Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

DinnerIsServed


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
214 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#161 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2016 - 20:19:09

όχι ακόμη. Μα φίλε είσαι ακόμη 9 επίπεδο και εμείς ψάχνουμε πάνω από 35 πλέον! Είπαμε χαλαρά αλλά μην το ξεκάνουμε τελείως... είχες 5 μέρες να ανέβεις.


Επεξεργάστηκε από KolokotrwnhsS, 05 Ιούνιος 2016 - 20:20:01.


#162 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2016 - 20:37:44

όχι ακόμη. Μα φίλε είσαι ακόμη 9 επίπεδο και εμείς ψάχνουμε πάνω από 35 πλέον! Είπαμε χαλαρά αλλά μην το ξεκάνουμε τελείως... είχες 5 μέρες να ανέβεις.

Δεν μπορώ να μπαίνω πολύ και να ανεβαίνω σε 5 gr ταυτόχρονα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gr1 11 12 13 14.Αυτή τη στιγμή μπαίνω πολύ gr11 (λόγω της επανάστασης) και gr12.Το gr14 δεν έχει τίποτα που να με έλκει να παίξω πολύ, βαριέμαι βαριέμαι και ξαναβαριέμαι.Τι νόημα έχει αν δεν έχω παρέα ή κάτι τουλάχιστον που θα μου δώσει κίνητρο να ασχοληθώ.Πίστεψα ότι αν ερχόμουν σε εσάς θα γινόταν αυτό.Αλλά αν δεν με δέχεστε.................


HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 


#163 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2016 - 20:43:30

Δεν μπορώ να μπαίνω πολύ και να ανεβαίνω σε 5 gr ταυτόχρονα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gr1 11 12 13 14.Αυτή τη στιγμή μπαίνω πολύ gr11 (λόγω της επανάστασης) και gr12.Το gr14 δεν έχει τίποτα που να με έλκει να παίξω πολύ, βαριέμαι βαριέμαι και ξαναβαριέμαι.Τι νόημα έχει αν δεν έχω παρέα ή κάτι τουλάχιστον που θα μου δώσει κίνητρο να ασχοληθώ.Πίστεψα ότι αν ερχόμουν σε εσάς θα γινόταν αυτό.Αλλά αν δεν με δέχεστε.................



Ανεβα λίγο και θα σε δεχτούμε ;) Και σε πληροφορω πως πιο φιλική ομάδα από εμάς δεν θα βρεις πουθενά ;) . Ελα και θα καταλάβεις

Υ.Γ : Ούτε για κατουρημα δεν θα πηγαίνεις :D
  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#164 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούνιος 2016 - 20:54:32

Ανεβα λίγο και θα σε δεχτούμε ;) Και σε πληροφορω πως πιο φιλική ομάδα από εμάς δεν θα βρεις πουθενά ;) . Ελα και θα καταλάβεις

Υ.Γ : Ούτε για κατουρημα δεν θα πηγαίνεις :D

Δεν γίνεται το αντίθετο;Πρώτα να έρθω και μετά να ανέβω;Με βολεύει περισσότερο!


HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 


#165 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 04:39:28

Ανεβα λίγο και θα σε δεχτούμε  ;) Και σε πληροφορω πως πιο φιλική ομάδα από εμάς δεν θα βρεις πουθενά  ;) . Ελα και θα καταλάβεις

Υ.Γ : Ούτε για κατουρημα δεν θα πηγαίνεις  :D

είδαμε πόσο φιλικοί είσασταν με εμένα σας ευχαριστώ


Επεξεργάστηκε από thms12, 06 Ιούνιος 2016 - 04:39:50.

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#166 Sheen

Sheen

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαDetroit
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 903

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 06:13:59

είδαμε πόσο φιλικοί είσασταν με εμένα σας ευχαριστώ


Ρε αγόρι μου,φτανει πια έλεος.Εχεις ζαλίζει το 90% των χρηστών του φόρουμ και μου μιλάς εσύ που μου παριστάνεις τον moderator και απαντας σε ηδη απαντημενα νηματα; Πάνε βρες αλλους να κραξεις... Αν εσύ είσαι ανίκανος για την ομάδα μας ή η συμπεριφορα σου είναι απαράδεκτη δεν σου φταίει κανενας...

Ουστ ουστ :)
  • Αυτό αρέσει στον/η dina, cr7uber., hero333 και σε 4 άλλους

#167 Ρινα13

Ρινα13

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 131 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣ' ειδα και λαχτάρσα που λέμε..
  • Ομάδα:VIP Security
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Έλα 'μου 'ντε...
Φήμη: 283

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 07:43:02

Είστε τραγικοί :D

Εγώ πάντως συμφωνώ με τον Μaster. ;)



#168 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 11:29:21

Δεν γίνεται το αντίθετο;Πρώτα να έρθω και μετά να ανέβω;Με βολεύει περισσότερο!

 

Εσένα σε βολεύει... εμάς δεν μας βολεύει όμως, είπαμε χαλαρά αλλά όχι και 9 επίπεδο σε 7 μέρες!

 

Μόλις ανοίξουμε θέση θα βάλουμε κάποιον που θα βοηθήσει πιο πολύ την ομάδα. Ανέβα και συ και θα μπεις. Οχι ομως να έχεις 30 επίπεδα διαφορά με τον τελευταίο μας!


Επεξεργάστηκε από KolokotrwnhsS, 06 Ιούνιος 2016 - 11:29:32.


#169 popopokostas

popopokostas

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 35 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑθηνα
  • Ομάδα:Crazy Monkeys
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:popopokostas
Φήμη: 51

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 11:51:22

Τέλος πάντων, όποιος έχει κάτι με την ομάδα μας, δε χρειάζεται να μας το λέει εδώ... να το κρατήσει μέσα του, μέχρι να σκάσει!  :D

 

Άλλωστε δε μας εμποδίζουν τα λόγια κανενός...  ;)

Ωστε ετσι... οποιος εχει κατι για την ομαδα σας να το κραταει μεσα του?? Και για την δικια μας δεν ισχυει αυτο ??!!

Τι να πω...οταν βγαινετε χωρις να ξερετε και σχολιαζετε μια ομαδα δεν γινεται μετα να μην θελετε να σχολιαζουν την δικια σας...αμα δεν σας αρεσει μην το κανετε και εσεις!!

 

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με την ομαδα σας ουτε ξερω τι γινεται για να βγαινω σαν καποιους και να επιτιθομαι χωρις γνωσεις και επιχειρηματα ! Θα σας προτεινα να ακολουθησετε το παραδειγμα μου  !!  ;)

 

Καλη συνεχεια!


Επεξεργάστηκε από popopokostas, 06 Ιούνιος 2016 - 11:51:54.

  • Αυτό αρέσει στον/η Olaff

#170 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 12:30:01

Ωστε ετσι... οποιος εχει κατι για την ομαδα σας να το κραταει μεσα του?? Και για την δικια μας δεν ισχυει αυτο ??!!

Τι να πω...οταν βγαινετε χωρις να ξερετε και σχολιαζετε μια ομαδα δεν γινεται μετα να μην θελετε να σχολιαζουν την δικια σας...αμα δεν σας αρεσει μην το κανετε και εσεις!!

 

Εγω δεν εχω κανενα προβλημα με την ομαδα σας ουτε ξερω τι γινεται για να βγαινω σαν καποιους και να επιτιθομαι χωρις γνωσεις και επιχειρηματα ! Θα σας προτεινα να ακολουθησετε το παραδειγμα μου  !!  ;)

 

Καλη συνεχεια!

Μωρέ πες ότι θες... το θέμα είναι τί θα πεις... 

 

Γιατί τα δικά μου λόγια τουλάχιστον ίσχυαν για την ομάδα σας, εσύ μας έλεγες άλλα τ΄άλλα κουκουνάρα!  :D

 

Τελικά ακόμα δε κατάλαβα, ζητάτε ντόνατ ή όχι;  (lol)  Εσύ μου λες όχι, οι άλλοι μου λένε ναι... αποφασίστε για να ξέρουμε!  (grin)


  • Αυτό αρέσει σε Θαυμαστης, louiza και KolokotrwnhsS

#171 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 12:57:25

Μωρέ πες ότι θες... το θέμα είναι τί θα πεις... 

 

Γιατί τα δικά μου λόγια τουλάχιστον ίσχυαν για την ομάδα σας, εσύ μας έλεγες άλλα τ΄άλλα κουκουνάρα!  :D

 

Τελικά ακόμα δε κατάλαβα, ζητάτε ντόνατ ή όχι;  (lol)  Εσύ μου λες όχι, οι άλλοι μου λένε ναι... αποφασίστε για να ξέρουμε!  (grin)

 

 

Πες τα βρε Στάθη :D


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657

#172 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 18:35:41

χα- χα- χα... γελάω, δεν έχετε τι να κάνετε και επειδή δεν μας γουστάρετε ψάχνετε ανόητους λόγους για να μας βγάλετε εκτός. Και εμείς ξέρουμε να παίζουμε έτσι αλλά δεν θέλουμε να βρωμάμε  (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#173 alekaras

alekaras

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 13

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούνιος 2016 - 19:18:47

Δεν υπαρχει λογος να μαλωνεται για ανουσια πραγματα.Ο καθενας παιζει οπως θελει το παιχνιδι.Παιξτε, περαστε καλα, γνωριστε ατομα και μην κοιτατε τι κανει ο αλλος.


  • Αυτό αρέσει σε popopokostas και KolokotrwnhsS

#174 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2016 - 11:31:46

Δεν υπαρχει λογος να μαλωνεται για ανουσια πραγματα.Ο καθενας παιζει οπως θελει το παιχνιδι.Παιξτε, περαστε καλα, γνωριστε ατομα και μην κοιτατε τι κανει ο αλλος ( προσπαθώντας να βγάλετε εκτός κάποιον)

Έτσι είναι σωστά:)



#175 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 12:03:06

Πολύ καλησπέρα σας.

 

η ομάδας μας πλέον, είναι επίσημα μέλος της επανάστασης, η οποία είναι προ των πυλών. Όσοι θέλουν να βοηθήσουν είναι ευπρόσδεκτοι! Μπορούν να δημιουργήσουν 10μελείς ομάδες και να γράψουν στην περιγραφή τους ότι συμμετέχουν στην επανάσταση. ;) Όταν έρθει η ώρα θα λάβουν οδηγίες για το τι θα πρέπει να κάνουν!


  • Αυτό αρέσει σε giann657 και goof123

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#176 thanasis251

thanasis251

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 74 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαKoζάνη
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Phantom
Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 12:27:35

Γεια σας ειμαι απο τους NO FEAR...οπως βλεπατε εχουμε πεσει και εμεις παρα πολυ σε παιχτες εχουμε παρα πολλες απωλιες.Δεν εχει σημασια η επανασταση που κανετε γιατι ολοι εχουν μπει στους Walking Dead και στους Red Bulls και στους ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ οποτε αδικα.



#177 xXxDiamondxXxx

xXxDiamondxXxx

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤρίκαλα
  • Ομάδα:MILKY WAY
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:xXxDiamondxXx
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 16:39:31

Γεια σας ειμαι απο τους NO FEAR...οπως βλεπατε εχουμε πεσει και εμεις παρα πολυ σε παιχτες εχουμε παρα πολλες απωλιες.Δεν εχει σημασια η επανασταση που κανετε γιατι ολοι εχουν μπει στους Walking Dead και στους Red Bulls και στους ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ οποτε αδικα.

Υπάρχει ένας ολόκληρος server δεν κλέβουμε μέλη ούτε θέλουμε να πάρουμε παίχτες αναγκαστικά από αυτές τις τρεις ομάδες όσοι θέλουν είναι ευπρόσδεκτοι δεν θέλουμε να πιέσουμε κανέναν αναφερόμαστε σε αυτούς που θέλουν να πάρουν μια γεύση από την επανάσταση.Και φυσικά έχει σημασία η επανάσταση είναι μεγάλη απόφαση το να την ξεκινήσουμε και όπως είπα όσοι ενδιαφέρονται έρχονται.Αυτό που μας ανέφερες ότι αυτές οι ομάδες έχουν μαζέψει αρκετά μέλη είναι εντελώς άσχετο



#178 geiasou4

geiasou4

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 101 μηνύματα
  • Ομάδα:Kill em all
  • Κόσμος:GR13
  • Ήρωας:geiasou4
Φήμη: 21

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 17:06:06

Πολύ καλησπέρα σας.

 

η ομάδας μας πλέον, είναι επίσημα μέλος της επανάστασης, η οποία είναι προ των πυλών. Όσοι θέλουν να βοηθήσουν είναι ευπρόσδεκτοι! Μπορούν να δημιουργήσουν 10μελείς ομάδες και να γράψουν στην περιγραφή τους ότι συμμετέχουν στην επανάσταση. ;) Όταν έρθει η ώρα θα λάβουν οδηγίες για το τι θα πρέπει να κάνουν!

Ο geiasou4 είναι στην διάθεση σας και είναι έτοιμος για οδηγίες αλλα δυστηχώς η ομάδα μου δεν θέλει να πάρει μέρος



#179 thanasis251

thanasis251

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 74 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαKoζάνη
  • Κόσμος:GR26
  • Ήρωας:Phantom
Φήμη: 12

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 18:07:51

Υπάρχει ένας ολόκληρος server δεν κλέβουμε μέλη ούτε θέλουμε να πάρουμε παίχτες αναγκαστικά από αυτές τις τρεις ομάδες όσοι θέλουν είναι ευπρόσδεκτοι δεν θέλουμε να πιέσουμε κανέναν αναφερόμαστε σε αυτούς που θέλουν να πάρουν μια γεύση από την επανάσταση.Και φυσικά έχει σημασία η επανάσταση είναι μεγάλη απόφαση το να την ξεκινήσουμε και όπως είπα όσοι ενδιαφέρονται έρχονται.Αυτό που μας ανέφερες ότι αυτές οι ομάδες έχουν μαζέψει αρκετά μέλη είναι εντελώς άσχετο

για πες μ τι ειναι η επανασταση? δν το εχω καταλαβει καθολου



#180 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 08 Ιούνιος 2016 - 19:26:27

Θα στο πω και σε σένα με ίδια λόγια...

 

 

Η <<Επανάσταση>> δεν έχει να κάνει με τους συντονιστές ούτε με τους τοπ10 παίκτες... έχει δημιουργηθεί από τον SuperGoofy ή αλλιώς SwissAir (στο παιχνίδι). Η Επανάσταση άρχισε να γίνεται πράξη στον gr11.

 

 Τί ακριβώς είναι η Επανάσταση;

 

Η <<Επανάσταση>> έχει ως σκοπό να χτυπήσει τις πρώτες ομάδες ή αλλιώς το top10 , να πάρουν τα τρόπαια και να τα κατεβάσουν στις μικρές ομάδες του σέρβερ με θετικό αποτέλεσμα την ενδυνάμωση των μικρών παικτών έχοντας διπλή ενέργεια, προπόνηση αλλά και τόλμη.

 

Για τους top10 παίκτες δε μας ενδιαφέρει καθόλου, εφόσον είναι top παίκτες και γνωρίζουν το παιχνίδι, ας ανέβουν χωρίς αυτά... ;)

Θα χαρούμε πολύ αν θέλεις να γίνεις κι εσύ μέλος αυτής της προσπάθειας... (grin)


Επεξεργάστηκε από giann657, 08 Ιούνιος 2016 - 19:26:42.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, arxontas123, Ρινα13 και σε άλλον ένα




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες