Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ειδικές Αποστολές


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2017 - 22:03:46

Συνημμένο Αρχείο  Screenshot_1.png   143,51KB   2 κατεβάσματα

 

επί της ευκαιρίας που το heroconμας ζητάει κερδισμένες ειδικές αποστολές παρατήρησα το εξής 

 

στην δεύτερη εικόνα ο 6ος αντίπαλος  τις ειδικής αποστολής είναι 350 επίπεδο 

η διαφορά ανάμεσα σε εμένα και στον αντίπαλο είναι πολλή μεγάλη (ας μην μιλήσω για τον 5ο και τον 10ο) απ ότι έχω παρατηρήσει σε μικρούς ήρωες για να κερδίσεις ένα αντίπαλο πρέπει να είσαι κοντά στο επίπεδο που βρίσκετε κι αυτός εάν λοιπόν εγώ χάσω τότε πότε θα τον κερδίσω πότε θα φτάσω 340-350 επίπεδο για να τον κερδίσω 

 

τα επίπεδα ανάμεσα στους αντιπάλους πρέπει να μειωθούν και πιστεύω πως η πρώτη εικόνα με την δεύτερη δεν έχουν καμία σχέση.


Επεξεργάστηκε από dragesen, 13 Ιούλιος 2017 - 22:08:21.

  • Αυτό αρέσει σε goof123 και grigrist
Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#2 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 13 Ιούλιος 2017 - 22:09:46

attachicon.gifScreenshot_2.png

attachicon.gifScreenshot_1.png

 

επί της ευκαιρίας που το heroconμας ζητάει κερδισμένες ειδικές αποστολές παρατήρησα το εξής 

 

στην δεύτερη εικόνα ο 6ος αντίπαλος  τις ειδικής αποστολής είναι 350 επίπεδο 

η διαφορά ανάμεσα σε εμένα και στον αντίπαλο είναι πολλή μεγάλη (ας μην μιλήσω για τον 5ο και τον 10ο) απ ότι έχω παρατηρήσει σε μικρούς ήρωες για να κερδίσεις ένα αντίπαλο πρέπει να είσαι κοντά στο επίπεδο που βρίσκετε κι αυτός εάν λοιπόν εγώ χάσω τότε πότε θα τον κερδίσω πότε θα φτάσω 340-350 επίπεδο για να τον κερδίσω 

 

τα επίπεδα ανάμεσα στους αντιπάλους πρέπει να μειωθούν και πιστεύω πως η πρώτη εικόνα συμπίπτει με την δεύτερη  

 

Όντως, και εγώ τώρα που είμαι 347 μου βγάζει αντιπάλους 380 επίπεδο.. (Ευτυχώς, τους νικάω, γιατί είμαι αδύναμος (grin) )

 

Κάποιο ''μοτίβο'' θα έχουν και για αυτό είναι τόσο μεγάλη απόκλιση, δεν νομίζω πως είναι τυχαία, δεν μπορώ να το ερμηνεύσω αλλιώς..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 13 Ιούλιος 2017 - 22:13:18.

  • Αυτό αρέσει στον/η dragesen

#3 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2017 - 04:27:09

attachicon.gifScreenshot_2.png

attachicon.gifScreenshot_1.png

 

επί της ευκαιρίας που το heroconμας ζητάει κερδισμένες ειδικές αποστολές παρατήρησα το εξής 

 

στην δεύτερη εικόνα ο 6ος αντίπαλος  τις ειδικής αποστολής είναι 350 επίπεδο 

η διαφορά ανάμεσα σε εμένα και στον αντίπαλο είναι πολλή μεγάλη (ας μην μιλήσω για τον 5ο και τον 10ο) απ ότι έχω παρατηρήσει σε μικρούς ήρωες για να κερδίσεις ένα αντίπαλο πρέπει να είσαι κοντά στο επίπεδο που βρίσκετε κι αυτός εάν λοιπόν εγώ χάσω τότε πότε θα τον κερδίσω πότε θα φτάσω 340-350 επίπεδο για να τον κερδίσω 

 

τα επίπεδα ανάμεσα στους αντιπάλους πρέπει να μειωθούν και πιστεύω πως η πρώτη εικόνα με την δεύτερη δεν έχουν καμία σχέση.

Στα μεγάλα λεβελ ο μόνος τρόπος για να τις βγάλεις σερί είναι αδύναμος ή εν μέρει αδύναμος. ;).


N'golo kante.

#4 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 14 Ιούλιος 2017 - 11:34:28

Στα μεγάλα λεβελ ο μόνος τρόπος για να τις βγάλεις σερί είναι αδύναμος ή εν μέρει αδύναμος. ;)

ναι φίλε μου το ξέρω παίζω αδύναμος (10 βασική) και δεν χάνω ποτέ  και πουθενά 


Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#5 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 29 Φεβρουάριος 2020 - 22:46:58

Χαίρετε,
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει.

 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.  
 
Πως κάνω καταγγελία;
 
Καλή σας συνέχεια    :) 
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες