Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ειδικές και ομαδικές μπαταρίες

μπαταρίες

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 09 Οκτώβριος 2016 - 10:15:07

Χαιρετώ την κοινότητα!

Καταρχήν θέλω να υπενθυμίσω μια εξαιρετική ιδέα από πολλούς η οποία δεν έχει υλοποιηθεί και πιστεύω ότι είναι μεγάλο λάθος:http://forum.gr.hero...

Όντως, περιμένεις ένα νέο μήνυμα από μία συζήτηση, και βλέπεις πάλι τους καθιερωμένους τύπους να ζητάνε μπαταρίες. Προτείνω να υπάρξει ένα εικονίδιο στο οποίο εκεί και μόνο εκεί να είναι η ζητήσεις για μπαταρίες. Απορώ πως με τέτοια updates και βελτίωση του παιχνιδιού, αυτή η ιδέα έμεινε στην άκρη σαν κάτι ασήμαντο.

Στο θέμα μας τώρα.

Να δύο ιδέες που δεν ξέρω άμα έχουν προταθεί ξανά από άλλον χρήστη, και να σας πω τη αμαρτία μου δεν το έψαξα.

Προτείνω να υπάρξουν ειδικές μπαταρίες, οι οποίες παραλείπουν το μισό της ώρας που περιμένεις για κάτι, όπως στις μάχες και όταν έχεις ήττα σε μία ειδική αποστολή. Ωστόσο, τα ντόνατ δεν θα πάνε στράφι, καθώς οι συγκεκριμένες μπαταρίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν μόνο δύο φορές.

Μπορείς να αυξήσεις την χωρητικότητα που μπορείς να έχεις σε αυτές τις μπαταρίες με ντόνατ.

Επειδή με την επόμενη ιδέα θα υπάρχει ακόμη περισσότερη δυνατότητα να παραλείπεις τα πάντα, μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτές τις μπαταρίες ανά δύο μέρες.

 

Κάτι ακόμα που θέλω να προτείνω είναι οι ομαδικές μπαταρίες. Σε αυτές, μπορείς να δεχθείς τέσσερις από μέλη της ομάδας σου κάθε μέρα. Αυτές οι μπαταρίες έχουν τις δυνατότητες που έχουν οι προηγούμενες. Δηλαδή να μειώνουν χρόνο αποστολών και προπονήσεων, χρόνο αναμονής μαχών ειδικών αποστολών, μαχών κανονικών και μαχών πρωταθλήματος. Θα υπάρχει ειδική επέκταση, στην οποία ανάλογα με το πόσο έχει αυξηθεί, τόσο περισσότερος χρόνος παραλείπει η κάθε μπαταρία αυτού του είδους.

 

Πείτε μου άμα σας άρεσαν οι ιδέες μου και άμα χρειάζονται τίποτα επιπλέον για βελτίωση!

Θέλω να  υποστηρίξετε  την άποψή σας ό, τι και να έχετε να πείτε με επιχειρήματα.

Μην ξεχνάτε, όλα τα παραπάνω είναι απλώς μια ιδέα, και οι ποσότητες και τα χρονικά διαστήματα είναι εντελώς προαιρετικά. :) 

 

Καλή σας συνέχεια.

 


  • Αυτό αρέσει στον/η nickpap3, thms12, grigrist και σε άλλον ένα

#2 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 09 Οκτώβριος 2016 - 10:27:35

Καλημέρα,

 

Η ιδέα που έχει προταθεί ξανά είναι λογική και καλό θα ήταν να υλοποιηθεί, όμως οι άλλες σου ιδέες είναι το ίδιο πράγμα αν κατάλαβα σωστά και είναι λίγο περίπλοκη, οπότε από την στιγμή που υπάρχουν οι μπαταρίες που υπάρχουν πιστεύω δεν χρειάζεται και άλλες καθώς θα γεμίσει ο 'τόπος' με μπαταρίες.

 

Καλή συνέχεια και σε εσένα. :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Varg





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: μπαταρίες

1 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες