Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Μάκης Ρουφιανάκης & ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:09:28

Πρόσφατα ο ρεπόρτερ του καναλιού μας Μάκης Ρουφιανάκης έπεσε τυχαία πάνω στον ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ,μέλος της ψυχασθενικής οργάνωσης με το όνομα ΜΠΑΜΙΕΣ! Μετά από πολύωρη δωροδοκία από την πλευρά του Μάκη Ρουφιανάκη, λοιπόν, κατάφερε τελικά να πείσει τον ΠΑΣΙΤΣΙΟ ώστε να του πάρει αυτή την πολύ σημαντική συνέντευξη.Ακολουθεί ο διάλογος μεταξύ του ρεπότρερ μας και του ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΥ.

 

- Ωπ, ωπ, ωπ... Ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ, μη φοβάσε, δε θα σε καταγγείλω στις αρχές, απλά θα σου πάρω μία συνέντευξη!
- Συνέντευξη; Να μου λείπει το βύσσινο... ψάχνω τις μπάμιες!!!
- Τι έγινε; χάσατε τον δρόμο;
- Τί να σου πω και τί να καταλάβεις.. Τέλος πάντων.. ακούω τις χαζές ερωτήσεις σας!!
- Ο κόσμος σας έχει πάρει με στραβό μάτι, θα θέλετε να του πείτε κάτι; να τους καθησυχάσετε; νομίζουν πως θα τους κάνετε κακό.
- Εγώ; Να τους κάνω κακό; Ένα απλό, τρελό και παλαβό παστίτσιο είμαι... αλλά καμιά φορά, μπορώ να πω πως γίνομαι αρκετά επικίνδυνος... Πήγα να σκοτώσω τον σεφ του εστιατορίου με λίγη μπεσαμέλ και μακαρόνια...
- Όντως, αν το θέλετε είστε αρκετά επικύνδινος! Αν, λέμε αν... για να πιάσουν εσάς, πειράξουν την κα. Ντίνα... ποιες θα είναι οι αντιδράσεις σας
- Τί να κάνουν λέει; Η αντιδράσεις μου θα είναι ψυχολογικές παρενέργειες, και εννοείται ότι αν τους πιάσω αυτούς, τα βραστά αυγά κάτω από τις μασχάλες δε θα λείψουν...!!
- Από ο,τι μάθαμε, πήγατε από νωρίς στο Δαφνί... Ήταν δικιά σας επιλογή αυτή η τρέλα;
- Η αλήθεια είναι ότι από αρκετά μικρή ηλικία ήμουν ψυχολογικά διαταραγμένος.. κι έτσι αναγκάστικαν να με κλείσουν στο Δαφνί.. γιατί απ΄ ότι φάνηκε ξεκάθαρα, το ήθελα πολύ, μπας και μου κάτσει καμιά καλή νοσοκόμα... μπουαχαχαχα!
- Χαχαχα! Πως καταφέρατε να συναντηθείτε με τους υπόλοιπους;
- Από την εμπειρία μας στο τρελοκομείο.. γνωριστήκαμε ομαδικώς, και ομαδικώς δραπετεύσαμε, μπουαχαχαχα!
- Πως καταφέρατε να δραπετεύσετε; Δε μπόρεσε κανείς να σας σταματήσει;
- Δε σας κρύβω ότι έχω κάνει απόπειρα δολοφονίας...  είχαμε κάνει σχέδιο.. όταν μία νοσοκόμα είχε έρθει να μας κάνει ένεση, της την γύρισα μπούμερανγκ, και της κοπάνησα και το μπουκάλι με το φάρμακο στο κεφάλι.. αργότερα, σκοτώσαμε και τους φύλακες στην έξοδο, κλέψαμε το ασθενοφόρο, και με ελαφρά πηδηματάκια δραπετεύσαμε, σαν να μην έγινε απολύτως τίποτα!!
- Μάλιστα... λίγο επικύνδινοι είστε! Τώρα θα σας κάνω κάποιες ερωτήσεις για τους συνεργάτες σας. Τι έχετε να πείτε για τον ηγέτη σας;
-Ο ηγέτης μας; Λίγο μυστήριος τύπος.. ποτέ δεν καταδέχτηκα να τον μάθω, συνήθως μου προκαλεί ίλιγγο μόλις τον αντικρίζω...
- Χμμμ... καλώς! χαχαχα... για τον ΦΑΓΑΝΑ, τι έχετε να πείτε;
-Λιγάκι στριμμένος..βιαστικός, αλλά καταβάθος (πολύ βάθος όμως), έχει καλή καρδιά!

-Ε λογικό... 4 τόνοι άνθρωπος... πολύ βάθος θα είναι! Για την Ντίνα;

-Η Ντίνα μου.... ο μεγάλος μου έρωτας!!!  Τα λόγια είναι περιττά... απλά, όποιος την πειράξει, θα υποστεί τις συνέπειες...!!!  

- Δηλαδή αν την ακουμπήσουν, την έβαψαν... Για τον άρχοντα; Είναι πραγματικά άρχοντας ή όχι;

-Σιγά μην είναι και άρχοντας.... μια ψωνάρα θα είναι, που το παίζει έξυπνος...  (εδώ που τα λέμε, μου έκλεψε το πραγματικό μου όνομα... εγώ είμαι ο Άρχοντας Παστίτσιος..)

-Ωστέ έτσι ε; Τόσο ψεύτες, και κλέφτες... Για το σουβλάκι; Τι έχετε να πείτε για αυτό;
-Το σουβλάκι είναι ψυχάρα και η συνεργάτης μου.. όλες τις βρωμοδουλειές μαζί τις κάνουμε..   γίνεται ένα σκηνικό με τον ΦΑΓΑΝΑ και τον Πατατάκια, αλλά δε δίνω και ιδιαίτερη σημασία..

-Μάλιστα....Ο ρονάλντο; Που απο ό,τι γνωρίζουμε, δεν αφήνει κανέναν ίχνος πίσω του!

-Δεν του έχω δώσει σημασία... λογικά θα έχει πολλά λεφτά, και απλά θα βάζει πολλά γκολ...  .

-Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας...

-Να είστε καλά!

 

Ο δημοσιογράφος έδωσε στον ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ότι του υποσχέθηκε,δηλαδή 3 μεγάλες κούτες μπεσαμέλ,ακόμα παραμένει άγνωστος ο λόγος που ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ ήθελε τόσο μεγάλη ποσότητα αυτού του υλικό...

 

Τώρα κάποιες αναπάντητες ερωτήσεις... Γιατί ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ δεν τρέλανε τον δημοσιογράφο; Μήπως ήταν όλα μία πλάκα τελικά;

 

 

Τι λέτε; Θα μας ακολουθήσετε μετά από αυτά που είπα ο τύπος με την όμορφη μουτσούνα;

 

 

                                   0ddc5aa72c83481a9fdbd6214c64bf34.png


Επεξεργάστηκε από KontoStoupis, 15 Ιανουάριος 2017 - 20:16:42.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, odi, kellipop και σε 10 άλλους

#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:14:48

Πρόσφατα ο ρεπόρτερ του καναλιού μας Μάκης Ρουφιανάκης έπεσε τυχαία πάνω στον ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ,μέλος της ψυχασθενικής οργάνωσης με το όνομα ΜΠΑΜΙΕΣ! Μετά από πολύωρη δωροδοκία από την πλευρά του Μάκη Ρουφιανάκη, λοιπόν, κατάφερε τελικά να πείσει τον ΠΑΣΙΤΣΙΟ ώστε να του πάρει αυτή την πολύ σημαντική συνέντευξη.Ακολουθεί ο διάλογος μεταξύ του ρεπότρερ μας και του ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΥ.

 

- Ωπ, ωπ, ωπ... Ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ, μη φοβάσε, δε θα σε καταγγείλω στις αρχές, απλά θα σου πάρω μία συνέντευξη!
- Συνέντευξη; Να μου λείπει το βύσσινο... ψάχνω τις μπάμιες!!!
- Τι έγινε; χάσατε τον δρόμο;
- Τί να σου πω και τί να καταλάβεις.. Τέλος πάντων.. ακούω τις χαζές ερωτήσεις σας!!
- Ο κόσμος σας έχει πάρει με στραβό μάτι, θα θέλετε να του πείτε κάτι; να τους καθησυχάσετε; νομίζουν πως θα τους κάνετε κακό.
- Εγώ; Να τους κάνω κακό; Ένα απλό, τρελό και παλαβό παστίτσιο είμαι... αλλά καμιά φορά, μπορώ να πω πως γίνομαι αρκετά επικίνδυνος... Πήγα να σκοτώσω τον σεφ του εστιατορίου με λίγη μπεσαμέλ και μακαρόνια...
- Όντως, αν το θέλετε είστε αρκετά επικύνδινος! Αν, λέμε αν... για να πιάσουν εσάς, πειράξουν την κα. Ντίνα... ποιες θα είναι οι αντιδράσεις σας
- Τί να κάνουν λέει; Η αντιδράσεις μου θα είναι ψυχολογικές παρενέργειες, και εννοείται ότι αν τους πιάσω αυτούς, τα βραστά αυγά κάτω από τις μασχάλες δε θα λείψουν...!!
- Από ο,τι μάθαμε, πήγατε από νωρίς στο Δαφνί... Ήταν δικιά σας επιλογή αυτή η τρέλα;
- Η αλήθεια είναι ότι από αρκετά μικρή ηλικία ήμουν ψυχολογικά διαταραγμένος.. κι έτσι αναγκάστικαν να με κλείσουν στο Δαφνί.. γιατί απ΄ ότι φάνηκε ξεκάθαρα, το ήθελα πολύ, μπας και μου κάτσει καμιά καλή νοσοκόμα... μπουαχαχαχα!
- Χαχαχα! Πως καταφέρατε να συναντηθείτε με τους υπόλοιπους;
- Από την εμπειρία μας στο τρελοκομείο.. γνωριστήκαμε ομαδικώς, και ομαδικώς δραπετεύσαμε, μπουαχαχαχα!
- Πως καταφέρατε να δραπετεύσετε; Δε μπόρεσε κανείς να σας σταματήσει;
- Δε σας κρύβω ότι έχω κάνει απόπειρα δολοφονίας...  είχαμε κάνει σχέδιο.. όταν μία νοσοκόμα είχε έρθει να μας κάνει ένεση, της την γύρισα μπούμερανγκ, και της κοπάνησα και το μπουκάλι με το φάρμακο στο κεφάλι.. αργότερα, σκοτώσαμε και τους φύλακες στην έξοδο, κλέψαμε το ασθενοφόρο, και με ελαφρά πηδηματάκια δραπετεύσαμε, σαν να μην έγινε απολύτως τίποτα!!
- Μάλιστα... λίγο επικύνδινοι είστε! Τώρα θα σας κάνω κάποιες ερωτήσεις για τους συνεργάτες σας. Τι έχετε να πείτε για τον ηγέτη σας;
-Ο ηγέτης μας; Λίγο μυστήριος τύπος.. ποτέ δεν καταδέχτηκα να τον μάθω, συνήθως μου προκαλεί ίλιγγο μόλις τον αντικρίζω...
- Χμμμ... καλώς! χαχαχα... για τον ΦΑΓΑΝΑ, τι έχετε να πείτε;
-Λιγάκι στριμμένος..βιαστικός, αλλά καταβάθος (πολύ βάθος όμως), έχει καλή καρδιά!

-Ε λογικό... 4 τόνοι άνθρωπος... πολύ βάθος θα είναι! Για την Ντίνα;

- Δηλαδή αν την ακουμπήσουν, την έβαψαν... Για τον άρχοντα; Είναι πραγματικά άρχοντας ή όχι;

-Σιγά μην είναι και άρχοντας.... μια ψωνάρα θα είναι, που το παίζει έξυπνος...  (εδώ που τα λέμε, μου έκλεψε το πραγματικό μου όνομα... εγώ είμαι ο Άρχοντας Παστίτσιος..)

-Ωστέ έτσι ε; Τόσο ψεύτες, και κλέφτες... Για το σουβλάκι; Τι έχετε να πείτε για αυτό;
-Το σουβλάκι είναι ψυχάρα και η συνεργάτης μου.. όλες τις βρωμοδουλειές μαζί τις κάνουμε..   γίνεται ένα σκηνικό με τον ΦΑΓΑΝΑ και τον Πατατάκια, αλλά δε δίνω και ιδιαίτερη σημασία..

-Μάλιστα....Ο ρονάλντο; Που απο ό,τι γνωρίζουμε, δεν αφήνει κανέναν ίχνος πίσω του!

-Δεν του έχω δώσει σημασία... λογικά θα έχει πολλά λεφτά, και απλά θα βάζει πολλά γκολ...  .

-Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας...

-Να είστε καλά!

 

Ο δημοσιογράφος έδωσε στον ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ότι του υποσχέθηκε,δηλαδή 3 μεγάλες κούτες μπεσαμέλ,ακόμα παραμένει άγνωστος ο λόγος που ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ ήθελε τόσο μεγάλη ποσότητα αυτού του υλικό...

 

Τώρα κάποιες αναπάντητες ερωτήσεις... Γιατί ο ΠΑΣΤΙΤΣΙΟΣ δεν τρέλανε τον δημοσιογράφο; Μήπως ήταν όλα μία πλάκα τελικά;

 

 

Τι λέτε; Θα μας ακολουθήσετε μετά από αυτά που είπα ο τύπος με την όμορφη μουτσούνα;

 

 

                                   0ddc5aa72c83481a9fdbd6214c64bf34.png

Μήπως στον τίτλο εννοείς Ρουφιανάκης  :D ??

 

Επίσης, σου είπα να προσέχεις την ορθογραφία σου!! Ξέρεις σε ποιον παίρνεις συνέντευξη  :D  :D ??

 

Εκπληκτική!!


Επεξεργάστηκε από grigrist, 15 Ιανουάριος 2017 - 20:24:21.

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, giann657, arxontas123 και σε άλλον ένα

#3 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:19:48

Μήπως στον τίτλο εννοείς Ρουφιανάκης  :D ??

 

Επίσης, σου είπα να προσέχεις την ορθογραφία σου!! Ξέρεις σε ποιον παίρνεις συνέντευξη  :D  :D ??

ωχ ωχ ωχ... εκανα την βλακεια μου!


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#4 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:20:27

''Ρουφιανάκη'' τον έλεγαν τον Κ. Δημοσιογράφο; 

 

Ε, τότε δεν έπρεπε να του δώσω πληροφορίες... ακόμα και την απόπειρα δολοφονίας αποκάλυψα...!!!  (angel)


  • Αυτό αρέσει στον/η dina, arxontas123, grigrist και σε άλλον ένα

#5 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:29:05

Να 'σαι καλά ΠΑΣΤΙΤΣΙΕ για τα καλά σου λόγια  :D  Και οι υπόλοιπη ομάδα που συμφωνεί! (grin)

Εντάξει,είμαι παλιάνθρωπος αλλά αν ήταν να μιλήσετε άσχημα για εμένα να το κάνετε σωστά!  (devil)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#6 kellipop

kellipop

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 800 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠίτι μουυ
  • Ομάδα:-
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:kelollipop
Φήμη: 1.382

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:31:43

Να 'σαι καλά ΠΑΣΤΙΤΣΙΕ για τα καλά σου λόγια :D Και οι υπόλοιπη ομάδα που συμφωνεί! (grin)
Εντάξει,είμαι παλιάνθρωπος αλλά αν ήταν να μιλήσετε άσχημα για εμένα να το κάνετε σωστά! (devil)

Έμενα με είπε ψυχάρα δεν με νοιάζουν οι υπόλοιποι :D :D :D :D

Επεξεργάστηκε από kellipop, 15 Ιανουάριος 2017 - 20:32:22.

  • Αυτό αρέσει σε giann657 και kokomoro

"Do More Of What Makes You Happy !"


#7 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 15 Ιανουάριος 2017 - 20:54:05

Έμενα με είπε ψυχάρα δεν με νοιάζουν οι υπόλοιποι :D :D :D :D

Θα άρχιζα να απαντάω στον καθένα ξεχωριστά...Αλλά δεν πέφτω σε αυτό το επίπεδο.  (lol)

Όποτε θα φερθώ σαν ώριμο άτομο και θα το αγνοήσω  :)  Και εγώ που νόμιζα πως με συμπαθούσατε... :  (crying2)  (σας έχω πει πως είμαι πολύ καλός στο θέατρο?)


  • Αυτό αρέσει σε kellipop και dragesen

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#8 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 15:50:56

Θα άρχιζα να απαντάω στον καθένα ξεχωριστά...Αλλά δεν πέφτω σε αυτό το επίπεδο.  (lol)

Όποτε θα φερθώ σαν ώριμο άτομο και θα το αγνοήσω  :)  Και εγώ που νόμιζα πως με συμπαθούσατε... :  (crying2)  (σας έχω πει πως είμαι πολύ καλός στο θέατρο?)

 

Ορίστε τί κάνει η γκρίνια σου την ώρα που έδινα την συνέντευξη...

 

Έγραψα ''Η αντιδράσεις'', και όχι ''Οι αντιδράσεις'', εφόσον είναι πληθυντικός!  (dizzy)

 

Όπως και για το χθεσινό συμβάν, που προσπαθήσατε ομαδικώς να με κάνετε να τυφλωθώ... ουδέν σχόλιον! :X


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, dina, master21 και σε άλλον ένα

#9 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:22:14

Ορίστε τί κάνει η γκρίνια σου την ώρα που έδινα την συνέντευξη...

 

Έγραψα ''Η αντιδράσεις'', και όχι ''Οι αντιδράσεις'', εφόσον είναι πληθυντικός!  (dizzy)

 

Όπως και για το χθεσινό συμβάν, που προσπαθήσατε ομαδικώς να με κάνετε να τυφλωθώ... ουδέν σχόλιον! :X

Πρώτον δεν γκρίνιαζα...Απλά ρωτούσα πόση ώρα θέλατε,επειδή η εισαγωγή ήταν έτοιμη (ίσως λίγο την τρίτη φορά που ρώτησα και η απάντηση που πήρα ήταν ''σε λίγο'',μετά από 1 ώρα!)...Δεύτερον,αποδέξου πως και εσύ θα κάνεις λάθη ορισμένες φορές στην ορθογραφία(λογικό)και σε καμία περίπτωση σε φταίει άλλος για αυτό (εκτός ίσως από κάποιες ορισμένες περιπτώσεις)! Και τρίτον...Εγώ δεν συμμετείχα στην προσπάθεια της ομάδας να σου βγάλει τα μάτια με αυτήν την φοβερή ορθογραφία (γιατί ήταν φοβερή...Ας το παραδεχτούμε,τέτοια φοβέρα...Ούτε σε στοιχειωμένο σπίτι δεν πρόκειται να πάρεις...)

 

Εγώ έγραφα με καλή ορθογραφία...Αν και είχες πει τα μύρια όσα για εμένα στην συνέντευξή σου...Ενώ μία κυρία της οποίας το όνομα δεν λέω και την υπόληψή της δεν θίγω,προσπαθούσε να σου βγάλει τα μάτια επανειλημμένα!!! Την οποία,μάλιστα,είχες αποκαλέσει ''ψυχάρα'' όταν σε ρώτησαν! 

 

Ε,λοιπόν,αν υπάρχει ένας λόγος που δεν σου έβγαλα τα μάτια με την ορθογραφία εχθές ,αυτός είναι γιατί θέλω να το κάνω με τα χεράκια μου ενώ κοιμάσαι!

 

Και τώρα,καλή σου νύχτα και όνειρα γλυκά!  (devil)  (sleeping2)


Επεξεργάστηκε από arxontas123, 16 Ιανουάριος 2017 - 19:27:32.

  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop, dina, kokomoro και σε 2 άλλους

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#10 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:41:13

Πρώτον δεν γκρίνιαζα...Απλά ρωτούσα πόση ώρα θέλατε,επειδή η εισαγωγή ήταν έτοιμη (ίσως λίγο την τρίτη φορά που ρώτησα και η απάντηση που πήρα ήταν ''σε λίγο'',μετά από 1 ώρα!)...Δεύτερον,αποδέξου πως και εσύ θα κάνεις λάθη ορισμένες φορές στην ορθογραφία(λογικό)και σε καμία περίπτωση σε φταίει άλλος για αυτό (εκτός ίσως από κάποιες ορισμένες περιπτώσεις)! Και τρίτον...Εγώ δεν συμμετείχα στην προσπάθεια της ομάδας να σου βγάλει τα μάτια με αυτήν την φοβερή ορθογραφία (γιατί ήταν φοβερή...Ας το παραδεχτούμε,τέτοια φοβέρα...Ούτε σε στοιχειωμένο σπίτι δεν πρόκειται να πάρεις...)
 
Εγώ έγραφα με καλή ορθογραφία...Αν και είχες πει τα μύρια όσα για εμένα στην συνέντευξή σου...Ενώ μία κυρία της οποίας το όνομα δεν λέω και την υπόληψή της δεν θίγω,προσπαθούσε να σου βγάλει τα μάτια επανειλημμένα!!! Την οποία,μάλιστα,είχες αποκαλέσει ''ψυχάρα'' όταν σε ρώτησαν! 
 
Ε,λοιπόν,αν υπάρχει ένας λόγος που δεν σου έβγαλα τα μάτια με την ορθογραφία εχθές ,αυτός είναι γιατί θέλω να το κάνω με τα χεράκια μου ενώ κοιμάσαι!
 
Και τώρα,καλή σου νύχτα και όνειρα γλυκά!  (devil)  (sleeping2)



Και εγώ μαζί σου άρχοντα. Ποτε θα γίνει ο φόνοςςς;
  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

#11 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:44:04

Και εγώ μαζί σου άρχοντα. Ποτε θα γίνει ο φόνοςςς;

Δεν λέμε δημόσια,θα το περιμένει... ;)  Έλα σε προσωπικό να τα κανονίσουμε τα υπόλοιπα!  (smug)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#12 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:47:46

Και εγώ μαζί σου άρχοντα. Ποτε θα γίνει ο φόνοςςς;

Εϊ για προσέξτε!!! Μην τολμήσει και αγγίξει κανείς έστω και μια τρίχα από τα μαλλιά του Στάθη, θα έχει να κάνει μαζί μου! (angry)  Τηγανάκι στο κεφάλι (angel)  και μπαμ... ξερός! (dizzy)  (grin)  :D


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#13 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:53:40

Εϊ για προσέξτε!!! Μην τολμήσει και αγγίξει κανείς έστω και μια τρίχα από τα μαλλιά του Στάθη, θα έχει να κάνει μαζί μου! (angry)  Τηγανάκι στο κεφάλι (angel)  και μπαμ... ξερός! (dizzy)  (grin)  :D


Δε θα με φτάσεις...είσαι λιγάκι κοντουλαααα

#14 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:54:50

Δε θα με φτάσεις...είσαι λιγάκι κοντουλαααα

Εγώ ή εσύ... κοντοστούπη;;; :P


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#15 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 19:58:27

Αν θυμάσαι εισαι 1 πόντο πιο κοντή. :D

#16 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 20:01:41

Αν θυμάσαι εισαι 1 πόντο πιο κοντή. :D

Ναι και για έναν πόντο θα χρειαστεί να πατήσω σε σκαμνάκι για να φας τη "τηγανιά";;;;  :D Ακούς εκεί, να με πεις κοντούλα! (angry)


Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#17 herozeroristas

herozeroristas

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 626 μηνύματα
Φήμη: 235

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 20:02:01

χαχαχααχαχααχχααχαχχααχαχααχ

 

Αν θυμάσαι εισαι 1 πόντο πιο κοντή. :D


  • Αυτό αρέσει στον/η KontoStoupis

#18 KontoStoupis

KontoStoupis

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 325

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 20:02:59

Ναι και για έναν πόντο θα χρειαστεί να πατήσω σε σκαμνάκι για να φας τη "τηγανιά";;;;  :D Ακούς εκεί, να με πεις κοντούλα! (angry)


Είναι γάτα ο κοντός με την γραβάτα. Μουαχαχαχαχ!
  • Αυτό αρέσει σε kellipop και arxontas123

#19 herozeroristas

herozeroristas

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 626 μηνύματα
Φήμη: 235

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 20:04:51

Είναι γάτα ο κοντός με την γραβάτα. Μουαχαχαχαχ!

ωραίος! ;) :) :P :D (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η KontoStoupis

#20 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 16 Ιανουάριος 2017 - 20:05:05

Είναι γάτα ο κοντός με την γραβάτα. Μουαχαχαχαχ!

Ασχολίαστο.... γατούλα μου! :D


  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες