Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ειδικές αποστολές

Ειδικές Αποστολές

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
14 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 09:33:44

Καλησπέρα σας έχω ένα θέμα με τις ειδικές αποστολές.. Οι αντίπαλοι των ειδικών αποστολών είναι πολύ πιο δυνατοί από εμένα και δεν μπορώ να νικήσω κανέναν με οποιον τροπο κι αν προσπάθησα... Ουσιαστικά τις "κλείδωσα".. Υπάρχει κάποιο κόλπο/τρόπος για να μπορέσω να τις "ξεκλειδώσω" ??

#2 Psychedelic Malousis

Psychedelic Malousis

    Μπαμπα-ζωγραφοστρούμφ

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 713 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗ Χρυσή Έρημος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 2.463

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 09:51:37

Υπομονή μέχρι να γίνεις καλύτερος για να μπορείς να τους νικήσεις. 



#3 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 09:52:33

1ον θα αναιβάσεις τα στατιστικά σου ώστε να νικήσεις έστω και έναν μετά βάζεις full αντοχή και έτσι νικάς και τους υπόλοιπους!!



#4 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 09:55:51

1ον θα αναιβάσεις τα στατιστικά σου ώστε να νικήσεις έστω και έναν μετά βάζεις full αντοχή και έτσι νικάς και τους υπόλοιπους!!


Την Κυριακή θα ρίξω τα 100μύρια.. Θα βγουν με την μια όλες οταν θα τις κάνω?? (μετά το κατόρθωμα βέβαια. )

#5 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 09:58:14

Χαίρετε!

Το μόνο που μπορείτε να κάνετε πλέον ,αφού τις έχετε μπλοκάρει είναι :

Πετ με μάτι μάτι αετού στις δεξιότητες,30 λεβελ.

Τα καλύτερα ρούχα που φοράτε όταν ετοιμάζεστε για μάχη(όχι όταν χάνετε τιμή).

Πυραυλάκια.

Κατά αυτό τον τρόπο θα φτάσετε στο επιθυμητό αποτέλεσμα.Επίσης θα βοηθήσει πολύ αν αλλάξετε επίπεδο.Θα νικηθούν ευκολότερα.

Ελπίζω να σας βοήθησα. :)

Καλή σας ημέρα.


  • Αυτό αρέσει στον/η wadd, Liaki, Dreamless και σε άλλον ένα

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#6 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:11:25

Χαίρετε!
Το μόνο που μπορείτε να κάνετε πλέον ,αφού τις έχετε μπλοκάρει είναι :
Πετ με μάτι μάτι αετού στις δεξιότητες,30 λεβελ.
Τα καλύτερα ρούχα που φοράτε όταν ετοιμάζεστε για μάχη(όχι όταν χάνετε τιμή).
Πυραυλάκια.
Κατά αυτό τον τρόπο θα φτάσετε στο επιθυμητό αποτέλεσμα.Επίσης θα βοηθήσει πολύ αν αλλάξετε επίπεδο.Θα νικηθούν ευκολότερα.
Ελπίζω να σας βοήθησα. :)
Καλή σας ημέρα.


Όχι odi , δεν λειτουργεί :(

#7 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:14:23

Αν τις έχετε ήδη δοκιμάσει και μπλοκάρει παράλληλα με πυραυλάκια ,κανονικά ρούχα κτλ ,θα τα καταφέρετε μόνο με τον παραπάνω τρόπο που σας είπα. :)

Ίσως να περιμένετε την αλλαγή του επιπέδου σας και παράλληλα να κάνετε δοκιμές αλλάζοντας τις δεξιότητες των πετ,αλλά να επιλέγετε μόνο 30 άρια στο επίπεδο. ;)


  • Αυτό αρέσει στον/η thms12

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#8 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:35:08

Αν τις έχετε ήδη δοκιμάσει και μπλοκάρει παράλληλα με πυραυλάκια ,κανονικά ρούχα κτλ ,θα τα καταφέρετε μόνο με τον παραπάνω τρόπο που σας είπα. :)
Ίσως να περιμένετε την αλλαγή του επιπέδου σας και παράλληλα να κάνετε δοκιμές αλλάζοντας τις δεξιότητες των πετ,αλλά να επιλέγετε μόνο 30 άρια στο επίπεδο. ;)

Τα ρούχα που θα φοράω θα ειναι ρούχα αντοχής ή τα κανονικά?? Πριν από λίγο δοκίμασα με 3 ρούχα αντοχής και 30αρι πετ και νίκησα τον 3ο αντίπαλο. Πήγα έτσι και στον 4ο αλλά εχασα..

Επεξεργάστηκε από goof123, 19 Αύγουστος 2016 - 10:36:52.


#9 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:37:09

Τα ρούχα που θα φοράω θα ειναι ρούχα αντοχής ή τα κανονικά?? Πριν από λίγο δοκίμασα με 3 ρούχα αντοχής και 30αρι πετ και νίκησα τον 4ο αντίπαλο. Πήγα έτσι και στον 5ο αλλά εχασα..

παιξε λιγο με τα skills και θα βρεις τα ειδανικα χρειαζεσε αρκετη αντοχη ,διαισθηση για τις ειδικες 


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#10 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:49:57

Καλησπέρα σας έχω ένα θέμα με τις ειδικές αποστολές.. Οι αντίπαλοι των ειδικών αποστολών είναι πολύ πιο δυνατοί από εμένα και δεν μπορώ να νικήσω κανέναν με οποιον τροπο κι αν προσπάθησα... Ουσιαστικά τις "κλείδωσα".. Υπάρχει κάποιο κόλπο/τρόπος για να μπορέσω να τις "ξεκλειδώσω" ??

Διαβάζοντας το αρχικό θέμα ,μου δημιουργήσατε την αίσθηση ότι δοκιμάσατε κάθε πιθανή λύση ,όταν ήρθατε αντιμέτωπος με τις ειδικές αποστολές σας.Δηλαδή κατάλαβα ότι μπήκατε και με τα κανονικά σας ρούχα όπως και με τα αντοχής.

Αν μπήκατε μόνο με ρούχα αντοχής συνεχίστε με τον ίδιο τρόπο πάντα με πετ που έχει μάτι αετού.

Αν μπήκατε και με κανονικά ρούχα θα τις νικήσετε με τον τρόπο που σας είπα παραπάνω.Φυσικά οι απαντήσεις μου είναι καθαρά προσωπικές και δεν αντιπροσωπεύουν τίποτα το επίσημο γενικότερα  :) .


  • Αυτό αρέσει στον/η Brush

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#11 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:52:36

Καλησπερα. Εγω εχω ενα βρει ενα δικο μου κολπο (δε ξερω αν το κανει αλλος) που συνεχεια πετυχαινει! 

 

Παταω εναρξη στην ειδικη αποστολη:

 

Bγαζω ρουχα  και βαζω ενα 30αρι βοηθο και  με τη σταγονα ή τη γλιτσα που σταζει συνεχεια. στο 10λβλ, 20 λβλ δυνατοτητα αποφυγης αντιπαλου αυξημενη κατα 5% ( δεν ειναι απαραιτητο αλλα βοηθαει) και τσιροτο στο 30 λβλ.

 

Πολεμαω χωρις ρουχα  και οταν χασω(παιρνη πολλη ωρα) δινω μπαταριες ή περιμενω μια ωρα και βαζω ενα ρουχο.

 

Επειτα πολεμαω και κερδιζω, μετα βγαζω το ρουχο και οταν καποια στιγμη χασω το ξαναβαζω και παει λεγοντας.

 

Ελπιζω να βοηθησα.

 

 

Επισης να ευχηθω καλη επιτυχια στον goof την Κυριακη με το τουρνουα και να προσεχει... γιατι ειμαι και εγω εκει  (grin) !

 

 

Καλη συνεχεια


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#12 RONALDO46

RONALDO46

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 838 μηνύματα
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:RONALDO46
Φήμη: 484

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:55:34

Καλησπερα. Εγω εχω ενα βρει ενα δικο μου κολπο (δε ξερω αν το κανει αλλος) που συνεχεια πετυχαινει! 

 

Παταω εναρξη στην ειδικη αποστολη:

 

Bγαζω ρουχα  και βαζω ενα 30αρι βοηθο και  με τη σταγονα ή τη γλιτσα που σταζει συνεχεια. στο 10λβλ, 20 λβλ δυνατοτητα αποφυγης αντιπαλου αυξημενη κατα 5% ( δεν ειναι απαραιτητο αλλα βοηθαει) και τσιροτο στο 30 λβλ.

 

Πολεμαω χωρις ρουχα  και οταν χασω(παιρνη πολλη ωρα) δινω μπαταριες ή περιμενω μια ωρα και βαζω ενα ρουχο.

 

Επειτα πολεμαω και κερδιζω, μετα βγαζω το ρουχο και οταν καποια στιγμη χασω το ξαναβαζω και παει λεγοντας.

 

Ελπιζω να βοηθησα.

 

 

Επισης να ευχηθω καλη επιτυχια στον goof την Κυριακη με το τουρνουα και να προσεχει... γιατι ειμαι και εγω εκει  (grin) !

 

 

Καλη συνεχεια

Και για να μην χάνεις ποτέ βάλε πυραύλους και ρούχα αντοχής και χωρίς όπλο.

Αυτό που είπες δεν ήταν πολύ καλό κόλπο, τέλος πάντων,

 

Καλή συνέχεια.


Επεξεργάστηκε από RONALDO46, 19 Αύγουστος 2016 - 10:56:15.


#13 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:58:03

Και για να μην χάνεις ποτέ βάλε πυραύλους και ρούχα αντοχής και χωρίς όπλο.

Αυτό που είπες δεν ήταν πολύ καλό κόλπο, τέλος πάντων,

 

Καλή συνέχεια.

.

 

Ναι, ξεχασα να γραψω οτι χρειαζεσαι πυραυλους.

 

Δε πειραζει που δε σου αρεσε, εμενα μου πετυχαινει.



#14 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 10:58:54

Καλησπερα. Εγω εχω ενα βρει ενα δικο μου κολπο (δε ξερω αν το κανει αλλος) που συνεχεια πετυχαινει! 
 
Παταω εναρξη στην ειδικη αποστολη:
 
Bγαζω ρουχα  και βαζω ενα 30αρι βοηθο και  με τη σταγονα ή τη γλιτσα που σταζει συνεχεια. στο 10λβλ, 20 λβλ δυνατοτητα αποφυγης αντιπαλου αυξημενη κατα 5% ( δεν ειναι απαραιτητο αλλα βοηθαει) και τσιροτο στο 30 λβλ.
 
Πολεμαω χωρις ρουχα  και οταν χασω(παιρνη πολλη ωρα) δινω μπαταριες ή περιμενω μια ωρα και βαζω ενα ρουχο.
 
Επειτα πολεμαω και κερδιζω, μετα βγαζω το ρουχο και οταν καποια στιγμη χασω το ξαναβαζω και παει λεγοντας.
 
Ελπιζω να βοηθησα.
 
 
Επισης να ευχηθω καλη επιτυχια στον goof την Κυριακη με το τουρνουα και να προσεχει... γιατι ειμαι και εγω εκει  (grin) !
 
 
Καλη συνεχεια


Ό,τι ρούχο να 'ναι θα βάλω ή καποιο συγκεκριμένο??

Ναι ξέρω πως θα είσαι και εσύ εκεί :P
  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

#15 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 19 Αύγουστος 2016 - 11:02:29

Ναι δεν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο. Αν νομιζεις οτι με ενα ρουχο δε το νικας παλι, βαλε και δευτερο.







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Ειδικές, Αποστολές

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες