρω το σούπερ όπλο που έχω στην ζώνη μου και θα του κάνω απλά "μπαμ και κάτω" που λένε. Η μπέρτα μου θα ανεμίζει και αυτή η μπέρτα είναι το θρυλικού ήρωα vasilis1 στον κόσμο gr4. 


  • Αυτό αρέσει σε cool100 και Zoympoylia
¸.•*¨*•*´¨)
       ¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
       (¸.•´ (¸.•` ¤..vasilis1..¤                                                                       
                          ..Louin..
                    [...]
    
       <<fast and furious, the fastest cars in world>>
 
                   <<so I'm the fastest player>>
 
                   <<for level up and skills up>>
 
              <<I'm comming soon  better than ever>>

#32 StickyMan

StickyMan

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHolland
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:SticKaNDsTones
Φήμη: 5

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 20:46:47

Ειμαι ο SticKaNDsTones απο το gr11...Καθως επινα το πρωινο καφε..μπας και ξυπνησω καθολου...ειπα να παω για ενα μπανακι γιατι ειχε πολλη ζεστη και που λεφτα για κλιματιστικο και ανεμιστηρες...Ετοιμαστηκα , εβαλα μαγιο, και πηγα παραλια.Αγκαλια με το φραπεδακι και το κινητο στο χερι...Εκει που διαβαζα για τα χαλια μας..ΤΣΟΥΠ..χτυπαει το κινητο.Και τι βλεπω? ΜΑΝΑ...Ωρε λεω τι θελει αυτη παλι..?Το σηκωνω και μου λεει κατι για FBY και ηρωες και τετοια...Εγω καταλαβα οτι με θελουν για να τους βοηθησω να πιασουν τον thulk..Παρολο που ειχα βολευτει στην ψαθα, ειπα να βοηθησω.Οπως λεμε, το πρωι ρεμαλια το βραδυ ηρωες.Το σχεδιο μου? Απλο. Θα του ποασω κουβεντα και θα του πω οτι θελω να υον βοηθησω να γινει ο πιο δυνατος εγληματιας στον κοσμο. Στην συνεχεια θα του ετοιμασω ενα τοστ οπου θα εχω ριξει μεσα ενα ισχυροτατο υπνωτικο, θα τηλεφωνησω στην αστυνομια και ο thulk στην φυλακη.Ειμαι καλυτερος απο τους αλλους ηρωες λογο του μυαλου μου.Ολοι θα τον πολεμησουν και τετοια..Εγω απλως θα δειξω οτι περνω το μερος του.Ουτε τραυματισμους ουτε τιποτα.Οπως προανεφερα η κυρια η δυναμη μου ειναι το μυαλο μου.Θα νικησω τον thulk με το φανταστικο υπνωτικο KoimisionForVeryMuchHours, το οποιο κατασκευασα φυσικα εγω.Το FBY θα πρεπει να με προσλαβει λογω της υπερφυσικης εξυπναδας, του μυαλου μου, και την πονηρια που δεν διαθετει κανενας ζωντανο ον στον Κοσμο.!!!
  • Αυτό αρέσει σε cool100, ΦαντομΝτακ και irresestible
You only live once....
Προσπάθησε μέχρι το τελευταίο λεπτό

#33 mami1

mami1

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
  • Ομάδα:dream team
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:mami1
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2015 - 21:16:44

καλησπερα.ειμαι η μαμι1 απο το gr1 και ειμαι καλη πολεμηστρια,,γιαυτο 8α με  διαλεχουν να απαλαγειτε  απο τον Thulk.με την ομορφια μου 8α τον προσελκισο και με την δυναμι τα τον τσακισο ειμαι γλυκια ομορφη αλα και πολη επικινδινη ,ετσι 8α το ν νικισο,επισησ ριχνο φοτιεσ και με λειζερ αποδυναμονο τον εχτρο και τον τσακιζο.μου αρεσουν τα δυσκολα.αυτα .καλη μασ επιτηχια...


  • Αυτό αρέσει στον/η aatrox11111

#34 SwissAir

SwissAir

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Ομάδα:Sxzfnvlvs
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:SwissAir
Φήμη: 102

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2015 - 01:55:51

Αν υπάρχει ένας ήρωας που μπορεί να σώσει τον κόσμο από τον υπερκαινοφανή Thulk, αυτός είναι μόνο ένας! 

 

Ο αγέρωχος, ο ακαταμάχητος, ο ανίκητος, ο άπιαστος, ο αχόρταγος, ο άχρηστος (με αλφαβητική σειρά)  ο  SwissAir! (gr11)

Δηλαδή εγώ. (nerd)

 

Εντάξει με ξυπνήσατε μέσα στα άγρια χαράματα να μου πείτε πως κάνατε πάλι πατάτα με τον Thulk και πως η μόνη σας ελπίδα είμαι εγώ. Το ξέρετε ότι όλοι οι άλλοι ήρωες είναι ουσιαστικά άχρηστοι μπροστά μου και πως τώρα χρειάζεστε τον απόλυτο άρχοντα της αχρηστίας, τον αχρείαστο SwissAir!

 

Είχα κάτι δουλειές στην Ελβετία (cold)  και πρέπει να τις παρατήσω τώρα στη μέση για χάρη σας... Κομμάτια να γίνει, θα το κάνω! 

 

Και σας έχω πεί χίλιες φορές να μήν παίζετε με τις σύριγγες κοντά στον Thulk.  Για να δούμε λοιπόν πως θα μαζέψουμε πάλι αυτόν τον γιγάντιο μπόμπο... (think)

 

Θα ανέβω λοιπόν στο ιδιωτικό μου τζέτ και θα το προσγειώσω πάνω στο κεφάλι του Thulk. (dizzy)

 

Κατεβαίνωντας  απο το τζέτ θα δω τον Τhulk ζαλισμένο να πιάνει την κεφάλα του. Θα με κοιτάζει σίγουρα απορρημένος και θυμωμένος... 

 

"Thulk!" θα του πω "Γιατί το έσκασες από το σπίτι σου; Όλα στη μαμά σου!" 

 

Ο Τhulk με το που θα ακούσει για την μαμά του είμαι σίγουρος πως θα είναι έτοιμος να βάλει τα κλάματα. Θα τον χτύπησω στο ευαίσθητο σημείο του κι αυτό είναι μείον του! (idea)

 

Εκείνη την στιγμή θα βρω την ευκαιρία και θα ανοίξω μπροστά του το αυτόματο τάβλι της υπομονής που θα κρατάω κάτω από την μασχάλη μου! 

 

"Η τιμωρία σου" θα του πω αυστηρά "είναι να παίξουμε τάβλι μέχρι τα 99!" 

 

 

"Πόρτες, πλακωτό και φεύγα, εσύ κι εγώ ΤΩΡΑ!" 

 

 

Μετά απο 99 παρτίδες τάβλι θα είναι σίγουρα ψόφιος! (dead)

 

Εξάλλου η δική μου ειδική δύναμη είναι το γεγονός πως είμαι μέγας ταβλαδώρος!

 

Θα τον υπνωτίσω σίγουρα... (yawn)  Τότε θα είναι η σειρά σας να κάνετε την επέμβασή σας και να τον ξαναμαζέψετε. ;)

 

Ξέρω πως ο Thulk δεν μπορεί με τίποτα να αντισταθεί σε μια παρτίδα τάβλι, πόσο μάλλον σε 99...  

 

Είναι το αγαπημένο του παιχνίδι απο τότε που ήταν μικρό παιδάκι, μόνο έτσι κοιμότανε μικρός, έπαιζε με την μαμά του τάβλι μέχρι το πρωί, μέχρι τελικής πτώσης! Έτσι λοιπόν θα κάνω κι εγώ και θα τον νανουρίσω... (sleeping2)  

 

Αχχχ, τι θα κάνατε χωρίς εμένα; Χαλκομανία θα σας είχε κάνει ο Thulk...  (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, yyyyy00, Psychedelic Malousis και σε 8 άλλους

#35 StathobotTheGreat

StathobotTheGreat

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 30 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα
  • Ομάδα:XTAPODIA
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Stathobot1
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2015 - 09:16:04

Είμαι ο Stathobot1 από το Gr5 και έχω αναλάβει αποστολή από το FBY να νικήσω τον Thulk.Έχω κάτι διαφορετικό από τους υπόλοιπους ήρωες:Επιμένω σε αυτό που θέλω να κάνω και βάζω πρώτα το μυαλό και μετά την καρδιά και τα συναισθήματα!

Πάω και βρίσκω τον Thulk: -Άσε ήσυχο το Hympreydale! -Χαχαχαχαχα πιστεύεις ότι μπορείς να με σταματήσεις;Σκοπός μου είναι να καταλάβω ολο τον κόσμο!!χαχαχαχα           Αμέσως του επιτέθηκα.Όμως ήταν πολύ δυνατότερος από εμένα.Είχε 20.000 δεξιότητες και εγώ είχα μόνο 3.600.Για αυτό ζήτησα βοήθεια από όλους τους παίκτες όλων των ελληνικών σέρβερς,άγνωστους αι φίλους,και τον νικήσαμε.Η συνεργασία και η δύναμη της θέλησης για να παραμείνει το παιχνίδι ζωντανό,μας βοήθησε ώστε να σώσουμε την πόλη!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

 

Stathobot1-Gr5


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, yyyyy00, Psychedelic Malousis και σε 4 άλλους

Οι δυσκολίες κάνουν μερικούς ανθρώπους να "σπάνε".Άλλους να σπάνε  ρεκόρ.


#36 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2015 - 12:57:37

Καλησπέρα ήρωες και ηρωίδες του Hero Zero ! Είμαι η kelollipop από τον gr4 και ήρθα εδώ για να αντιμετωπήσω τον "παντοδύναμο" τώρα πια, Thulk. Είμαι διαφορετική απ' τους υπόλοιπους ήρωες γιατί χρησιμοποιώ πολύ το μυαλό μου και φτιάχνω πανέξυπνες παγίδες, τις όποιες δεν μπορούν να αποφύγουν οι περισσότεροι εχθροί μου. Ξέρω ότι τον Thulk θα τον νικήσω πολύ εύκολα γιατί, μπορεί να έχει την δύναμη, αλλά δεν έχει το μυαλό που χρειάζετε για να μου ξεφύγει. Όταν μια μέρα τον βρω έξω, θα τον γαργαλήσω μέχρι θανάτου (που λέει ο λόγος) με το "Επικίνδυνα Γαργαλιστικό Ξεσκονόπανο με Φτερά" που θα έχω κρυμμένο την μπέρτα μου. Αφού είναι στο πάτωμα, θα του δώσω ένα "Κούτι Έκπληξη" (θα μου κοστίσει 15 ντόνατς :|, αλλά τα δίνω όλα για να σώσω τον κόσμο :)!) το όποιο θα έχω ανοίξει από πριν και θα έχω αντικαταστίσει τα καλούδια του με μια βόμβα !! Αφού η βόμβα σκάσει πάνω του, θα του πετάξω λίγα απ' τα "Ωμά Αυγά της Απόρριψης" που θα έχω στην τσέπη μου, για να καταλάβει ότι δεν τον θέλουμε με αυτά που κάνει. Και αφού έχω πλήγωσει τα συναιθήματά του και έχει αρχίσει να κλαίει (γιατί ο Thulk μας, όσο σκληρός και αν φαίνεται, έχει καρδιά μαλακιά σαν βούτηρο) θα τον δέσω με το "Ολοκαίνουριο Κορδόνι Παπουτσιών του Κουτιού" που θα βγάλω απ' τα ολοκαίνουριά μου παπούτσια και θα τον σύρω στις φυλακες του FBY ! Και έτσι θα σώσω τον κόσμο !


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, atre151, Dr Something- Idol και σε 16 άλλους

"Do More Of What Makes You Happy !"


#37 Dr Something- Idol

Dr Something- Idol

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 126 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΝησί Yoyo
  • Ομάδα:AEK
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Dimitris411
Φήμη: 148

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2015 - 14:56:02

Στις 14:53:42:13 την 31/07/29872 μετά 4ον Χριστό θα έρθει ο Hulk κρατώντας 29872 * 10666 ταψιά γεμιστά και θα τα αδειάσει πάνω από τα κεφάλια μας με σκοπό να μας μετατρέψει σε συσκευασίες απορρυπαντικών. Τότε θα εμφανιστεί ο dimitris411 και το μυστικό υπέρ-όπλο, το οποίο είχε κλέψει από την προγιαγιά του και θα προσπαθήσει να τους αποτρέψει. Θα τα καταφέρει, αν και δεν είχε συνέλθει από το χθεσινό hang over. Παράλληλα, η προγιαγιά του θα τσαντιστεί που έκλεψαν το οικογενειακό της κειμήλιο και αφού συγκεντρώσει κάποιες χιλιάδες στρατιές αποτελούμενες από Emo, Power Rangers και λάτρεις του Hulk θα κηρύξει τον πόλεμο στον dimitris411. 10,2012 δευτερόλεπτα αφού συμβεί αυτό θα λάβει χώρα η τελική αναμέτρηση. Ο στρατός της προγιαγιάς θα αδειάσει και δεύτερη παρτίδα γεμιστά. Παρ' όλα αυτά, αυτήν την φορά ο dimitris411 είναι πλέον ενισχυμένος από την ομάδα ΑΕΚ του Gr3. Και όλα αυτά είναι μια χορηγία της Κόκα Μπόλα. 

 

dimitris411

Gr3  :) 

Ps. Νομίζω πως ξεπέρασα το όριο της φαντασίας  :D 


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, yyyyy00, atre151 και σε 2 άλλους

:wub: MONO AEK :wub:


#38 irresestible

irresestible

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 61 μηνύματα
  • Ομάδα:WorldParty
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Huahwi
Φήμη: 59

Δημοσιεύτηκε 26 Ιούλιος 2015 - 20:02:38

Καλησπέρα σας, σήμερα το πρωί όπως έφτιαχνα τον καφέ μου .. ακουστηκε ένας πολύ δυνατός ήχος στιν πόρτα  του σπιτιόυ μου, ανοίγω και βλέπω έναν  άνθρωπο FBY και μου λεεί πολύ βιαστήκα πος απο ένα πύραμα ο Hulk έγινε σατανικός και επιδεί ήμουν ο μόνος ήρωας σε διαθεσιμότοιτα και επίδει θα έποιανα στο ''αψε-σβήσε'' τον Hulk με την υπέρ ταχύτιτα μου ήρθαν σε μένα.Εγώ σκέφτηκα πως ο Hulk ειναι πολύ δυνατός ήρωας θέλει και πολύ φαεί, σκέφτηκα να κάνω πόλλες μάχες με τον Hulk θα τον κούραζα και θα έφευγα και θα πείναγε έτσι σπίτι του για ξεκούραση, μέτα όπως θα πείγενε σπίτι του θα έβαζα ένα ολόγραμα που να είχε πολύ φαγητό ετσί θα πήγαινε κοντά τους και θα επεφτε στην παγίδα Και έτσι θα σώσω τον κόσμο  απο τον σατανικό Hulk..

 

 

Κόσμος:gr11

 

Ήρωας:irresistible


  • Αυτό αρέσει στον/η Αλέξανδρος, kellipop, IPOSTRATOS και σε 7 άλλους

#39 WOLFMAN o δευτερος

WOLFMAN o δευτερος

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 27 Ιούλιος 2015 - 16:19:34

Ειμαι ο WOLFMAN απο τον gr8 και ηρθα να σας δωσω την λυση για τον thulk.Πρωτα απ' ολα ηταν Παρασκευη βραδυ και πηγα την βολτα μου στην πολη gamble city ετσι ωστε να παιξω καζινο, καθως εφευγα απο το καζινο με αδεια χερια ειπα να παω πρωτα απο μια καντινα που ειχε εγκατασταθει εξω απο το σπιτι μου και να φαω ενα ντονατ, εκει που πηγα να δαγκωσω την πρωτη μου μπουκεια χτυπησε το κινητο μου, κοιταω..και τι να δω;;; αποκρυψη, το σηκωνω και ηταν απο το FBY και μου λενε πρεπει να ''τελειωσεις'' τον thulk και εγω δεν εχασα καθολου χρονο....Πηρα τους συνεργατες μου τηλεφωνο για να με βοηθησουνε οπως κι εγινε... Μετα απο πολλυ σκεψη κατεληξα στο φαρμακο το οποιο ητανε δικο μου και λεγοτανε κυρ3 με νερο απο λασπη.Και τι εκανε αυτο το φαρμακο, θα σας πω αμεσως....

ΤΙΠΟΤΑ ηταν μια σκετη αποτυχια... εγω βεβαια ειχα και ενα πυρηνικο οπλο τηνς δεκαετιας του τριαντα απο τον προ-προ παππου μου, και αυτο ευτηχως επιασε πανω στον thulk βεβαια δεν παιθανει γιατι δεν ηθελα εγω να πεθανει, και ετσι ο thulk εγινε το καλυτερο κατοικιδιο που ειχα ποτε!!!

 

ονομα;;;; WOLFMAN 

κοσμος;; gr8


  • Αυτό αρέσει σε Αλέξανδρος, Psychedelic Malousis και giann657

#40 marvelous

marvelous

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑκριβώς πίσω σου
  • Ομάδα:Death Fires
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:marvelousUSER68
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 28 Ιούλιος 2015 - 09:28:21

Όνομα:marvelousUSER68

 

Διακοσμητης:gr3

 

Καθώς έπινα το φραπεδάκι μου είπα να κοιτάξω και το φόρουμ να δω τα νέα παρατήρησα ότι είμαστε σε κίνδυνο γιατί ο Thulk ειναι εδώ ο πιο σατανικος και ανίκητος απο όλους τους κακοποιούς ... αμέσως εγώ έβαλα σε εφαρμογή το σχέδιο : να καλέσω όλους τους ήρωες έτσι ώστε να του επιτεθούμε όλοι μαζί όπως συνήθως κάνουμε... καθώς μαζευόμασταν όλοι οι ήρωες ο σατανικός Thulk έβαλε ως στόχο να αποτελειώσει την μοναδική ζώνη που μας έμεινε καθώς είχε αποτελειώσει τις άλλες την Big Crumble μόλις επιτέθηκε ενημερωθήκαμε όλοι έτσι του κάναμε όσες επιθέσεις το δυνατόν μπορέσαμε κάποιοι ετρωγαν ντόνατς για να ενισχυθουν και να φτασουν top10 με βραβείο την ολοκαινούρια τολμήρη στολή του Spiderman εγώ ήμουν πρώτος με 467 επιθέσεις έτσι ώστε να πάρω την ολοκαινούρια στολή του Wolverine κάναμε σαν τρελοί όλοι μας...κάποιοι ήθελαν να τελειώσει αργά έτσι ώστε να με ρίξουν απο την πρώτη θέση μου για να προλάβουν να φάνε περισσότερα ντόνατς από τι εμένα άλλοι πάλι γρήγορα για να μείνουν μεσα στην δεκάδα ή για να πετύχουν το νικητήριο χτύπημα...κάναμε 10 ώρες ώσπου τον ρίξαμε στα τελευταία 3 λεπτά ευτυχώς γλίτωσα και έμεινα στην πρώτη θέση...έπειτα κατακοπομένοι βραβευτήκαμε όλοι μας...

ΤΕΛΟΣ  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, Αλέξανδρος, WolfBlood1 και σε 5 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες