Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

αφερεση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 27 Μάρτιος 2021 - 10:32:14

ειπα να κάνω ένα διαφορετικό θέμα . 

να δούμε  τελικά ποσοι είμαστε που παραπονιομαστε για τα υπερβολικα που ζηταει το παιχνίδι .

 

  1. πρωσωπικά ήθελα να αφαιρέσουν ΟΛΑ τα  κον .. ιδιετερα οπως το επομενο με κακοποιο που βγαζει 2,3 την μερα.
  2. τα πολλα καζινο 2,3 τον χρονο ειναι αρκετα 
  3. και οι ειδικες αποστολες .

θεωρω ολα τα παραπανω χάσιμο πολύτιμου χρόνου , χρόνο που πολλοι δεν εχουν και γιαυτο τα παρατανε, και βλεπουμε να ερημονουν οι σερβερ με 20-30 παικτες ενεργους σε καθε εναν ..

 

ποιος συνφωνει ποιος οχι ? ποιος θελει να πρωτινει κατι αλλο ?

 


peignoir déboutonné


#2 Michel04

Michel04

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • Ομάδα:Invaders must die1
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:JeanPierre
Φήμη: 13

Δημοσιεύτηκε 27 Μάρτιος 2021 - 11:29:43

Δεν καταλαβαινω το πνευμα του ποστ σου!

Εγω θα ηθελα να εχει απειρα πραματα να κανεις! Καλυτερα να εχει και να αφηνουμε παρα να μην εχει τιποτα .

Αληθεια,ποια η ουσια αν δεν υπαρχουν πραματακια να ασχοληθεις;

Το θεμα με τους Σερβερ το αναλυσαμε χθες σε αλλο ποστ ,δεν ειναι αυτο το θεμα ειναι η γνωμη μου!


  • Αυτό αρέσει στον/η popi

#3 popi

popi

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 27 Μάρτιος 2021 - 19:55:25

δεν εχω να προτεινω κατι αλλα διαφωνω σε ολα.ειδικα σε αυτο με το καζινο γιατι κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να βαλει λεφτα ουτε εκει ουτε στον κακοποιο.


  • Αυτό αρέσει στον/η GamerNick

#4 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 28 Μάρτιος 2021 - 19:32:35

 

δεν εχω να προτεινω κατι αλλα διαφωνω σε ολα.ειδικα σε αυτο με το καζινο γιατι κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να βαλει λεφτα ουτε εκει ουτε στον κακοποιο.

χαρα μου τοτε να σε βοηθησω να καταλαβεις
καταρχας , ασφαλως δεν εισαι υποχρεωμενος να βαλεις ντονατ και λεφτα κατεπεκταση . ομως :
αν καποιος βαζει σε καθε καζινο 500 ντονατ , θα παρει περισσοτερες προπονησης , ενεργεια κτλπ. ετσι θα ενεβενει πολυ πιο γρηγορα απο καποιο αλλο ..ετσι ο αλλος που δεν εχει να βαλει δεν μπορει να τον φτασει και η αποσταση μεγαλονη οποτε παρα μα παρα μα παρα πολλοι παικτες το παρατανε το παιχνιδι αφου δεν μπορουνν να νιωσουν οχι τοπ ουτε καν ανταγωνιστικοι ..

 

η ιδια αρχη στην εξισωση ισχυει και για τα υπολοιπα που ανεφερα πιο πανω .

 

 

Δεν καταλαβαινω το πνευμα του ποστ σου!
Εγω θα ηθελα να εχει απειρα πραματα να κανεις! Καλυτερα να εχει και να αφηνουμε παρα να μην εχει τιποτα .
Αληθεια,ποια η ουσια αν δεν υπαρχουν πραματακια να ασχοληθεις;
Το θεμα με τους Σερβερ το αναλυσαμε χθες σε αλλο ποστ ,δεν ειναι αυτο το θεμα ειναι η γνωμη μου!

στον 1 τωρα ξανα ζωντανεψες γιατι ανενεργος σχεδον .. αυτο με τα απειρα πραγματα που θελεις να κανεις , πρωσωπικα ουτε τα μισα δεν κανεις απο αυτα που εχει και θελεις και απειρα ..

 

αβυσος η ψυχη του ανθρωπου


peignoir déboutonné


#5 popi

popi

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 148 μηνύματα
Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 28 Μάρτιος 2021 - 23:35:15

στον 1 τωρα ξανα ζωντανεψες γιατι ανενεργος σχεδον .. αυτο με τα απειρα πραγματα που θελεις να κανεις , πρωσωπικα ουτε τα μισα δεν κανεις απο αυτα που εχει και θελεις και απειρα .. 

 

αβυσος η ψυχη του ανθρωπου 

ε.και λοιπον.μαραθωνιο τρεχουμε και πρεπει να προλαβουμε κατι?αν εσυ εχεις λεφτα για ξοδεμα καλα κανεις και τα ριχνεις εδω μεσα .αλλα αφηστε και κανεναν αλλο να προοδευσει.το παιχνιδι ειναι για ολους.οχι μονο για τους ευπορους σαν τα μελη της ομαδας σου



#6 MrSnail

MrSnail

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 23 μηνύματα
  • Ομάδα:NECROMANCERS
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:chocomint



Φήμη: 44

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2021 - 11:35:31

Καλησπερα, Πρωτα απο ολα αν αφαιρεθουν τα κον θα υπαρχει προβλημα τον ανταγωνισμο του παιχνιδιου, οι μικρες ομαδες δεν θα μπορουν να ανταγωνιστουν σε κανεναν τομεα του παιχνιδιου τις μεγαλες ομαδες με αποτελεσμα ισως και την διαγραφη μιας ομαδας...Τωρα για τα απεριοριστα ισως καποιες φορες το παρα τραβαει η playata με 2-3 σε εναν μηνα αλλα αυτο ισως να ειναι και το μεγαλυτερο εισοδημα της εταιρειας, χωρις εισοδημα δεν θα υπαρχει το παιχνιδι...και τελος για τις ειδικες εγω προσωπικα τις βαριεμαι αλλα δεν βλεπω κανεναν λογο να τις αφαιρεσουν απο το παιχνιδι ισως καλο θα ηταν απλως να τις αλλαξουν λιγο...


  • Αυτό αρέσει σε achilleas33 και popi

#7 johngreece

johngreece

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 167 μηνύματα
  • Τοποθεσίαστον τοπο μου
  • Ομάδα:FEAR OF THE DARK
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:kleinmainer
Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2021 - 18:43:58

ε.και λοιπον.μαραθωνιο τρεχουμε και πρεπει να προλαβουμε κατι?αν εσυ εχεις λεφτα για ξοδεμα καλα κανεις και τα ριχνεις εδω μεσα .αλλα αφηστε και κανεναν αλλο να προοδευσει.το παιχνιδι ειναι για ολους.οχι μονο για τους ευπορους σαν τα μελη της ομαδας 

ασφαλος και δεν εχουμε μαραθονιο ...αλλα καπιος ο οποιος δεν παιζει , δεν ειναι ενεργος , δεν κανει ουτε το 50%. απο οπο το παιχνιδι ......δικαιοματου φυσικα , ΑΛΛΑ να ζηταει να εχει και απεριοριστα πραγμτα , νομιζω μας κοροιδευει ... για να σοβαρευτουμε λιγακι 


peignoir déboutonné





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες