Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΟΜΑΔΑ

donat omada ομαδα

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 tzinaki

tzinaki

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 12 μηνύματα
  • Ομάδα:coolguys
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:TZINAKII
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2013 - 14:29:13

Γεια σας. Θα ηθελα να μου πει καποιος πως γινεται να δωρισω donat στην ομαδα μου. Για παραδειαγμα εχω 5 donat κ οταν παω να δωρισω 5 στην ομαδα μου λεει πως πρεπει να αγορασω 5 donat. Στην ουσια ειναι σαν να μην μετραει καθολου αυτα που εχω..



#2 TopM12

TopM12

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
  • Ομάδα:DI KAPRIO
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:TopM12
Φήμη: 115

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2013 - 14:33:25

πρεπει να αγορασεις εστω και μια φορα ντονατ για να μπορεις να δωρισεις σε μια ομαδα και θα μπορεις να δωρισεις οσα εχεις αγορασει



#3 tzinaki

tzinaki

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 12 μηνύματα
  • Ομάδα:coolguys
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:TZINAKII
Φήμη: 1

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2013 - 14:38:38

αα οκ καταλαβα.. ευχαριστω :)



#4 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 12 Οκτώβριος 2013 - 14:40:23

μόνο αγορασμένα ντόνατ γίνεται να δωριστούν και συγκεκριμένα μπορείς να δωρίσεις τόσα ντόνατ όσα έχεις αγοράσει. Αυτό σημαίνει ότι αν κάποια στιγμή αγόρασες 100 ντόνατ αλλά τα ξόδεψες όλα σε αποστολές ή κάτι άλλο (δηλαδή δεν τα δώρισες στην ομάδα σου), τότε αν αποκτήσεις δωρεάν ντόνατ (πχ από ηρωικά κατορθώματα κτλ.), θα μπορείς να τα δωρίσεις στην ομάδα σου, μέχρι να έχεις δωρίσει συνολικά 100 ντόνατ οπότε και θα πρέπει να αγοράσεις εκ νέου ντόνατ ώστε να μπορείς να δωρίσεις στην ομάδα σου.

 

Απαντήθηκε και κλειδώνει.

 

 

 

only purchased donuts can be gifted and to be exact you can donate as many donuts as you have bought. This means that if at some point you bought 100 donuts but you spent them all on missions or something else (that is, you didn't donate them to your team), then if you acquire free donuts (for example from heroic deeds etc.), you will be able to donate them until you have donated 100 donuts in total, at which point you will have to buy donuts again in order to be able to donate them to your team.

 

Answered and locked.







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: donat, omada, ομαδα

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες