Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Το τελος του παιχνιδιου!;!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 achilleas33

achilleas33

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 188 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Neptune



Φήμη: 270

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2024 - 22:18:18

Καλησπερα σε ολη την κοινοτητα,Ισως με θυμαστε οι πιο παλιοι εδω στο φορουμ καθως στα καλα του παιχνιδιου εγραφα εδω στο φορουμ διαφορα ποστ .

 

Καταρχας ας ξεκινησω με το οτι επαιζα μεχρι το γρ22  και ημουν σε τοπ ομαδες και ειχα την τυχη να εχω παιξει με συμπαιχτες που εχουν αφησει το στιγμα τους στο παιχνιδι θα αναφερω 2 συγκεκριμενα παιδια που με βοηθησαν και μου δωσαν δυο συμβουλες επιπλεον @elizabethBathory και @Andy.

 

Μετα απο ενα διαστημα που ημουν σχετικα ενεργος οσο το επετρεπε το παιχνιδι και η προσωπικη μου ζωη σταματησα καπου το καλοκαιρι του 2022 αφηνοντας στο παιχνιδι σε μια εποχη που πηγαινε απο το κακο στο χειροτερο με παιχτες να ειναι αγανακτισμενοι και να ειναι στο οριο διαγραφεις του παιχνιδιου.

 

Το σημερα 2024 με φερνει να εχω την απορια που εχει καταντισει το παιχνιδι , αλλαξε κατι τον καιρο που ελειπα ; Που βρισκονται ολοι αυτοι οι παιχτες που περασαμε νυχτες και νυχτες συζητεσεων και γελιων στην πορεια μας στον καθε σερβερ.

 

Το αποτελεσμα αυτης την απορια μου με φερνει αντιμετωπω με αυτη την καταντια του παιχνιδιου, σερβερ ερειπια με ολη την εννοια της λεξης και αυτοι που εχουν μεινει ειναι οσοι εχουν κουραγιο να συνεχιζουν αυτο τον μαραθωνιο διχως νικητη καθως η εταιρια εχει καταφερει ενα παιχνιδι που αγαπηθηκε σε μεγαλο βαθμο να παιζεται μεταξυ συγγενων και φιλων.

 

Φτανοντας στο απροχωρητο η εταιρια δεν εχει κανει ουτε μια κινηση ευχαριστησης στους πελατες της με αποτελεσμα να εχουμε τα παραπανω πραγματα στο παιχνιδι . 

 

Τελος , θα ηθελα να πω οτι ολα τα παραπανω ηταν σκεψεις μετα απο μια αναζητηση που εκανα ελπιζω να βρισκω ακομα καποιους ρομαντικους να συνεχιζουν, εγω εν ετη 2024 ισα ισα παρατηρω αραια  της εξελιξης του παιχνιδιου καθως για μενα να παιξω μονος σε εναν σερβερ δεν το μπορω .

Υ.Γ.1 Το ποστ δεν ειναι να τσακωθουμε αλλα να βρουμε πραγματικη λυση .

Υ.Γ.2 Καλο θα ηταν απο πλευρας εταιριας να γνωριζουμε τι σχεδια υπαρχουν και να τα γνωριζουμε γιατι θα φυγουν και οι τελευταιοι πιστοι του παιχνιδιου.

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον, ας ενωθουμε ολοι για μια φορα πριν τελειωσει οριστικα το παιχνιδι γιατι ειναι θεμα μηνων απο οτι το αντιλαμβανομαι.


  • Αυτό αρέσει στον/η DimitrisBarca, Sokie, NONITA και σε 5 άλλους

         το hero zero  με τρεις λεξεις : ΔΙΑΡΚΕΙΑ , ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ


#2 psathos

psathos

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠατρα Ελλαδα
  • Ομάδα:gd hunters
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:rotom



Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 10 Ιούνιος 2024 - 13:38:53

το παιχνιδι απλα πρεπει να αλλαξει πχ να υπαρξει ενα fusion ανα 6 με 8 servers γιατι πολλοι ακομα οπως και εγω παιζουμε σε παλιους servers χωρις ενδιαφερόν καλο πιστευω κιολας θα ηταν να ειχαμε αντι 300 ενεργεια 200 και να αναιβασουν το ποσο χπ και κερμα δινουν οι αποστολες 



#3 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 197 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 408

Δημοσιεύτηκε 11 Ιούνιος 2024 - 16:11:19

Καλησπερα σε ολη την κοινοτητα,Ισως με θυμαστε οι πιο παλιοι εδω στο φορουμ καθως στα καλα του παιχνιδιου εγραφα εδω στο φορουμ διαφορα ποστ .

 

Καταρχας ας ξεκινησω με το οτι επαιζα μεχρι το γρ22  και ημουν σε τοπ ομαδες και ειχα την τυχη να εχω παιξει με συμπαιχτες που εχουν αφησει το στιγμα τους στο παιχνιδι θα αναφερω 2 συγκεκριμενα παιδια που με βοηθησαν και μου δωσαν δυο συμβουλες επιπλεον @elizabethBathory και @Andy.

 

Μετα απο ενα διαστημα που ημουν σχετικα ενεργος οσο το επετρεπε το παιχνιδι και η προσωπικη μου ζωη σταματησα καπου το καλοκαιρι του 2022 αφηνοντας στο παιχνιδι σε μια εποχη που πηγαινε απο το κακο στο χειροτερο με παιχτες να ειναι αγανακτισμενοι και να ειναι στο οριο διαγραφεις του παιχνιδιου.

 

Το σημερα 2024 με φερνει να εχω την απορια που εχει καταντισει το παιχνιδι , αλλαξε κατι τον καιρο που ελειπα ; Που βρισκονται ολοι αυτοι οι παιχτες που περασαμε νυχτες και νυχτες συζητεσεων και γελιων στην πορεια μας στον καθε σερβερ.

 

Το αποτελεσμα αυτης την απορια μου με φερνει αντιμετωπω με αυτη την καταντια του παιχνιδιου, σερβερ ερειπια με ολη την εννοια της λεξης και αυτοι που εχουν μεινει ειναι οσοι εχουν κουραγιο να συνεχιζουν αυτο τον μαραθωνιο διχως νικητη καθως η εταιρια εχει καταφερει ενα παιχνιδι που αγαπηθηκε σε μεγαλο βαθμο να παιζεται μεταξυ συγγενων και φιλων.

 

Φτανοντας στο απροχωρητο η εταιρια δεν εχει κανει ουτε μια κινηση ευχαριστησης στους πελατες της με αποτελεσμα να εχουμε τα παραπανω πραγματα στο παιχνιδι . 

 

Τελος , θα ηθελα να πω οτι ολα τα παραπανω ηταν σκεψεις μετα απο μια αναζητηση που εκανα ελπιζω να βρισκω ακομα καποιους ρομαντικους να συνεχιζουν, εγω εν ετη 2024 ισα ισα παρατηρω αραια  της εξελιξης του παιχνιδιου καθως για μενα να παιξω μονος σε εναν σερβερ δεν το μπορω .

Υ.Γ.1 Το ποστ δεν ειναι να τσακωθουμε αλλα να βρουμε πραγματικη λυση .

Υ.Γ.2 Καλο θα ηταν απο πλευρας εταιριας να γνωριζουμε τι σχεδια υπαρχουν και να τα γνωριζουμε γιατι θα φυγουν και οι τελευταιοι πιστοι του παιχνιδιου.

 

Ευχαριστω για το ενδιαφερον, ας ενωθουμε ολοι για μια φορα πριν τελειωσει οριστικα το παιχνιδι γιατι ειναι θεμα μηνων απο οτι το αντιλαμβανομαι.

Κατ' αρχας Μπιλακο να σε ευχαριστησω που αναφερθηκες στο ονομα του τεως ηρωα μου αλλα θα σου επισημανω 2-3 πραγματακια πανω στο παιχνιδι μιας και εξακολουθω να παιζω με 2 αλλους ηρωες.Ανεκαθεν το παιχνιδι ηθελε γνωσεις,χρονο,υπομονη και μεθοδικοτητα οπως και οποιοδηποτε αλλο σοβαρο παιχνιδι.Καποια στιγμη η εταιρεια αποφασισε να βαλει (προς ωφελος της βεβαια) το απαιριοριστο καζινο και εκει βρεθηκε μια "ομαδουλα" νεων κυριος παιδιων (οχι πανω απο 25-30 ατομα) που εβαλαν βαθια το χερι στην τσεπη και αλλαξαν λιγο τα πραγματα,καταλαβαινεις τι θελω να πω...κατα τ' αλλα αν κανεις οτι δεν τους βλεπεις δεν εχει αλλαξει απολυτος τιποτα.Αρκετοι εγκατεληψαν γιατι κουραστηκαν ή δεν αντεξαν,τωρα οσο αναφορα την εταιριεια και το τι κανει για να βελτιωσει το παιχνιδι αυτο ειναι κατι που μονο οι υπευθυνοι γνωριζουν...ή μηπως δεν γνωριζουν και αυτοι;; ο χρονος θα δειξει.


  • Αυτό αρέσει στον/η psathos

My name is Bond...James Bond





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες