Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ανταμοιβη αντικειμενων αναλογα με το επιπεδο του αντιπαλου.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Φεβρουάριος 2018 - 15:06:54

Καλησπερα.η ιδεα μου ειναι απλη και εξυπνη.ολοι ξερουμε οτι τα αντικειμενα που κερδιζεις απο μονομαχιες σε μεγαλα επιπεδα ειναι αχρηστα και πετιουνται.τωρα με την καταργηση του τουρνουα τιμης οι αντιπαλοι δεν ξεντυνονται για να χασουν τιμη.η ιδεα μου ειναι η εξης.:αν ενας παικτης ειναι 377.επιπεδο και νικησει εναν παικτη που ειναι.400.επιπεδο τοτε ο νικητης να λαβει ως ανταμοιβη αντικειμενα με δεξιοτητες αναλογες αυτων του.400.επιπεδου.ακουω τις αποψεις σας.

Επεξεργάστηκε από Klastintos, 12 Φεβρουάριος 2018 - 15:07:57.

  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, KostaZz2310 και σε 4 άλλους
N'golo kante.

#2 NiCkPaPa

NiCkPaPa

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 206 μηνύματα
  • Ομάδα:Arkham Asylum
  • Κόσμος:GR25
  • Ήρωας:NiCkPaPa






Φήμη: 214

Δημοσιεύτηκε 12 Φεβρουάριος 2018 - 16:38:11

καλη η ιδεα σου αλλα! αν ενας παικτης δεν ανεβαζει καθολου το λεβελ του αλλα μονο σκιλλς και νικαει μεγαλα λεβελ οπως λες τι θα γινεται ... θα ειναι πχ.. 40 λεβελ θα νικαει 150 λεβελ ...θα ειναι πολυ παραξενο και ο παικτης που ειναι 40 λεβελ θα ανεβαινει πιο γρηγορα ,... επεισης ο πρωτος παικτης σε λεβελ (το μεγαλυτερο λεβελ ενος γρ ενοω) τι θα κανει θα περνει παντα αχρηστα ρουχα ,.. ( ειναι παλυ αδικο για αυτον) 

 

αυτη ηταν η γνωμη μου , καλησπερα και καλη συννεχεια :):) :)


Επεξεργάστηκε από NiCkPaPa, 12 Φεβρουάριος 2018 - 16:38:53.


#3 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Φεβρουάριος 2018 - 17:47:04

καλη η ιδεα σου αλλα! αν ενας παικτης δεν ανεβαζει καθολου το λεβελ του αλλα μονο σκιλλς και νικαει μεγαλα λεβελ οπως λες τι θα γινεται ... θα ειναι πχ.. 40 λεβελ θα νικαει 150 λεβελ ...θα ειναι πολυ παραξενο και ο παικτης που ειναι 40 λεβελ θα ανεβαινει πιο γρηγορα ,... επεισης ο πρωτος παικτης σε λεβελ (το μεγαλυτερο λεβελ ενος γρ ενοω) τι θα κανει θα περνει παντα αχρηστα ρουχα ,.. ( ειναι παλυ αδικο για αυτον) 

 

αυτη ηταν η γνωμη μου , καλησπερα και καλη συννεχεια :):) :)

τα μικρα επιπεδα δεν εχουν αναγκη καθως θα ανεβουν γρηγορα και θα περασουν ευκολα το επιπεδο των αντικειμενων που εχουν κερδισει.οπως θα διαβασες η προταση μου αφορα κυριως τα μεγαλα επιπεδα οπως λεω και στο παραδειγμα που δινω.


N'golo kante.

#4 DrSuperDuper

DrSuperDuper

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 681 μηνύματα
  • Ομάδα:House of Miracles
  • Κόσμος:GR9
  • Ήρωας:DrSuperDuper
Φήμη: 3.172

Δημοσιεύτηκε 16 Φεβρουάριος 2018 - 22:37:13

Στο πρωτάθλημα γίνεται ήδη έτσι. Πχ. αν είσαι στην κατηγορία ασημένιο και σου βγάλει στην τριάδα κάποιον από χρυσό και τον κερδίσεις, τότε το κομμάτι που θα πάρεις (αν πάρεις) θα είναι από το χρυσό σετ (επίπεδο αντιπάλου), όχι από το ασημένιο (δικό σου επίπεδο).


  • Αυτό αρέσει στον/η goof123




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες