Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Κουπόνι 2018.

Κουπόνι Ηρωικής

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
11 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:11:49

Καλημέρα θα ρωτήσω κάτι.. Στον Speed Server λέτε ότι "Τα κουπόνια δεν είναι διαθέσιμα" πώς γίνετε κάποιοι από την ομάδα μου να έχουν βάλει το κουπόνι και οι περισσότεροι σχεδόν να μην μπορούμε να το βάλουμε εφόσον δεν υπάρχει κάτω στο γρανάζι η λέξη "Εξαργύρωση Κουπονιού" ?

Οι περισσότεροι διαχειρηστές έχουν speed μποτείτε να δείτε παρακάτω ότι είναι ήδη σε αυτόν τον server..

 

 

 

215kKovYS1Sycmuch8wKvA.png



#2 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:17:31

Καλημέρα θα ρωτήσω κάτι.. Στον Speed Server λέτε ότι "Τα κουπόνια δεν είναι διαθέσιμα" πώς γίνετε κάποιοι από την ομάδα μου να έχουν βάλει το κουπόνι και οι περισσότεροι σχεδόν να μην μπορούμε να το βάλουμε εφόσον δεν υπάρχει κάτω στο γρανάζι η λέξη "Εξαργύρωση Κουπονιού" ?

Οι περισσότεροι διαχειρηστές έχουν speed μποτείτε να δείτε παρακάτω ότι είναι ήδη σε αυτόν τον server..

 

 

 

215kKovYS1Sycmuch8wKvA.png

καλήμερα ,καλή χρονιά , στον speedserver κανείς δε μπορεί να χρησιμοποιήσει κουπόνια παρά μόνο από ότι δίνει το ίδιο το παιχνίδι χωρίς να δίνει την δυνατότητα ο χρήστης να εξαργυρώσει άλλα (πχ.από το χριστουγεννιάτικο ημερολόγιο,τα κουπόνια προσφορών,τα εορταστικά κλπ) . Όμως κουπόνια από αποστολές,καζίνο κλπ μπορούν να χρησιμοποιηθούν στον ίδιο παίχτη. Επειδή τα κουπόνια της Νέας Χρονιάς είναι για εξαργύρωση δε γίνεται ,αυτό ισχύει για όλους τους παίχτες του speedserver . Περισσότερα για τον διακομιστή ταχύτητας δες εδώ:http://forum.gr.hero...

Για περισσότερες πληροφορίες απευθύνσου στην υποστήριξη:http://support.herozerogame.com/

 

 

Καλή χρονιά σου εύχομαι και καλή διασκέδαση :)


Επεξεργάστηκε από thms12, 01 Ιανουάριος 2018 - 11:21:12.

  • Αυτό αρέσει στον/η omg3lol6

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#3 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:20:42

Δεν σου λέω ψέματα Κάνε έναν παίκτη στον speed και δες την ομάδα ΟΛΟΙ ΜΑΖΊ είμαστε οι ίδιοι δεν είναι fake το screen ..

#4 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:22:52

Δεν σου λέω ψέματα Κάνε έναν παίκτη στον speed και δες την ομάδα ΟΛΟΙ ΜΑΖΊ είμαστε οι ίδιοι δεν είναι fake το screen ..

καλημέρα κι εγώ έχω εκεί παίχτη και σου λέω ΔΕΝ γίνεται να εξαργυρώσεις κουπόνια δε υπάρχει τέτοια επιλογή μόνο ότι μας δίνει αυτόματα το παιχνίδι από αποστολές,καζίνο κλπ . Αλλά αν πιστεύεις ότι είναι bug απευθύνσου στην υποστήριξη.


Επεξεργάστηκε από thms12, 01 Ιανουάριος 2018 - 11:27:06.

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#5 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:24:09

Απλά κάτι παίζετε τώρα.. Στο παιδί που έβαλε το κουπόνι δεν υπήρχε η δυνατότητα για να εξαργυρώσει κουπόνι όπως όλοι μας.. Και ξαφνικά εμφανίστηκε χθες έβαλε το κουπόνι και χάθηκε από το γρανάζι η δυνατδυνατότητα εξαργύρωσης κουπονιού Αλλά η ηρωική συνεχίζεται..
  • Αυτό αρέσει στον/η thms12

#6 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:25:40

Απλά κάτι παίζετε τώρα.. Στο παιδί που έβαλε το κουπόνι δεν υπήρχε η δυνατότητα για να εξαργυρώσει κουπόνι όπως όλοι μας.. Και ξαφνικά εμφανίστηκε χθες έβαλε το κουπόνι και χάθηκε από το γρανάζι η δυνατδυνατότητα εξαργύρωσης κουπονιού Αλλά η ηρωική συνεχίζεται..

αυτό είναι bug γι αυτό και μπόρεσε να εξαργυρώσει το κουπόνι γιατί δεν γίνεται κανονικά . :)


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathHole

beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#7 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:27:59

Καλησπέρα σας.

 

Έτσι ξαφνικά εμφανίστηκε η επιλογή του κουπονιού και μαγικά χάθηκε;

Έχω κάνει είσοδο και από υπολογιστή/Tablet/κινητό δεν μου την εμφανίζει πουθενά.

Υπάρχει κάποια φωτογραφία μήπως;όχι της ηρωικής .


  • Αυτό αρέσει στον/η grigrist

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#8 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:43:54

Συγγνώμη, θεματογράφε, εσύ δεν τα έχεις βάλει??? Γιατί βλέπω και τα 3 είναι 50αρια.. Επίσης.. Πώς τράβηξες αυτή την εικόνα? Στην έστειλε κάποιος άλλος από την ομάδα? Τότε γιατί δε σου είπε? Στείλε μας και τα δικά σου κουπόνια? Ή , αν είναι αυτά, τότε γιατί ρωτάς? :P

 

 

* Συγγνώμη αν το ύφος γίνεται λίγο επιθετικό, δε θέλω να πετύχω αυτό :)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, KostaZz2310, thms12 και σε άλλον ένα

#9 thms12

thms12

    Υπερήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 1.730 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣίφνος,Ελλάδα :)
  • Ομάδα:PROJECT people earth
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Tomazo111
Φήμη: 566

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:51:46

Συγγνώμη, θεματογράφε, εσύ δεν τα έχεις βάλει??? Γιατί βλέπω και τα 3 είναι 50αρια.. Επίσης.. Πώς τράβηξες αυτή την εικόνα? Στην έστειλε κάποιος άλλος από την ομάδα? Τότε γιατί δε σου είπε? Στείλε μας και τα δικά σου κουπόνια? Ή , αν είναι αυτά, τότε γιατί ρωτάς? :P

 

 

* Συγγνώμη αν το ύφος γίνεται λίγο επιθετικό, δε θέλω να πετύχω αυτό :)

όπως και να 'χει δε είναι δυνατόν να μπορεί να μπει κουπόνι εκεί , κάποιο bug θα ήταν το οποίο μάλλον λύθηκε αφού δε μπορούμε να βάλουμε κουπόνια εξάλλου τι σημασία έχει ποιος έβαλε το κουπόνι; (αν ήταν συμπαίκτης ή ο ίδιος ο θεματογράφος;) .


beuhyM7.png

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Σημειώσεις Ενημερώσεων / F.A.Q. Παιχνιδιού / Υποστήριξη

ZzI5Uuy.png K6MWcMj.png gP6XWVp.png


#10 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 11:56:03

όπως και να 'χει δε είναι δυνατόν να μπορεί να μπει κουπόνι εκεί , κάποιο bug θα ήταν το οποίο μάλλον λύθηκε αφού δε μπορούμε να βάλουμε κουπόνια εξάλλου τι σημασία έχει ποιος έβαλε το κουπόνι; (αν ήταν συμπαίκτης ή ο ίδιος ο θεματογράφος ;) .

Bug? Τι bug? 

 

Φυσικά και έχει σημασία.. Αν το έβαλε ο θεματογράφος, γιατί μας στέλνει το μήνυμα αυτό (το νήμα) και αν το έβαλε άλλος, γιατί δεν τον ενημέρωσε, εφόσον είναι στην ίδια ομάδα..



#11 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 12:07:40

Συγγνώμη, θεματογράφε, εσύ δεν τα έχεις βάλει??? Γιατί βλέπω και τα 3 9είναι 50αρια.. Επίσης.. Πώς τράβηξες αυτή την εικόνα? Στην έστειλε κάποιος άλλος από την ομάδα? Τότε γιατί δε σου είπε? Στείλε μας και τα δικά σου κουπόνια? Ή , αν είναι αυτά, τότε γιατί ρωτάς? :P
 
 
* Συγγνώμη αν το ύφος γίνεται λίγο επιθετικό, δε θέλω να πετύχω αυτό :)



Όχι φίλε δεν τα έβαλα Εγώ Όπως σου είπα..Και εξάλλου αν βλέπεις Καλά τα ενισχυτικά λένε 50αρια σε ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΌΤΗΤΕΣ .. Όχι εργασίας.. Και έχω 3 ενισχυτικά 50αρια γιατί στο καζίνο έχω κερδίσει ενισχυτικά 14 ημερών ..

#12 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 01 Ιανουάριος 2018 - 12:08:28

Χαίρετε,
 
Δυστυχώς το Φόρουμ δεν μπορεί να σας βοηθήσει σε αυτό το πρόβλημα.
 
Η καλύτερη λύση που μπορούμε να σας προτείνουμε είναι να επικοινωνήσετε απευθείας με την υποστήριξη συμπληρώνοντας την ακόλουθη αίτηση:
 
Αν χρειάζεστε βοήθεια στη συμπλήρωση της αίτησης συμβουλευτείτε τον οδηγό μας:
 
Ελπίζουμε το πρόβλημά σας να λυθεί σύντομα!
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει.
 
Καλή σας συνέχεια!
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες