Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμες σχετικά με την Αναβάθμιση 24-01-2017

Patch Notes Big Update 2017

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
87 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#81 spiderman471

spiderman471

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 264 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαYollywood
  • Ομάδα:--------------
  • Κόσμος:GR4
  • Ήρωας:spiderman471
Φήμη: 138

Δημοσιεύτηκε 09 Φεβρουάριος 2017 - 13:27:52

η γνώμη μου: Εντελώς άκυρη η αναβάθμιση υποβάθμιση!
 
πραγματικά πιέζω τον εαυτό μου να συνεχίσω να παίζω και δεν είμαι διατεθειμένος να το συνεχίσω αν δεν το συνηθίσω και εξακολουθήσει να με ξενίζει τόσο πολύ το παιχνίδι!

Έχεις ήρωες σε πολύ μεγάλο επίπεδο. Μην τους διαγράψεις έτσι...
URL που μπορεί να σας χρησιμεύσουν:
Υποστήριξη:http://support.herozerogame.com
Κανόνες:http://gr1.herozerogame.com/tos/



Spoiler

#82 thodoris122001

thodoris122001

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 122 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπίτι μου.
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:Thodoras01



Φήμη: 34

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2017 - 20:08:02

Λίγο πιο ωραίο ήταν παλιά αλλά και τώρα καλό είναι.


;) (heart)

#83 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Δημοσιεύτηκε 19 Μάρτιος 2017 - 07:25:58

Όπως είπα και πριν η νέα αναβάθμιση είναι απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!Το οτι κάποιοι λέτε οτι είναι για νήπια δεν είναι αλήθεια.Το αν είστε ενήλικες ή ηλικιωμένοι δεν τον ενδιαφέρει κανέναν. Σε όποιον δεν αρέσει τελεία και παύλα απλά να μην το παίξει!!!Και σιγά!!!Μια χαρά είναι τα γραφικά!!!Και όπως είπα δεν είναι για νήπια.Οι άνθρωποι είπαν να κάνουν μια αλλαγή κι εσείς αμέσως να πείτε ότι είναι για 5χρονα!!!Δηλαδή και τα πεντάχρονα τι είναι;;;;ΑΝΘΡΩΠΟΙ είναι απλώς πιο μικροί!!!Δε λέω,γνώμη σας είναι αλλά φτάνει πια!!!Τους φάγατε τους ανθρώπους!!Θα δείτε θα μας λέτε σε 1 μήνα που θα το συνηθίσετε ότι ήταν η καλύτερη αναβάθμιση και και και...Εντάξει για τα κουπόνια οκ έχετε λίγο δίκιο αλλά από κει και πέρα δεν έχει νόημα να γκρινιάζετε!! :)

                                                ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ

                                    ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!

 

 

Αυτά από μένα καλή σας συνέχεια!!!! (wave)  (balloon)  (ph)

Σε νιάζει αν εμείς δεν ξανα παίξουμε γιατί πανο απο το μυσό Ηερο Ζερο είναι ΕΝΝΗΛΙΚΕΣ και τωρα το Ηερο Ζερο εχει γίνει πολοί παιδικό αν το παρατήσουμε εμεις το παιχνίδι θα πέσει παρα παρα παρα πολοί..


SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...


#84 People

People

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 06 Ιούλιος 2017 - 19:37:30

Όποιος έχει άπειρο χρόνο και κάθεται όλοι μέρα στο Hero Zero, φυσικά, αυτή η ενημέρωση (Ηρωική Κρυψώνα) είναι τέλεια. Για όλους τους άλλους, (οι οποίοι και αποτελούν το μεγαλύτερο ποσοστό, και εμένα μαζί), ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ.

Α-Θ-Λ-Ι-Α


Δηλαδή τι πάει να πει αυτό;

Η Ηρωική Κρυψώνα ευνοεί μόνο αυτούς που έχουν μπόλικο ελεύθερο χρόνο...

Ήμασταν που ήμασταν στο αμήν που προλαβαίναμε να ολοκληρώνουμε όλες τις μονάδες προπόνησης και όλη την ενέργεια. Ήρθε αυτή η ενημέρωση και μας κατέστρεψε ολοκληρωτικά...
Όσο περνάει ο καιρός το παιχνίδι θα γίνεται ολοένα και πιο απαιτητικό, επιβαρυντικό, "αναγκάζοντας" σε, να είσαι μέσα σε όλα.
Λοιπόν, ΤΕΛΟΣ. Ήρθε η ώρα να σηκώσουμε κεφαλή. Να μην δεχόμαστε ότι μας πλασάρουν. Όποιος έχει αντίρρηση με κάτι για το παιχνίδι, καλύτερα να το λέει επιτόπου, γιατί μετά θα είναι πολύ αργά.
Ξέρω ότι όλα γίνονται αποκλειστικά και μόνο για το κέρδος, ή αλλιώς για τα χρήματα... Αλλά δεν ήμαστε άψυχα όντα, είμαστε άνθρωποι, σαν αυτούς, σαν εμένα, σαν εσένα, σαν όλους...
Αλλά μπροστά στα λεφτά, τι είναι η διασκέδαση...
  • Αυτό αρέσει στον/η goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ, dragesen και σε άλλον ένα

#85 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2017 - 04:38:37

Όποιος έχει άπειρο χρόνο και κάθεται όλοι μέρα στο Hero Zero, φυσικά, αυτή η ενημέρωση (Ηρωική Κρυψώνα) είναι τέλεια. Για όλους τους άλλους, (οι οποίοι και αποτελούν το μεγαλύτερο ποσοστό, και εμένα μαζί), ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ.

Α-Θ-Λ-Ι-Α


Δηλαδή τι πάει να πει αυτό;

Η Ηρωική Κρυψώνα ευνοεί μόνο αυτούς που έχουν μπόλικο ελεύθερο χρόνο...

Ήμασταν που ήμασταν στο αμήν που προλαβαίναμε να ολοκληρώνουμε όλες τις μονάδες προπόνησης και όλη την ενέργεια. Ήρθε αυτή η ενημέρωση και μας κατέστρεψε ολοκληρωτικά...
Όσο περνάει ο καιρός το παιχνίδι θα γίνεται ολοένα και πιο απαιτητικό, επιβαρυντικό, "αναγκάζοντας" σε, να είσαι μέσα σε όλα.
Λοιπόν, ΤΕΛΟΣ. Ήρθε η ώρα να σηκώσουμε κεφαλή. Να μην δεχόμαστε ότι μας πλασάρουν. Όποιος έχει αντίρρηση με κάτι για το παιχνίδι, καλύτερα να το λέει επιτόπου, γιατί μετά θα είναι πολύ αργά.
Ξέρω ότι όλα γίνονται αποκλειστικά και μόνο για το κέρδος, ή αλλιώς για τα χρήματα... Αλλά δεν ήμαστε άψυχα όντα, είμαστε άνθρωποι, σαν αυτούς, σαν εμένα, σαν εσένα, σαν όλους...
Αλλά μπροστά στα λεφτά, τι είναι η διασκέδαση...

1). Δεν σε ανάγκασε κανείς να παίξεις με το ζόρι ή να είσαι μέσα με τις ώρες ;).

2). Από πού κι ως που πρέπει να διαθέτεις χρόνο ώστε να κάνεις αναβαθμίσεις ή να μαζεύεις κέρματα κόλλα μηδενίτη και εμπειρία από την κρυψώνα; Ένα κλικ είναι σου παίρνει 2" δεν πιστεύω να μην μπορείς να το κάνεις....... .

3). Φυσικά και όλα τα παιχνίδια και οι εταιρίες τα κάνουν όλα για τα λεφτά και για κέρδος, αλλιώς γιατί θα έμενε ένα παιχνίδι ανοιχτό ακόμα;. 


  • Αυτό αρέσει σε kokomoro και Hurric4ne VII
N'golo kante.

#86 People

People

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 7

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2017 - 05:13:24

Ξέρω πολλά άτομα που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι, αλλά δυστυχώς δεν μπορούν λόγο του περιορισμένου χρόνο που διαθέτουν. Ή ακόμη χειρότερα, άτομα που έχουν βάλει λεφτά και καταλήγουν στην απόφαση της διαγραφής του παίκτη τους. Αυτό γίνεται διότι η εταιρία αποφασίζει να προσθέτει ανούσιες και άσκοπες ενημερώσεις.

#87 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2017 - 08:17:41

Ξέρω πολλά άτομα που θέλουν να παίξουν το παιχνίδι, αλλά δυστυχώς δεν μπορούν λόγο του περιορισμένου χρόνο που διαθέτουν. Ή ακόμη χειρότερα, άτομα που έχουν βάλει λεφτά και καταλήγουν στην απόφαση της διαγραφής του παίκτη τους. Αυτό γίνεται διότι η εταιρία αποφασίζει να προσθέτει ανούσιες και άσκοπες ενημερώσεις.


Ξαναλέω δεν ειναι ασκοπη διοτι οταν γινονται οι αναβαθνισεις δεν χρειαζεται να καθεσαι 2 ωρε1 απο πανω και να κοιτας.
  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII
N'golo kante.

#88 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούλιος 2017 - 10:21:06

Όποιος έχει άπειρο χρόνο και κάθεται όλοι μέρα στο Hero Zero, φυσικά, αυτή η ενημέρωση (Ηρωική Κρυψώνα) είναι τέλεια. Για όλους τους άλλους, (οι οποίοι και αποτελούν το μεγαλύτερο ποσοστό, και εμένα μαζί), ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΙΑ.

Α-Θ-Λ-Ι-Α


Δηλαδή τι πάει να πει αυτό;

Η Ηρωική Κρυψώνα ευνοεί μόνο αυτούς που έχουν μπόλικο ελεύθερο χρόνο...

Ήμασταν που ήμασταν στο αμήν που προλαβαίναμε να ολοκληρώνουμε όλες τις μονάδες προπόνησης και όλη την ενέργεια. Ήρθε αυτή η ενημέρωση και μας κατέστρεψε ολοκληρωτικά...
Όσο περνάει ο καιρός το παιχνίδι θα γίνεται ολοένα και πιο απαιτητικό, επιβαρυντικό, "αναγκάζοντας" σε, να είσαι μέσα σε όλα.
Λοιπόν, ΤΕΛΟΣ. Ήρθε η ώρα να σηκώσουμε κεφαλή. Να μην δεχόμαστε ότι μας πλασάρουν. Όποιος έχει αντίρρηση με κάτι για το παιχνίδι, καλύτερα να το λέει επιτόπου, γιατί μετά θα είναι πολύ αργά.
Ξέρω ότι όλα γίνονται αποκλειστικά και μόνο για το κέρδος, ή αλλιώς για τα χρήματα... Αλλά δεν ήμαστε άψυχα όντα, είμαστε άνθρωποι, σαν αυτούς, σαν εμένα, σαν εσένα, σαν όλους...
Αλλά μπροστά στα λεφτά, τι είναι η διασκέδαση...

 

Νομίζω πως το πήρες κάπως... ηθικό το ζήτημα ( ; )

Δεν χρειάζεται να συγχυζόμαστε. Και όπως λες και εσύ είσαι άνθρωπος σαν αυτούς, εσύ παίζεις απλά ένα παιχνίδι που δεν είσαι υποχρεωμένος να πληρώσεις, αυτοί όμως βγάζουν το ψωμί τους έτσι.

Και πάλι, δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το κέρδος και ο χρόνος στην κρυψώνα. Αξιοποιήθηκε έτσι η εργασία, κάνοντάς το να διαφέρει από οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι ίδιας κατηγορίας.

Ο χρόνος όπως είπε ο Klastintos, δεν είναι καν ένα ζήτημα της κρυψώνας, καθώς όλες οι αναβαθμίσεις από ένα σημείο και μετά παίρνουν πολύ καιρό μέχρι να πραγματοποιηθούν και δεν χρειάζεται να κάθεσαι από επάνω.

 

Το παιχνίδι δεν κάνει κανένα ''πόλεμο'' μαζί με τους παίκτες. Όπως το λέει η λέξη είναι απλά ένα παιχνίδι.


Επεξεργάστηκε από Hurric4ne VII, 07 Ιούλιος 2017 - 10:21:30.

  • Αυτό αρέσει στον/η Klastintos





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Patch, Notes, Big, Update, 2017

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες