Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τακτική.

Τακτική Δεξιότητες

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
6 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2017 - 12:21:14

Καλησπέρα. Όπως όλοι γνωρίζουμε υπάρχουν τα εξής συστήματα παιχνιδιού : Το ισορροπημένος, το αδύναμος , το άμυαλος , το άμυαλος-αδύναμος (φουλ άμυνα) και το μόνιμο σφυρί. Πρόσφατα ένας παίκτης από την ομάδα στην οποία είμαι παρατήρησε και ένα άλλο σύστημα το φουλ επίθεση ( όλα σε δύναμη και αντοχή) . Το φουλ επίθεση το χρησιμοποιούν τα επιθ-ε-μποτ . Και απ' ότι φαίνεται δουλεύει.. Έχετε δει κάποιον/α σε ελληνικό ή ξένο διακομιστή να το χρησιμοποιεί ; Επίσης θέλω να μου γράψετε την γνώμη σας.


  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, GLEM, master21 και σε άλλον ένα

#2 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2017 - 13:25:18

Αυτό το κάνω εγώ εναντίον στους άμυαλους και δουλεύει... όχι όμως φουλ κάτω το μυαλό και διαίσθηση...άπλα με βασική-χωρίς ρούχα που να δίνουν εκεί.  (lol)


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και GLEM

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#3 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2017 - 16:30:20

Καλησπέρα. Όπως όλοι γνωρίζουμε υπάρχουν τα εξής συστήματα παιχνιδιού : Το ισορροπημένος, το αδύναμος , το άμυαλος , το άμυαλος-αδύναμος (φουλ άμυνα) και το μόνιμο σφυρί. Πρόσφατα ένας παίκτης από την ομάδα στην οποία είμαι παρατήρησε και ένα άλλο σύστημα το φουλ επίθεση ( όλα σε δύναμη και αντοχή) . Το φουλ επίθεση το χρησιμοποιούν τα επιθ-ε-μποτ . Και απ' ότι φαίνεται δουλεύει.. Έχετε δει κάποιον/α σε ελληνικό ή ξένο διακομιστή να το χρησιμοποιεί ; Επίσης θέλω να μου γράψετε την γνώμη σας.

Έχω παρατηρήσει παίχτες να παίζουν με αυτό το σύστημα...Όμως πιστεύω ότι είναι ίσως το χειρότερο...Δεν χάνει εύκολα τιμή,δεν πηγαίνει καλά στις ειδικές αποστολές,χάνει από αδύναμος,ισορροπημένους,άμυαλους και ίσως και από άμυαλους αδύναμους!

Μπορεί να χάνει και από το μόνιμο σφυρί (δεν μπορώ να είμαι σίγουρος).Στις ομαδικές μάχες δεν μπορώ να πω πως λειτουργεί,δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ!

 

Πάντως,εγώ που είμαι άμυαλος το νικάω,φίλος μου που είναι αδύναμος επίσης το νικάει...Ο άμυαλος-αδύναμος είναι πολύ πιθανό να το νικάει επίσης  :P


  • Αυτό αρέσει σε goof123, GLEM και grigrist

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#4 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2017 - 20:35:14

Καλησπέρα. Όπως όλοι γνωρίζουμε υπάρχουν τα εξής συστήματα παιχνιδιού : Το ισορροπημένος, το αδύναμος , το άμυαλος , το άμυαλος-αδύναμος (φουλ άμυνα) και το μόνιμο σφυρί. Πρόσφατα ένας παίκτης από την ομάδα στην οποία είμαι παρατήρησε και ένα άλλο σύστημα το φουλ επίθεση ( όλα σε δύναμη και αντοχή) . Το φουλ επίθεση το χρησιμοποιούν τα επιθ-ε-μποτ . Και απ' ότι φαίνεται δουλεύει.. Έχετε δει κάποιον/α σε ελληνικό ή ξένο διακομιστή να το χρησιμοποιεί ; Επίσης θέλω να μου γράψετε την γνώμη σας.


Δηλαδή Ραφαήλ αυτός το δοκίμασε ή απλά το παρατήρησε στα επιθ-ε-μποτ? Γιατί αν ισχύει το δεύτερο τότε, πώς το συμπέρανε αυτό αφού τα ρομπότ αυτού του συστήματος παλεύουν αντίπαλα του ίδιου συστήματος..
  • Αυτό αρέσει σε simos και GLEM

#5 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 31 Μάιος 2017 - 21:25:27

Δηλαδή Ραφαήλ αυτός το δοκίμασε ή απλά το παρατήρησε στα επιθ-ε-μποτ? Γιατί αν ισχύει το δεύτερο τότε, πώς το συμπέρανε αυτό αφού τα ρομπότ αυτού του συστήματος παλεύουν αντίπαλα του ίδιου συστήματος..


Το παρατήρησε στα επιθ-ε-μποτ. Ναι αλλά κάποιοι παίκτες παίζουν το αδύναμος με τα επιθ-ε-μποτ, οπότε δεν μπορείς να ξέρεις τι ακριβώς γίνεται. Πάντως φαίνεται να δουλεύει! (Στα επιθ-ε-μποτ).. Τώρα για τους κανονικούς παίκτες δεν νομίζω να συμφέρει σαν σύστημα για τους λόγους τους οποίους ανέφερε πιο πάνω ο άρχοντας.
  • Αυτό αρέσει σε GLEM και master21

#6 arislolaelaras

arislolaelaras

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
Φήμη: 2

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2017 - 19:40:48

εγω παιζω με ανεβαζμενη αντοχη,μυαλο,διαισθηση και κατεβασμενη δυναμη.Πως λεγετε αυτό το συστημα? 


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123

#7 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 07 Ιούνιος 2017 - 19:41:38

εγω παιζω με ανεβαζμενη αντοχη,μυαλο,διαισθηση και κατεβασμενη δυναμη.Πως λεγετε αυτό το συστημα? 

Πόσο έχεις βασική δύναμη;







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Τακτική, Δεξιότητες

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες