Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Υποστήριξη του παιχνιδιού και τα εμπόδια της

Support

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
19 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 FlagBr

FlagBr

    Μηδενικό

  • Validating
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 05:25:46

Να τα μας και τα προβλήματα άλλη μια φορά με την υποστήριξη του παιχνιδιού..

Έχω έναν παίχτη στο γρ12 που λέγεται FlagBearer 255lv τον έχω φτιάξει από την αρχή του γρ12 αλλά επειδή δεν είχα χρόνο τον διέγραψα και μετά από λίγο καιρό δηλαδή εχθες ήθελα να τον επαναφέρω τον παίχτη μου ωραία και καλά μου ζήτησε τα στοιχεία τα έδωσα εγώ αλλά επέμενε αυτός του τα ξανά έδωσα και έλα που μου ζητούσε το αρχικό εμαιλ εγγραφής του παίχτη του έλεγα εγώ τα πάντα για τον παίχτη μου για να του αποδείξω ότι είναι δικός μου καθώς μετά από πολλές ώρες "σκληρής διαπραγμάτευσης" αλλά πάλι αυτός επέμενε το αρχικό εμαιλ το αρχικό εμαιλ αλλά εγώ του είπα όσα εμαιλ θυμόμουν αλλά πάλι τα ίδια του έστειλα και σύνδεσμο για να του αποδείξω ότι έχω κάνει εγγραφή με το εμαιλ που είχα πάλι δεν έγινε κάτι..

και έρχομαι και ρωτώ εγώ δεν γίνεται κάπως να ζητάνε μόνο το ενεργό εμαιλ και όχι το εμαιλ εγγραφής καθώς εάν παίζεις πολύ καιρό δεν γίνεται με τίποτα να τον θυμηθείς ούτε να το βρεις κάπως...ελπίζω να μην τον χάσω τον παίχτη αλλιώς θα είναι από τα τραγικά-κομικά γεγονότα της υποστήριξης που "ξανά χτυπά" για άλλη μια φορά με τους ανεπρόκοπους που βρίσκονται εκεί...,έχω κάνει πολλές επαναφορές πάρα πολλές με παλιότερους παίχτες αλλά απλός τους έλεγα το ενεργό εμαιλ μου και δεν μου έλεγαν τίποτα έκαναν την επαναφορά ωραία και καλά...,αλλά όπως εχθες δεν έχω ξανά δει...,μπορεί ο τύπος να μην ήξερε τι να πω αλλά ας το έδινε σε άλλον εάν δεν μπορούσε να το χειριστή ο ίδιος ή ας έμπαινε στον κόπο να το διασταυρώσει κάπως με άλλες ερωτήσεις..

Ελπίζω να γίνει κάτι αλλιώς εάν είναι θα επικοινωνήσω με την εταιρία εάν γίνεται και αυτό για να μπορέσω να καταφέρω να πάρω τον παίχτη μου πίσω...


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, mrcoubey, DrBoXoY και σε 3 άλλους

#2 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 05:38:07

Να τα μας και τα προβλήματα άλλη μια φορά με την υποστήριξη του παιχνιδιού..

Έχω έναν παίχτη στο γρ12 που λέγεται FlagBearer 255lv τον έχω φτιάξει από την αρχή του γρ12 αλλά επειδή δεν είχα χρόνο τον διέγραψα και μετά από λίγο καιρό δηλαδή εχθες ήθελα να τον επαναφέρω τον παίχτη μου ωραία και καλά μου ζήτησε τα στοιχεία τα έδωσα εγώ αλλά επέμενε αυτός του τα ξανά έδωσα και έλα που μου ζητούσε το αρχικό εμαιλ εγγραφής του παίχτη του έλεγα εγώ τα πάντα για τον παίχτη μου για να του αποδείξω ότι είναι δικός μου καθώς μετά από πολλές ώρες "σκληρής διαπραγμάτευσης" αλλά πάλι αυτός επέμενε το αρχικό εμαιλ το αρχικό εμαιλ αλλά εγώ του είπα όσα εμαιλ θυμόμουν αλλά πάλι τα ίδια του έστειλα και σύνδεσμο για να του αποδείξω ότι έχω κάνει εγγραφή με το εμαιλ που είχα πάλι δεν έγινε κάτι..

και έρχομαι και ρωτώ εγώ δεν γίνεται κάπως να ζητάνε μόνο το ενεργό εμαιλ και όχι το εμαιλ εγγραφής καθώς εάν παίζεις πολύ καιρό δεν γίνεται με τίποτα να τον θυμηθείς ούτε να το βρεις κάπως...ελπίζω να μην τον χάσω τον παίχτη αλλιώς θα είναι από τα τραγικά-κομικά γεγονότα της υποστήριξης που "ξανά χτυπά" για άλλη μια φορά με τους ανεπρόκοπους που βρίσκονται εκεί...,έχω κάνει πολλές επαναφορές πάρα πολλές με παλιότερους παίχτες αλλά απλός τους έλεγα το ενεργό εμαιλ μου και δεν μου έλεγαν τίποτα έκαναν την επαναφορά ωραία και καλά...,αλλά όπως εχθες δεν έχω ξανά δει...,μπορεί ο τύπος να μην ήξερε τι να πω αλλά ας το έδινε σε άλλον εάν δεν μπορούσε να το χειριστή ο ίδιος ή ας έμπαινε στον κόπο να το διασταυρώσει κάπως με άλλες ερωτήσεις..

Ελπίζω να γίνει κάτι αλλιώς εάν είναι θα επικοινωνήσω με την εταιρία εάν γίνεται και αυτό για να μπορέσω να καταφέρω να πάρω τον παίχτη μου πίσω...

καλημέρα!

Συμφωνό είχε γίνει παλίσε ένα φιλο μου αλλα με επαναφορα κωδικο και δεν ειχε το Mail τελικα παει ο παχτης του.Η υποστήριξη έχει πρόσβαση στο παίχτη απο το CP της εταιρίας για διασταυρόση τις πληροφορίες άλλο που μπορεί να μην θέλει.Μα καλά κι εσύ δε θυμάσε ένα Mail; βαβαια δεν φταις εσυ ανθρωποι ειμαστε ξεχναμε αλλά σύνεχισε να στείλεις μήνυμα μπας και απαντήση άλλος και στο επαναφέρει αλλίος στείλε e-mail απευθείας στην εταιρία mail@playata.com ώστε να σε βοηθήσουν απευθείας αν δεν γίνει τίποτα .Καλό ειναι να τους το πεις στα Γερμανικα(μπορεις να το μεταφρασης με καποια υπηρεσια)και να το στείλεις.Εαν μιλήσεις Ελληνικά μάλλον πάλι με την υποστήριξη θα σε συνδέσουν.Επίσης όταν κάνεις αιτημα τίκαρε το οτι δινεις αδειας στο διαχειριστή να ελέξει το λογαριασμό σου.Αυτά έχω να πω καλή επιτυχεία σου εύχομαι ολοψυχα.  :)


Επεξεργάστηκε από thomson112, 04 Μάιος 2016 - 05:38:38.

  • Αυτό αρέσει σε DrBoXoY, nasa και FlagBr

Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#3 killbill

killbill

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 204 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣΤΗΝ ΧΑΒΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΡΦ
  • Ομάδα:the best 1
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:killbill
Φήμη: 54

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 07:48:22

κι εγω δεξ θυμαμαι το email αλλα δεν ασσχοληθηκα επειδημε την υποστηριξη εχω χασει 2 παιχτες και τον ενααν χωρις λογο

#4 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 09:15:28

... και έρχομαι και ρωτώ εγώ δεν γίνεται κάπως να ζητάνε μόνο το ενεργό εμαιλ και όχι το εμαιλ εγγραφής καθώς εάν παίζεις πολύ καιρό δεν γίνεται με τίποτα να τον θυμηθείς ούτε να το βρεις κάπως...

 

Όχι φίλε, δεν έχεις δίκιο. Αν η υποστήριξη δε ζητήσει το αρχικό e-mail εγγραφής δε μπορεί να ξέρει αν είσαι ο ίδιος που έφτιαξε τον παίκτη ή κάποιος άλλος που προσπαθεί να τον πάρει.


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Naty, giann657 και σε 2 άλλους

#5 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 09:27:09

Όχι φίλε, δεν έχεις δίκιο. Αν η υποστήριξη δε ζητήσει το αρχικό e-mail εγγραφής δε μπορεί να ξέρει αν είσαι ο ίδιος που έφτιαξε τον παίκτη ή κάποιος άλλος που προσπαθεί να τον πάρει.

μπορέι να ρωτήσει ερωτηση ταυτοποησεις πχ τους φιλους που εχει προσθεση στο παιχνιδι  ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η FlagBr

Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#6 FlagBr

FlagBr

    Μηδενικό

  • Validating
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 09:28:34

Όχι φίλε, δεν έχεις δίκιο. Αν η υποστήριξη δε ζητήσει το αρχικό e-mail εγγραφής δε μπορεί να ξέρει αν είσαι ο ίδιος που έφτιαξε τον παίκτη ή κάποιος άλλος που προσπαθεί να τον πάρει.

Δεν θυμάμαι το αρχικό εμαιλ δεν ήταν επιβεβαιωμένο είχα βάλει ένα τελείως άκυρο και μετά το έκανα επιβεβαίωση...,πάει τόσος καιρός...,δηλαδή με λίγα λόγια το αρχικό εμαιλ είναι αυτό που πρωτομπαίνεις στο παιχνίδι σωστά ; ή αυτό που πρωτο επιβεβαιώνεις ;

Θυμάμαι είχε γίνει και εδώ θέμα με το αρχικό εμαιλ εγγραφής αλλά δεν γίνεται να μου στείλουν τα στοιχεία μου στο κανονικό μου ενεργό εμαιλ που το έχω από τότε ;

να κάνουν κάτι τέλος πάντων για να διασταυρώσουν τα στοιχεία μου ότι είμαι ο αληθινός του κάτοχος.

Κάθε βοήθεια ή πληροφορία καλοδεχούμενη..


Επεξεργάστηκε από FlagBr, 04 Μάιος 2016 - 09:34:22.


#7 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 09:33:18

Δεν θυμάμαι το αρχικό εμαιλ δεν ήταν επιβεβαιωμένο είχα βάλει ένα τελείως άκυρο και μετά το έκανα επιβεβαίωση...,πάει τόσος καιρός...,δηλαδή με λίγα λόγια το αρχικό εμαιλ είναι αυτό που πρωτομπαίνεις στο παιχνίδι σωστά ; ή αυτό που πρωτο επιβεβαιώνεις ;

Θυμάμαι είχε γίνει και εδώ θέμα με το αρχικό εμαιλ εγγραφής αλλά δεν γίνεται να μου στείλουν τα στοιχεία μου στο κανονικό μου ενεργό εμαιλ που το έχω από τότε ;

να κάνουν κάτι τέλος πάντων για να διασταυρώσουν τα στοιχεία μου ότι είμαι ο αληθινός του κάτοχος.

κανονικα πρεπει να σου στειλουν link ενεργοποιησεις στο επιβαβαιωμένω email και εσυ εφοσον εχεις προσβαση και εισαι κατοχος πατας και ενεργοποιήτε ειναι λαθως να ρωτανε το αρχικο email κι εγω ειχα αλλο mail και δε θυμαμαι το αρχικο 


  • Αυτό αρέσει στον/η FlagBr

Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#8 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 10:00:34

είμαστε υποχρεωμένοι να κρατάμε κάπου γραμμένα τα στοιχεία μας όπως κωδικούς κ email

αρκετές φορές εχει γίνει κλοπή λογαριασμού απο κάποιον ..επιτήδειο  χρησιμοποιώντας δόλια μέσα οπότε κ τα μέτρα ασφαλείας πρέπει να ειναι συγκεκριμένα.το αρχικό email ενεργοποίησης ειναι ένας ασφαλής τρόπος να επιστρέψει το acc στον προκάτοχο του κ όχι σε οποιονδήποτε αλλο.


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#9 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 10:10:48

είμαστε υποχρεωμένοι να κρατάμε κάπου γραμμένα τα στοιχεία μας όπως κωδικούς κ email

αρκετές φορές εχει γίνει κλοπή λογαριασμού απο κάποιον ..επιτήδειο  χρησιμοποιώντας δόλια μέσα οπότε κ τα μέτρα ασφαλείας πρέπει να ειναι συγκεκριμένα.το αρχικό email ενεργοποίησης ειναι ένας ασφαλής τρόπος να επιστρέψει το acc στον προκάτοχο του κ όχι σε οποιονδήποτε αλλο.

φιλη αν εκανε επιβαιβαιωση email  με αλλο email ισχυει το αλλο δεν ισχυει αυτο που γραφτεικε και δεν επιβαιβαιωθηκε οφειλουν να του κανουν την επανεργοποιηση.Δηλαδη αν το ενεργοποιησουν κανονικα και βαλει τα στοιχεια που ξερει και μπει τι εγινε ποιος ο λογως να ζητανε πολλα πολλα δεν θελει επαναφορα κωδικου ή mail  για να χρειάζοντε τέτοια 


  • Αυτό αρέσει στον/η FlagBr

Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#10 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:12:35

φιλη αν εκανε επιβαιβαιωση email  με αλλο email ισχυει το αλλο δεν ισχυει αυτο που γραφτεικε και δεν επιβαιβαιωθηκε οφειλουν να του κανουν την επανεργοποιηση.Δηλαδη αν το ενεργοποιησουν κανονικα και βαλει τα στοιχεια που ξερει και μπει τι εγινε ποιος ο λογως να ζητανε πολλα πολλα δεν θελει επαναφορα κωδικου ή mail  για να χρειάζοντε τέτοια 

Οι κανονισμοί ειναι συγκεκριμένοι !δεν θα κάνουν του κεφαλιού τους παραβαίνοντας τους κανόνες του παιχνιδιού .


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#11 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:22:02

Οι κανονισμοί ειναι συγκεκριμένοι !δεν θα κάνουν του κεφαλιού τους παραβαίνοντας τους κανόνες του παιχνιδιού .

λεει καπου ο κανονισμος τετοιο πραγμα;;


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#12 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:27:04

γιατι βρίσκεσαι στο τεαμ του hz κ τα ξέρεις καλύτερα απο εκείνους"?"

σταμάτα να κάνεις τον έξυπνο,όλοι σε περιπαίζουν. 


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#13 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:33:53

γιατι βρίσκεσαι στο τεαμ του hz κ τα ξέρεις καλύτερα απο εκείνους"?"

σταμάτα να κάνεις τον ξερόλα,όλοι σε περιπαίζουν. 

οχι φιλε στο team δε ειμαι αλλα δεν απαντησες εσυ που ξερεις οτι υπαρχει τετεοιος κανόνας;


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#14 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:37:47

οχι φιλε στο team δε ειμαι αλλα δεν απαντησες εσυ που ξερεις οτι υπαρχει τετεοιος κανόνας;

δηλαδή κατηγορείς ανοιχτά το τεαμ του hr οτι κάνουν οτι θέλουν κ βαδίζουν χωρίς συγκεκριμένους κανονισμούς..

μμμμ μάλιστα !

τίποτα αλλο?


...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#15 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:39:55

δηλαδή κατηγορείς ανοιχτά το τεαμ του hr οτι κάνουν οτι θέλουν κ βαδίζουν χωρίς συγκεκριμένους κανονισμούς..

μμμμ μάλιστα !

τίποτα αλλο?

Αστο odikaki χασιμο χρονου ειναι.... Εδω ειναι ο μαστερ thomson που τα ξερει καλυτερα ακομα και απο την εταιρεια.


Επεξεργάστηκε από Sheen, 04 Μάιος 2016 - 11:40:17.

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, cr7uber., hero333 και σε άλλον ένα

#16 Amartoli

Amartoli

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 137 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος, Ελλάδα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 373

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:42:45

Χαίρετε,

 

θα παρακαλούσα, όπως απαντήθηκε και σε ίδιο ανάλογο θέμα :

  1. Οι μη γνωρίζωντες επί του θέματος να ΜΗΝ παραπληροφορούν τους υπόλοιπους με "αόριστες" απαντήσεις που οι ίδιοι νομίζουν ότι είναι σωστές.
  2. Η Υποστήριξη δεν είναι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ να επαναφέρει οποιονδήποτε λογαριασμό εφόσον δεν είναι δικιά της υπαιτιότητα, απλά βοηθάει επειδή το θέλει.
  3. Πρέπει να γνωρίζετε τα στοιχεία του λογαριασμού σας (ενδεχομένως όπως αναφέρθηκε να τα σημειώσετε για να τα θυμόσαστε) διαφορετικά εάν δεν γνωρίζετε ή δεν έχετε πρόσβαση σε αυτά τότε σας παραπέμπει ως Υπόλογους για θέματα κλοπής λογαριασμών κλπ.
  4. Όλα τα παραπάνω υπάρχουν ως όροι χρήσης και κανόνες του παιχνιδιού τους οποίους αποδέχεστε κατά την είσοδό σας στο παιχνίδι.

  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, odi, Naty και σε 7 άλλους

Δύο πράγματα καθορίζουν ποιος είσαι. Η Υπομονή σου όταν δεν έχεις τίποτα και η Συμπεριφορά σου όταν έχεις τα πάντα...!!!


#17 Predator7

Predator7

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:VAGGOSDOV Blood Magneto
Φήμη: 121

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:49:11

Κανεις ποτε δεν διαβαζει του ορους χρησεις.. εχω αδικο ; μαλλον οχι.. γιατι ολοι δεχομαστε πραγματα χωρις να τα ξερουμε, πεειδη δεν θελουμε να κατσουμε ενα 15λεπτο να τα διαβασουμε



#18 Spiro1

Spiro1

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 820 μηνύματα
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:Spiro1
Φήμη: 2.123

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:57:08

Κανεις ποτε δεν διαβαζει του ορους χρησεις.. εχω αδικο ; μαλλον οχι.. γιατι ολοι δεχομαστε πραγματα χωρις να τα ξερουμε, πεειδη δεν θελουμε να κατσουμε ενα 15λεπτο να τα διαβασουμε

Καλησπέρα,

Με την εγγραφή σας στο παιχνίδι, όπως αναφέρθηκε και παραπάνω, έχετε αποδεχτεί του όρους χρήσεις. Το αν θα τους διαβάσετε ή όχι είναι στο χέρι σας, αλλά οι κανονισμοί θα εξακολουθούν να ισχύουν ούτως ή άλλως.

Όλα τα παραπάνω υπάρχουν ως όροι χρήσης και κανόνες του παιχνιδιού τους οποίους αποδέχεστε κατά την είσοδό σας στο παιχνίδι.


  • Αυτό αρέσει στον/η Amartoli

#19 thomson112

thomson112

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθήνα
  • Ομάδα:PROJECT PEOPLE EARΤH
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 101

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 11:58:43

δηλαδή κατηγορείς ανοιχτά το τεαμ του hr οτι κάνουν οτι θέλουν κ βαδίζουν χωρίς συγκεκριμένους κανονισμούς..

μμμμ μάλιστα !

τίποτα αλλο?

δε κατηγορω κανεναν!


Κανόνες Φόρουμ | Παίξε τώρα | Υποστήριξη

 

Μην δίνετε το κωδικό και το email του λογαριασμού σας σε κανέναν.

 

11821iv.png


#20 Predator7

Predator7

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:VAGGOSDOV Blood Magneto
Φήμη: 121

Δημοσιεύτηκε 04 Μάιος 2016 - 12:24:26

Δεν λεμε κατι διαφορετικο σπυρο..







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Support

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες