Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Γνώμες σχετικά με την Αναβάθμιση 25.09.2017

patch notes

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
12 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2017 - 04:14:30

Καλημέρα σε όλη τη κοινότητα!!

Όπως σε κάθε update, έτσι και σε αυτό θέλουμε να ακούσουμε τη φωνούλα σας.

Περιμένουμε τα σχόλιά σας πάνω στο σημερινό  :S update.  

 

Spoiler


  • Αυτό αρέσει στον/η Naty, ToXtapodi, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support


#2 popodini

popodini

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 6 μηνύματα
Φήμη: 34

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 11:05:46

Ευτυχώς έγινε αυτό που όλοι περιμέναμε 

ανοιξαν και αλλες καρτελες αποθηκευσης............

Και μια προσφορα σε ντονατ να μας κανετε

παραλληλα και μια προταση για την επομενη αναβαθμιση :

να μην κοστιζουν ενεργεια οι αποστολες αλλα μονο ντονατ


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, goof123, AlphaWarrior και σε 3 άλλους

#3 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 11:16:51

Αντί να είναι μια μινιατούρα αυτή η αναβάθμιση, θα μπορούσατε να την κάνετε αυτόχρημα με την επόμενη.. Μάλλον επειδή δεν έχετε ιδέα τι παραπάνω να προσθέστε, που να έχει να κάνει με κουλούρια, πάτε και αυξάνετε τις αποθήκες, η εύκολη λύση....Ευτυχώς, δεν κάνατε κάτι "σοκαριστικό". Παράξενο..

Επεξεργάστηκε από grigrist, 25 Σεπτέμβριος 2017 - 11:17:28.

  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, goof123, GLEM και σε 4 άλλους

#4 dragesen

dragesen

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 541 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR15
  • Ήρωας:farfan1
Φήμη: 326

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 12:18:24

καλησπέρα 

 

καθυστερήσατε μια εβδομάδα για αυτό το χάλι???

άθλια αναβάθμιση(όσα κι αν είχε) τι αποθήκες ποιός τι ζήτησε(ετοιμάστε 50αρικο για να ανοίξετε την 10η)????

υπάρχουν τόσα προβλήματα και κάθεστε και βάζετε αποθήκες 


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, goof123, GLEM και σε 7 άλλους
Το 50% των ανθρώπων                         "Ελευθερία σημαίνει να μην ακολουθείς κανένα!"   
δεν πιστεύουν στα θαύματα...                                              (smug)  (smug)
Το άλλο 50% με έχει δει...                   Εγω,ο Τριφτης και ο Φλαμινγκος θα λειπουμε για σαφαρι Γαζελας.
                                                                             Κοντα σας παλι απο Σεπτεμβριο! :):)      

#5 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 13:36:48

τελικα εγινε αυτο που ελεγα οτι η εταιρεια δεν νοιαζεται καθολου για τους παικτες της...

εγω ηδη διεγραψα μετα απο αυτην την "αναβαθμιση"...

καλη συνεχεια σε ολους και σας ευχομαι μια μερα να κανετε το ιδιο γιατι αυτο μονο παιχνιδι δεν λεγεται πλεον...

 

Υ.Γ. ειμαι 100% οτι οι συντονιστες θα  διαγραψουν αυτο το μηνυμα αλλα δεν πειραζει οσοι προλαβουν να το δουν αλλωστε δεν δινω δεκαρα πλεον για το φορουμ τους και για το "παιχνιδι" τους....

 

Bye


Επεξεργάστηκε από 456, 25 Σεπτέμβριος 2017 - 13:39:11.

  • Αυτό αρέσει σε Naty και goof123

#6 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 14:57:35

Έχουμε ήδη μία διαγραφή στον gr3, παίκτη με πολύ δυνατά σκιλλς.. Έπονται κι άλλοι δυστυχώς.. Έχουμε καταντήσει αηδία..

 

Σε λίγο μάλλον θα διαγράψω και εγώ.. Ας μείνουν η ντονατσάκηδες..


Επεξεργάστηκε από grigrist, 25 Σεπτέμβριος 2017 - 14:58:28.

  • Αυτό αρέσει στον/η kokomoro, Hurric4ne VII, 456 και σε άλλον ένα

#7 ntontos

ntontos

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 2 μηνύματα
  • Ομάδα:ΙΠΠΟΤΕΣ
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:ΝΤΙΛΝΤΟ
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 15:56:02

καλησπερα θα ηθελα να θιξω το θεμα τους πρωταθληματος ξεκινησε ο διαχωρησμος σε πρωταθλημα σε πρωταθλητες και υπεριρωες και γω ρωταω για ποιο πραγμα εγεινε για να με χτηπανε οι υπεριρωες και να μν μπορω να φυγω απο τους πρωταθλητες και σημερα μετα την καινουργια αναβαθμιση προσθεσατε ποντους για να το κανετε ακομα ποιο δυσκολο σας παρακαλω καντε κατι γιαυτο ευχαρηστω και καλη σας συνεχεια



#8 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 17:06:03

καλησπέρα 

 

καθυστερήσατε μια εβδομάδα για αυτό το χάλι???

άθλια αναβάθμιση(όσα κι αν είχε) τι αποθήκες ποιός τι ζήτησε(ετοιμάστε 50αρικο για να ανοίξετε την 10η)????

υπάρχουν τόσα προβλήματα και κάθεστε και βάζετε αποθήκες 

 

Βασικά δεν ξέρω άμα κατάλαβες αλλά δίνουν περισσότερους τρόπους να δώσεις ντόνατ και μειώνουν αυτούς για να πάρεις.

Δε μου φαίνεται διόλου παράξενο. Να σας θυμίσω ποιο είναι το κύριο πράγμα που μπορείς να αγοράσεις με πραγματικά λεφτά;

Τα ντόνατ. Αναρωτιέμαι γιατί να αύξησαν τους τρόπους κυριολεκτικά άσκοπης σπατάλης τους.


  • Αυτό αρέσει σε grigrist και billakos123

#9 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.193 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.574

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 17:44:09

:S

τελικα εγινε αυτο που ελεγα οτι η εταιρεια δεν νοιαζεται καθολου για τους παικτες της...

εγω ηδη διεγραψα μετα απο αυτην την "αναβαθμιση"...

καλη συνεχεια σε ολους και σας ευχομαι μια μερα να κανετε το ιδιο γιατι αυτο μονο παιχνιδι δεν λεγεται πλεον...

 

Υ.Γ. ειμαι 100% οτι οι συντονιστες θα  διαγραψουν αυτο το μηνυμα αλλα δεν πειραζει οσοι προλαβουν να το δουν αλλωστε δεν δινω δεκαρα πλεον για το φορουμ τους και για το "παιχνιδι" τους....

 

Bye

 

Καλησπέρα,
θεωρείτε πως αν συντονιστική ομάδα δεν νοιαζόταν για τα μέλη της θα άνοιγε αυτό το θέμα (και το κάθε θέμα αντίστοιχα) ?
Σας λέω λοιπόν πως η ομάδα μας και ενδιαφέρεται και ακούει και δέχεται την όποια κριτκή εσείς ασκείται είτε είναι καλή είτε όχι. Προφανώς σας διαφεύγει οτι εμέις είμαστε εδώ για να μετάφερουμε τις απόψεις σας και να λύσουμε τα προβλήματα που έχετε.
Δεν φτιάχνουμε εμείς το παιχνίδι ούτε εμείς αποφασίζουμε για τις όποιες αλλαγές θελήσει να κάνει η εταιρεία.
Σας διαβεβαιώνω λοιπόν ,έχοντας αυτή τη θέση που έχω μέσα στην ομάδα συντονισμού πως όλα τα παράπονα σας έχουν μεταφερθεί εκεί που πρέπει. Μπορείτε να πιστέψετε αυτά που λέω αλλά και όχι. Το σίγουρο είναι πως αυτό που μπορώ εγώ να κάνω ,το κάνω και έχω καθαρή την συνείδηση μου.
Λυπούμαστε βαθύτατα που εγκαταλείπετε το παιχνίδι και την κοινότητα μας για μια αναβάθμιση που ίσως να μην ήταν τόσο πετυχημένη κατά τη γνώμη σας.Ξέρουμε όμως πολύ καλά όλοι οτι η εταιρεία συνεχώς προσπάθει να αλλάξει πράγματα,άλλες φορές διορθώνει και βελτιώνει και άλλες φορές καταργεί.Το αν ο καθένας από εμάς της δώσει χρόνο ή όχι είναι καθαρά δική του επιλογή,μπορεί να φύγει αδιαφορόντως για το χρόνο που σπατάλησε ή απλά να μείνει και να περιμένει. Έτσι είναι τα παιχνίδια  και τις αποφάσεις τις παίρνουν αυτοί που τα δημιουργούν και όχι τα παιδιά που προσπαθούν καθημερινά να κάνουν τη δουλειά τους όσο καλύτερα μπορούν.
 
Ps: Το πόστ σας θα μείνει ανοικτό γιατί πολύ απλά τις κριτικές θέλουμε να ακούμε με κόσμιο πάντα τροπο. ;)
 
Με εκτίμηση
S.Moderator 
Naty

  • Αυτό αρέσει στον/η dina, AlphaWarrior, nickpap3 και σε 6 άλλους

#10 456

456

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 38 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 61

Δημοσιεύτηκε 25 Σεπτέμβριος 2017 - 19:57:04

γιατι να μην υπαρχουν παρεξηγησεις θα απαντησω γιατι δεν καταλαβες τι λεω...
οσα ελεγα τα ελαγα φυσικα για την εταιρεια και οχι για τους συντονιστες, για τους συνοντιστες το μονο που ειπα ειναι οτι θα διαγραψουν το μηνυμα τιποτα αλλο απλως το ανεφερα που λογικα αυτο θα κανανε με βαση τους κανονες του φορουμ(ασχετα αν δεν συμφωνω με καποιους κανονες για να μην παρεξηγηθουμε παλι ξερω οτι οι συντονιστες δεν εβαλαν αυτοι τους κανονες του φορουμ)
που ειπα το φορουμ τους και το "παιχνιδι" τους αυτο φυσικα πηγαινε στην εταιρεια και οχι στους συντονιστες(δεν ειμαι τοσο ασχετος ξερω οτι οι συντονιστες δεν φτιαχνουν το παιχνιδι)
γνωριζω οτι μεταφερονται στην εταιρεια τα μηνυματα αλλωστε γι αυτο απευθυνομαι σε αυτην...
συγκεκριμενα για 2 αναβαθμισεις εγινε το ολο θεμα ξεκινησε απο το πρωταθλημα και φυσικα που δεν υπαρχουν ως ανταμοιβες τα ντονατ οπως που υπηρχαν τοσα χρονια στο τουρνουα τιμης που υποτιθεται υπηρχαν αδικες με βαση την εταιρεια αλλα δεν νομιζω να ηταν πιο αδικο απο το πρωταθλημα αλλα εγω πιστευω αυτο ηταν μια φτηνη δικαιολογια ωστε να αφαιρεσουν τα ντονατ και φυσικα οχι μονο εκει αλλα σε αρκετα κατορθωματα,ειδικες κτλ
και περιμενα την τωρινη μπας και αλλαξει κατι αλλα οπως το περιμενα δεν εγινε κατι βαλανε κατι ασχετα πραγματα επιπλεον και την βαφτισαν αναβαθμιση...
οπως ειχα πει σε προηγουμενο μηνυμα μιλαω αποτομα γιατι η κοροιδια εχει παρα παει αλλα ολα αυτα ανηκουν πλεον στο παρελθον γιατι δεν ασχολουμαι αλλο με το παιχνιδι ας βαλει ντονατ παντου πλεον δεν με νοιαζει καθολου γιατι πολυ απλα το εχω διαγραψει...
  • Αυτό αρέσει στον/η dina, RickRub, goof123 και σε 5 άλλους

#11 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 26 Σεπτέμβριος 2017 - 19:49:41

μπορειτε να μου πειτε 2 λογους για τους οποιους επρεπε να προστεθουν κι αλλες αποθηκες και καποιος ΝΟΗΜΩΝ παικτης να τις αγορασει?

2 λογους ομως γιατι ο ενας ειναι ο προφανης...

 

"οι ανοιχτες αποθηκες χρησιμευουν σε αυτους που αποθηκευουν επικα αντικειμενα με σκοπο την πωληση τους σε ενδεχομενο χιροκον"

 

υπαρχει ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ???

εγω λεω δεν υπαρχει...

 

αρα τι μας λεει η εταιρια?

αν εχεις ηδη ανοιξει τις πρωτες 5 αποθηκες,δωσε μας αλλα 250 ψωροντονατς ωστε την εβδομαδα που θα εχει χιροκον πωλησεων εσυ να εχεις μαζεψει επικα αντικειμενα και αν η ομαδα σου ειναι απο τις "καλες" τοτε υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να κερδισετε το συγκεκριμενο χιροκον...

 

ζητω να βραβευτει η συγκεκριμενη αναβαθμιση ως η "αναβαθμιση του ΤΙΠΟΤΑ".

 

ευχαριστω,


  • Αυτό αρέσει στον/η RickRub, giann657, goof123 και σε 4 άλλους

#12 thodoris122001

thodoris122001

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 122 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣπίτι μου.
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:Thodoras01



Φήμη: 34

Δημοσιεύτηκε 27 Σεπτέμβριος 2017 - 15:54:31

Μεγάλο λάθος ήταν αυτό που καταργήθηκε το τουρνουά τιμής είχα από εκεί σίγουρα 5 ντόνατς έχω καταλάβει ότι όσο περνάει ο καιρός το κάνετε το παιχνίδι να χρειάζεται να βάλουμε λεφτά κρίμα πραγματικά κρίμα 


;) (heart)

#13 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 30 Σεπτέμβριος 2017 - 12:42:57

Παιχνιδάκι... έτσι έχει καταντήσει... ένα χαμηλού επιπέδου παιχνιδάκι... βέβαια όταν θα το διαγράψουν όλοι να δω ποιος θα βάζει ντόνατ.. γιατί κι αυτοί μόνοι τους θα βαρεθούν..

 

Τα φιλιά μου στην εταιρεία ;)


  • Αυτό αρέσει σε grigrist, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και dragesen





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: patch, notes

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες