Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κύπελλο (τροποποίηση)


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
8 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 25 Νοέμβριος 2015 - 21:12:18

  Γεια σας έφτιαξα αυτο το topic για μια ιδεα που πρότεινε καπιος και εγω την εξέλιξα.

 

    Να γινετε ενα τουρνουα στις 50 πρωτες ομαδα σε τιμη .Η καθε ομαδα θα μπορει να βαλει  μεχρι 5 παιχτες αλλα το αθροισμα των λεβελ να ειναι μεχρι 800. πχ: πρωτος  παιχτης 250 λεβελ, δευτερος παιχτης 100 λεβελ, τριτος παιχτης 150 λεβελ ,τεταρτος παιχτης 100 λεβελ και ο πεμπτος 200 λεβελ = 800 αθροισμα λεβελ. Επισης αυτο θα γινετε καθε μηνα και οι ανταμοιβες θα ειναι οι εξης: η πρωτη ομαδα 600 ντονατ,  δευτερη ομαδα 450 ντονατ ,τριτη ομαδα 300 ντονατ , 4-10 ομαδα 150 ντονατ.

 

  Τροπος μαχης: ολες οι ομαδες θα παιξουν με ολες και η ομαδα που θα παρει τους περισσότερους ποντους νικαει σε περιπτωση ισοπαλια η ομαδα που εχει λιγοτερο αθροισμα σε λεβελ περνει την θεση, ενω η αλλη περνει την ακριβως επομενη.

 

  Λεπτομεριες: οι αγωνες θα γινονται καθε μερα και αν μια ομαδα που ειναι στις τοπ50 και ξεχασει να πατήσει συμμετοχή δεν συμμετέχει.Δεν θα μπορεις να χρησιμοποιήσεις τίποτα, δηλαδη ουτε καρπουζια ουτε σωσιες.Η καθε νικη μετραει 2 βαθμους και η καθε ηττα 1 βαθμο οσες νικες κανεις τοσο ανεβενεις θεση και επισης ολες οι ομαδες θα πρεπει να κανουν ολες τις μαχες.

 

  Ενφανιση: θα βρισκετε στην λιστα καταταξης, στο εβδομαδιαίο τουρνουα που δεν θα λεγεται ετσι πια, αλλα σκετο τουρνουα.Οταν θα πατας εκει θα σου βγαζει διπλα απο το τουρνουα ομαδας (το εβδομαδιαιο) το μηνιαιο τουρνουα και αν πατησεις εκει θα σού εμφανίζεται ετσι π.χ:

 

Θέση      Ομάδα           Νίκες     Ηττες   Μάχες  Πόντοι

 1           άντε γεια          15          3        18         33

 2           τα παιδία          10         8        18         28

 3           hero zero          8         10       18         26

 

 

 

  Υ.Γ ολοι οι παιχτες που συμμετέχουν στο μηνιαίο τουρνουά  θα πρεπει να ειναι κατω απο 255 λεβελ. Ετσι δεν θα ειναι αδικο για τις πιο αδυναμες ομαδες.

 

  Υ.Γ 2: Εκανα αυτο το τοπικ γιατι εκανα καπιες αλλαγες απο το αρχικο  τοπικ που εγραψα για το κυπελλο που βρίσκεται  στο πρωτότυπο τοπικ για το κυππελο.


Επεξεργάστηκε από foibo, 25 Νοέμβριος 2015 - 21:21:06.

  • Αυτό αρέσει στον/η Navouhodonosor
Spoiler

#2 Giannisx007

Giannisx007

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 129 μηνύματα
  • Ομάδα:boston celtics
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2015 - 17:26:29

ωραια ιδεα αλλα ποσα κερματα θα κοστισουν αυτες η μαχες (lol)


troLL faCe :P


#3 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 27 Νοέμβριος 2015 - 15:07:44

Οι μαχες αυτες θα κοστιζουν ενα μικρο ποσο.


Επεξεργάστηκε από foibo, 27 Νοέμβριος 2015 - 15:08:00.

  • Αυτό αρέσει στον/η Giannisx007
Spoiler

#4 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2015 - 20:27:33

Ακουω γνώμες για την ιδεα!!! Ζαμπα δουλεια θα ηταν αν δεν ασχοληθεί καπιος με τοπικ αυτο που μου πήρε ωρα να το σκεφτώ και να το γραψω.Ξερω πως ειναι μεγαλο το κειμενο και βαργιεστε να διαβασετε αλλα σας διαβεβαιώνω πως αξίζει τον κοπο


Επεξεργάστηκε από foibo, 28 Νοέμβριος 2015 - 20:30:39.

Spoiler

#5 yyyyy00

yyyyy00

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 987 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕδώ
  • Ομάδα:Dark Warriors
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:yyyyy00
Φήμη: 950

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2015 - 20:40:34

Είναι καλή ιδέα, όμως οι καλύτερες 5 ομάδες σε κάποιο διακομιστή πλέον δεν θα βάζουν σχεδόν καθόλου παίκτες γιατί είναι δύσκολο να υπάρχει καλύτερη ομάδα με παίκτες κάτω του επιπέδου 250.

Επίσης τα ντόνατ είναι πολλά. Κατά τη γνώμη μου πρέπει να μειωθούν κατά το ήμισυ τουλάχιστον.

#6 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 28 Νοέμβριος 2015 - 20:59:01

Εμ.. οκ σε αυτο με το λεβελ το ειδα και εγω πως δεν εχουν κατω 255 λεβελ οι τοπ 5 ομαδες (συνηθως)  αλλα τα ντονατ θα μπορουσε να μειωθούν στις εξής ανταμοιβές: πρώτη ομαδα 400 ντονατ, δεύτερη ομαδα 300 ντονατ , τριτη ομαδα 200 ντονατ, 1-10 100 ντονατ (να θυμαστε πως θα γινετε καθε μηνα για αυτο οι ανταμοιβες ειναι σχετικά μεγαλες


Spoiler

#7 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2015 - 08:54:56

Ο yyyyy00 έχει δίκιο τα donats είναι πολλά αλλά καλή ιδέα σου εύχομαι να γίνει αλλά με μία αλλαγή.

Να μη σταματήσει το εβδομαδιαίο τουρνουά,δεν αγοράζω donats ούτε εγώ ούτε κανείς από την ομάδα μου έτσι απλά δεν θα μπορώ να αναβαθμίζω την ομάδα μου και καπουτ.



#8 foibo

foibo

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 151 μηνύματα
  • Τοποθεσίαgreece
  • Ομάδα:greek heros
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:foibo1324
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 05 Δεκέμβριος 2015 - 17:12:17

Solomon fi , τις ανταμοιβες τις αλλαξα *(αν δεις το πανω μου  τοπικ) τωρα για το εβδομαδιαίο τουρνουά γιατι να σταματησει?? Ειπα εγω κάτι τέτοιο??

 

νταμοιβές: πρώτη ομαδα 400 ντονατ, δεύτερη ομαδα 300 ντονατ , τριτη ομαδα 200 ντονατ, 1-10 100 ντονατ (να θυμαστε πως θα γινετε καθε μηνα για αυτο οι ανταμοιβες ειναι σχετικά μεγαλες.)


Επεξεργάστηκε από foibo, 05 Δεκέμβριος 2015 - 17:14:06.

Spoiler

#9 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 09 Δεκέμβριος 2015 - 08:48:19

Συγνωμη εγω καπου ειχα δει να λεει σε κατι σχετικο με το κυπελλο σου και ελεγε για καταργηση τουρνουα.Καλη ιδεα 






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες