Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμη σχετικά με την αναβάθμιση 17-09-2024!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.241 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.788

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2024 - 07:30:16

Καλημέρα σε όλους!
 
Θα θέλαμε να ακούσουμε τη γνώμη σας για τη σημερινή αναβάθμιση!

 

Spoiler


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και Protos

#2 johnjohn

johnjohn

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Ομάδα:Archangels
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:ENFIA
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2024 - 07:49:21

καλημερα... ωραια αναβαθμηση δεν παιζει η κρυψωνα   την επομενη φορα φτιαξτε το ετσι να μην μπορει να μπει κανεις  σε ολο το παιχνιδι...



#3 Lοrd

Lοrd

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 25 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 66

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2024 - 07:54:36

Πάντα μου άρεσε ο τρόπος χειρισμού του forum από τους διαχειριστές! Μετά την αναβάθμιση δεν λειτουργούν οι επιθέσεις κρυψώνας οπότε τι γνώμη να πούμε γι αυτό? Και για κερασάκι στην τούρτα ενώ σας ενημερώνω για ένα γενικό πρόβλημα του παιχνιδιού αντί να επικοινωνήσετε με τους υπεύθυνους, μου λέτε να το κάνω εγώ. Το παιχνίδι δεν λειτουργεί όπως πρέπει. Αν σας ενδιαφέρει έστω και λίγο κάνετε κάτι. Και σταματήστε να κλειδώνετε τα θέματα με τέτοια ευκολία. Κάποιος μπορεί να θέλει να πει κάτι.


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#4 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.241 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.788

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2024 - 08:09:34

Πάντα μου άρεσε ο τρόπος χειρισμού του forum από τους διαχειριστές! Μετά την αναβάθμιση δεν λειτουργούν οι επιθέσεις κρυψώνας οπότε τι γνώμη να πούμε γι αυτό? Και για κερασάκι στην τούρτα ενώ σας ενημερώνω για ένα γενικό πρόβλημα του παιχνιδιού αντί να επικοινωνήσετε με τους υπεύθυνους, μου λέτε να το κάνω εγώ. Το παιχνίδι δεν λειτουργεί όπως πρέπει. Αν σας ενδιαφέρει έστω και λίγο κάνετε κάτι. Και σταματήστε να κλειδώνετε τα θέματα με τέτοια ευκολία. Κάποιος μπορεί να θέλει να πει κάτι.

 

Καλημέρα σας,

 

Έχουμε ήδη ενημερωθεί για το πρόβλημα στο οποίο αναφέρεστε. Αυτή τη στιγμή εργαζόμαστε πάνω σε αυτό. 
 
Λυπούμαστε για την αναστάτωση.

  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, Lοrd, Protos και σε άλλον ένα

#5 Sokie

Sokie

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 63 μηνύματα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Sokie
Φήμη: 113

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2024 - 06:49:29

Μπαίνω από την εφαρμογή στο pc για να παίζω. Μετά την αναβάθμιση αφου χρησιμοποιησω μια φορα την τηλεόραση για μείωση χρόνου στις αποστολές, μόλις ξανα είναι διαθέσιμη δεν μπορω να την χρησιμοποιησω ειναι σαν ανενεργή. Πρέπει να κλείσω το παιχνίδι και να ξανα μπω για να ενεργοποιηθει.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες