Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εκπτωτικό Χωριό (Δωμάτιο Κρυψώνας)

εκπτώσεις ντόνατ κέρματα

  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:08:13

Καλησπέρα!

 

Επειδή βλέπω πως η εταιρεία έχει λίγο καιρό να προσθέσει δωματιάκι στην κρυψώνα (μακάρι να βάλει κανένα την Τρίτη), ας της δώσουμε μια ιδέα..

 

Λοιπόν, το νέο δωμάτιο είναι το Εκπτωτικό Χωριό, το οποίο καταλαμβάνει 3 θέσεις και θα πηγαίνει μέχρι το επίπεδο 10.. Επειδή θα με κράξετε, αν βάλω εγώ το πόσο κοστίζει και τις τιμές, θα το αφήσω στους αρμοδίους να το ορίσουν (να ξέρετε όμως πως το είχα σκεφτεί πολύ ακριβό, μεγάλο επίπεδο βάσης για να τοποθετηθεί και μεγάλο χρονικό διάστημα για να φτάσει στο 10)..

 

Έχω σκεφτεί, πως θα μειώνει δραματικά τις τιμές σε κέρματα, ((ντόνατ)), χρόνους σε αποστολές,σε δωμάτια κρυψώνας και επιπλέον σε επαναφόρτωση τόλμης και αδρεναλίνης (ίσως και σε ειδικές κατά ένα 12ωρο)..Επίσης, θα αυξάνει τα κέρματα από αποστολές και μονομαχίες (πρωταθλήματος),κατά 1000 τους πόρους στην κρυψώνα, την πιθανότητα εύρεσης ντόνατ από μονομαχίες και κομματιού από πρωτάθλημα κ.α. (εντάξει, μπορούν να προσθεθούν ή να αφαιρεθούν πράγματα)..

 

Τι λέτε?


Επεξεργάστηκε από grigrist, 26 Νοέμβριος 2017 - 14:09:16.

  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas3, odi, Psychedelic Malousis και σε 19 άλλους

#2 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:11:13

Καλησπέρα!

 

Επειδή βλέπω πως η εταιρεία έχει λίγο καιρό να προσθέσει δωματιάκι στην κρυψώνα (μακάρι να βάλει κανένα την Τρίτη), ας της δώσουμε μια ιδέα..

 

Λοιπόν, το νέο δωμάτιο είναι το Εκπτωτικό Χωριό, το οποίο καταλαμβάνει 3 θέσεις και θα πηγαίνει μέχρι το επίπεδο 10.. Επειδή θα με κράξετε, αν βάλω εγώ το πόσο κοστίζει και τις τιμές, θα το αφήσω στους αρμοδίους να το ορίσουν (να ξέρετε όμως πως το είχα σκεφτεί πολύ ακριβό, μεγάλο επίπεδο βάσης για να τοποθετηθεί και μεγάλο χρονικό διάστημα για να φτάσει στο 10)..

 

Έχω σκεφτεί, πως θα μειώνει δραματικά τις τιμές σε κέρματα, ((ντόνατ)), χρόνους σε αποστολές,σε δωμάτια κρυψώνας και επιπλέον σε επαναφόρτωση τόλμης και αδρεναλίνης (ίσως και σε ειδικές κατά ένα 12ωρο)..Επίσης, θα αυξάνει τα κέρματα από αποστολές και μονομαχίες (πρωταθλήματος),κατά 1000 τους πόρους στην κρυψώνα, την πιθανότητα εύρεσης ντόνατ από μονομαχίες και κομματιού από πρωτάθλημα κ.α. (εντάξει, μπορούν να προσθεθούν ή να αφαιρεθούν πράγματα)..

 

Τι λέτε?

Καλή ιδέα,αλλά να κάνει ΚΑΠΟΙΑ από αυτά που πρότεινες,όχι όλα...Μην ξεχνάς πως η κρυψώνα βοηθάει τον ήρωά μας,δηλαδή είναι στήριγμα,όχι το βασικό μέρος του παιχνιδιού...  :P


  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#3 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:14:38

 

Καλησπέρα!

 

Επειδή βλέπω πως η εταιρεία έχει λίγο καιρό να προσθέσει δωματιάκι στην κρυψώνα (μακάρι να βάλει κανένα την Τρίτη), ας της δώσουμε μια ιδέα..

 

Λοιπόν, το νέο δωμάτιο είναι το Εκπτωτικό Χωριό, το οποίο καταλαμβάνει 3 θέσεις και θα πηγαίνει μέχρι το επίπεδο 10.. Επειδή θα με κράξετε, αν βάλω εγώ το πόσο κοστίζει και τις τιμές, θα το αφήσω στους αρμοδίους να το ορίσουν (να ξέρετε όμως πως το είχα σκεφτεί πολύ ακριβό, μεγάλο επίπεδο βάσης για να τοποθετηθεί και μεγάλο χρονικό διάστημα για να φτάσει στο 10)..

 

Έχω σκεφτεί, πως θα μειώνει δραματικά τις τιμές σε κέρματα, ((ντόνατ)), χρόνους σε αποστολές,σε δωμάτια κρυψώνας και επιπλέον σε επαναφόρτωση τόλμης και αδρεναλίνης (ίσως και σε ειδικές κατά ένα 12ωρο)..Επίσης, θα αυξάνει τα κέρματα από αποστολές και μονομαχίες (πρωταθλήματος),κατά 1000 τους πόρους στην κρυψώνα, την πιθανότητα εύρεσης ντόνατ από μονομαχίες και κομματιού από πρωτάθλημα κ.α. (εντάξει, μπορούν να προσθεθούν ή να αφαιρεθούν πράγματα)..

 

Τι λέτε?

 

Καλή ιδέα,αλλά να κάνει ΚΑΠΟΙΑ από αυτά που πρότεινες,όχι όλα...Μην ξεχνάς πως η κρυψώνα βοηθάει τον ήρωά μας,δηλαδή είναι στήριγμα,όχι το βασικό μέρος του παιχνιδιού...  :P

Εντάξει, ναι, έτσι κι αλλιώς εγώ ήθελα να προτείνω τη βασική ''κολόνα'' της ιδέας, τα υπόλοιπα θα τα βρουν οι υπεύθυνοι..;)



#4 arxontas123

arxontas123

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 773 μηνύματα
  • Τοποθεσία32 μοίρες βόρεια και 53 μοίρες δυτικά,στην Ατλαντίδα
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:arxontas123



Φήμη: 1.981

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:18:16

 

 

 

Εντάξει, ναι, έτσι κι αλλιώς εγώ ήθελα να προτείνω τη βασική ''κολόνα'' της ιδέας, τα υπόλοιπα θα τα βρουν οι υπεύθυνοι.. ;)

 

Είδα τι έγραψες,αλλά θα μπορούσες να μας πεις τι από όλα αυτά προτείνεις να κάνει αφού εσύ έβαλες και την βασική ιδέα!  (grin)

Επίσης δεν μας είπες,θα επωφελείται από γεννήτριες αυτό το δωμάτιο?  ;)


(bomb) (bomb)  (bomb)  (bomb) 

      (bomb)        (bomb) 

 

 

 


#5 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:19:54

Είδα τι έγραψες,αλλά θα μπορούσες να μας πεις τι από όλα αυτά προτείνεις να κάνει αφού εσύ έβαλες και την βασική ιδέα!  (grin)

Επίσης δεν μας είπες,θα επωφελείται από γεννήτριες αυτό το δωμάτιο?  ;)

Όχι



#6 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.088 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.745

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:24:29

Καλησπέρα!

Επειδή βλέπω πως η εταιρεία έχει λίγο καιρό να προσθέσει δωματιάκι στην κρυψώνα (μακάρι να βάλει κανένα την Τρίτη), ας της δώσουμε μια ιδέα..

Λοιπόν, το νέο δωμάτιο είναι το Εκπτωτικό Χωριό, το οποίο καταλαμβάνει 3 θέσεις και θα πηγαίνει μέχρι το επίπεδο 10.. Επειδή θα με κράξετε, αν βάλω εγώ το πόσο κοστίζει και τις τιμές, θα το αφήσω στους αρμοδίους να το ορίσουν (να ξέρετε όμως πως το είχα σκεφτεί πολύ ακριβό, μεγάλο επίπεδο βάσης για να τοποθετηθεί και μεγάλο χρονικό διάστημα για να φτάσει στο 10)..

Έχω σκεφτεί, πως θα μειώνει δραματικά τις τιμές σε κέρματα, ((ντόνατ)), χρόνους σε αποστολές,σε δωμάτια κρυψώνας και επιπλέον σε επαναφόρτωση τόλμης και αδρεναλίνης (ίσως και σε ειδικές κατά ένα 12ωρο)..Επίσης, θα αυξάνει τα κέρματα από αποστολές και μονομαχίες (πρωταθλήματος),κατά 1000 τους πόρους στην κρυψώνα, την πιθανότητα εύρεσης ντόνατ από μονομαχίες και κομματιού από πρωτάθλημα κ.α. (εντάξει, μπορούν να προσθεθούν ή να αφαιρεθούν πράγματα)..

Τι λέτε?


Καλοστημένη η ιδέα σου. Αλλά εάν γίνει κάτι τέτοιο θα μεγαλώσει η κι άλλο η ψαλίδα μεταξύ αυτών που πληρώνουν και αυτών που δεν πληρώνουν. Αυτοί που θα πληρώνουν θα έχουν τα πλεονεκτήματα που ανέφερες πάνω. Αυτός που δεν θα έχει να δώσει χρήματα για το δωμάτιο αυτό θα μείνει πίσω σε όλα αυτά που θα υπερτερεί ο άλλος παίκτης. Με λίγες αλλαγές θα μπορούσε να μπει στο παιχνίδι.
  • Αυτό αρέσει σε giann657, arxontas123 και grigrist

#7 billakos123

billakos123

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 656 μηνύματα
  • Ομάδα:ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ
  • Κόσμος:GR27
  • Ήρωας:UmboniaSpinosa






Φήμη: 618

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 14:26:42

Ναι συμφωνώ,με λίγες αλλαγές η ιδέα σου θα είναι πολύ καλή.. :) Κατα τα άλλα συμφωνώ. ;)



#8 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 26 Νοέμβριος 2017 - 19:18:32

Μιας και η τιμή δεν αναφέρεται, θα την πω εγώ!

 

Τί θα λέγατε για 35.000.000 κέρματα, 15 ντόνατ και 25 μέρες;;; (think)


“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#9 Diotima

Diotima

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:Diotima
Φήμη: 31

Δημοσιεύτηκε 27 Νοέμβριος 2017 - 01:20:43

Πολύ καλή ιδέα. Αξίζει να την μελετήσουν. Σκεφτόμουν και κάτι σαν δωμάτιο ξεκούρασης -  spa, για να παίρνουμε ενέργεια ή μονάδες προπόνησης


  • Αυτό αρέσει σε KostaZz2310 και Klastintos

#10 Samoth

Samoth

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 103 μηνύματα
Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 14 Δεκέμβριος 2017 - 17:40:05

Πολύ καλή ιδέα. Αξίζει να την μελετήσουν. Σκεφτόμουν και κάτι σαν δωμάτιο ξεκούρασης -  spa, για να παίρνουμε ενέργεια ή μονάδες προπόνησης



Μονάδες προπονήσεων δεν θα έλεγα πως θα ήταν καλό,γιατί έχουμε γεμίσει με πολλά κατορθώματα προπονήσεων.Ενέργεια θα ήταν όντος πολύ καλή ιδέα :)

#11 Τομάζος

Τομάζος

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 43 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαMunich
  • Ομάδα:Old Town Heroes
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:tromas
Φήμη: 273

Δημοσιεύτηκε 15 Δεκέμβριος 2017 - 20:15:21

Καλησπέρα.

 

Θεωρώ εξαιρετικά ασύμφορο για την εταιρεία αυτό που προτείνεις και μεγάλο πλεονέκτημα για τον καθένα μας.

 

Εγώ θα πρότεινα κάτι πιο από και ίσως υλοποιήσιμο. Ένα δωμάτιο που θα φτάνει μέχρι το 20 επίπεδο και στο 10 επίπεδο θα μειώνει κατά ένα τα ντόνατ που χρειάζονται για τα ενισχυτικά 50% και στο 20 επίπεδο θα μειώνει κατά 2 τα ντόνατ που χρειάζονται για τα ενισχυτικά 50%. Αυτή θα ήταν μια ενδιαφέρουσα ανταμοιβή για εμένα και όχι τόσο ζημιογόνα για την εταιρεία.

Όσον αφορά τα δωμάτια πιστεύω ότι 2 δωμάτια θα ήταν αρκετά για κάτι τέτοιο.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και grigrist

#12 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 15 Δεκέμβριος 2017 - 21:45:41

Καλησπέρα.

 

Θεωρώ εξαιρετικά ασύμφορο για την εταιρεία αυτό που προτείνεις και μεγάλο πλεονέκτημα για τον καθένα μας.

 

Εγώ θα πρότεινα κάτι πιο από και ίσως υλοποιήσιμο. Ένα δωμάτιο που θα φτάνει μέχρι το 20 επίπεδο και στο 10 επίπεδο θα μειώνει κατά ένα τα ντόνατ που χρειάζονται για τα ενισχυτικά 50% και στο 20 επίπεδο θα μειώνει κατά 2 τα ντόνατ που χρειάζονται για τα ενισχυτικά 50%. Αυτή θα ήταν μια ενδιαφέρουσα ανταμοιβή για εμένα και όχι τόσο ζημιογόνα για την εταιρεία.

Όσον αφορά τα δωμάτια πιστεύω ότι 2 δωμάτια θα ήταν αρκετά για κάτι τέτοιο.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Καλησπέρα Τόμας και ευχαριστώ για την απάντηση ..

 

Εγώ ως βασική ιδέα είχα ένα δωμάτιο, τελείως διαφορετικό από τα υπόλοιπα..Δηλαδή, κάτι το οποίο θα ευνοούσε και τους μικρούς παίκτες, που αδυνατούν να εξελιχθούν λόγω των λιγοστών κερμάτων που τους παρέχονται (πολλά από αυτά ξοδεύονται, η κρυψώνα στα χαμηλά επίπεδα δεν επιφέρει και πολλά έσοδα και το χρηματιστηριακό δε βρίσκεται σε τόσο μεγάλο επίπεδο).. Η ιδέα που μας παραθέτεις εσύ, ναι μεν είναι καλή για όλους μας, αλλά έχει ένα μειονέκτημα (μικρό,μεγάλο, όπως το θεωρήσει κανείς)..Μέχρι να ξεπεραστεί το επίπεδο 10, θα χρειαστεί χρόνο και αυτόχρημα από το 10 στο 20 ακόμα περισσότερο.. Στα μεσαία επίπεδα (πχ 18), δε μειώνει κάτι περισσότερο από αυτό που μειώνει στο επίπεδο 11..Θα προτιμούσα δηλαδή κάτι που σε κάθε επίπεδο εξελίσσει κάτι (όπως με τα ήδη υπάρχοντα δωμάτια).. Άλλωστε, ό,τι δεν αρέσει σε κάποιον μπορεί να αφαιρεθεί, δεν είναι αναγκαστικά αυτά που αναφέρονται..  ;)

 

Καλή συνέχεια!


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123





Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: εκπτώσεις, ντόνατ, κέρματα

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες