Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Η μικρη αγάπη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Ελληνας

Ελληνας

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 140 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο, Κρήτη
  • Ομάδα:Wolfblood
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ChrysaKosmi
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:04:13

Μια φορα κι εναν καιρο σ'ενα σπιτι κατοικουσε ενα κοριτσακι εφηβικης ηλικιας παιδακι ομορφο σαν την αγαπη Αγαπη τ'ονομα της ήταν Αγάπη πάλι θα στο ξαναπώ μη ξεχασεις Εκει ζουσε κι ο κακος, ο κακος πατερας της χηρος της νεκρης της μανας χωρις λογο βαραγε την Αγαπη λες κι ειχε κατι με δαυτη λες κι ειχε κατι παθει κι αυτος σαν παιδακι τελος παντων η Αγαπη δε μιλαγε, μολις μιλαγε ο πατερας τη βαραγε δε σταματαγε μεχρι αιμα να δει κι η Αγαπη παρεμενε σιωπηλη σ'ενα δωματιο 2x3 στου τοιχου τη γωνια με τα γονατα στα χερια να κρατα να προσπαθει να μη μισησει τον ιδιο της το μπαμπα μ'απ'αυτους που περιμενουμε να'ναι στο μαγαπας καμια φορα ειναι ο,τι χειροτερο εχουμε για μας Οι γειτονες ακουγαν τις φωνες μα για καποιο λογο κανεις δεν εδινε σημασια σ'αυτες Καποιοι λεγαν πως τον πατερα ξεραν και δεν τα βαζανε μαζι του γιατι τον τρεμαν ειχανε κι αυτοι εναν τετοιο λεει ακομα δεν τους καταλαβαινω, μα δεν εχει σημασια εγω σε τι πιστευω το γεγονος παραμενει: η Αγαπη υποφερει κι ο κακος πατερας της ανενοχλητος καταστρεφει Καπως ετσι η Αγαπη μεγαλωνε διαλυμενη με μελανιες οποτε τολμουσε να πει μια λεξη με μια πορτα κλειδωμενη αναγκασμενη να μενει καπου που δε μπορουσε να προσφερει αυτα που θελει Μια μερα κλασικη η αγαπη ειχε αρπαξει τοσο ξυλο που φοβοταν να φοβηθει και παιρνει αγκαλια τον πατερα της κι εκεινος τη ρωταει <τι?> <μπαμπα ο,τι και να κανεις εγω σ'αγαπω πολυ> κι ο κακός αντι να συγκινηθει παιρνει την κορη του και την πεταει στο δρομο σα σκυλι παει να χαθει και τοτε εκεινη τον αποχαιρεταει χαμογελαστη ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΣΥΓΧΩΡΕΙ! κι απο τοτε γυρναει στους δρομους κ ψαχνει να βρει καποιους τρελους που λενε πως την ψαχνουνε κι αυτοι αλλοι λενε πως εχει χαθει, αλλοι λενε πως ειναι νεκρη κι αλλοι πιστευουν πως εχει φυγει απ τη γη! ναι μπορει! κι εχουν περασει κ χιλιαδες χρονια αλλα πιστευω μα πιστευω πως η αγαπη κυκλοφορει καπου ακομα μπορει να ναι σε δρομους η αναμεσα σε φιλους εγω πρεπει να την ειδα μια μερα γραφοντας στιχους...

;(;(;(


Επιτρέπεται να πέσεις,
Επιβάλεται να σηκωθείς...
 

#2 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:08:20

Μια φορα κι εναν καιρο σ'ενα σπιτι κατοικουσε ενα κοριτσακι εφηβικης ηλικιας παιδακι ομορφο σαν την αγαπη Αγαπη τ'ονομα της ήταν Αγάπη πάλι θα στο ξαναπώ μη ξεχασεις Εκει ζουσε κι ο κακος, ο κακος πατερας της χηρος της νεκρης της μανας χωρις λογο βαραγε την Αγαπη λες κι ειχε κατι με δαυτη λες κι ειχε κατι παθει κι αυτος σαν παιδακι τελος παντων η Αγαπη δε μιλαγε, μολις μιλαγε ο πατερας τη βαραγε δε σταματαγε μεχρι αιμα να δει κι η Αγαπη παρεμενε σιωπηλη σ'ενα δωματιο 2x3 στου τοιχου τη γωνια με τα γονατα στα χερια να κρατα να προσπαθει να μη μισησει τον ιδιο της το μπαμπα μ'απ'αυτους που περιμενουμε να'ναι στο μαγαπας καμια φορα ειναι ο,τι χειροτερο εχουμε για μας Οι γειτονες ακουγαν τις φωνες μα για καποιο λογο κανεις δεν εδινε σημασια σ'αυτες Καποιοι λεγαν πως τον πατερα ξεραν και δεν τα βαζανε μαζι του γιατι τον τρεμαν ειχανε κι αυτοι εναν τετοιο λεει ακομα δεν τους καταλαβαινω, μα δεν εχει σημασια εγω σε τι πιστευω το γεγονος παραμενει: η Αγαπη υποφερει κι ο κακος πατερας της ανενοχλητος καταστρεφει Καπως ετσι η Αγαπη μεγαλωνε διαλυμενη με μελανιες οποτε τολμουσε να πει μια λεξη με μια πορτα κλειδωμενη αναγκασμενη να μενει καπου που δε μπορουσε να προσφερει αυτα που θελει Μια μερα κλασικη η αγαπη ειχε αρπαξει τοσο ξυλο που φοβοταν να φοβηθει και παιρνει αγκαλια τον πατερα της κι εκεινος τη ρωταει <τι?> <μπαμπα ο,τι και να κανεις εγω σ'αγαπω πολυ> κι ο κακός αντι να συγκινηθει παιρνει την κορη του και την πεταει στο δρομο σα σκυλι παει να χαθει και τοτε εκεινη τον αποχαιρεταει χαμογελαστη ΓΙΑΤΙ Η ΑΓΑΠΗ ΣΥΓΧΩΡΕΙ! κι απο τοτε γυρναει στους δρομους κ ψαχνει να βρει καποιους τρελους που λενε πως την ψαχνουνε κι αυτοι αλλοι λενε πως εχει χαθει, αλλοι λενε πως ειναι νεκρη κι αλλοι πιστευουν πως εχει φυγει απ τη γη! ναι μπορει! κι εχουν περασει κ χιλιαδες χρονια αλλα πιστευω μα πιστευω πως η αγαπη κυκλοφορει καπου ακομα μπορει να ναι σε δρομους η αναμεσα σε φιλους εγω πρεπει να την ειδα μια μερα γραφοντας στιχους...[/size]
;(;(;(


Πολυ κακος πατερας θα τον σκοτωνα

#3 Ελληνας

Ελληνας

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 140 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο, Κρήτη
  • Ομάδα:Wolfblood
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ChrysaKosmi
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:12:33

Πολυ κακος πατερας θα τον σκοτωνα

Αν ήσουν η αγάπη;Δεν νομίζω να το κατάφερνες


Επιτρέπεται να πέσεις,
Επιβάλεται να σηκωθείς...
 

#4 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:13:42

facepalm.jpg


  • Αυτό αρέσει σε solomon fi και HUNT3R

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#5 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:14:51

Αν ήσουν η αγάπη;Δεν νομίζω να το κατάφερνες


Δεν νομιζω πως πρεπει να ειμαι η Αγαπη για να τα καταφερω :D :D :D

#6 Ελληνας

Ελληνας

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 140 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο, Κρήτη
  • Ομάδα:Wolfblood
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ChrysaKosmi
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 12:15:53

facepalm.jpg

Τι έπαθες καλέ odi;;;:D:p


Επιτρέπεται να πέσεις,
Επιβάλεται να σηκωθείς...
 

#7 solomon fi

solomon fi

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 632 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΤόσο κοντά στο τέλος
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 426

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 13:47:49

Πολυ κακος πατερας θα τον σκοτωνα

Σωστό το παιδί. Εγώ θα το έδερνα όπως έδερνε αυτός την Αγάπη και ύστερα θα τον σκότωνα. Μετά θα σκότωνα και την Αγάπη για να μη νιώθει άσχημα.  (grin)

 

Τι έπαθες καλέ odi;;; :D :P

 

Διάβασε την ιστορία σου  :D  :D  :D  (lol)


  • Αυτό αρέσει σε RONALDO46, kokomoro και Samoth

#8 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 04 Αύγουστος 2017 - 17:00:47

Σωστό το παιδί. Εγώ θα το έδερνα όπως έδερνε αυτός την Αγάπη και ύστερα θα τον σκότωνα. Μετά θα σκότωνα και την Αγάπη για να μη νιώθει άσχημα. (grin)


Διάβασε την ιστορία σου :D :D :D (lol)

Αχαχαχα θα σκοτωνε και την Αγαπη λεει :D :D :D
πολυ καλο αυτο με εκανες να γελασω σημερα :D :D

Επεξεργάστηκε από Samoth, 04 Αύγουστος 2017 - 17:03:12.


#9 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 10 Αύγουστος 2017 - 22:02:26

Πωπω καταπληκτικο.Με συγκινησες βρε. Φτιαξε κιαλλα τετοια ραπια να χω να τα λεω σε ραπ μπατλς.
  • Αυτό αρέσει στον/η Hurric4ne VII
N'golo kante.

#10 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 11 Αύγουστος 2017 - 21:18:33

Πωπω καταπληκτικο.Με συγκινησες βρε. Φτιαξε κιαλλα τετοια ραπια να χω να τα λεω σε ραπ μπατλς.


Εγώ αναρωτιέμαι πόση ώρα της πήρε να κάνει αντιγραφή επικόλληση το "τραγούδι".
  • Αυτό αρέσει στον/η solomon fi

#11 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 11 Αύγουστος 2017 - 21:32:14

Εγώ αναρωτιέμαι πόση ώρα της πήρε να κάνει αντιγραφή επικόλληση το "τραγούδι".

.Σκληροοοοοοοοοοο.

Επεξεργάστηκε από Klastintos, 11 Αύγουστος 2017 - 21:32:43.

N'golo kante.

#12 Ελληνας

Ελληνας

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 140 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΗράκλειο, Κρήτη
  • Ομάδα:Wolfblood
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:ChrysaKosmi
Φήμη: 111

Δημοσιεύτηκε 12 Αύγουστος 2017 - 05:04:33

Εγώ αναρωτιέμαι πόση ώρα της πήρε να κάνει αντιγραφή επικόλληση το "τραγούδι".

Δεν είπα πως το έγραψα εγώ:D:D


Επιτρέπεται να πέσεις,
Επιβάλεται να σηκωθείς...
 




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες