Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

[Ερωτήσεις]: Κρυψώνα

κρυψωνα αναβαθμιση

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
136 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 14:58:56

Καλησπερα,να ρωτησω κατι,τα δωματια απο την κρυψωνα,εαν δεν τα εχουμε αποθηκευση,πως μπορουμε να τους αλλαξουμε θεση?



#2 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 15:01:07

 

Καλησπερα,να ρωτησω κατι,τα δωματια απο την κρυψωνα,εαν δεν τα εχουμε αποθηκευση,πως μπορουμε να τους αλλαξουμε θεση?

μόνο μετά από αποθήκευση μπορούμε να τα τοποθετήσουμε αλλού

 

 

Η ενημέρωση πέρα των γραφικών (τα οποία πιστεύω θα γίνουν φοβερά στις επόμενες αναβαθμίσεις...) ήταν αρκετά καλή. Μόνο μία ερώτηση, πως αποθηκεύεις κάτι, ώστε να το αλλάξεις θέση; Τώρα μπήκα, να τα καταλάβω!

Αναρτημένη Εικόνα


  • Αυτό αρέσει σε odi και Hurricane

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#3 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 19:15:40

Καλησπερα,αλλη μια ερωτηση  :)  κ ευχαριστω για τις απαντησεις,μου βγαζει στην κρυψωνα πανω δεξια ενα θαυμαστικο ,πριν δεν μου το εβγαζε,γιατι?


Επεξεργάστηκε από Hurricane, 24 Ιανουάριος 2017 - 19:16:11.


#4 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 19:51:18

Καλησπερα,αλλη μια ερωτηση :) κ ευχαριστω για τις απαντησεις,μου βγαζει στην κρυψωνα πανω δεξια ενα θαυμαστικο ,πριν δεν μου το εβγαζε,γιατι?

Πιθανόν να έχει γεμίσει κάποια "φαρμα"
και σου βγάζει το θαυμαστικο για να πας να την αδειασεις.
  • Αυτό αρέσει στον/η kellipop

#5 konloul

konloul

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 11 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαPatra
  • Ομάδα:WOLVES MESSAGE
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:konloul
Φήμη: 4

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 21:36:40

Καλησπέρα σας θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με την ηρωική κρυψώνα....
ποιο είναι το ανώτερο level που μπορεί να φτάσει κάθε δωμάτιο και πόσο η βάση κρυψώνας???  :S
 
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων. :)


#6 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 24 Ιανουάριος 2017 - 22:38:58

απόσπασμα από τις σημειώσεις αναβάθμισης:

• Προς το παρόν, μόνο 10 διαφορετικά δωμάτια είναι διαθέσιμα και το καθένα μπορεί να αναβαθμιστεί μέχρι το επίπεδο 20.


  • Αυτό αρέσει στον/η konloul, Grekos, odi και σε 3 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#7 Bizoudaki

Bizoudaki

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
  • Κόσμος:GR6
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 09:01:08

Η αναβάθμιση δεν ήταν κακή, και νομίζω ότι τα γραφικά και τα λοιπά θα τα συνηθίσουμε με τον καιρό. 

Αλλά κάποια προβλήματα πρέπει να λυθούν, δεν θα αναφερθώ σε αυτά γιατί τα ανέφεραν οι προλαλήσαντες (παρεμπιπτόντως αυτό με τα μηνύματα όντως αηδία), μόνο μια ερώτηση έχω να κάνω: πώς ανεβάζω βαθμούς ζωής στις μάχες του κρυσφήγετου ρε παιδιά; εχω βαση κρυψώνας 5, θέση άμυνας 4, εργοστάσιο ρομπότ επίσης 4... Τι κάνω λάθος; :(


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και Classic

#8 lerty202

lerty202

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 289 μηνύματα
  • Τοποθεσίαελλαδα
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:lerty202
Φήμη: 316

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 15:11:50

Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω.

 Αν αποθηκευσεις την βαση, τοτε θα μπορεις να συλλεγεις κολλες και μηδενιτη; (μιας και η μονη αποθηκη που εχουμε ειναι της βασης)



#9 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 15:58:58

Μια ερωτηση θα ηθελα να κανω.

 Αν αποθηκευσεις την βαση, τοτε θα μπορεις να συλλεγεις κολλες και μηδενιτη; (μιας και η μονη αποθηκη που εχουμε ειναι της βασης)

Όχι...Όταν αποθηκεύσεις ένα δωμάτιο η επίδρασή του σταματάει...Όποτε η αποθήκη σου μειώνεται...Έχεις μόνο τον αρχικό χώρο αποθήκευσης (αυτόν που σου δίνει πριν κατασκευάσεις την βάση σου)


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#10 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 17:09:41

 πώς ανεβάζω βαθμούς ζωής στις μάχες του κρυσφήγετου ρε παιδιά; εχω βαση κρυψώνας 5, θέση άμυνας 4, εργοστάσιο ρομπότ επίσης 4... Τι κάνω λάθος; :(

Παιδιά, έχω ακριβώς την ίδια ερώτηση. Όποιος ξέρει ας μοιραστεί μαζί μας τις γνώσεις του! (grin) Επίσης, προτείνω να προστεθούν στο FAQ όλες οι πιθανές ερωτήσεις για την ηρωική κρυψώνα, θα μας βοηθήσει πολύ.


  • Αυτό αρέσει στον/η Siquana, arxontas123, omg3lol6 και σε άλλον ένα

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#11 giann657

giann657

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 788 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη
  • Ομάδα:ΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
  • Κόσμος:GR8
  • Ήρωας:giann
Φήμη: 2.269

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 17:22:57

Για να αυξηθούν οι βαθμοί ζωής πρέπει να κάνετε αναβάθμιση την θέση άμυνας.. όσο ανεβαίνει αυτή, τόσο θα ανεβαίνει και η ζωή... για να πάρετε περισσότερα ρομποτάκια, απλά κάνετε αναβάθμιση το εργοστάσιο Επιθ- ε- μπότ...  (grin)


  • Αυτό αρέσει στον/η arxontas123

#12 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 17:32:19

Για να αυξηθούν οι βαθμοί ζωής πρέπει να κάνετε αναβάθμιση την θέση άμυνας.. όσο ανεβαίνει αυτή, τόσο θα ανεβαίνει και η ζωή... για να πάρετε περισσότερα ρομποτάκια, απλά κάνετε αναβάθμιση το εργοστάσιο Επιθ- ε- μπότ...  (grin)

Να προσθέσω κάτι...Για να έχεις αρκετό χώρο στην αποθήκη,για να αναβαθμίσεις το εργοστάσιο Επιθ-ε-μποτ και την θέση άμυνας,πρέπει να αναβαθμίσεις και την βάση της κρυψώνας σου...Αλλιώς δεν μπορείς να μαζέψεις αρκετούς πόρους για να τα αναβαθμίσεις από ένα επίπεδο και μετά...Και για να αποκτήσεις πόρους για να αναβαθμίσεις αρκετά το εργοστάσιο Επιθ-ε-μποτ πρέπει να έχεις ορυχείο μηδενίτη και εργοστάσιο σούπερ κόλλας  :P

 

Είναι αλυσίδα όπως βλέπετε,το καθένα από μόνο του δεν λειτουργεί τόσο καλά...Αν έχεις μόνο ορυχεία και εργοστάσια παράγεις πολλούς πόρους αλλά δεν μπορείς να τους προφυλάξεις...Με άλλα λόγια στους κλέβουν συνέχεια.  (lol)

(εμένα δεν θα με πείραζε να είχα μόνο τέτοιους αντίπαλους... (y) )


Επεξεργάστηκε από arxontas123, 25 Ιανουάριος 2017 - 17:34:33.

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#13 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 19:20:18

Καλησπερα,ξερω οτι ειναι νωρις ακομα αλλα ξερει κανενας,στις επιθεσεις στην κρυψωνα του παιχτη,με ποιο ποσοστικο πινακα χανεις μηδενιτη κ κολλα?

Τι παιζει ρολο,ποσα εχεις μαζεψει?ποσο καλυτερος ειναι ο  αντιπαλος?δηλαδη το κριτηριο που βγαζει οταν σου δειχνει τον αντιπαλο



#14 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 25 Ιανουάριος 2017 - 19:32:30

Μέχρι στιγμής έχω καταλάβει πως  από τις μάχες κερδίζεις ένα ποσοστό από τα αγαθά που δεν έχει μαζέψει ο αντίπαλος.

Δηλαδή αν εγώ από το εργοτάξιό μου δεν έχω μαζέψει τα 3000 μηδενίτη και 1200 κόλλα, εσύ στην επίθεση που θα μου κάνεις θα μου κλέψεις 1200 μηδ. και 600 κόλλα. Τα νούμερα που έβαλα είναι τυχαία, δεν γνωρίζω το ποσοστό. 

 

Τα αγαθά που βρίσκονται στην αποθήκη, θεωρούνται ασφαλές, εκείνα δεν μπορείς να τα κατακτήσεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, simos, spiderman471 και σε 2 άλλους

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#15 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 15:35:44

Εξηγήστε μου τι είναι η αποθήκευση δωματίου και τι κάνει το δωμάτιο γεννήτριας,το ρομπότ εργασίας-μονάδα βελτίωσης, εάν υπάρχει κάποια συγκεκριμένη σειρά που πρέπει να τοποθετηθούν τα δωμάτια και τα μπόνους που παρέχει το κάθε δωμάτιο και τέλος πώς αυξάνω τις βασικές δεξιότητες τον Επίθ-ε-μποτ μου??? 


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 


#16 ioantheod

ioantheod

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 416 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου μακριά
  • Κόσμος:GR24






Φήμη: 1.269

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 15:38:25

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με τις κρυψώνες ?  Υπάρχει κανένα tip ή τέλος πάντων πώς χρησιμοποιούνται γιατί δεν έχω καταλάβει

 

 


There is no elevator to success.You have to take the stairs. ;)


#17 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 16:29:59

Για να αυξηθούν οι βαθμοί ζωής πρέπει να κάνετε αναβάθμιση την θέση άμυνας.. όσο ανεβαίνει αυτή, τόσο θα ανεβαίνει και η ζωή... για να πάρετε περισσότερα ρομποτάκια, απλά κάνετε αναβάθμιση το εργοστάσιο Επιθ- ε- μπότ...  (grin)

Στάθη, αυτό έκανα (τώρα έχω θέση άμυνας 4), αλλά δεν άλλαξε κάτι. Οι βαθμοί ζωής μου παραμένουν 1000 (100 αντοχή). Επίσης, πώς μπορώ να ανεβάσω όλες τις δεξιότητες; 


Επεξεργάστηκε από dina, 26 Ιανουάριος 2017 - 16:33:48.

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#18 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 16:41:23

Στάθη, αυτό έκανα (τώρα έχω θέση άμυνας 4), αλλά δεν άλλαξε κάτι. Οι βαθμοί ζωής μου παραμένουν 1000 (100 αντοχή). Επίσης, πώς μπορώ να ανεβάσω όλες τις δεξιότητες; 

Η αντοχή και η δύναμη ανεβαίνει κάθε φορά που αναβαθμίζετε αυτό το δωματιάκι και φυσικά όσα περισσότερα ρομποτάκια έχετε βγάλει αυξάνονται αντίστοιχα 

 

d3cb8c2fbee146908afad0e1a62d4c41.png


  • Αυτό αρέσει σε odi και RONALDO46

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#19 dina

dina

    Μικρός Πικάσο

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.098 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠελοπόννησος, Ελλάδα
Φήμη: 1.928

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 16:48:25

Η αντοχή και η δύναμη ανεβαίνει κάθε φορά που αναβαθμίζετε αυτό το δωματιάκι και φυσικά όσα περισσότερα ρομποτάκια έχετε βγάλει αυξάνονται αντίστοιχα 

 

d3cb8c2fbee146908afad0e1a62d4c41.png

Ευχαριστώ πολύ Λευτέρη. Επίσης άλλη μία ερώτηση  (grin), το μυαλό και η διαίσθηση πώς ανεβαίνουν; 


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, Rival, GLEM και σε άλλον ένα

Χρήσιμοι σύνδεσμοι/Useful links

 

 

 

Υποστήριξη

Φόρουμ

Όροι χρήσης παιχνιδιού


#20 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 26 Ιανουάριος 2017 - 16:55:37

Ευχαριστώ πολύ Λευτέρη. Επίσης άλλη μία ερώτηση  (grin), το μυαλό και η διαίσθηση πώς ανεβαίνουν; 

Δεν έφτασα ακόμα εκεί. λυπάμαι αλλά δεν ξέρω :P


Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: κρυψωνα, αναβαθμιση

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες