Jump to content


Photo

Νέο Ρεκόρ

Λεβελ

  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 175 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Posted 18 June 2016 - 21:00:27

Δεν ξέρω εάν το έχετε μάθει ή το έχετε προσέξει αλλά αυτές της ημέρες έγινε(έσπασαν)ένα μεγάλο ρεκόρ δύο Γερμανοί παίχτες,ονόματα δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να πω αλλά πως γίνεται μέσα σε 2-3 ημέρες από 500λβ να πήγε 501 λβ κάτι που είναι τελείως απίστευτο να συμβεί τόσο γρήγορα,αλλά όπως και να έχει μπράβο τους αφού γράφουν ιστορία !!

Αλλά υπάρχουν μερικά ερωτήματα που με απασχολούν:

1)Αυτή η Γερμανίδα παίχτρια(501lv) δεν ξέρω εάν την γνωρίζετε πολλά άτομα αλλά αυτή νομίζω είναι στο επίσημο support της εταιρίας,πληρώνεται για την δουλειά της εάν ναι με ποιον τρόπο ;

2)Έχει περισσότερα πλεονεκτήματα σε σχέση με εμάς τους απλούς "θνητούς" ή είμαστε όλοι ίσοι και όμοιοι ;

3)Πως γίνεται να είναι πάντα ψηλά αυτοί που συμβάλουν και όλας στην σωστή λειτουργία του παιχνιδιού ;

4)Πως γίνεται να ανέβηκε τόσο γρήγορα επίπεδο ; (ισχύει και αυτό σαν ερώτηση)

Έχω και άλλες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω εάν θα της περάσετε.


Edited by Varg, 18 June 2016 - 21:04:06.

  • ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ likes this

#2 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4,991

Posted 18 June 2016 - 21:21:05

Δεν ξέρω εάν το έχετε μάθει ή το έχετε προσέξει αλλά αυτές της ημέρες έγινε(έσπασαν)ένα μεγάλο ρεκόρ δύο Γερμανοί παίχτες,ονόματα δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να πω αλλά πως γίνεται μέσα σε 2-3 ημέρες από 500λβ να πήγε 501 λβ κάτι που είναι τελείως απίστευτο να συμβεί τόσο γρήγορα,αλλά όπως και να έχει μπράβο τους αφού γράφουν ιστορία !!

Αλλά υπάρχουν μερικά ερωτήματα που με απασχολούν:

1)Αυτή η Γερμανίδα παίχτρια(501lv) δεν ξέρω εάν την γνωρίζετε πολλά άτομα αλλά αυτή νομίζω είναι στο επίσημο support της εταιρίας,πληρώνεται για την δουλειά της εάν ναι με ποιον τρόπο ;

2)Έχει περισσότερα πλεονεκτήματα σε σχέση με εμάς τους απλούς "θνητούς" ή είμαστε όλοι ίσοι και όμοιοι ;

3)Πως γίνεται να είναι πάντα ψηλά αυτοί που συμβάλουν και όλας στην σωστή λειτουργία του παιχνιδιού ;

4)Πως γίνεται να ανέβηκε τόσο γρήγορα επίπεδο ; (ισχύει και αυτό σαν ερώτηση)

Έχω και άλλες ερωτήσεις αλλά δεν ξέρω εάν θα της περάσετε.

Χαίρετε!

Η ελληνική συντονιστική ομάδα του Hero Zero δεν έχει καμία σχέση με το γερμανικό support.Θα σας παρακαλέσω για όποια απορία σας σχετικά με τους Γερμανούς παίκτες και το επιτελείο τους γενικότερα ,να ανοίξετε ένα ticket στην Γερμανική υποστήριξη και να καταθέσετε τις ερωτήσεις/παράπονα σας εκεί, καθότι εμείς ουδεμία σχέση έχουμε με τους παραπάνω.

Σας ευχαριστώ πολύ!


  • Spiro1, Rival, Naty and 1 other like this

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#3 DENIS5

DENIS5

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 104 posts
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Ομάδα:WOLVES MESSAGE
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:DENIS5
Φήμη: 129

Posted 18 June 2016 - 21:26:43

Άρε πόσους μισθούς θα ξοδεύει κάθε μέρα για να φτιάξει αυτό το πράγμα??? :S  :S 

 ee47aaeca01f44a4b64832273256632a.png


  • Marios24GR, Θαυμαστης, Varg and 1 other like this

We Are Legion - We Do Not Forgive We Do Not Forget

 


#4 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 175 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Posted 18 June 2016 - 21:35:11

Χαίρετε!

Η ελληνική συντονιστική ομάδα του Hero Zero δεν έχει καμία σχέση με το γερμανικό support.Θα σας παρακαλέσω για όποια απορία σας σχετικά με τους Γερμανούς παίκτες και το επιτελείο τους γενικότερα ,να ανοίξετε ένα ticket στην Γερμανική υποστήριξη και να καταθέσετε τις ερωτήσεις/παράπονα σας εκεί, καθότι εμείς ουδεμία σχέση έχουμε με τους παραπάνω.

Σας ευχαριστώ πολύ!

Πως δεν έχετε καμία σχέση από αυτούς δεν ελέγχεται το παιχνίδι ;

Αυτοί δεν είναι που έχουν άμμεσες σχέσεις με τους ανθρώπος της εταιρίας και ελέγχουν εσάς και τα υπόλοιπα φορουμ ;

Υ.Γ(Όποιος θέλει να δει τι εννοώ μπορεί να μπει στην ιστοσελίδα της εταιρίας,μπορεί να κάνω και λάθος δεν ξέρω)


Edited by Varg, 18 June 2016 - 21:38:48.


#5 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4,991

Posted 18 June 2016 - 21:43:59

Πως δεν έχετε καμία σχέση από αυτούς δεν ελέγχεται το παιχνίδι ;

Αυτοί δεν είναι που έχουν άμμεσες σχέσεις τους ανθρώπος της εταιρίας και ελέγχουν εσάς και τα υπόλοιπα φορουμ ;

Χαίρετε Varg.

Εδώ είμαστε Ελληνική κοινότητα. Είναι δυνατόν να σας δώσουμε απαντήσεις σε θέματα που δεν έχουν να κάνουν με την Ελληνική συντονιστική ομάδα?Καθώς και των παικτών της..?

Οι παίκτες παίζουν σε Γερμανικό διακομιστή και όχι Ελληνικό,οπότε θα επαναλάβω πως για οποιαδήποτε απορία σας σχετικά με την λειτουργία των διακομιστών εκτός Ελλάδας να απευθυνθείτε στην εκάστοτε υποστήριξη για να έχετε μια ολοκληρωμένη απάντηση.

Εμείς δεν μπορούμε να σας βοηθήσουμε. :)


  • Spiro1, Rival, redarmy and 1 other like this

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 892 posts
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2,046

Posted 19 June 2016 - 06:54:27

Θα μπορούσε να μαζεύει ηρωικά κατορθώματα και να τα έριξε στο παιχνίδι για να πάρει το τουρνουά. Μια υπόθεση κάνω, δεν ξέρω τα κατορθώματα φαίνεται ότι ολοκληρώθηκαν την ημερομηνία που εξαργυρώθηκαν ή την ημερομηνία που έγιναν; Αν ισχύει το δεύτερο θα μπορούσαμε να το δούμε.



#7 GLEM

GLEM

    Θαυμαστής

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 149 posts
  • Κόσμος:GR15
Φήμη: 256

Posted 19 June 2016 - 07:43:24

παιδια μην ξεχναμε οτι παιζει πανω απο 4 χρονια

 


και εχει κανει πανω απο 30,000 προπονησεις



#8 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 175 posts
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Posted 22 June 2016 - 20:43:50

Θα μπορούσε να μαζεύει ηρωικά κατορθώματα και να τα έριξε στο παιχνίδι για να πάρει το τουρνουά. Μια υπόθεση κάνω, δεν ξέρω τα κατορθώματα φαίνεται ότι ολοκληρώθηκαν την ημερομηνία που εξαργυρώθηκαν ή την ημερομηνία που έγιναν; Αν ισχύει το δεύτερο θα μπορούσαμε να το δούμε.

Από τι πρόσεξα τα κατορθώματα γενικά τα περισσότερα που δίνουν εμπειρία όπως τα 100μύρρια έχουν τελειώσει εδώ και καιρό,δεν ξέρω εάν υπάρχουν άλλα κατορθώματα με τόση εμπειρία στα δικά τους επίπεδα...,εάν γνωρίζει κανείς να μας διαφωτίσει...;;


  • DrSuperDuper likes this





Also tagged with one or more of these keywords: Λεβελ

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users