Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ομάδα gr16


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
95 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#81 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2016 - 21:35:37

Αχ ναι σωστά είμαι εκτός θέματος. Αλλά σκέφτηκα ότι αφού είστε και εσείς είπα να γράψω και εγώ κάτι για να σας συμβουλεύσω.

 

Συγγνώμη, δεν ξαναμιλάω, άμα σε πείραξε.


  • Αυτό αρέσει στον/η solomon fi, goof123, RONALDO46 και σε 2 άλλους

#82 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2016 - 21:41:07

Δεν με πείραξε....
Αλλα σου λεω πως εισαι εκτος θεματος μς αυτα που λες...τι πράξεις κάναμε ; τον ανάγκασα να βαλει τα ντόνατ ;

“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#83 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 21 Δεκέμβριος 2016 - 21:45:14

Ναι, αλλά εσύ δεν ενδιαφέρεσαι για τους συνανθρώπους σου? Θα έπρεπε να τον συμβουλεύσεις να μην το κάνει και όχι να το αποδέχεσαι. Στο χέρι σου τι θα κάνεις...

 

Δε ξαναγράφω, γιατί υπάρχουν μοντς.


  • Αυτό αρέσει στον/η eimaienaasteri

#84 ManosPlaysgr

ManosPlaysgr

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 380 μηνύματα
  • Τοποθεσία 
  • Ομάδα:GoL
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:ManosPlays
Φήμη: 100

Δημοσιεύτηκε 24 Δεκέμβριος 2016 - 13:42:53

Ένα από τα νέα μας παιδιά...

 

ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

εγω ειχα κανει αιτηση απο την αρχη με βγαζεις και βαζεις ατομα που ειναι απλος πιο
''φημησμένα'' ??

 

Χαίρεται και πάλι. Δε θέλω να φανώ κουτσομπόλης, αλλά στη χώρα της κρίσης θα μπουν 8.000 ντόνατ. Μα είναι δυνατόν? Ποιος ... θα βάλει τόσα πολλά λουκούμια σε μια ομάδα που ΕΓΩ τη βλέπω μετά από λίγο καιρό να διαλύεται (άποψή μου, να μη σχολιαστεί). Όταν αυτός που θα τα βάλει, θα βαρεθεί το παιχνίδι, θα το παρατήσει και θα περνάει δύσκολα, και θα σκέφτεται πού έδωσε τα χρήματά του. Πάρτε την πρωτιά, χαρείτε την, μην ξεχνάτε πως είναι ένα παιχνίδι. Έχετε χάσει παιδιά τον απώτερο στόχο του παιχνιδιού που είναι να γίνεται ήρωες στην κανονική ζωή, στην πραγματικότητα. Εσείς γίνεστε ήρωες σε ένα παιχνίδι που δεν έχει ουδεμία σχέση με την πραγματικότητα. Μπράβο σας... Πρέπει να σκεφτόμαστε τους συνανθρώπους μας. Βάζουν κάποιοι 8.000 ντόνατς και οι υπόλοιποι έχουν το προνόμιο να κάθονται και να τα αξιοποιούν. Πρέπει να συμμερίζεστε τους άλλους και να μην κάνετε ΠΑΖΑΡΙΑ. Τουλάχιστον μοιραστείτε τα.Γιατί ο Θεός βλέπει και να ξέρετε ότι δε θα ανταμοιφθείτε για την πράξη σας. Καλή σας όρεξη λοιπόν..

καλά τα λες μπράβο!!


Μην εμπιστεύεσαι τίποτα....απόλυτα....
Η ζάχαρη μοιάζει πολύ με αλάτι


#85 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 24 Δεκέμβριος 2016 - 14:55:03

καλά τα λες μπράβο!!

Θα σου πω κατι και να το έχεις στο νου σου...
Να υποστηρίζεις πάντα τι δική σου άποψη.
Αν ήσουν στην ομάδα θα έλεγες τα εντελώς αντίθετα. Τώρα δεν σε έβαλα και "κλαιγεσαι".

Συμφωνώ με τον κ.grigrist, δεν ειπα πως διαφωνώ. Απλώς μερικά πράγματα τα είπε καπως λάθος γιατί δεν τα ήξερε.

Επίσης εγω ειπα πως θα σε βάλω στην λιστα...οχι στην δεκαδα.και μια ομάδα που θα πάει για 10αδα θελει έμπιστους, ώριμους, έμπειρους και σταθερούς παίχτες. Για εσένα, σε δύο πράγματα αμφιβάλλω. Εμπειρία και εμπιστοσύνη.

Επεξεργάστηκε από BigBoss, 24 Δεκέμβριος 2016 - 14:57:27.

  • Αυτό αρέσει σε kellipop και pao8rikseianotioi13

“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#86 GiannisG71

GiannisG71

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 104 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 108

Δημοσιεύτηκε 24 Δεκέμβριος 2016 - 16:23:56

Το οτι μαλωνετε για κατι που δεν ξερετε ποτε και αν θα γινει με ξεπερναει...Εχετε γεμισει θεματα για GR16 λες και οι 15 που υπαρχουν δεν φτανουν... Αυτο το θεμα εχει σχεση με το χτισιμο μιας ομαδας η οποια οταν και αν ανοιξει τελικα ο GR16 οι μισοι μπορει να μην μπουν για διαφορους προσωπικους λογους! Ηρεμια παιδια και αν βγει σχετικη ανακοινωση τοτε καντε τις ενεργειες που επιθυμειτε!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, kellipop, goof123 και σε 2 άλλους

#87 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 25 Δεκέμβριος 2016 - 19:55:31

Εγω αποχωρω, οχι μονο απο την ομαδα...αλλα απο ολοκληρο το παιχνιδι, λογω προβληματων υγειας...νεα για την ομαδα δεν ξερω ποιος θα σας δωσει....

 

 

μπορειτε να μιλησετε με τους : HotShoot23, TrelenwTousPantes, DarkApaChe...στον gr15 ολοι αυτοι!

ουτε αυτους τους εχω ειδοποιησει για την αποχωρηση μου. αλλα ειναι οι πιθανοι αρχηγοι.


Επεξεργάστηκε από BigBoss, 25 Δεκέμβριος 2016 - 19:57:11.

“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#88 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 07:22:36

Πολύ ωραία η παρατήρηση σου ( Γιάννη; ). Καθώς πολλοί από εμάς ξέρουμε τι κάνουν οι περισσότερες ομάδες για να διεκδικήσουν την πρωτιά. Στημένες άμυνες, διπλοί παίκτες , ομάδες φαντάσματα ή ακόμα και ψεύτικα μπαναρισματα παικτών για δήθεν παράβαση των κανονισμών..Και όλα αυτά για να διεκδικήσουν μια πρωτιά που τίποτε δεν θα τους προσφέρει παρά την χαρά της επιτυχίας. Όπως είπε και ένας φίλος.. Τι πρωτιές και πράσινα άλογα..

Με λένε Θουκιδήδη :D...

Γιάννη με λένε ναι

 

 

Θα δώσω ως παράδειγμα μια ομάδα gr15 που θα λάμβανα μέρος... δεν λέω άλλα

 

Εγω αποχωρω, οχι μονο απο την ομαδα...αλλα απο ολοκληρο το παιχνιδι, λογω προβληματων υγειας...νεα για την ομαδα δεν ξερω ποιος θα σας δωσει....

 

 

μπορειτε να μιλησετε με τους : HotShoot23, TrelenwTousPantes, DarkApaChe...στον gr15 ολοι αυτοι!

ουτε αυτους τους εχω ειδοποιησει για την αποχωρηση μου. αλλα ειναι οι πιθανοι αρχηγοι.

Περαστικά.

Επεξεργάστηκε από solomon fi, 26 Δεκέμβριος 2016 - 07:24:15.

  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoss

#89 ManosPlaysgr

ManosPlaysgr

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 380 μηνύματα
  • Τοποθεσία 
  • Ομάδα:GoL
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:ManosPlays
Φήμη: 100

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 10:40:50

Εγω αποχωρω, οχι μονο απο την ομαδα...αλλα απο ολοκληρο το παιχνιδι, λογω προβληματων υγειας...νεα για την ομαδα δεν ξερω ποιος θα σας δωσει....

 

 

μπορειτε να μιλησετε με τους : HotShoot23, TrelenwTousPantes, DarkApaChe...στον gr15 ολοι αυτοι!

ουτε αυτους τους εχω ειδοποιησει για την αποχωρηση μου. αλλα ειναι οι πιθανοι αρχηγοι.

περαστικά...


  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoss

Μην εμπιστεύεσαι τίποτα....απόλυτα....
Η ζάχαρη μοιάζει πολύ με αλάτι


#90 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 26 Δεκέμβριος 2016 - 11:57:22

Τελικά στον 16 θα έρθω κανονικά.Απο τον 15 τέλος

“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#91 pao8rikseianotioi13

pao8rikseianotioi13

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 228 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπ.Νικολαϊδης
  • Ομάδα:Wonderland
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:Alexaras13
Φήμη: 169

Δημοσιεύτηκε 28 Δεκέμβριος 2016 - 08:23:21

Ουφφφφφφφ.Με κοψοχολιασες βρε Γιαννη!Περαστικα και σε ευχομαι να γινεις καλα το συντομοτερον δυνατο!


  • Αυτό αρέσει στον/η BigBoss

#92 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 28 Δεκέμβριος 2016 - 09:00:01

Ουφφφφφφφ.Με κοψοχολιασες βρε Γιαννη!Περαστικα και σε ευχομαι να γινεις καλα το συντομοτερον δυνατο!

ως γνωστων, ειμαι τρελοκομειο :P

εσυ δεν με ξερεις για αυτο ξαφνιαζεσαι :D

 

*οταν και αν ανακοινωθει η δημιουργια του 16, θα δημιουργησω μια ομαδα στον γρ3 για να κανονισει η βασικη 12αδα-10αδα πως θα λειτπυργησει η ομαδα , ονομα κ.λπ


“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#93 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 28 Δεκέμβριος 2016 - 09:03:26

ως γνωστων, ειμαι τρελοκομειο :P

εσυ δεν με ξερεις για αυτο ξαφνιαζεσαι :D

 

*οταν και αν ανακοινωθει η δημιουργια του 16, θα δημιουργησω μια ομαδα στον γρ3 για να κανονισει η βασικη 12αδα-10αδα πως θα λειτπυργησει η ομαδα , ονομα κ.λπ

 

Στον gr3?? Καλωσορίσατε  :D  :D .

 

Καλή σας τύχη! Γιατί λένε ότι τα λόγια πετούν, οι πράξεις μένουν. Μακάρι σε εσάς να μην είναι αλήθεια αυτό...


Επεξεργάστηκε από grigrist, 28 Δεκέμβριος 2016 - 09:04:04.


#94 BigBoss

BigBoss

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 90 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 94

Δημοσιεύτηκε 28 Δεκέμβριος 2016 - 09:08:56

Στον gr3?? Καλωσορίσατε  :D  :D .

 

Καλή σας τύχη! Γιατί λένε ότι τα λόγια πετούν, οι πράξεις μένουν. Μακάρι σε εσάς να μην είναι αλήθεια αυτό...

:D καλως σας βρηκαμε :P

 

ειπα και το ξαναλεω, το μονο που θα παει στραβα μπορει να ειναι τα ντονατ αλλα και αυτο αποκλειεται παντως η ομαδα θα ειναι ΚΑΘΑΡΗ με ολες τις εννοιες!


  • Αυτό αρέσει σε pao8rikseianotioi13 και grigrist

“for ever and a day”
..William Shakespeare..


#95 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 28 Δεκέμβριος 2016 - 09:09:39

:D καλως σας βρηκαμε :P

 

ειπα και το ξαναλεω, το μονο που θα παει στραβα μπορει να ειναι τα ντονατ αλλα και αυτο αποκλειεται παντως η ομαδα θα ειναι ΚΑΘΑΡΗ με ολες τις εννοιες!

 

Σας το εύχομαι!



#96 Rival

Rival

    Member

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 417 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Rival
Φήμη: 1.279

Δημοσιεύτηκε 30 Δεκέμβριος 2016 - 21:05:09

Λυπούμαστε αλλα προς το παρόν δεν υπάρχει σχετική ενημέρωση για δημιουργία νέου Διακομιστή/Server/GR. (think)
Όταν με το καλο ενημερωθείτε όλα τα μέλη με προσωπικό μήνυμα από την εταιρία θα μπορείτε ελευθερα να δημιουργήσετε τις ομάδες σας στην ανάλογη κατηγορια του forum μας. ;)

Μέχρι τότε καλή σας διασκέδαση στο παιχνίδι μας. (party)

 

Με Εκτίμηση,
Rival






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες