Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επανάσταση και στον gr3!!!


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
70 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#41 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 11:51:16

Κατερίναααα, φέρε τα popcorn! 

Ενταξει το επιασα το υπονοούμενο :D  δεν γραφω αλλο αλλα μερικοι μερικοι πανε να κανουν τους εξυπνους :|  και αυτο δεν το αντεχω καθολου απο ατομα χαμηλοτερης κοινωνικης ταξης...


  • Αυτό αρέσει στον/η Galaxy

#42 Galaxy

Galaxy

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒραζιλία
  • Ομάδα:Devil May Cry
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:CrazyMusic
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 11:52:51

Πες τα ντε.Ακομα και ενηλικες να ειναι πιστευουν οτι εχουν καταφερει πολλα στη ζωη τους επειδη εγιναν καλοι σε ενα παιχνιδι;

Όχι μόνο αυτό,βάζουν και κοντρες με τα μικρά παιδια ... Σνομπάρουν τον αγωνα που κανουμε , αντι να σκεφτουν σε τι επιπεδο πεφτουν με αυτον τον τροπο :)


  • Αυτό αρέσει στον/η stelios03

#43 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 11:59:08

Όχι μόνο αυτό,βάζουν και κοντρες με τα μικρά παιδια ... Σνομπάρουν τον αγωνα που κανουμε , αντι να σκεφτουν σε τι επιπεδο πεφτουν με αυτον τον τροπο :)

Μεγαλοι ενηλικες πεφτουν σε χαμηλοτατο επιπεδο...εχεις απολυτο δικιο. Αντί να πάνε να κάνουν κάτι της ηλικίας τους ή τουλάχιστον να παίξουν κανονικά το παιχνίδι τους και να αφήσουν τους άλλους ήσυχους κάνουν τους έξυπνους.Μεγάλοι βλέπεις...


  • Αυτό αρέσει στον/η Galaxy

#44 Galaxy

Galaxy

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒραζιλία
  • Ομάδα:Devil May Cry
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:CrazyMusic
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 12:01:33

Μεγαλοι ενηλικες πεφτουν σε χαμηλοτατο επιπεδο...εχεις απολυτο δικιο. Αντί να πάνε να κάνουν κάτι της ηλικίας τους ή τουλάχιστον να παίξουν κανονικά το παιχνίδι τους και να αφήσουν τους άλλους ήσυχους κάνουν τους έξυπνους.Μεγάλοι βλέπεις...

Όντως , αλλά τέλος και εμείς ασχοληθήκαμε αρκετα . Σε λίγο θα πέσουμε και εμείς σε αυτό το επίπεδο ...


  • Αυτό αρέσει στον/η stelios03

#45 stelios03

stelios03

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 379 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλαδα
  • Ομάδα:The heroes 2016
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76
Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 12:03:35

Όντως , αλλά τέλος και εμείς ασχοληθήκαμε αρκετα . Σε λίγο θα πέσουμε και εμείς σε αυτό το επίπεδο ...

Δικιο εχεις ας μην ασχοληθουμε αλλο...



#46 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 16:55:37

Οι ενήλικες κάνουν χειρότερα από τα παιδάκια.Και δεν μου λες <<κύριε>> karoubalakos πόσο χρονών είστε; :S  :S



#47 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 18:30:09

Μπορώ να ρωτήσω;

Πόσο λβλ είστε στον 3;

Δεν χρειάζονται 2-3 άτομα που να είναι 200 λβλ το πολύ να σταματήσουν τους 400 λβλ...

Επίσης έχει αναφερθεί ότι έχει γίνει επανάσταση στον 12,

όχι ότι είμαι εναντίον τις επανάστασης αλλά δεν έχει κουνηθεί τρόπαιο από την Τοπ3, επειδή

έτσι έχει πάρει το μάτι μου, επειδή εκεί ζω.



#48 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 18:31:25

Μπορώ να ρωτήσω;

Πόσο λβλ είστε στον 3;

Δεν χρειάζονται 2-3 άτομα που να είναι 200 λβλ το πολύ να σταματήσουν τους 400 λβλ...

Επίσης έχει αναφερθεί ότι έχει γίνει επανάσταση στον 12,

όχι ότι είμαι εναντίον τις επανάστασης αλλά δεν έχει κουνηθεί τρόπαιο από την Τοπ3, επειδή

έτσι έχει πάρει το μάτι μου, επειδή εκεί ζω.

Top 4 και κάτω όμως ναι



#49 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 18:32:56

Top 4 και κάτω όμως ναι

Μπορείς να μου εξηγήσεις πιο αναλητικά;

Από πια ομάδα έχετε πάρει τρόπαιο;

Και τι είδους ήταν;



#50 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 18:37:58

Μπορείς να μου εξηγήσεις πιο αναλητικά;

Από πια ομάδα έχετε πάρει τρόπαιο;

Και τι είδους ήταν;

Team Impossible,The Asylum,ANIPOTAKTOI GALATES 2,Amazons and Dragons,Σαγαπαω,ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ,The Viking Saga κ.λ.π...



#51 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 18:50:59

Κατ΄αρχάς, έχετε δυνατούς παίκτες στον gr3; Θέλει περίπου πάνω από 270 για να μπορέσεις να πάρεις τρόπαιο από το top10.... οπότε λίγο δύσκολο...

Και δεν είναι ανάγκη να κάνουμε παντού επαναστάσεις, καθώς στους παλιούς σέρβερ λίγα είναι τα μικρά επίπεδα τα οποία παίζουν... εξάλλου θα είναι δύσκολο και για εσάς τους ίδιους αν παίζετε και σε άλλους σέρβερ... χτίσε έναν ήρωα, με δύο μπορείς; Και ειδικά όταν πρέπει να συντονίσεις μια επανάσταση.

 

Αν για εσάς είναι εύκολο, σας εύχομαι καλή επιτυχία και εκεί! 


  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos

#52 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 19:34:42

Η επανάσταση σε οποιονδήποτε server πλέον μπορεί (και θα επιμείνω πολύ στο μέλλον σε αυτό) να χωρέσει μέσα σε λίγες λέξεις που ορίζουν το νόημα της.

 

"Χτυπάμε και κλέβουμε τρόπαια μόνο απο ομάδες με μεγαλύτερη τιμή, δίνουμε τρόπαια και τα κατεβάζουμε σε ομάδες με μικρότερη τιμή"

 

Πλέον υπάρχει πλήθος τροπαίων που καθιστά τον παραπάνω κώδικα απαραίτητο για όλες τις επαναστατικές ομάδες. Αν αυτος επικρατήσει, το μέλλον των τροπαίων δεν μπορεί παρά μόνο να βρίσκεται στις ομάδες που είναι χαμηλά σε τιμή.

 

Αν αυτο ο κώδικάς τιμής υιοθετηθεί και γίνει συνήθεια σε όσο το δυνατον περισσότερες ομάδες, τοτε μια επανάσταση είναι εφικτή σε οποιονδήποτε server.


  • Αυτό αρέσει στον/η ntinarasole, Lukos, DrSuperDuper και σε άλλον ένα

#53 Varg

Varg

    Θαυμαστής

  • Validating
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 175 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 183

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 19:47:10

Η επανάσταση σε οποιονδήποτε server πλέον μπορεί (και θα επιμείνω πολύ στο μέλλον σε αυτό) να χωρέσει μέσα σε λίγες λέξεις που ορίζουν το νόημα της.

 

"Χτυπάμε και κλέβουμε τρόπαια μόνο απο ομάδες με μεγαλύτερη τιμή, δίνουμε τρόπαια και τα κατεβάζουμε σε ομάδες με μικρότερη τιμή"

 

Πλέον υπάρχει πλήθος τροπαίων που καθιστά τον παραπάνω κώδικα απαραίτητο για όλες τις επαναστατικές ομάδες. Αν αυτος επικρατήσει, το μέλλον των τροπαίων δεν μπορεί παρά μόνο να βρίσκεται στις ομάδες που είναι χαμηλά σε τιμή.

 

Αν αυτο ο κώδικάς τιμής υιοθετηθεί και γίνει συνήθεια σε όσο το δυνατον περισσότερες ομάδες, τοτε μια επανάσταση είναι εφικτή σε οποιονδήποτε server.

Εγώ έχω καταλάβει ότι όσο πιο καινούργιος διακομιστής τόσο πιο εύκολα μπορείς να τους κλέψεις τρόπαια,σε έναν παλιό διακομιστή πως γίνεται να γίνει εφικτό ώστε να ταρακουνήσεις τα πολύ μεγάλα λέβελ ;;;



#54 karoubalakοs

karoubalakοs

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο μου
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 65

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 20:22:35

Οι ενήλικες κάνουν χειρότερα από τα παιδάκια.Και δεν μου λες <<κύριε>> karoubalakos πόσο χρονών είστε; :S  :S

Είμαι 13 χρονών ! Εσύ πόσο είσαι ;  (grin)



#55 SuperGoofy

SuperGoofy

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 223 μηνύματα
  • Ομάδα:Mini Monsters
  • Κόσμος:GR12
Φήμη: 1.201

Δημοσιεύτηκε 30 Ιούνιος 2016 - 20:33:44

Εγώ έχω καταλάβει ότι όσο πιο καινούργιος διακομιστής τόσο πιο εύκολα μπορείς να τους κλέψεις τρόπαια,σε έναν παλιό διακομιστή πως γίνεται να γίνει εφικτό ώστε να ταρακουνήσεις τα πολύ μεγάλα λέβελ ;;;

 

Αυτο ισχύει.

 

Αλλά αν υποθέσουμε πως 10 ομάδες ξεκινήσουν να υπακούν στον παραπάνω κώδικα τιμής και οι 10 γίνουν 15 και οι 15 γίνουν 20, τότε μπορούν να αρχίσουν να αλλάζουν νοοτροπίες και μελλοντικά να συμμαχήσουν οι κατάληλλοι παίκτες για να κατεβάσουν τρόπαια απο εκεί που πρέπει να κατέβουν περισσότερο, δηλαδή απο ψηλά. Είναι θέμα νοοτροπίας.

 

Ο παραπάνω κώδικας τιμής ορίζει όχι μόνο την επανάσταση αλλά και το έντιμο παιχνίδι. Οριζει επίσης και το πόσο υγιής είναι ένας server και είναι το απόλυτο αντίδοτο στις στημένες άμυνες/καλύψεις.


Επεξεργάστηκε από SuperGoofy, 30 Ιούνιος 2016 - 20:34:53.

  • Αυτό αρέσει στον/η Varg

#56 Lukos

Lukos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 518 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12



Φήμη: 492

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 08:56:53

Είμαι 13 χρονών ! Εσύ πόσο είσαι ;  (grin)

Εγώ είμαι 16 φίλε!Και αν αναρωτιέσαι γιατί μένω στάσιμος στα lvl ιδού η απάντηση.

ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!!!! (smug)  (smug)  



#57 karoubalakοs

karoubalakοs

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον κόσμο μου
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 65

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 12:07:08

Εγώ είμαι 16 φίλε!Και αν αναρωτιέσαι γιατί μένω στάσιμος στα lvl ιδού η απάντηση.

ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!!!! (smug)  (smug)  

16 , μαλιστα ! Δεν αναρωτήθηκα καθόλου.. αν εχεις χρόνο μην κανεις μονο πρόπο για να " φαινεσαι " καλος ..  ;)



#58 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 12:19:41

τι επανασταση στον 12 καλε σχεδον τιποτα δεν εχω προσεξει μονο τολμες κατο 1-2 μερες με το ζόρι μετα ανεβενουν ψηλά  και με αυτην την αναβαθμησει που έγινε με τα τροπαια αντε το πολυ μείνανε λιγα τροπαιακια κατω τα ''άχρηστα'' αυτα τα καινούρια δηλαδη  και οι τολμες συνεχίστε να κουράζεστε    :)

Απλώς δεν έχεις παρατηρητικότητα.Πιάστηκες από 1 τρόπαιο τόλμης που είδες κάτω και λες ότι έχουμε αποτύχει.Επίσης με το ζόρι ξανανεβαίνουν και όχι κατεβαίνουν όπως λες εσύ.Και ποιος σου είπε εσένα ότι τα νέα τρόπαια είναι άχρηστα;Όσο για τα τόλμης μπορούν να αποδειχθούν πολύ χρήσιμα.Ό, τι γίνεται εδώ είναι σκόπιμο και όχι μια αποτυχημένη προσπάθεια χωρίς νόημα.

 

Εσύ δεν ήσουν πριν λίγο καιρό στην επανάσταση του gr11;Εκεί υποστήριζες επανάσταση.Όπως φαίνεται κοιτούσες και εκεί το συμφέρον σου.Έλεγες:Ε αφού δεν είναι εύκολο να πάω σε ομάδα του top 10 με τρόπαιο ας πάω σε επαναστατική με τρόπαιο.Βέβαια μετά το παράτησες αφού καταλάβαμε τι επανάσταση υποστήριζες..., όλο ειρωνείες.Λίγο πριν το παρατήσεις έφτασες στο σημείο να παρακαλάς να σταματήσει η επανάσταση (γιατί ξαφνικά άρχισες να στενοχωριέσαι για τα <<φιλαράκια>> σου στο top 10 που τα είχαν βάψει μαύρα)

 

 

 

Εν το μεταξύ οι περισσότεροι έχουμε βγει εκτός θέματος 


Επεξεργάστηκε από master21, 01 Ιούλιος 2016 - 12:43:54.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos

HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 


#59 Galaxy

Galaxy

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒραζιλία
  • Ομάδα:Devil May Cry
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:CrazyMusic
Φήμη: 29

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 12:56:37

Οι ενήλικες κάνουν χειρότερα από τα παιδάκια.Και δεν μου λες <<κύριε>> karoubalakos πόσο χρονών είστε; :S  :S

Μόνο ;;; Να φανταστείς οι περισσότεροι κλαίνε για τα τρόπαια.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lukos

#60 thimios2

thimios2

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 177 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον Κοσμο Μου!!!!!
  • Ομάδα:Cals
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:thimios2
Φήμη: 85

Δημοσιεύτηκε 01 Ιούλιος 2016 - 14:27:51

Απλώς δεν έχεις παρατηρητικότητα.Πιάστηκες από 1 τρόπαιο τόλμης που είδες κάτω και λες ότι έχουμε αποτύχει.Επίσης με το ζόρι ξανανεβαίνουν και όχι κατεβαίνουν όπως λες εσύ.Και ποιος σου είπε εσένα ότι τα νέα τρόπαια είναι άχρηστα;Όσο για τα τόλμης μπορούν να αποδειχθούν πολύ χρήσιμα.Ό, τι γίνεται εδώ είναι σκόπιμο και όχι μια αποτυχημένη προσπάθεια χωρίς νόημα.

 

Εσύ δεν ήσουν πριν λίγο καιρό στην επανάσταση του gr11;Εκεί υποστήριζες επανάσταση.Όπως φαίνεται κοιτούσες και εκεί το συμφέρον σου.Έλεγες:Ε αφού δεν είναι εύκολο να πάω σε ομάδα του top 10 με τρόπαιο ας πάω σε επαναστατική με τρόπαιο.Βέβαια μετά το παράτησες αφού καταλάβαμε τι επανάσταση υποστήριζες..., όλο ειρωνείες.Λίγο πριν το παρατήσεις έφτασες στο σημείο να παρακαλάς να σταματήσει η επανάσταση (γιατί ξαφνικά άρχισες να στενοχωριέσαι για τα <<φιλαράκια>> σου στο top 10 που τα είχαν βάψει μαύρα)

 

 

 

Εν το μεταξύ οι περισσότεροι έχουμε βγει εκτός θέματος 

Και λιγα λες φιλε μου...

Απ την αλλη μερια..Παιρνουμε λιγοτερες τολμη και περισσοτερη ενεργεια-προπο!

Μου φενεται πως οι παιχτες των τοπ10 ομαδων του 11/12/14 (ΟΧΙ ΟΛΟ)Δεν εχουν καταλαβει οτι ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟΝ 3 ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΑΛΑΝ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ!ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ 11/12






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες