Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Τουρνουά Ομάδας και Τιμής

Τουρνουά Τιμής Τουρνουά ομάδας HeroZero Rampage Soldiers Donuts skills HeroCorn

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 babisaekg21

babisaekg21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • Ομάδα:Rampage Soldiers
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:babisaekg21
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 05 Οκτώβριος 2017 - 14:06:53

Παιδιά, θεωρώ πως θα έπρεπε να επιστρέψει πίσω το τουρνουά ομάδας και τιμής. Ιδίως το τουρνουά ομάδας γιατί η ομάδα μου (rampage soldiers) φτιάχτηκε λίγες εβδομάδες πριν καταργηθεί το τουρνουά ομάδας και έτσι ότι αναβαθμίσαμε αναβαθμίσαμε. Το θεωρό πολύ άδικο να μην έρχονται παίχτες στην ομάδα μου επειδή τα skills της ομάδας μας είναι χαμηλά. Σας παρακαλώ συντονιστές του HeroZero να το επαναφέρεται γιατί πραγματικά δεν βρίσκω τον λόγο να μην υπάρχει το τουρνουά ομάδας. Μία αρκετά συμβιβαστική λύση νομίζω πως θα ήταν να υπάρχουν μικρότερα έπαθλα (ας πούμε το μεγαλύτερο για την πρώτη θέση ομάδας να ήταν 150 donuts) ή να παίρνουν το έπαθλο των donuts μόνο οι πρώτες 15 ομάδες και όχι περισσότερες. Τέλος μπορείτε να βάλετε έπαθλο donut στο HeroCorn που να είναι σχετικά καλό και να αρκεί για τις πρώτες 15 ομάδες.


  • Αυτό αρέσει στον/η Kazalex, DrSuperDuper, hero2005 και σε άλλον ένα

#2 billisGr

billisGr

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 498 μηνύματα
  • Ομάδα:Hooligans
  • Κόσμος:GR6
  • Ήρωας:BillysGr
Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 05 Οκτώβριος 2017 - 14:26:40

Παιδιά, θεωρώ πως θα έπρεπε να επιστρέψει πίσω το τουρνουά ομάδας και τιμής. Ιδίως το τουρνουά ομάδας γιατί η ομάδα μου (rampage soldiers) φτιάχτηκε λίγες εβδομάδες πριν καταργηθεί το τουρνουά ομάδας και έτσι ότι αναβαθμίσαμε αναβαθμίσαμε. Το θεωρό πολύ άδικο να μην έρχονται παίχτες στην ομάδα μου επειδή τα skills της ομάδας μας είναι χαμηλά. Σας παρακαλώ συντονιστές του HeroZero να το επαναφέρεται γιατί πραγματικά δεν βρίσκω τον λόγο να μην υπάρχει το τουρνουά ομάδας. Μία αρκετά συμβιβαστική λύση νομίζω πως θα ήταν να υπάρχουν μικρότερα έπαθλα (ας πούμε το μεγαλύτερο για την πρώτη θέση ομάδας να ήταν 150 donuts) ή να παίρνουν το έπαθλο των donuts μόνο οι πρώτες 15 ομάδες και όχι περισσότερες. Τέλος μπορείτε να βάλετε έπαθλο donut στο HeroCorn που να είναι σχετικά καλό και να αρκεί για τις πρώτες 15 ομάδες.

Σε αυτό δεν φταίνε οι συντονιστές...οι συντονιστές είναι ίσοι με εμάς στο παιχνίδι.Η ομάδα του Hero Zero ευθύνεται για αυτό.

Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό.:(


  • Αυτό αρέσει σε AlphaWarrior, Dreamer και babisaekg21

#3 Hurricane

Hurricane

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 302 μηνύματα
  • Ομάδα:Τemple of the king
  • Κόσμος:GR4
Φήμη: 544

Δημοσιεύτηκε 06 Οκτώβριος 2017 - 17:39:21

Καλησπερα,διαφωνω γενικα με το herocon,αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα,αυτο που λες δεν θα μπορει να γινει,ο πρωτος λογος ειναι οτι ειδες οτι η εταιρεια εχει κανει πλευση να κλεισει την στροφιγγα των ντονατς,οποτε ........,ο δευτερος λογος ειναι οτι εαν εχεις δει πανω απο δεκαπεντε ομαδες στο herocon τοτε κανουμε ομαδικο παρτυ,οποτε ολες θα παιρνουν ντονατς,ουτε κατα διανοια αυτο,γενικα κ το εχω ξαναπει κ το εχουν πει κ αλλα μελη του φορουμ,οι δυνατοι θα γινονται δυνατοτεροι κ οι υπολοιποι απλα θα κοιταμε σαν θεατες σε ενα θεατρο που το τελος θα φανει στο χειροκροτημα


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#4 babisaekg21

babisaekg21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • Ομάδα:Rampage Soldiers
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:babisaekg21
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 06 Οκτώβριος 2017 - 19:50:01

Καλησπερα,διαφωνω γενικα με το herocon,αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα,αυτο που λες δεν θα μπορει να γινει,ο πρωτος λογος ειναι οτι ειδες οτι η εταιρεια εχει κανει πλευση να κλεισει την στροφιγγα των ντονατς,οποτε ........,ο δευτερος λογος ειναι οτι εαν εχεις δει πανω απο δεκαπεντε ομαδες στο herocon τοτε κανουμε ομαδικο παρτυ,οποτε ολες θα παιρνουν ντονατς,ουτε κατα διανοια αυτο,γενικα κ το εχω ξαναπει κ το εχουν πει κ αλλα μελη του φορουμ,οι δυνατοι θα γινονται δυνατοτεροι κ οι υπολοιποι απλα θα κοιταμε σαν θεατες σε ενα θεατρο που το τελος θα φανει στο χειροκροτημα

Φίλε έχεις δίκιο αλλά όπως πολύ καλά είπες εμείς που δεν είμαστε πρώτοι θα μένουμε στάσιμοι. Δηλαδή, από εδώ και πέρα δεν θα φτάνει στην κορυφή καμία άλλη ομάδα; Μόνο όσες είχαν δημιουργηθεί πέρυσι θα είναι στην κορυφή; Δεν ξέρω, νομίζω πως πρέπει να γίνει κάτι, γιατί τα μικρά lvl θα απογοητεύονται και θα εγκαταλείπουν. Για να foulάρει μία ομάδα τα skills της χρειάζονται πάρα πολλά donuts.


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#5 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 06 Οκτώβριος 2017 - 21:31:04

Κι εγώ συμφωνώ ότι από τότε που καταργήθηκαν τα τουρνουά, το παιχνίδι έγινε πολύ βαρετό. Παιχνίδι που δε σου δίνει ούτε μια προοπτική ή ελπίδα να πλησιάσεις τους μεγάλους παίκτες ή τις μεγάλες ομάδες είναι (κατά την ταπεινή μου άποψη) καταδικασμένο να αποτύχει.


  • Αυτό αρέσει στον/η spidy, goof123, omg3lol6 και σε 3 άλλους

#6 hero2005

hero2005

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 374 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαLarissa,Greece
  • Ομάδα:BLACK ROSSES
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:hero136
Φήμη: 191

Δημοσιεύτηκε 07 Οκτώβριος 2017 - 07:12:59

Συμφωνω και εγω γιατι ειναι δυσκολο για τις μικρες ομαδες να ανεβουν ειδικα οταν τα μελη της δεν αγοραζουν ντονατ.
  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper και babisaekg21

gr5=hero136

 


#7 PenPen

PenPen

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 762 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠάτρα
  • Ομάδα:#panachaikh1891
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:PenPen



Φήμη: 370

Δημοσιεύτηκε 07 Οκτώβριος 2017 - 07:25:59

Συμφωνώ μάζι σου.Η ομάδα μου έχει δυσκολευτεί πολύ στα σκιλλς.Αν και είμαστε τοπ5,έχουμε να αναβαθμηστούμε κανά μήνα..όταν όμως υπήρχε το τουρν τιμής,αναβαθμιζόμασταν γρήγορα και μας ήταν πολύ εύκολο!Δυστηχώς όμως δν νομίζω να το ξαναεπαναφέρουν.


  • Αυτό αρέσει σε DrSuperDuper, KolokotrwnhsS και babisaekg21
«Το πρόβλημα με τον κόσμο είναι ότι οι έξυπνοι άνθρωποι είναι γεμάτοι αμφιβολίες, ενώ οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι εμπιστοσύνη ».
 
 
 
 
 
Charles Bukowski.
 
 
 
 

#8 babisaekg21

babisaekg21

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 5 μηνύματα
  • Ομάδα:Rampage Soldiers
  • Κόσμος:GR7
  • Ήρωας:babisaekg21
Φήμη: 6

Δημοσιεύτηκε 08 Οκτώβριος 2017 - 06:31:09

Αγαπητή ομάδα του HeroZero όπως βλέπετε κάθε μέρα όλο και περισσότερα άτομα υποστηρίζουν την γνώμη μου δηλαδή την επαναφορά του τουρνουά ομάδας και ΙΣΩΣ το τουρνουά τιμής. Δεν είναι δίκαιο και το καταλαβαίνετε πολύ καλά. Σε λίγο θα μας βάζετε να αγοράζουμε και τα κέρματα! Έλεος!  


  • Αυτό αρέσει στον/η DrSuperDuper

#9 KolokotrwnhsS

KolokotrwnhsS

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 153 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11
Φήμη: 268

Δημοσιεύτηκε 08 Οκτώβριος 2017 - 06:57:22

Καλημέρα. Για αυτόν τον λόγο πολλοί παίκτες παράτησαν το παιχνίδι. Άτομα που δεν έχουν την οικονομική άνεση για να αγοράζουν ντόνατ ενώ ήξεραν να παίζουν, μπορούσαν με λίγο κόπο να μαζέψουν!! Πλέον τα ντόνατ τα βρίσκουμε με σταγονόμετρο.

Το παιχνίδι για αυτούς που δεν αγοράζουν γίνεται βαρετό διότι μένουν αναγκαστικά στάσιμοι. Αυτές οι αλλαγές πιστεύω δεν θα συμφέρουν στην εταιρία στο τέλος, γιατί ως αποτέλεσμα θα έχει πολύ λίγους ενεργούς παίκτες και να παίζουν μόνο οι τοπ 3-5 Ομάδες σε κάθε server που αυτό γίνεται ΗΔΗ. Τι να πω, το παιχνίδι αυτοκαταστρέφεται. Ακόμη και το τουρνουά τιμής που παίκτες χωρίς μεγάλη εμπειρία και με 25άρια ενισχυτικά μπορούσαν να μπουν και να κερδίσουν 5-20 καταργήθηκε, αυτό με ξεπερνάει.

Έμεινε το τουρνουά εμπειρίας που για να βγάλεις λίγα ντόνατ πρέπει να είσαι όλη μέρα πάνω απο τον Υπολογιστή/Κινητό. 

 

Αυτά είχα να πω, καλή συνέχεια. :)


Επεξεργάστηκε από KolokotrwnhsS, 08 Οκτώβριος 2017 - 06:57:54.

  • Αυτό αρέσει στον/η spidy, DrSuperDuper, omg3lol6 και σε 2 άλλους

#10 omg3lol6

omg3lol6

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 566 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣάμος
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:omg3lol6
Φήμη: 410

Δημοσιεύτηκε 05 Ιούλιος 2018 - 21:52:04

Καλημέρα. Για αυτόν τον λόγο πολλοί παίκτες παράτησαν το παιχνίδι. Άτομα που δεν έχουν την οικονομική άνεση για να αγοράζουν ντόνατ ενώ ήξεραν να παίζουν, μπορούσαν με λίγο κόπο να μαζέψουν!! Πλέον τα ντόνατ τα βρίσκουμε με σταγονόμετρο.

Το παιχνίδι για αυτούς που δεν αγοράζουν γίνεται βαρετό διότι μένουν αναγκαστικά στάσιμοι. Αυτές οι αλλαγές πιστεύω δεν θα συμφέρουν στην εταιρία στο τέλος, γιατί ως αποτέλεσμα θα έχει πολύ λίγους ενεργούς παίκτες και να παίζουν μόνο οι τοπ 3-5 Ομάδες σε κάθε server που αυτό γίνεται ΗΔΗ. Τι να πω, το παιχνίδι αυτοκαταστρέφεται. Ακόμη και το τουρνουά τιμής που παίκτες χωρίς μεγάλη εμπειρία και με 25άρια ενισχυτικά μπορούσαν να μπουν και να κερδίσουν 5-20 καταργήθηκε, αυτό με ξεπερνάει.

Έμεινε το τουρνουά εμπειρίας που για να βγάλεις λίγα ντόνατ πρέπει να είσαι όλη μέρα πάνω απο τον Υπολογιστή/Κινητό. 

 

Αυτά είχα να πω, καλή συνέχεια. :)

Ακόμα κι έτσι και με 50'αρι δεν τα καταφέρνεις πολλές φορές!!! Μόνο με κανα κατόρθωμα αλλά και πάλι αν έχεις ρίξει τα μύρια!!!


 

 Στην χώρα του σκώτους βασιλεύει... ο τυφλός! 

 






Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: Τουρνουά Τιμής, Τουρνουά ομάδας, HeroZero, Rampage Soldiers, Donuts, skills, HeroCorn

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες