Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Περιπέτεις του solomonfi 1# Ξαφνική αποχώρηση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Ψηφοφορία: Είδος ιστοριών (12 μέλη έχουν ρίξει ψήφους)

Πώς θέλετε να είναι οι ιστορίες;

  1. Σαν την σημερινή(δηλαδή να μιλάω εγώ σαν παίκτης). (6 ψήφοι [50.00%])

    Ποσοστό ψήφου: 50.00%

  2. Να μιλάω ως ένας ήρωας μες το παιχνίδι. (6 ψήφοι [50.00%])

    Ποσοστό ψήφου: 50.00%

Ψήφισε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 16:10:36

Καλησπέρα σας,
όπως εσείς αποφασίσατε, θα αρχίσω την νέα μου σειρά: Περιπέτειες του solomonfi.
Για την πρώτη φορά θα πω μερικά πράγματα για μένα και ύστερα μία ιστορία.
Καταρχήν με λένε Γιάννη, όχι Σόλωνα, όχι Σόλων, ούτε Σολωμό. ΓΙΑΝΝΗ. Το όνομα του παίκτη δεν βγαίνει από το δικό μου...Παίζω από το 2013, τότε μέχρι το 2015 ήμουν ως γνωστόν noob. Δεν έκανα ποτέ προπονήσεις, έπαιζα πολύ λίγο και δεν ανέβαινα τόσο γρήγορα,να φανταστείτε να πάω 50 level μου πήρε 1 μήνα. Δεν έχω πολλά να πω για μενα... Μου αρέσει να προτείνω ιδέες στο φόρουμ και ας ξέρω πως αποκλείεται κάποια να εφαρμοστεί στο παιχνίδι. Ώραια ας αρχίσουμε με την ιστορία 1 που θα είναι πολλή γενική μιας και τώρα αρχίζουμε.
Enjoy
 
Στους πιο πολλούς μας νομίζω έχει συμβεί να έχουμε έναν φίλο ο οποίος μας άφησε χωρίς να πει ούτε ένα γεια και κάθε χρόνο τον σκεφτόμαστεκαι αναρωτιόμαστε αν θα τον ξαναδούμε ποτέ να παίζει και συγκεκριμένα μαζί μας. Κάποιοι από αυτούς έχουν φόρουμ, κάποιοι όχι. Κάποιοι έχουνκάποιο άλλο παιχνίδι,κάποιοι όχι. Σήμερα θα μιλήσω για κάποιον τέτοιο. Αυτός ο κάποιος είναι ανάμεσα μας εδώ στο φόρουμ. Ας αρχίσουμε λοιπόν. Είχαμε πρόσφατα αρχίσει στον hr2. Η ομάδα Purple Haze. Εντάξει παίζαμε ήδη 1-2 εβδομάδες. Είχαμε μαζευτεί πολλοί, αρκετοί παίκτες στην σειρά αναμονής. Αυτός ο κάποιος (λεγότανε Νίκος) τσακώθηκε με ένα παιδί. Το παιδί αυτό δεν το πηγαίναμε τόσο, κατά τα άλλα ήμασταν ήρεμοι μαζί του. Αυτός δεν πρόλαβε να συνεχίσει για πολύ.Το επόμενο πρωί το συμβούλιο αποφασίζει να φύγουν από την ομάδα εγώ με τους υπόλοιπους συμβούλους. Διαφωνούσα εγώ λιγάκι με το να παρατήσουμε την ομάδα και να φτιάξουμε νέα για έναν τέτοιο λόγο αλλά τελικά ακολούθησα τους υπόλοιπους γιατί ήξερα πως μαζί τους θα πέρναγα καλύτερα. Δημιουργήθηκε η νέα ομάδα Walking Dead και σχεδόν όλα τα μέλη, εκτός από εκείνον που τσακώθηκε και τον αρχηγό ο οποίος μας θεώρησε προδότες πιστεύω. Η ομάδα ανέβηκε γρήγορα πήρε τουρνουά, ανέβηκε και οργανώθηκε πολύ καλά. Φεύγανε μέλη,ερχόντουσαν μέλη και όλα κυλούσανε ομαλά... Μετά απο λίγο καιρό έφτασε η ώρα των τελευταίων εβδομαδών πριν την έναρξη της σχολικής χρονιάς.Με τον Νίκο και με τους άλλους περνάγαμε τέλεια. Μέχρι που σιγά σιγά άρχισαν να το παρατάνε, ο πρώτος σύμβουλος, καλύτερος από όλους τους υπόλοιπους σταματάει το παιχνίδι λόγω έλειψης χρόνου. Ύστερα και ο δεύτερος. Μείναμε εγώ με τον αρχηγό και τον Νίκο και μερικά μέλη(μπορεί και σύμβουλοι),δεν καταστραφήκαμε απλώς ξέρετε οι άλλοι δύο έφυγαν. Κάναμε πολλές πλάκες με τον Νίκο μέχρι που σταμάτησε να παίζει. Άγνωστο το γιατί. Πιστεύω του τελείωσε ο χρόνος και μας ξέχασε, ή πάλι δεν είχε χρόνο να έρθει να μας πει γεια.Ύστερα πέρασε ο καιρός, σταμάτησα να παίζω και επέστρεψα πριν λίγες μέρες. Η ομάδα έχει πολλά ίδια μέλη όπως και άγνωστα. Αυτά από εμένα, δεν ήταν τόσο ωραία και μεγάλη αλλά θέλω μέσω αυτής να δείξω πως μέσα σε μια μέρα γίνεται να αλλάξει κάτι χωρίς να το καταλάβεις και το ότι κάποιοι το κάνουν αυτό χωρίς να πουν γεια και μένεις με την απορία, τι να έχουν γίνει, γιατί να το παράτησαν?
Υ.Γ Νίκο, περιμένω το comeback σου :D
Υ.Γ 2 Δεν ήταν καθόλου ωραία Ιστορία, απλά ήτανε Ιστορία, σύντομα το δεύτερο επεισόδιο.
 
Επίσης, ιστορία θα ανεβαίνει κάθε Σάββατο, εκτός αν σας αρέσει αρκετά και το κάνω 2 φορές την εβδομάδα.
Επίσης, οι ιστορίες θα θέλετε να είναι σαν την σημερινή ή σαν να είμαι ο ήρωας μέσα στο παιχνίδι?
Αυτά από μένα, ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

Επεξεργάστηκε από solomon fi, 14 Νοέμβριος 2016 - 16:18:25.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, thms12, grigrist και σε 3 άλλους

#2 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 16:50:30

Καλησπέρα σας,
όπως εσείς αποφασίσατε, θα αρχίσω την νέα μου σειρά: Περιπέτειες του solomonfi.
Για την πρώτη φορά θα πω μερικά πράγματα για μένα και ύστερα μία ιστορία.
Καταρχήν με λένε Γιάννη, όχι Σόλωνα, όχι Σόλων, ούτε Σολωμό. ΓΙΑΝΝΗ. Το όνομα του παίκτη δεν βγαίνει από το δικό μου...Παίζω από το 2013, τότε μέχρι το 2015 ήμουν ως γνωστόν noob. Δεν έκανα ποτέ προπονήσεις, έπαιζα πολύ λίγο και δεν ανέβαινα τόσο γρήγορα,να φανταστείτε να πάω 50 level μου πήρε 1 μήνα. Δεν έχω πολλά να πω για μενα... Μου αρέσει να προτείνω ιδέες στο φόρουμ και ας ξέρω πως αποκλείεται κάποια να εφαρμοστεί στο παιχνίδι. Ώραια ας αρχίσουμε με την ιστορία 1 που θα είναι πολλή γενική μιας και τώρα αρχίζουμε.
Enjoy
 

Στους πιο πολλούς μας νομίζω έχει συμβεί να έχουμε έναν φίλο ο οποίος μας άφησε χωρίς να πει ούτε ένα γεια και κάθε χρόνο τον σκεφτόμαστεκαι αναρωτιόμαστε αν θα τον ξαναδούμε ποτέ να παίζει και συγκεκριμένα μαζί μας. Κάποιοι από αυτούς έχουν φόρουμ, κάποιοι όχι. Κάποιοι έχουνκάποιο άλλο παιχνίδι,κάποιοι όχι. Σήμερα θα μιλήσω για κάποιον τέτοιο. Αυτός ο κάποιος είναι ανάμεσα μας εδώ στο φόρουμ. Ας αρχίσουμε λοιπόν. Είχαμε πρόσφατα αρχίσει στον hr2. Η ομάδα Purple Haze. Εντάξει παίζαμε ήδη 1-2 εβδομάδες. Είχαμε μαζευτεί πολλοί, αρκετοί παίκτες στην σειρά αναμονής. Αυτός ο κάποιος (λεγότανε Νίκος) τσακώθηκε με ένα παιδί. Το παιδί αυτό δεν το πηγαίναμε τόσο, κατά τα άλλα ήμασταν ήρεμοι μαζί του. Αυτός δεν πρόλαβε να συνεχίσει για πολύ.Το επόμενο πρωί το συμβούλιο αποφασίζει να φύγουν από την ομάδα εγώ με τους υπόλοιπους συμβούλους. Διαφωνούσα εγώ λιγάκι με το να παρατήσουμε την ομάδα και να φτιάξουμε νέα για έναν τέτοιο λόγο αλλά τελικά ακολούθησα τους υπόλοιπους γιατί ήξερα πως μαζί τους θα πέρναγα καλύτερα. Δημιουργήθηκε η νέα ομάδα Walking Dead και σχεδόν όλα τα μέλη, εκτός από εκείνον που τσακώθηκε και τον αρχηγό ο οποίος μας θεώρησε προδότες πιστεύω. Η ομάδα ανέβηκε γρήγορα πήρε τουρνουά, ανέβηκε και οργανώθηκε πολύ καλά. Φεύγανε μέλη,ερχόντουσαν μέλη και όλα κυλούσανε ομαλά... Μετά απο λίγο καιρό έφτασε η ώρα των τελευταίων εβδομαδών πριν την έναρξη της σχολικής χρονιάς.Με τον Νίκο και με τους άλλους περνάγαμε τέλεια. Μέχρι που σιγά σιγά άρχισαν να το παρατάνε, ο πρώτος σύμβουλος, καλύτερος από όλους τους υπόλοιπους σταματάει το παιχνίδι λόγω έλειψης χρόνου. Ύστερα και ο δεύτερος. Μείναμε εγώ με τον αρχηγό και τον Νίκο και μερικά μέλη(μπορεί και σύμβουλοι),δεν καταστραφήκαμε απλώς ξέρετε οι άλλοι δύο έφυγαν. Κάναμε πολλές πλάκες με τον Νίκο μέχρι που σταμάτησε να παίζει. Άγνωστο το γιατί. Πιστεύω του τελείωσε ο χρόνος και μας ξέχασε, ή πάλι δεν είχε χρόνο να έρθει να μας πει γεια.Ύστερα πέρασε ο καιρός, σταμάτησα να παίζω και επέστρεψα πριν λίγες μέρες. Η ομάδα έχει πολλά ίδια μέλη όπως και άγνωστα. Αυτά από εμένα, δεν ήταν τόσο ωραία και μεγάλη αλλά θέλω μέσω αυτής να δείξω πως μέσα σε μια μέρα γίνεται να αλλάξει κάτι χωρίς να το καταλάβεις και το ότι κάποιοι το κάνουν αυτό χωρίς να πουν γεια και μένεις με την απορία, τι να έχουν γίνει, γιατί να το παράτησαν?
Υ.Γ Νίκο, περιμένω το comeback σου :D
Υ.Γ 2 Δεν ήταν καθόλου ωραία Ιστορία, απλά ήτανε Ιστορία, σύντομα το δεύτερο επεισόδιο.
 
Επίσης, ιστορία θα ανεβαίνει κάθε Σάββατο, εκτός αν σας αρέσει αρκετά και το κάνω 2 φορές την εβδομάδα.
Επίσης, οι ιστορίες θα θέλετε να είναι σαν την σημερινή ή σαν να είμαι ο ήρωας μέσα στο παιχνίδι?
Αυτά από μένα, ευχαριστώ για τον χρόνο σας.


Φίλε έχεις κανει διαφήμιση...
I'm A Hugger!

#3 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 17:35:49

 

Καλησπέρα σας,
όπως εσείς αποφασίσατε, θα αρχίσω την νέα μου σειρά: Περιπέτειες του solomonfi.
Για την πρώτη φορά θα πω μερικά πράγματα για μένα και ύστερα μία ιστορία.
Καταρχήν με λένε Γιάννη, όχι Σόλωνα, όχι Σόλων, ούτε Σολωμό. ΓΙΑΝΝΗ. Το όνομα του παίκτη δεν βγαίνει από το δικό μου...Παίζω από το 2013, τότε μέχρι το 2015 ήμουν ως γνωστόν noob. Δεν έκανα ποτέ προπονήσεις, έπαιζα πολύ λίγο και δεν ανέβαινα τόσο γρήγορα,να φανταστείτε να πάω 50 level μου πήρε 1 μήνα. Δεν έχω πολλά να πω για μενα... Μου αρέσει να προτείνω ιδέες στο φόρουμ και ας ξέρω πως αποκλείεται κάποια να εφαρμοστεί στο παιχνίδι. Ώραια ας αρχίσουμε με την ιστορία 1 που θα είναι πολλή γενική μιας και τώρα αρχίζουμε.
Enjoy
 
Στους πιο πολλούς μας νομίζω έχει συμβεί να έχουμε έναν φίλο ο οποίος μας άφησε χωρίς να πει ούτε ένα γεια και κάθε χρόνο τον σκεφτόμαστεκαι αναρωτιόμαστε αν θα τον ξαναδούμε ποτέ να παίζει και συγκεκριμένα μαζί μας. Κάποιοι από αυτούς έχουν φόρουμ, κάποιοι όχι. Κάποιοι έχουνκάποιο άλλο παιχνίδι,κάποιοι όχι. Σήμερα θα μιλήσω για κάποιον τέτοιο. Αυτός ο κάποιος είναι ανάμεσα μας εδώ στο φόρουμ. Ας αρχίσουμε λοιπόν. Είχαμε πρόσφατα αρχίσει στον hr2. Η ομάδα Purple Haze. Εντάξει παίζαμε ήδη 1-2 εβδομάδες. Είχαμε μαζευτεί πολλοί, αρκετοί παίκτες στην σειρά αναμονής. Αυτός ο κάποιος (λεγότανε Νίκος) τσακώθηκε με ένα παιδί. Το παιδί αυτό δεν το πηγαίναμε τόσο, κατά τα άλλα ήμασταν ήρεμοι μαζί του. Αυτός δεν πρόλαβε να συνεχίσει για πολύ.Το επόμενο πρωί το συμβούλιο αποφασίζει να φύγουν από την ομάδα εγώ με τους υπόλοιπους συμβούλους. Διαφωνούσα εγώ λιγάκι με το να παρατήσουμε την ομάδα και να φτιάξουμε νέα για έναν τέτοιο λόγο αλλά τελικά ακολούθησα τους υπόλοιπους γιατί ήξερα πως μαζί τους θα πέρναγα καλύτερα. Δημιουργήθηκε η νέα ομάδα Walking Dead και σχεδόν όλα τα μέλη, εκτός από εκείνον που τσακώθηκε και τον αρχηγό ο οποίος μας θεώρησε προδότες πιστεύω. Η ομάδα ανέβηκε γρήγορα πήρε τουρνουά, ανέβηκε και οργανώθηκε πολύ καλά. Φεύγανε μέλη,ερχόντουσαν μέλη και όλα κυλούσανε ομαλά... Μετά απο λίγο καιρό έφτασε η ώρα των τελευταίων εβδομαδών πριν την έναρξη της σχολικής χρονιάς.Με τον Νίκο και με τους άλλους περνάγαμε τέλεια. Μέχρι που σιγά σιγά άρχισαν να το παρατάνε, ο πρώτος σύμβουλος, καλύτερος από όλους τους υπόλοιπους σταματάει το παιχνίδι λόγω έλειψης χρόνου. Ύστερα και ο δεύτερος. Μείναμε εγώ με τον αρχηγό και τον Νίκο και μερικά μέλη(μπορεί και σύμβουλοι),δεν καταστραφήκαμε απλώς ξέρετε οι άλλοι δύο έφυγαν. Κάναμε πολλές πλάκες με τον Νίκο μέχρι που σταμάτησε να παίζει. Άγνωστο το γιατί. Πιστεύω του τελείωσε ο χρόνος και μας ξέχασε, ή πάλι δεν είχε χρόνο να έρθει να μας πει γεια.Ύστερα πέρασε ο καιρός, σταμάτησα να παίζω και επέστρεψα πριν λίγες μέρες. Η ομάδα έχει πολλά ίδια μέλη όπως και άγνωστα. Αυτά από εμένα, δεν ήταν τόσο ωραία και μεγάλη αλλά θέλω μέσω αυτής να δείξω πως μέσα σε μια μέρα γίνεται να αλλάξει κάτι χωρίς να το καταλάβεις και το ότι κάποιοι το κάνουν αυτό χωρίς να πουν γεια και μένεις με την απορία, τι να έχουν γίνει, γιατί να το παράτησαν?
Υ.Γ Νίκο, περιμένω το comeback σου :D
Υ.Γ 2 Δεν ήταν καθόλου ωραία Ιστορία, απλά ήτανε Ιστορία, σύντομα το δεύτερο επεισόδιο.
 
Επίσης, ιστορία θα ανεβαίνει κάθε Σάββατο, εκτός αν σας αρέσει αρκετά και το κάνω 2 φορές την εβδομάδα.
Επίσης, οι ιστορίες θα θέλετε να είναι σαν την σημερινή ή σαν να είμαι ο ήρωας μέσα στο παιχνίδι?
Αυτά από μένα, ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

 

νικος;; (think)  grigrist ;; (think)


  • Αυτό αρέσει σε dina και goof123

#4 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 17:37:28

νικος;; (think)  grigrist ;; (think)

Αν σου πω ότι και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου; :P  :S  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#5 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 17:38:32

Αν σου πω ότι και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου; :P  :S  (grin)

χμμμμ και εγω εκανα ξαφνικη <<εξοδο>> απο hr2 αλλα δεν νομιζω οτι εννοει εμενα (grin)



#6 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 14 Νοέμβριος 2016 - 19:02:20

Όχι grigrist  όχι ntinarasole, τι διαφήμιση έκανα?



#7 NickDimasTheLegend

NickDimasTheLegend

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 342 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕλλάδα,Ελλάδα,Ελλάδα
  • Ομάδα:Ολυμπιακός lol
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Εγώ
Φήμη: 276

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 16:32:21

Walking Dead


Μάλλον οχι
I'm A Hugger!

#8 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 16:38:08

Walking Dead


Μάλλον οχι

δεν ειναι...



#9 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 16:48:03

νικος;; (think)  grigrist ;; (think)

 

Αν σου πω ότι και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου; :P  :S

Η αληθεια ειναι πως η ιστορια μου ταυτιζεται με αυτη του Νικου (ομως, δεν ειμαι εγω ή τουλαχιστον ετσι δηλωνει). Και εγω τον σταματησα τον hr2, με το που ''αρχισε'' η νεα χρονια. Αν δεν εννοεις εμενα,τοτε εχω δυο πιθανους. Πιστευω οτι εννοει τον lerty202(ή τουλαχιστον οπως και να λεγεται το Username). Στην πρωτη ομαδα δε συμμετειχα, αλλα μπηκα στη δευτερη (Walking dead) και πραγματικα περασα  υπεροχα!!

 

Καλο, να τον συνεχισεις Σολων :D :D . Οχι,οχι λαθος!! Γιαννη εννοουσα (grin) .


Επεξεργάστηκε από grigrist, 15 Νοέμβριος 2016 - 16:50:49.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina

#10 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 16:50:51

Walking Dead


Μάλλον οχι

Όνομα ομάδας ξέρω την  άλλη σημασία αλλά αυτήν την στιγμή εσύ κάνεις διαφήμιση... 

 

Η αληθεια ειναι πως η ιστορια μου ταυτιζεται με αυτη του Νικου (ομως, δεν ειμαι εγω ή τουλαχιστον ετσι δηλωνει). Και εγω τον σταματησα τον hr2, με το που ''αρχισε'' η νεα χρονια. Αν δεν εννοεις εμενα,τοτε εχω δυο πιθανους. Πιστευω οτι εννοει τον lerty020 (ή τουλαχιστον οπως και να λεγεται το Username). Στην πρωτη ομαδα δε συμμετειχα, αλλα μπηκα στη δευτερη (Walking dead) και πραγματικα περασα  υπεροχα!!

 

Καλο, να τον συνεχισεις Σολων :D :D . Οχι,οχι λαθος!! Γιαννη εννοουσα (grin) .

Όχι lerty



#11 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 16:52:08

Όνομα ομάδας ξέρω την  άλλη σημασία αλλά αυτήν την στιγμή εσύ κάνεις διαφήμιση... 

 

Όχι lerty

ποιον τοτε;



#12 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:05:15

Skript?


Επεξεργάστηκε από grigrist, 15 Νοέμβριος 2016 - 17:12:43.


#13 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:11:34

Skript ή Vinum τοτε.

χμμμ skiptr ναι κοντα αλλα τον λενε νικο;


Επεξεργάστηκε από ntinarasole, 15 Νοέμβριος 2016 - 17:11:54.


#14 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:12:48

Καθίστε Νίκοι, ο Skript λέγεταιιιιιιιιι, πως λέγεται?Γιάννης? Σίγουρα όχι Νίκος.

Ο Vinum λέγεται Λεωνίδας, ήταν ο αρχηγός που εγκαταλήψαμε και παίζει ακόμα.



#15 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:14:09

Εμα δεν υπαρχει αλλος Νικος (που να ξερω τουλαχιστον και να ''πληρει τις προυποθεσεις'',καταλαβες..).



#16 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:18:42

Καθίστε Νίκοι, ο Skript λέγεταιιιιιιιιι, πως λέγεται?Γιάννης? Σίγουρα όχι Νίκος.

Ο Vinum λέγεται Λεωνίδας, ήταν ο αρχηγός που εγκαταλήψαμε και παίζει ακόμα.

πες το μας εσκασεςςςς



#17 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:19:12

Υπάρχει, ΆΝΤΕ τελευταίες βοήθειες.

1.Έχει acount στο φόρουμ αλλά δεν μπαίνει



#18 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:24:01

Οκ τον θυμηθηκα. Καλο παιδι . Εγραφε ωραια μηνυματα. NickYolo.


Επεξεργάστηκε από grigrist, 15 Νοέμβριος 2016 - 17:24:42.


#19 ntinarasole

ntinarasole

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 506 μηνύματα
  • Τοποθεσίακαπου στο συμπαν
  • Ομάδα:THE HUNTERS AC
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:ntinarasole
Φήμη: 130

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:24:35

Οκ τον θυμηθηκα. Καλο παιδι δε λεω. Εγραφε ωραια μηνυματα. NickYolo.

λες;



#20 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 15 Νοέμβριος 2016 - 17:24:47

Αίντε επιτέλους(σωστλο)... Νίκο επιτέλους γύρνααααα μου έλειψες..


  • Αυτό αρέσει στον/η DefqwopLuL




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες