Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ημερολόγιο Διακοπών - Hero Zero

διακοπές καλοκαίρι παιχνίδι ημερολόγιο

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
13 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 07:04:26

Ναι σωστά διαβάσατε τον τίτλο!Ημερολόγιο Διακοπών!

 

 

Z7pTBruPSW6Q4XkhuXcXbA.png

Πήγατε διακοπές;

Πως περάσατε;

Πόσα μπάνια κάνατε ;(σαν παιδί που ήμουν και εγώ τα μετρούσα).

Παγωτά φάγατε;(δεν πιστεύω να αρρώστησε κανείς)!!

Τι αναμνήσεις αποκομίσατε από το φετινό καλοκαίρι;

 

 

Αυτά και άλλα πολλά ( θέλουμε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες -γεγονότα υπαρκτά και μη :D ) μπορείτε να μας τα πείτε εδώ - ο καθένας την δική του ιστορία.Αν είναι scary ,δίπλα προσθέστε και ηχητική υπόκρουση (τίτλο τραγουδιού) για να έχουμε και την αντίστοιχη ατμόσφαιρα!  :P 

 

Για να σας δω! 


  • Αυτό αρέσει στον/η Psychedelic Malousis, dina, billisGr και σε 9 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#2 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 07:30:33

Εγώ πήγα στα μάταλα στην κρήτη εκεί πέρα στην παγωμένη θάλασσα με τα ψηλά βράχια ύψους 3-4 μέτρα όπου πηδούσανε όλοι από εκεί πάνω, αφού έβλεπα μικρούς και μεγάλους να πηδάνε πήρα και εγώ το θάρρος.... Πηδάω μια πηδάω δύο πηδάω τρεις και πάω για την τέταρτη!!(Τουν τουν τουυυυυυυν) Που λέτε ξεκινάω να σκαρφαλώνω καθώς κοντεύω κάνω ένα μεγάλο βήμα και ακούω ένα (ξσσσσσ), λέω μια ωχ αμάν ελπίζοντας να μην έγινε αυτό που νομίζω, κοιτάζω κάτω και ναί βλέπω να έχει σκιστεί το μαγιό μου με το που το βλέπω τρέχω στο ποιό κοντινό σημείο απόστασης βράχων με θάλασσας και πηδάω ώστε να μην το καταλάβει κανείς (αν και είχα σώβρακο από μέσα:D )κολυμπάω μέχρι έξω στην ξαπλώστρα μου τυλίγω την πετσέτα μου και για καλή μου τύχη είχα 2ο μαγιό στην τσάντα, το έβαλα και φυσικά σαν παιδί συνέχισα τις βουτιές μου. :P Αυτή ήταν η ιστορία μου ελπίζω να σας άρεσε, ναί ήταν αληθινή. :P
  • Αυτό αρέσει στον/η odi, RickRub, KostaZz2310 και σε 8 άλλους

#3 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 08:21:59

Εγώ φέτος το καλοκαίρι, πήγα μαζί με τους γονείς μου και τον αδερφό μου στην νότια Έβια,στα Βασιλικά!(χωριό νομίζω είναι)Εκεί πήγαμε σε ένα σπίτι που νοικιάσαμε.(για 4 μέρες θα καθόμασταν)Την πρώτη μέρα δεν κάναμε κάτι σπουδαίο αλλά πήγαμε για μπάνιο σε μια καταπληκτική παραλία!Το βράδυ όμως που γυρίσαμε στο σπίτι(σε αυτό που είχαμε νοικιάσει)και έκανε λίγη ψύχρα,οπότε κοιμηθήκαμε με κουβέρτες!(Μην ανυσειχήτε δεν σκάσαμε)Την άλλη μέρα θα πηγαίναμε για μπάνιο αλλά εγώ με τον αδερφό μου επειδή βαριόμασταν,καθήσαμε στο σπίτι και φυσικά παίζαμε hero zero:DΤο βράδυ πήγαμε σε μια πόλη(κομόπολη νομίζω)και φάγαμε πιτό γυρά!(το μαγαζί λεγόταν κάτι ψήνεται για όπιον ενδιαφέρετε)Μετά γυρίσαμε σπίτι και κάτσαμε στην βεράντα και συζητάγαμε,ακούγωντας τα κοίματα της θάλασσας.Την άλλη μερα πήγαμε για μπάνιο ξανά(σε μια θάλασσα,δεν θυμάμαι όμως πια ήταν.:D)και καθίσαμε μέχρι το απόγευμα βλέποντας τον υπέροχο ήλιο να δύει.Μετά γυρίσαμε και πήραμε ξανά πιτό γυρα!!!Το επόμενο πρωί,θα φέβγαμε και έτσι λοιπόν φτιάξαμε της βαλίτσες μας!Φυσικά στον γυρισμό κάναμε και κάποιες στάσεις σε άλλες πόλης και μια από αφτές ήταν η Χαλκίδα(βασικά μονο η χαλκίδα ήταν (grin))Εκεί φάγαμε ξανά ΠΙΤΟ ΓΥΡΑ και φήγαμε!!!Στο τέλος φτάσαμε σπίτι μας,στην Πάτρα.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ,ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!Αυτό ήταν ένα κομμάτι από το φετινό καλοκαίρι μου!Ελπίζω να σας άρεσε,κάντε ένα like και ένα subscr..΄Οχι ντάξει ας μην λέμε χαζομάρες τώρα :D 


  • Αυτό αρέσει σε odi και neymarjr
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#4 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 08:39:24

Να εκεί που καθόμουν στην άμμο της παραλίας, έρχεται λίγο νερό θάλασσας στα δάκτυλα του ποδιού μου.

 

Επίσης έμαθα ότι το νερό ήταν αλμυρό 


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, nickpap3, PenPen και σε 2 άλλους

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#5 billisGr

billisGr

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 498 μηνύματα
  • Ομάδα:Hooligans
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:BillysGr
Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 08:46:58

Η ιστορία αυτού του καλοκαιριού:

Hero Zero

the end.


Επεξεργάστηκε από billisGr, 28 Αύγουστος 2017 - 08:48:02.

  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub

#6 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 08:53:33

Εγώ πήγα στο Ληξούρι στην Κεφαλονιά,όπου είχε καταγάλανα νερά και από βουνά άλλο τίποτα!

Έπειτα,έμεινα και στην όμορφη Πάτρα..  (grin)  (wave)


  • Αυτό αρέσει σε odi, nickpap3 και neymarjr

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#7 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 09:02:16

Α και επίσης ξέχασα να πω,πως έκανα 37 περίπου μπάνια!!

Έφαγα 29 παγωτά επίσης.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#8 seτha123

seτha123

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 213 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΞανθη
  • Ομάδα:SpeeDPower
  • Ήρωας:ΧαρουμενηΦατσουλα
Φήμη: 335

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 15:06:10

Καλησπέρα, 

Με την σειρά μου λοιπόν και εγώ, έτοιμος να πω και το δικό μου ημερολόγιο διακοπών ( αν και δεν έχουν τελειώσει ακόμα :P

Ξεκινάω, πάρτε μια βαθιά ανάσα πρώτα και χαλαρώστε..

 

Οι φετινές μου διακοπές, ήταν λίγο διαφορετικές σχετικά με την προηγούμενες..

Τι εννοώ; 

Καθώς λοιπόν εκείνη την ημέρα που  οι εξετάσεις τελείωναν, ήρεμος και χαλαρός γυρίζω σπίτι με σκοπό να παίξω ήρεμα και ωραία στον υπολογιστή μου, gaming παρακαλώ πολύ! Καθώς λοιπόν εγώ έχω καθίσει στην ωραία καρεκλίτσα μου και παίζω τα παιχνιδάκια μου, χτυπάει το τηλέφωνο, χεχχεχε.. Με όνομα κλήσης "Φροντιστήριο", αναρωτιέμαι λοιπόν τι να θέλει άραγε.. :S Εγώ ανυποψίαστος  για το τίποτα, το "σηκώνω", και ξαφνικά ακούγεται η φωνή της καθηγήτριας..  (grin)

 

Ξεκίνησε ρωτώντας τι κάνω πώς πήγαν οι εξετάσεις κτλπ. κλτπ. 

Ύστερα συνέχισε λέγοντας πώς θα κάνω καλοκαιρινά μαθήματα μέχρι 20/7 3 μέρες την εβδομάδα από 3 ώρες..λέω από μέσα μου,τέλεια..  :  (crying2)

 

Έκανα και μπανάκια όταν ειχα ελεύθερο χρόνο.. Στις 25/7 λοιπόν παίρνω το τρένο για να πάω Ξάνθη (Ναι, απο Ξάνθη είμαι)..

Είχε τόσους πολλούς γάμους... Και παίζω σε  laptop που στο browsing ακόμα και με 2-3 καρτέλες κολλάει..

 

Τώρα απλώς μετράω αντίστροφα μέχρι να γυρίσω πίσω  :P

 

γενικά αυτό το καλοκαίρι δεν πολυκατάλαβα πόσο γρήγορα πέρασε  :S  (think) Κατά την γνώμη μου νομίζω ότι οφείλεται στο φροντιστήριο, κάτι που είναι έτσι κι αλλιώς στην καθημερινότητα μου, οπότε για μένα ήταν σαν να μην είχε έρθει καλά καλά το καλοκαίρι.. :|

 

Έτσι κυλάνε φέτος οι διακοπές μου..  (grin)

 

Ευχαριστώ που μείνατε μέχρι το τέλος,  θα χαρώ να διαβάσω και τις δικιές σας.  ;)


Επεξεργάστηκε από seτha123, 28 Αύγουστος 2017 - 15:17:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310

Names: Setha123,ΨαραΣ, Χαρουμενηφατσουλα :)

Pc Specs: I5 6500+ Asus rx470 4gb Oc editioin, 8gb ram g.skill 2400mhz, msi night elf,toshiba hdd 320gb, vs550 ;) 

 

 


#9 herozeroristas

herozeroristas

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 626 μηνύματα
Φήμη: 235

Δημοσιεύτηκε 28 Αύγουστος 2017 - 16:45:05

Εγώ πηγα διακοπές στην ευβοια δεκα μερες με σκηνή και γύρισα!!!

Μας στειλανε και ενα μνμ σημερα οτι κερδισαμε 3 μερες δωρεαν και θα ξαναπαω!!!!

Επίσης πέρασα απιστευτα και πηγαίνω κάθε χρόνο!!!!

 

Εγώ το μπάνιο μου ήταν η αγαπημενη μ πισίνα!!!

Απο το κλαμπ με το ζοριι εβγαινα!!!

Στη θαλασσα πήγα μόνο 3 φορές!!!

2 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΑΓΩΜΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥΥΥΥΥ!!!!

=20 ΠΑΓΩΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΑΑΑΑ!!

Από αναμνησεις μόνο τα πάντα!!!

χαχαχαχα



#10 master21

master21

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 797 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαSillycon Valley
  • Ομάδα:ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
  • Κόσμος:GR12
  • Ήρωας:Master21
Φήμη: 603

Δημοσιεύτηκε 14 Σεπτέμβριος 2017 - 10:39:49

Εγώ φέτος το καλοκαίρι, πήγα μαζί με τους γονείς μου και τον αδερφό μου στην νότια Έβια,στα Βασιλικά!(χωριό νομίζω είναι)Εκεί πήγαμε σε ένα σπίτι που νοικιάσαμε.(για 4 μέρες θα καθόμασταν)Την πρώτη μέρα δεν κάναμε κάτι σπουδαίο αλλά πήγαμε για μπάνιο σε μια καταπληκτική παραλία!Το βράδυ όμως που γυρίσαμε στο σπίτι(σε αυτό που είχαμε νοικιάσει)και έκανε λίγη ψύχρα,οπότε κοιμηθήκαμε με κουβέρτες!(Μην ανυσειχήτε δεν σκάσαμε)Την άλλη μέρα θα πηγαίναμε για μπάνιο αλλά εγώ με τον αδερφό μου επειδή βαριόμασταν,καθήσαμε στο σπίτι και φυσικά παίζαμε hero zero:DΤο βράδυ πήγαμε σε μια πόλη(κομόπολη νομίζω)και φάγαμε πιτό γυρά!(το μαγαζί λεγόταν κάτι ψήνεται για όπιον ενδιαφέρετε)Μετά γυρίσαμε σπίτι και κάτσαμε στην βεράντα και συζητάγαμε,ακούγωντας τα κοίματα της θάλασσας.Την άλλη μερα πήγαμε για μπάνιο ξανά(σε μια θάλασσα,δεν θυμάμαι όμως πια ήταν. :D)και καθίσαμε μέχρι το απόγευμα βλέποντας τον υπέροχο ήλιο να δύει.Μετά γυρίσαμε και πήραμε ξανά πιτό γυρα!!!Το επόμενο πρωί,θα φέβγαμε και έτσι λοιπόν φτιάξαμε της βαλίτσες μας!Φυσικά στον γυρισμό κάναμε και κάποιες στάσεις σε άλλες πόλης και μια από αφτές ήταν η Χαλκίδα(βασικά μονο η χαλκίδα ήταν (grin))Εκεί φάγαμε ξανά ΠΙΤΟ ΓΥΡΑ και φήγαμε!!!Στο τέλος φτάσαμε σπίτι μας,στην Πάτρα.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ,ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!Αυτό ήταν ένα κομμάτι από το φετινό καλοκαίρι μου!Ελπίζω να σας άρεσε,κάντε ένα like και ένα subscr..΄Οχι ντάξει ας μην λέμε χαζομάρες τώρα :D 

Μήπως πήγες Βόρεια Εύβοια;Κάτι Ψήνεται σουβλατζίδικο υπάρχει στην Ιστιαία και τα Βασιλικά που ανέφερες επίσης υπάρχουν στη Βόρεια Εύβοια...δεν νομίζω να υπάρχουν ίδια στη Νότια...οπότε Βόρεια Εύβοια πήγες, Ιστιαία και Βασιλικά...από Ωρεούς πέρασες;Ρε ήρθες στα λημέρια μου και δεν το ξερα;


HERO ZERO=ΠΑΡΕΑ ,ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ , ΣΤΟΧΟΙ !!!!!!!!! (lol)  ;)  (seawave)  (stars)  (bomb)  (win)

Spoiler

 

 


#11 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 17 Σεπτέμβριος 2017 - 16:23:55

Βόρεια πήγα ναι,όντως!


«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#12 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 09 Αύγουστος 2019 - 14:04:05

Εγώ φέτος το καλοκαίρι, πήγα μαζί με τους γονείς μου και τον αδερφό μου στην νότια Έβια,στα Βασιλικά!(χωριό νομίζω είναι)Εκεί πήγαμε σε ένα σπίτι που νοικιάσαμε.(για 4 μέρες θα καθόμασταν)Την πρώτη μέρα δεν κάναμε κάτι σπουδαίο αλλά πήγαμε για μπάνιο σε μια καταπληκτική παραλία!Το βράδυ όμως που γυρίσαμε στο σπίτι(σε αυτό που είχαμε νοικιάσει)και έκανε λίγη ψύχρα,οπότε κοιμηθήκαμε με κουβέρτες!(Μην ανυσειχήτε δεν σκάσαμε)Την άλλη μέρα θα πηγαίναμε για μπάνιο αλλά εγώ με τον αδερφό μου επειδή βαριόμασταν,καθήσαμε στο σπίτι και φυσικά παίζαμε hero zero:DΤο βράδυ πήγαμε σε μια πόλη(κομόπολη νομίζω)και φάγαμε πιτό γυρά!(το μαγαζί λεγόταν κάτι ψήνεται για όπιον ενδιαφέρετε)Μετά γυρίσαμε σπίτι και κάτσαμε στην βεράντα και συζητάγαμε,ακούγωντας τα κοίματα της θάλασσας.Την άλλη μερα πήγαμε για μπάνιο ξανά(σε μια θάλασσα,δεν θυμάμαι όμως πια ήταν. :D)και καθίσαμε μέχρι το απόγευμα βλέποντας τον υπέροχο ήλιο να δύει.Μετά γυρίσαμε και πήραμε ξανά πιτό γυρα!!!Το επόμενο πρωί,θα φέβγαμε και έτσι λοιπόν φτιάξαμε της βαλίτσες μας!Φυσικά στον γυρισμό κάναμε και κάποιες στάσεις σε άλλες πόλης και μια από αφτές ήταν η Χαλκίδα(βασικά μονο η χαλκίδα ήταν (grin))Εκεί φάγαμε ξανά ΠΙΤΟ ΓΥΡΑ και φήγαμε!!!Στο τέλος φτάσαμε σπίτι μας,στην Πάτρα.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ,ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!Αυτό ήταν ένα κομμάτι από το φετινό καλοκαίρι μου!Ελπίζω να σας άρεσε,κάντε ένα like και ένα subscr..΄Οχι ντάξει ας μην λέμε χαζομάρες τώρα :D 

 

τι καθόμουν και εγραφα..


«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#13 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 21 Αύγουστος 2019 - 10:36:41

τι καθόμουν και εγραφα..

και εγω βλεπω τι εγραφα και σκεφτομαι οτι ημουν κατεστραμενος


  • Αυτό αρέσει στον/η PenPen
N'golo kante.

#14 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 21 Αύγουστος 2019 - 10:55:29

 

και εγω βλεπω τι εγραφα και σκεφτομαι οτι ημουν κατεστραμενος

 

χαχ ναι

 

 

και εγω βλεπω τι εγραφα και σκεφτομαι οτι ημουν κατεστραμενος

 

Γιατί η φάση,είναι γΡΙνΤζΥ


  • Αυτό αρέσει στον/η Peponokofths
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: διακοπές, καλοκαίρι, παιχνίδι, ημερολόγιο

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες