Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ανακοίνωση από την ομάδα THE BEST FIENDS gr12


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
33 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Rania

Rania

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
Φήμη: 55

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 13:48:40

Καλησπέρα :)
 
Δυστυχώς το παιχνίδι έτσι όπως τα έκανε με την τελευταία αλλαγή , ζητάει άτομα καθαρά να ρίχνουν χρήματα κάθε εβδομάδα (μόνο για ενισχυτικά ομάδας) για να μπορέσουν να παίξουνε δυνατά.
Άτομα που εκτός του να στάζουν πολλά χρήματα κάνοντας τέτοιου είδους ενέργειες...μονόλεπτες κτλ...να γίνονται πραγματικά ρομποτάκια,να μην ευχαριστιέσαι πλέον το παιχνίδι .
 
Αποφασίσαμε να μην τους κάνουμε τη χάρη και πολλά άτομα την Κυριακή με την έναρξη του καινούριου τουρνουά το βράδυ,θα διαγράψουμε.
 
Καλή συνέχεια σε όλους !!!

  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, john123, Superme και σε 19 άλλους

#2 RickRub

RickRub

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 232 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠλανήτης Κρίπτον
  • Ομάδα:TOP SCORERS
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:RickRub
Φήμη: 334

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 16:45:54

Την καλύτερη δουλειά θα κάνετε....


  • Αυτό αρέσει στον/η Rania

RickRub

 

     Style !!!!!


#3 NikolasAek21

NikolasAek21

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 59 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Nikolas21
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 19:30:42

Ρανια..ενα μεγαλο respect !!! :) 


  • Αυτό αρέσει σε Superme και Rania

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι © ®

 

 Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#4 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 19:38:23

Είδα άρχισε το αντίκτυπο της αλλαγής αυτής στους κόσμους του hero zero...ομάδες φεύγουν,παίχτες διαγράφονται και γιατί επειδή θέλει η εταιρία να κερδίσει λεφτά(για εμένα καλά κάνει αλλά το κάνει με τον λάθος τρόπο),αντί να στοχεύει σε μακροπρόθεσμα κέρδη και αλλαγές που θα κάνει ποιο δίκαιο και οικονομικό το παιχνίδι και για αυτούς που δεν βάζουν χρήματα ώστε να λέει ένας που έρχεται εδώ σε αυτό το παιχνίδι <<ρε παιδιά τελικά καλό παιχνίδι είναι αυτό αφού μου δίνει και εμένα πιθανότητες να φτιάξω καλό παίχτη απλός παίζοντας αρκετό καιρό>>(τα εισαγωγικά τα έβαλα για να δώσει άλλο κύρος :P ).

Αυτά από εμένα και δεν λέω στην εταιρία τι να κάνει απλός εκφράζω την γνώμη μου μην μου μπει η ταμπέλα ότι την κριτικάρω και φάω κανένα μπαν....


Επεξεργάστηκε από Varg, 02 Απρίλιος 2016 - 19:39:05.

  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, Superme, giann657 και σε 2 άλλους

#5 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 19:41:55

Ένα μπράβο στον/την χρήστη που άνοιξε το συγκεκριμένο θέμα, ένα θέμα το οποίο η εταιρία πρέπει να το δει, να δει πόσοι και άλλοι τόσοι θα φύγουν μόνο και μόνο από τις αποτυχημένες αναβαθμίσεις.... περιμένουμε πολλά περισσότερα από το ΄΄αγαπημένο΄΄ μας παιχνίδι, που για εμένα δεν θα εξακολουθήσει για πολύ εάν συνεχιστεί η ίδια κατάσταση... νομίζω πώς η υπομονή μας εξαντλείτε...και για ορισμένους έχει εξαντληθεί ήδη.

 

Κρίμα που πάει σε αυτήν την κατεύθυνση, και στην αρχή φαινόταν ένα ωραίο, απλό παιχνιδάκι σαν όλα τα άλλα... αλλά πλέον φαίνεται ξεκάθαρα, ΄΄εσείς και το χρήμα σας΄΄....


  • Αυτό αρέσει σε Rania και Varg

#6 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 19:55:15

ρε παιδιά υπάρχουν παίχτες  κ ομάδες που δεν εχουν ντόνατ,ούτε για να αναβαθμίσουν την ομάδα τους...

γιατί τόση κλάψα;βάλτε ενισχυτικά με κέρματα κι όπου φτάσετε...


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Petolilos, Mastigo και σε άλλον ένα

#7 Rania

Rania

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
Φήμη: 55

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 20:31:07

ρε παιδιά υπάρχουν παίχτες  κ ομάδες που δεν εχουν ντόνατ,ούτε για να αναβαθμίσουν την ομάδα τους...

γιατί τόση κλάψα;βάλτε ενισχυτικά με κέρματα κι όπου φτάσετε...

Σε ένα παιχνίδι φίλε μου ανταγωνιστικό..γιατί αυτό είναι..(μάχες μεταξύ ομάδων ή κάνω λάθος;Μονομαχίες μεταξύ παικτών ; ) παίζεις με σκοπό το καλύτερο που μπορείς ώστε να φτάσεις ψηλά.
Όπως και στη ζωή,πηγαίνεις σχολείο και προσπαθείς για το καλύτερο...στη δουλειά εργάζεσαι όσο πιο σωστά και αποδοτικά μπορείς για να διακριθείς.
Εφόσον το παιχνίδι έθεσε νέα δεδομένα...για ποιόν λόγο κάποιοι που πασχίζουν και φτάνουν πολύ ψηλά με κόπο και όχι πολλά χρήματα να συνεχίσουν;
Για να έχουνε οι ομάδες των πολλών χρημάτων άτομα να χτυπάνε;
Και μη μου πεις για την παρέα...την παρέα μου από το παιχνίδι μπορώ να την έχω και αλλού !
 
Εμείς αρνούμαστε να είμαστε μηχανάκια παραγωγής χρημάτων ,αυτό δηλώνουμε με την κίνησή μας αυτή.Αυτό δεν είναι κλάψα όπως αποκάλεσες,αλλά αγανάκτηση για το χρόνο,τον κόπο και το όσο χρήμα έβαλε ο καθένας μας!

Επεξεργάστηκε από Rania, 02 Απρίλιος 2016 - 20:32:17.

  • Αυτό αρέσει στον/η aris2, DrSuperDuper, hero333 και σε 6 άλλους

#8 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 20:44:02

 

Σε ένα παιχνίδι φίλε μου ανταγωνιστικό..γιατί αυτό είναι..(μάχες μεταξύ ομάδων ή κάνω λάθος;Μονομαχίες μεταξύ παικτών ; ) παίζεις με σκοπό το καλύτερο που μπορείς ώστε να φτάσεις ψηλά.
Όπως και στη ζωή,πηγαίνεις σχολείο και προσπαθείς για το καλύτερο...στη δουλειά εργάζεσαι όσο πιο σωστά και αποδοτικά μπορείς για να διακριθείς.
Εφόσον το παιχνίδι έθεσε νέα δεδομένα...για ποιόν λόγο κάποιοι που πασχίζουν και φτάνουν πολύ ψηλά με κόπο και όχι πολλά χρήματα να συνεχίσουν;
Για να έχουνε οι ομάδες των πολλών χρημάτων άτομα να χτυπάνε;
Και μη μου πεις για την παρέα...την παρέα μου από το παιχνίδι μπορώ να την έχω και αλλού !
 
Εμείς αρνούμαστε να είμαστε μηχανάκια παραγωγής χρημάτων ,αυτό δηλώνουμε με την κίνησή μας αυτή.Αυτό δεν είναι κλάψα όπως αποκάλεσες,αλλά αγανάκτηση για το χρόνο,τον κόπο και το όσο χρήμα έβαλε ο καθένας μας!

 

 

Άψογη η Rania! 

 

Επίσης, κύριε simos, να προσθέσω ότι δεν έχεις κάποιο πρόβλημα με αυτό... χωρίς να θέλω να σε παρεξηγήσω ,είσαι σε κορυφαία ομάδα και με 4 τρόπαια προπόνησης και μιλάς για τους υπόλοιπους;

Ποια ΄΄κλάψα΄΄...όπως την αποκαλείς; Αγανακτισμένοι για τον χρόνος μας, τον μόχθο μας και τα πεταμένα λεφτά μας που μπορούσαν να πάνε σε υποχρεώσεις της πραγματικής μας ζωής... όλα ανούσια πια... 


  • Αυτό αρέσει σε goof123, Rania και grigrist

#9 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 20:50:35

απο την στιγμή που όποιος βάζει λεφτά σε αυτό το παιχνίδι,εχει ενα σχετικό πλεονέκτημα(όπως κ σε ΟΛΑ τα παιχνίδια που ξέρω),τώρα τι σας ξενίζει;;;πως πήγατε εκει που έχει πάει ο καθένας απο σας;;με χρήματα;τώρα ποιο είναι το πρόβλημα;οτι δεν θέλετε να βάλετε άλλα;

Υ.Γ.Δηλαδή αφου δεν πήγατε με χρήματα εκει που φτάσατε,κ είστε τόσο καλοί,θα το ξεπεράσετε κι αυτο το εμπόδιο...


Επεξεργάστηκε από simos, 02 Απρίλιος 2016 - 20:54:49.

  • Αυτό αρέσει σε odi και popopokostas

#10 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 21:07:26

απο την στιγμή που όποιος βάζει λεφτά σε αυτό το παιχνίδι,εχει ενα σχετικό πλεονέκτημα(όπως κ σε ΟΛΑ τα παιχνίδια που ξέρω),τώρα τι σας ξενίζει;;;πως πήγατε εκει που έχει πάει ο καθένας απο σας;;με χρήματα;τώρα ποιο είναι το πρόβλημα;οτι δεν θέλετε να βάλετε άλλα;

Υ.Γ.Δηλαδή αφου δεν πήγατε με χρήματα εκει που φτάσατε,κ είστε τόσο καλοί,θα το ξεπεράσετε κι αυτο το εμπόδιο...

 

Τα χρήματα δεν είχαν θετικό αποτέλεσμα.. 

 

εσύ θέλεις να πεις τώρα ότι σ'αρέσει να ξοδεύει η ομάδα σου κάθε βδομάδα από 10-15 ευρώ π.χ μόνο και μόνο για τα ενισχυτικά; Και δεν ξέρω αν η ομάδα σου ρίχνει χρήμα ή όχι... αλλά όπως και να'χει, το παιχνίδι έχει κατά ντύσει αίσχος... είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι... νομίζω πώς η Rania το λέει ξεκάθαρα... από εκεί και πέρα ο καθένας έχει την δική του γνώμη, αλλά όταν αφιερώνεις ώρες και έστω 5 ευρώ στο παιχνίδι και όχι στην ζωή σου ενώ να ζητάει κιάλο χρήμα, είναι ντροπή για εμένα... και τί πλεονέκτημα είχαν όλα αυτά τα λεφτά; Η μόνη που τα χαιρόταν , ήταν εταιρία... εμείς προς το παρών, ΄΄κλαίμε τα λεφτά μας΄΄... γιατί; Γιατί όλοι τους είναι αχάριστοι...


  • Αυτό αρέσει σε Rania, master21 και grigrist

#11 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 02 Απρίλιος 2016 - 21:12:49

 

Τα χρήματα δεν είχαν θετικό αποτέλεσμα..

 

εσύ θέλεις να πεις τώρα ότι σ'αρέσει να ξοδεύει η ομάδα σου κάθε βδομάδα από 10-15 ευρώ π.χ μόνο και μόνο για τα ενισχυτικά; Και δεν ξέρω αν η ομάδα σου ρίχνει χρήμα ή όχι... αλλά όπως και να'χει, το παιχνίδι έχει κατά ντύσει αίσχος... είτε το καταλαβαίνεις είτε όχι... νομίζω πώς η Rania το λέει ξεκάθαρα... από εκεί και πέρα ο καθένας έχει την δική του γνώμη, αλλά όταν αφιερώνεις ώρες και έστω 5 ευρώ στο παιχνίδι και όχι στην ζωή σου ενώ να ζητάει κιάλο χρήμα, είναι ντροπή για εμένα... και τί πλεονέκτημα είχαν όλα αυτά τα λεφτά; Η μόνη που τα χαιρόταν , ήταν εταιρία... εμείς προς το παρών, ΄΄κλαίμε τα λεφτά μας΄΄... γιατί; Γιατί όλοι τους είναι αχάριστοι...

μου λες σε παρακαλώ πως εχει φτάσει η ομάδα σου 100% επέκταση;με κερδισμένα ντόνατ;δεν ξέρω αν εχεις παίξει άλλα browser games αλλα το hero zero θέλει ελάχιστα χρήματα για να είσαι ανταγωνιστικός...
Δεν μπορούμε να τα θέλουμε όλα...Και πολλή ώρα να μην αφιερώσουμε,και χρήματα να μην δώσουμε,ΚΑΙ πρώτοι να είμαστε....πως θα γίνει ...;;;;

 

φαντάζομαι θα διαγράψετε,δεν θα ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ τους παίκτες σας,ε;;;;;;;;;;;



#12 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 09:49:41

μου λες σε παρακαλώ πως εχει φτάσει η ομάδα σου 100% επέκταση;με κερδισμένα ντόνατ;δεν ξέρω αν εχεις παίξει άλλα browser games αλλα το hero zero θέλει ελάχιστα χρήματα για να είσαι ανταγωνιστικός...
Δεν μπορούμε να τα θέλουμε όλα...Και πολλή ώρα να μην αφιερώσουμε,και χρήματα να μην δώσουμε,ΚΑΙ πρώτοι να είμαστε....πως θα γίνει ...;;;;


Καλημέρα,

Δεν σπαταλάει η κάθε ομάδα 2,000 ντονατ την εβδομάδα.... Η Ομάδα μου έχει ανέβει σταδιακά σε επεκτάσεις και δεν ρίχνει κάθε βδομάδα από 20 ευρώ... Ούτε πήγαμε σε μία βδομάδα 100% επέκταση..

Όσον αναφορά για τα χρήματα ώστε να μπορούμε να ανέβουμε σε ενα "ανταγωνιστικό" παιχνίδι, όπως το hz, θα διαφωνήσω... μην ξεχνάμε ότι είναι "Δωρεάν", ή μήπως όχι? Το πληρώνουμε για να παίξουμε πλέον, γιατί μόνο έτσι μπορείς να τα βγάλεις πέρα...

#13 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 10:01:08

έχεις παίξει κανένα άλλο browser game φίλε;



#14 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 12:39:19

γκούχου γκούχου..

 

Φήμες λένε οτι εχουν βγει στο σφυρί λογαριασμοί ...

βασικά,οι φήμες βασίζονται σε φωτογραφικά ντοκουμέντα.,οπότε κ δεν ειναι φήμες.

Οποιος θέλει να παίξει παίζει,τώρα αν το σύστημα μας στρίμωξε αυτο ειναι αλλη ιστορία. 


  • Αυτό αρέσει σε simos, popopokostas και Mastigo

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#15 Al3xandr0sS

Al3xandr0sS

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Al3xandr0sS
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 13:09:20

απο την στιγμή που όποιος βάζει λεφτά σε αυτό το παιχνίδι,εχει ενα σχετικό πλεονέκτημα(όπως κ σε ΟΛΑ τα παιχνίδια που ξέρω),τώρα τι σας ξενίζει;;;πως πήγατε εκει που έχει πάει ο καθένας απο σας;;με χρήματα;τώρα ποιο είναι το πρόβλημα;οτι δεν θέλετε να βάλετε άλλα;

Υ.Γ.Δηλαδή αφου δεν πήγατε με χρήματα εκει που φτάσατε,κ είστε τόσο καλοί,θα το ξεπεράσετε κι αυτο το εμπόδιο...

Εαν εχεις φιλε μου λεφτα και ΟΤΙ παιχνιδι παιζεις ειναι pay2win οπως λεμε στο χωριο μου , τοτε ναι μεγαλε , ολα τα παιχνιδια χρειαζονται λεφτα , οχι skill.. -.- Υπαρχουν action games που δε χρειαζεται να ξοδεψεις ουτε 1 ευρω και εισαι απο τους καλυτερους.. 


  • Αυτό αρέσει στον/η lerty202, hero333, giann657 και σε 3 άλλους

#16 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 14:34:24

Εαν εχεις φιλε μου λεφτα και ΟΤΙ παιχνιδι παιζεις ειναι pay2win οπως λεμε στο χωριο μου , τοτε ναι μεγαλε , ολα τα παιχνιδια χρειαζονται λεφτα , οχι skill.. -.- Υπαρχουν action games που δε χρειαζεται να ξοδεψεις ουτε 1 ευρω και εισαι απο τους καλυτερους.. 

πήγαινε παίξε σε αυτά τότε



#17 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 03 Απρίλιος 2016 - 15:01:19

πήγαινε παίξε σε αυτά τότε

 

εδώ μιλάμε για το Hero Zero, την δική του κατάσταση και δεν με νοιάζει για τα υπόλοιπα browser games.... εγώ αυτό παίζω και έχω δώσει και χρήματα, γι'αυτό ενδιαφέρομαι λοιπόν... αλλά εσένα τί απ' όλα θα σε νοιάζει... ΄΄πασάς΄΄ είσαι, τα τρόπαια προπόνησης έτοιμα τα έχεις... συν τα ενισχυτικά... τί απ' όλα θα σε μειώσει; Εσύ μπορεί να κερδίζεις κάτι από όλο αυτό, οι άλλοι όμως χάνουν...



#18 simos

simos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 738 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:θείος



Φήμη: 820

Δημοσιεύτηκε 04 Απρίλιος 2016 - 18:28:32

και χρήμα μπόλικο εχω



#19 Al3xandr0sS

Al3xandr0sS

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 9 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπιτι μου
  • Ομάδα:Immortals Vampires
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Al3xandr0sS
Φήμη: 27

Δημοσιεύτηκε 05 Απρίλιος 2016 - 12:10:16

και χρήμα μπόλικο εχω

Φαινεται , για αυτο εχεις κανει καριερα  (smug)

No money , no honey..  ;)



#20 danalethis

danalethis

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • Ομάδα:chameleons
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:danalethis
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 05 Απρίλιος 2016 - 12:42:20

 

Καλησπέρα :)
 
Δυστυχώς το παιχνίδι έτσι όπως τα έκανε με την τελευταία αλλαγή , ζητάει άτομα καθαρά να ρίχνουν χρήματα κάθε εβδομάδα (μόνο για ενισχυτικά ομάδας) για να μπορέσουν να παίξουνε δυνατά.
Άτομα που εκτός του να στάζουν πολλά χρήματα κάνοντας τέτοιου είδους ενέργειες...μονόλεπτες κτλ...να γίνονται πραγματικά ρομποτάκια,να μην ευχαριστιέσαι πλέον το παιχνίδι .
 
Αποφασίσαμε να μην τους κάνουμε τη χάρη και πολλά άτομα την Κυριακή με την έναρξη του καινούριου τουρνουά το βράδυ,θα διαγράψουμε.
 
Καλή συνέχεια σε όλους !!!

 

Ολοσωστη.Πολλοι παικτες νιωθουν "παγιδευμενοι" στο παιγνιδι και συνεχιζουν μονο και μονο γιατι λυπουνται τον κοπο και τα χρηματα που εχουν αναλωσει. Ελευθερια ειναι να προχωρας μπροστα και να μη φυλακιζεσαι απο το παρελθον. Αν μαθεις δε να μη την ξαναπατησεις στο μελλον ακομη καλυτερα. Επιπλεον τα παιγνιδια ειναι και μια κοινοτητα και οταν σ αυτη αρχιζουν να πληθαινουν οι pay to boast , τοτε το αντιο ειναι και πιο γλυκο ;)


Επεξεργάστηκε από danalethis, 05 Απρίλιος 2016 - 12:42:47.

  • Αυτό αρέσει σε goof123 και Rania

36919661-candi-plaosan-is-a-buddhist-tem





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες