Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κόλπο για καλύτερες δεξιότητες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hidiebay

Hidiebay

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dretsoli
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 02:02:17

Καλησπερα σας θα σας πω ενα κολπο το οποιο σε εμενα πιανει και στον φιλο μου οποιος ειναι λεβελ 150+ θα ελεγα να το δοκιμασει γιατι τοτε θα πετυχει.Θα κοιταξετε ολα τα αντικειμενα το οποιο εχει κατω απο 90-80 πχ η στολη 200 δυναμη 350 μυαλο 400 αντοχη και 80 διεσθηση θα το βαλετε στο πληντυριο και θα φτιαξει τα σκιλλ σας καλυτερα το ειχα δοκιμασει 230 λεβελ που ειχα στολη και μποτες κατω απο 90 και μ ειχε κανει τα σκιλλ πολυ καλα.

Αυτο ηταν το κολπο η πειτε το και συμβουλη ευχομαι να πετυχει και σε εσας για καλυτερα σκιλλς για να δειτε την διαφορα περιμενω τα σχολια σας :)

Επεξεργάστηκε από Hidiebay, 24 Ιούλιος 2017 - 02:03:14.

  • Αυτό αρέσει σε GLEM και Daisy Johnson
TADA GAN IARRACHT 💪

#2 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 09:18:25

Καλησπερα σας θα σας πω ενα κολπο το οποιο σε εμενα πιανει και στον φιλο μου οποιος ειναι λεβελ 150+ θα ελεγα να το δοκιμασει γιατι τοτε θα πετυχει.Θα κοιταξετε ολα τα αντικειμενα το οποιο εχει κατω απο 90-80 πχ η στολη 200 δυναμη 350 μυαλο 400 αντοχη και 80 διεσθηση θα το βαλετε στο πληντυριο και θα φτιαξει τα σκιλλ σας καλυτερα το ειχα δοκιμασει 230 λεβελ που ειχα στολη και μποτες κατω απο 90 και μ ειχε κανει τα σκιλλ πολυ καλα.

Αυτο ηταν το κολπο η πειτε το και συμβουλη ευχομαι να πετυχει και σε εσας για καλυτερα σκιλλς για να δειτε την διαφορα περιμενω τα σχολια σας :)

Eυχαριστώ πολύ,το έχω δοκιμασει.Το ήξερα από καιρό αλλά δεν ήξερα αν δουλεύει.Ευχαριστώ φίλε :)


  • Αυτό αρέσει στον/η spasiklas4

#3 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 11:18:42

επειδή δεν το κατάλαβα καλά 

[attachment=1564:Screenshot_1.png]

 

εκείνο το αντικείμενο αναίβαζει 60 διαίσθηση αν το βάλω στο πλυντήριο τι θα γίνει???


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 11:29:09

Καλησπερα σας θα σας πω ενα κολπο το οποιο σε εμενα πιανει και στον φιλο μου οποιος ειναι λεβελ 150+ θα ελεγα να το δοκιμασει γιατι τοτε θα πετυχει.Θα κοιταξετε ολα τα αντικειμενα το οποιο εχει κατω απο 90-80 πχ η στολη 200 δυναμη 350 μυαλο 400 αντοχη και 80 διεσθηση θα το βαλετε στο πληντυριο και θα φτιαξει τα σκιλλ σας καλυτερα το ειχα δοκιμασει 230 λεβελ που ειχα στολη και μποτες κατω απο 90 και μ ειχε κανει τα σκιλλ πολυ καλα.

Αυτο ηταν το κολπο η πειτε το και συμβουλη ευχομαι να πετυχει και σε εσας για καλυτερα σκιλλς για να δειτε την διαφορα περιμενω τα σχολια σας :)

 

Αποκλειστικώς αποκλείεται! Το πλυντήριο δεν ανεβάζει τις δεξιότητες, απλά τις ανακατανείμει..;)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, arxontas123, master21 και σε 7 άλλους

#5 Hidiebay

Hidiebay

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dretsoli
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 19:13:14

επειδή δεν το κατάλαβα καλά
Αναρτημένη ΕικόναScreenshot_1.png

εκείνο το αντικείμενο αναίβαζει 60 διαίσθηση αν το βάλω στο πλυντήριο τι θα γίνει???

 

Ειχα παρομοιο αλλα με 55 διεσθηση εμενα προσωπικα εκτος το οτι ανεβασε πιο πολυ διεσθηση μ εφτιαξε και αντοχη και δυναμη κααι μυαλο πολυ καλυτερα δλδ μ μειωσε δυναμη πολυ λιγο μυαλο ανεβηκε η αντοχη και μ φτιαχτηκαν τα σκιλλ

Αποκλειστικώς αποκλείεται! Το πλυντήριο δεν ανεβάζει τις δεξιότητες, απλά τις ανακατανείμει.. ;)

 

Εγω προσωπικα φιλος τα σκιλλ μ τα εφτιαξε μειωνοντας και ανεβαζοντας οπως ειπες αν καταλαβα καλα δηλαδη


TADA GAN IARRACHT 💪

#6 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.991

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 19:17:59

Χαίρετε!

 

Το πλυντήριο έχει την ιδιότητα να ''ανακατεύει'' τα χαρακτηριστικά του αντικειμένου και όχι να προσθέτει δεξιότητες.

Έστω πως ένα αντικείμενο έχει 100 μυαλό ,50 αντοχή και 20 δύναμη =170 στο σύνολο.

Αν το ρίξουμε στο πλυντήριο θα μπορούσαν τα χαρακτηριστικά να γίνουν 50 μυαλό ,110 αντοχή και 10 δύναμη=170 στο σύνολο.Το τελικό ποσό των δεξιοτήτων δεν θα αλλάξει ,θα αλλάξουν μόνο τα νούμερα τους.

 

Ελπίζω να έγινα κατανοητή ως προς την λειτουργία του πλυντηρίου.

 

Καλό σας υπόλοιπο!


  • Αυτό αρέσει στον/η GLEM, master21, grigrist και σε 3 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#7 Hidiebay

Hidiebay

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 15 μηνύματα
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Dretsoli
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 24 Ιούλιος 2017 - 19:21:26

Χαίρετε!
 
Το πλυντήριο έχει την ιδιότητα να ''ανακατεύει'' τα χαρακτηριστικά του αντικειμένου και όχι να προσθέτει δεξιότητες.
Έστω πως ένα αντικείμενο έχει 100 μυαλό ,50 αντοχή και 20 δύναμη =170 στο σύνολο.
Αν το ρίξουμε στο πλυντήριο θα μπορούσαν τα χαρακτηριστικά να γίνουν 50 μυαλό ,110 αντοχή και 10 δύναμη=170 στο σύνολο.Το τελικό ποσό των δεξιοτήτων δεν θα αλλάξει ,θα αλλάξουν μόνο τα νούμερα τους.
 
Ελπίζω να έγινα κατανοητή ως προς την λειτουργία του πλυντηρίου.
 
Καλό σας υπόλοιπο!



Ααα εγω οσες φορες εχω κανει πλυντηριο δεν μ εχει τυχει αυτο γι αυτο το βρηκα σαν κολπο ευχαριστω παντως που μου απαντησες :)
TADA GAN IARRACHT 💪

#8 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 25 Ιούλιος 2017 - 12:04:38

Ναι ούτε εμένα δεν μου έχει τύχει


  • Αυτό αρέσει σε billis21, xrysa30 και spasiklas4




1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες