Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επιστροφή;


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
21 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 10:21:54

Γενικά, ύστερα απο την στροφή της εταιρίας, ξεκάθαρα προς το κέρδος, ακούστηκαν πολλά προς αυτήν. Παράπονα, διαγραφές, ηταν λίγα απο τα αποτελέσματα.

 

Τελευταία, δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς στους παίχτες σας, στις αποστολές (και λιγο από ειδικες) κερδίζω πολύ συχνά ντόνατ. Ίσως σε μια εβδομάδα να παίρνω και περισσότερα από οσα θα κερδιζα από το τουρ τιμής. 

 

Λέτε ολα αυτά τα παράπονα να βρηκαν τόπο; Λέτε να ένιωσε η εταιρία κάποιου είδους ζημία στα έσοδα; 

 

Ίσως να μην συνέβη κατι από αυτά και ειμαι απλώς τυχερός. 

 

Λέτε να ήρθε η ώρα της επιστροφής στις "γλυκές" εποχές;


  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, goof123, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε 2 άλλους

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#2 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 10:42:58

καλησπέρα,οι ποιο πολλές διαγραφές που έχω ζήση μέχρι και σήμερα είναι του τύπου ** Δεν έχω χρόνο πλέον όποτε θα διαγράψω ** Δεν άκουσα να λέει κάνεις δεν έχω ντονατ θα διαγράψω **

 

όσο για τα ντονατ πιστεύω είναι θέμα τυχεις και στης αποστολές και στης ειδικές και στης μονομαχίες 

φυσικά και το τουρνουά τιμής βοηθούσε πάρα πολύ άλλα ήταν η τελεικη απόφαση της αιτεριας δεν μπορούμε εμείς να αλλάξουμε τίποτα και να κάνουμε κάτι....

 

φυσικά και πρέπει να έχει κέρδος η αιτερια για να προχωρήσει στο έργο που έχει κάνει τόσα χρονιά με αυτό το παιχνίδι γιατί χωρίς λεφτά δουλειά δεν γίνεται όπως λέμε και εμείς.....

 

είναι σαν να δουλεύουμε και να μην μας πληρώνουν όποτε δεν θα έχουμε ούτε εμείς κάποιο κέρδος πάνω στην δουλειά μας

το να σπας το κεφάλι σου και να κάνεις την δουλειά είναι λογικό και να έχεις κάποιο κέρδος!!

 

Σαν ήρωες εμείς κάνουμε μεγάλο αγώνα για να βγάλουμε κάποια ντονατ από το εμπειρίας άλλα κάνεις δεν ανάγκασε κανέναν να παίξει η να διαγράψει είναι καθαρά θέμα δικό μας πιστεύω..... τα ντονατ κουτσά στραβά βγαίνουν αν δεν ξοδεύεις πολλα π.χ εγώ που βάζω μόνο ενισχυτικά έχω καθαρά ντονατ από εμπειρίας γιατί κερδίζω είτε από μονομαχίες είτε από αποστολές και ειδικές...

 

Το να βγαίνουν διάφορα θέματα στην φορά και να ** κράζουν την αιτερια ** πιστεύω ότι δεν έχει νόημα... και αυτί μας βοηθάει όσο μπορεί και εμείς την βοηθάμε όσο μπορούμε με της διάφορες σκέψεις και ιδέες που της προτείνουμε......  (smug)


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 14 Μάρτιος 2018 - 10:54:33.

  • Αυτό αρέσει σε AlphaWarrior και NiCkPaPa

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#3 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 19:02:38

καλησπέρα,οι ποιο πολλές διαγραφές που έχω ζήση μέχρι και σήμερα είναι του τύπου ** Δεν έχω χρόνο πλέον όποτε θα διαγράψω ** Δεν άκουσα να λέει κάνεις δεν έχω ντονατ θα διαγράψω **

 

όσο για τα ντονατ πιστεύω είναι θέμα τυχεις και στης αποστολές και στης ειδικές και στης μονομαχίες 

φυσικά και το τουρνουά τιμής βοηθούσε πάρα πολύ άλλα ήταν η τελεικη απόφαση της αιτεριας δεν μπορούμε εμείς να αλλάξουμε τίποτα και να κάνουμε κάτι....

 

φυσικά και πρέπει να έχει κέρδος η αιτερια για να προχωρήσει στο έργο που έχει κάνει τόσα χρονιά με αυτό το παιχνίδι γιατί χωρίς λεφτά δουλειά δεν γίνεται όπως λέμε και εμείς.....

 

είναι σαν να δουλεύουμε και να μην μας πληρώνουν όποτε δεν θα έχουμε ούτε εμείς κάποιο κέρδος πάνω στην δουλειά μας

το να σπας το κεφάλι σου και να κάνεις την δουλειά είναι λογικό και να έχεις κάποιο κέρδος!!

 

Σαν ήρωες εμείς κάνουμε μεγάλο αγώνα για να βγάλουμε κάποια ντονατ από το εμπειρίας άλλα κάνεις δεν ανάγκασε κανέναν να παίξει η να διαγράψει είναι καθαρά θέμα δικό μας πιστεύω..... τα ντονατ κουτσά στραβά βγαίνουν αν δεν ξοδεύεις πολλα π.χ εγώ που βάζω μόνο ενισχυτικά έχω καθαρά ντονατ από εμπειρίας γιατί κερδίζω είτε από μονομαχίες είτε από αποστολές και ειδικές...

 

Το να βγαίνουν διάφορα θέματα στην φορά και να ** κράζουν την αιτερια ** πιστεύω ότι δεν έχει νόημα... και αυτί μας βοηθάει όσο μπορεί και εμείς την βοηθάμε όσο μπορούμε με της διάφορες σκέψεις και ιδέες που της προτείνουμε......  (smug)

Καλησπέρα 

  Εννοείται ότι αυτά που λες δεν τα πιστεύεις η έχεις κάποιο συμφέρον ή θες να δείξεις κάτι δεν εξηγείται αλλιώς. :/

 Η εταιρία θα βγάλει κέρδος μην αγχώνεσαι, και θα βγάλει από εμάς γιατί έχω ξανά μπει υπάρχει μια τραμπάλα στην άκρη του γκρεμού  από την μια η εταιρία και απο την άλλη όλοι εμείς που τα σκάμε για να τους κρατήσουμε μην πέσουν, εάν όλοι μας αρχίζουμε να φεύγουμε απο την τραμπάλα αυτοί θα πέσουν και θα γκρεμοτσακιστουν.

Επομένως τι γίνεται? μας δίνουν κάτι ψίχουλα από το ψωμί που τους δίνουμε εμείς οι ιδιοι.

 

Συμφωνώ με την άποψη του κειμενογραφου καθώς τελευταία όντως υπάρχουν αρκετά αρνητικά σχόλια για το παιχνίδι ( Άθλιες ανταμοιβές, όλα γυρίζουν σε πληρωμή και τίποτα free κλπ.)

 

YΓ: ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ

 


  • Αυτό αρέσει σε spidy, goof123 και Legend
 
<< RES,NON VERBA >>
 

#4 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 19:14:00

Καλησπέρα 

  Εννοείται ότι αυτά που λες δεν τα πιστεύεις η έχεις κάποιο συμφέρον ή θες να δείξεις κάτι δεν εξηγείται αλλιώς. :/

 Η εταιρία θα βγάλει κέρδος μην αγχώνεσαι, και θα βγάλει από εμάς γιατί έχω ξανά μπει υπάρχει μια τραμπάλα στην άκρη του γκρεμού  από την μια η εταιρία και απο την άλλη όλοι εμείς που τα σκάμε για να τους κρατήσουμε μην πέσουν, εάν όλοι μας αρχίζουμε να φεύγουμε απο την τραμπάλα αυτοί θα πέσουν και θα γκρεμοτσακιστουν.

Επομένως τι γίνεται? μας δίνουν κάτι ψίχουλα από το ψωμί που τους δίνουμε εμείς οι ιδιοι.

 

Συμφωνώ με την άποψη του κειμενογραφου καθώς τελευταία όντως υπάρχουν αρκετά αρνητικά σχόλια για το παιχνίδι ( Άθλιες ανταμοιβές, όλα γυρίζουν σε πληρωμή και τίποτα free κλπ.)

 

YΓ: ΡΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ

 

καλησπέρα κύριε.....κανείς δεν σου είπε να τα σκάσεις τα λεφτά σου στο παιχνίδι και κάνεις δεν σου έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό η το χέρι  στην τσεπούλα σου! οποίος θέλει να δώσει λεφτά στο παιχνίδι δίνει πολύ απλό! και κάνεις δεν αναγκάζει κανέναν να κάνει κάτι....το παιχνίδι μας κάνουμε σαν ήρωες που είμαστε!

 

Εγώ αυτά που βλέπω λέω....και αν σε ανάγκασε κάποιος στείλε μου να δω γιατί συνήθως κάνεις δεν αναγκάζει κάποιον να παίξει η να βάλει λεφτά ;)


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 14 Μάρτιος 2018 - 19:16:53.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#5 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 19:45:47

καλησπέρα κύριε.....κανείς δεν σου είπε να τα σκάσεις τα λεφτά σου στο παιχνίδι και κάνεις δεν σου έβαλε το μαχαίρι στο λαιμό η το χέρι  στην τσεπούλα σου! οποίος θέλει να δώσει λεφτά στο παιχνίδι δίνει πολύ απλό! και κάνεις δεν αναγκάζει κανέναν να κάνει κάτι....το παιχνίδι μας κάνουμε σαν ήρωες που είμαστε!

 

Εγώ αυτά που βλέπω λέω....και αν σε ανάγκασε κάποιος στείλε μου να δω γιατί συνήθως κάνεις δεν αναγκάζει κάποιον να παίξει η να βάλει λεφτά ;)

Αρχικά δεν θα επέτρεπα σε κανέναν να μου βάλει το μαχαίρι στο λαιμό από την στιγμή που είναι ψυχαγωγία και αποσκοπεί μόνο στην ευχαρίστηση. Αρα λαθος!

 

 Έπειτα είναι σημαντικό όταν μιλάμε δημοσιά να λέμε αλήθειες καθώς είναι άτομα που είναι ανήλικα ,όπως άτομα που μόλις ξεκίνησαν αφου πρεπει να γνωρίζουν το πως κινείται το παινχιδι και πως ήταν και πως θα γίνει και να μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο .

Επειδή είμαι παλιός λεω αυτή τη γνώμη γιατί όταν ξεκίνησα κάνεις δεν μου είπε ότι θα υπάρχουν ανισότητες και ότι πρέπει να ακολουθήσεις άμα θες να γίνεις καλύτερος και οτι αν δεν ακολουθήσεις θα μένεις στο περιθώριο, έχω τόσα πολλά να σου πω για αυτό το θέμα άλλα πλέον έχουν ξυπνήσει αρκετά άτομα και καταλαβαινουν τι τους γίνετε! 

Από οτι βλέπω και εσύ έχεις μια πολύ καλή άποψη άλλα δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να την υπερασπιστής βάσει με αυτα που έρχονται και βάση με αυτά που ήταν κάποτε. 


  • Αυτό αρέσει σε spidy και goof123
 
<< RES,NON VERBA >>
 

#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 20:11:09

 Έπειτα είναι σημαντικό όταν μιλάμε δημοσιά να λέμε αλήθειες καθώς είναι άτομα που είναι ανήλικα ,όπως άτομα που μόλις ξεκίνησαν αφου πρεπει να γνωρίζουν το πως κινείται το παινχιδι και πως ήταν και πως θα γίνει και να μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο .

 

Από οτι βλέπω και εσύ έχεις μια πολύ καλή άποψη άλλα δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να την υπερασπιστής βάσει με αυτα που έρχονται και βάση με αυτά που ήταν κάποτε. 

 

  Και η πλάκα είναι ότι από παλιά παραπονιόμασταν για τα ντόνατς που χρειαζόταν ένας ήρωας, αλλά τώρα αν ξαφνικά γυρίζαμε πίσω θα βλέπαμε πόσο λίγοτέρα ντόνατς χρειάζονταν τότε και πόσα τώρα.

 Πάντως εγώ έχω καταλήξει στο εξής συμπέρασμα, το παιχνίδι παραπαίει, οι παίκτες μειώνονται συνεχώς και έχουν σταματήσει να έρχονται καινούριοι οπότε η Playata απλώς προσπαθεί να βγάλει από τους υπάρχοντες χρήστες όσα περισσότερα μπορεί για όσο ακόμα υπάρχει το Herozero


  • Αυτό αρέσει στον/η Retarded

#7 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 20:54:33

Αρχικά δεν θα επέτρεπα σε κανέναν να μου βάλει το μαχαίρι στο λαιμό από την στιγμή που είναι ψυχαγωγία και αποσκοπεί μόνο στην ευχαρίστηση. Αρα λαθος!

 

 Έπειτα είναι σημαντικό όταν μιλάμε δημοσιά να λέμε αλήθειες καθώς είναι άτομα που είναι ανήλικα ,όπως άτομα που μόλις ξεκίνησαν αφου πρεπει να γνωρίζουν το πως κινείται το παινχιδι και πως ήταν και πως θα γίνει και να μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο .

Επειδή είμαι παλιός λεω αυτή τη γνώμη γιατί όταν ξεκίνησα κάνεις δεν μου είπε ότι θα υπάρχουν ανισότητες και ότι πρέπει να ακολουθήσεις άμα θες να γίνεις καλύτερος και οτι αν δεν ακολουθήσεις θα μένεις στο περιθώριο, έχω τόσα πολλά να σου πω για αυτό το θέμα άλλα πλέον έχουν ξυπνήσει αρκετά άτομα και καταλαβαινουν τι τους γίνετε! 

Από οτι βλέπω και εσύ έχεις μια πολύ καλή άποψη άλλα δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να την υπερασπιστής βάσει με αυτα που έρχονται και βάση με αυτά που ήταν κάποτε. 

Το παιχνίδι είναι πολύ απλό και χωρίς να βάλεις λεφτά.....έχω βάλει μόνο 2 φόρες κάρτα από την στιγμή που έχω ξεκινήσει το παιχνίδι και είμαι πολύ μπροστά από ποσά άτομα με την άξια μου και όχι με την άξια **Λεφτά*** το να κλαίγομαι συνεχώς για τα ντονατ και να γκρινιάζω για την εταιρία  δεν θα αλλάξει τίποτα! οποίος θέλει συνεχίζει και κάνει το παιχνίδι του......

 

Αυτό εξηγώ ότι κάνεις δεν θα σου βάλει το μαχαίρι στο λαιμό πότε και σε κανένα παιχνίδι ότι κάνεις το κάνεις για εσένα και για κανέναν άλλον.... το να θέλεις να βάλεις σε εσένα λεφτά κάλως άλλα δεν σε ανάγκασε η εταιρία να το κάνεις.....

 

εδώ και 4-5 χρονιά που παίζω τα ποιο πολλά άτομα δεν έχουν χρόνο και το παρατάνε όχι ότι δεν βγαίνουν τα ντονατ άπλα μάθανε το παραμυθάκι για την εταιρία και το κάνουν συνεχώς θέμα!

 

Το να δουλεύουν τόσα χρονιά πάνω σε αυτό το παιχνίδι είναι λογικό να πάρουν και από εμάς λεφτά όπως είπα και ποιο πάνω είναι σαν να δουλεύεις εσύ και να μην σε πληρώνουν τότε θα σταματούσες και εσύ την δουλειά...... 

 

το αν έχει πέσει το παιχνίδι είναι ότι τα ποιο πολλά άτομα δεν έχουν πλέον στην διάθεση τους πολύ χρόνο λόγο σχολείου,εξετάσεις,δουλειά και άλλα πολλά...   (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η XMEN

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#8 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 21:15:16

Δεν κλαίει κάνεις, πρέπει να ξεχωρίσεις το κλαίγομαι από το κλέβομαι.

Επειδή μιλάς αόριστα για ακόμα μια φορά, γνωρίζω αρκετά άτομα που το παράτησαν λόγο κακής ποιότητας του παιχνιδιού, και οταν αρκετοί το παρατάνε λόγο κακής ποιότητας αυτό δείχνει μια κακή εικόνα για το συγκεκριμένο παιχνίδι - εταιρία

 

Αυτη η παρομοίωση που κάνεις είναι λίγο άστοχη και δεν βγάζει πολύ νόημα αρα δεν το δέχομαι.

Όταν κάποιος προσφέρει υπηρεσίες εννοείται πως θα ανταμειφθεί και με την άξια του άλλα πρέπει να ανταποκρινεται με συνεπεία και ισάξια προς όλους. 

 

Ο χρόνος ειναι μια απάντηση και με τον χρόνο θα φανερωθούν και θα βγουν στην επιφάνεια ολα.!


Επεξεργάστηκε από Retarded, 14 Μάρτιος 2018 - 21:19:39.

 
<< RES,NON VERBA >>
 

#9 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2018 - 21:47:05

Δεν κλαίει κάνεις, πρέπει να ξεχωρίσεις το κλαίγομαι από το κλέβομαι.

Επειδή μιλάς αόριστα για ακόμα μια φορά, γνωρίζω αρκετά άτομα που το παράτησαν λόγο κακής ποιότητας του παιχνιδιού, και οταν αρκετοί το παρατάνε λόγο κακής ποιότητας αυτό δείχνει μια κακή εικόνα για το συγκεκριμένο παιχνίδι - εταιρία

 

Αυτη η παρομοίωση που κάνεις είναι λίγο άστοχη και δεν βγάζει πολύ νόημα αρα δεν το δέχομαι.

Όταν κάποιος προσφέρει υπηρεσίες εννοείται πως θα ανταμειφθεί και με την άξια του άλλα πρέπει να ανταποκρινεται με συνεπεία και ισάξια προς όλους. 

 

Ο χρόνος ειναι μια απάντηση και με τον χρόνο θα φανερωθούν και θα βγουν στην επιφάνεια ολα.!

καταρχάς για να έρθει ένας ήρωας ισάξιος με κάποιον άλλον πρέπει να είναι τόσες ώρες μέσα όσο είναι και άλλος και να μην χάνει κακούς και γενικότερα πράγματα....

 

Τα ντονατ και η εταιρία δεν θα σε πάνε τοπ1 ήρωα ούτε σε κάνουν καλύτερο ήρωα αν έχεις υπομονή και δύναμη τα καταφέρνεις αν έχεις μάθει να παίζεις με  λεφτά τότε καλύτερα μην ξεκινήσεις κανένα παιχνίδι γιατί αργά η γρήγορα θα το παρατήσεις!

 

καλά λέω κλαίγονται συνεχώς για πράγματα που δεν γυρίζουν πίσω....

κάνεις δεν έκλεψε κανέναν θέλεις να συνεχίσεις? συνεχίζεις δεν θέλεις σταματάς το θέμα είναι πολύ απλό....

 

Σε όλα τα παιχνίδια αν δεις υπάρχει ήρωας ανώτατος ήρωας κατώτατος και σε πολλά παιχνίδια επίσης ζητάει λεφτά άλλα χωρίς να σε αναγκάσει κάνεις να δώσεις έτσι είναι και το Hero Zero όπως είναι τα υπόλοιπα παιχνίδια!

 

Όσο για την ποιότητα του παιχνιδιού είναι πολύ καλή και πολύ αρίστη σε σχέσει με κάτι άλλα παρόμοια παιχνίδια (φυσικά και είναι άποψη μου αυτό ο κάθε ένας θα το δει αλλιώς) άπλα γνωρίζω πολλά παιχνίδια που δεν αξίζουν όσο αξίζει αυτό!

 

:)


Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 14 Μάρτιος 2018 - 21:49:33.

  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#10 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 16:33:18

Απλώς θα γελάσω αχαχούχα... 

Ο καινούργιος κόσμος τα λέει όλα 

 

#FAIL18


 
<< RES,NON VERBA >>
 

#11 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 16:46:23

Απλώς θα γελάσω αχαχούχα... 

Ο καινούργιος κόσμος τα λέει όλα 

 

#FAIL18

Γελάει καλύτερα αυτός που γελάει τελευταίος.......

Δεν ξέρω αν είναι ** Fail ο GR18** το μόνο που ξέρω είναι ότι κάνουν για ακόμα μια φορά την δουλειά τους.....είτε παίξεις σε εκείνον τον σερβερ είτε όχι!  Και πάλι θα σου πω πως δεν αναγκάζουν κανέναν να παίξει σε καινούριο σερβερ οποίος θέλει παίζει οποίος θέλει δεν παίζει...... δεν μπορώ να καταλάβω την λογική σου....... Αυτά από μένα...δεν χρειάζεται να σου πω κάτι παραπάνω....

 

 

Καλή σου μέρα.......    (smug)  (smug)


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#12 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 17:02:11

Γελάει καλύτερα αυτός που γελάει τελευταίος.......

Δεν ξέρω αν είναι ** Fail ο GR18** το μόνο που ξέρω είναι ότι κάνουν για ακόμα μια φορά την δουλειά τους.....είτε παίξεις σε εκείνον τον σερβερ είτε όχι!  Και πάλι θα σου πω πως δεν αναγκάζουν κανέναν να παίξει σε καινούριο σερβερ οποίος θέλει παίζει οποίος θέλει δεν παίζει...... δεν μπορώ να καταλάβω την λογική σου....... Αυτά από μένα...δεν χρειάζεται να σου πω κάτι παραπάνω....

 

 

Καλή σου μέρα.......    (smug)  (smug)

Καλησπερα

 

Δεν αναφέρω πουθενά να λέω θέλω να σταματήσω. 

Κριμα που τα λεγόμενα μου επιβεβαιονονται όπως το καινούργιο θεμα για το gr18.

κρίμα που ερημώνουν οι server κρίμα......


Επεξεργάστηκε από Retarded, 16 Μάρτιος 2018 - 17:02:36.

 
<< RES,NON VERBA >>
 

#13 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 17:06:25

Καλησπερα

 

Δεν αναφέρω πουθενά να λέω θέλω να σταματήσω. 

Κριμα που τα λεγόμενα μου επιβεβαιονονται όπως το καινούργιο θεμα για το gr18.

κρίμα που ερημώνουν οι server κρίμα......

χαχαχαχαχαχα έχεις πολύ πλάκα  πάντως γιατί με κάνεις και γελάω πάνω σε αυτά που λες......

 

πιστεύω σου έχω  πει και στα ποιο πάνω μηνύματα μου δεν χρειάζεται να λέμε τα ίδια και τα ίδια σκέψη θέλει δεν θέλει κάτι παραπάνω  ;) 


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#14 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 17:12:45

Χαίρετε.

 

Παρακαλώ μείνετε εντός θέματος καθώς μηνύματα που δεν προσφέρουν κάτι στην συζήτηση θα αφαιρούνται.

Επίσης υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα ανάμεσα στους χρήστες.

 

Σας ευχαριστώ.


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, grigrist, ΤΕΜΠΕΛΗΣ και σε άλλον ένα

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#15 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 16 Μάρτιος 2018 - 17:16:16

χαχαχαχαχαχα έχεις πολύ πλάκα  πάντως γιατί με κάνεις και γελάω πάνω σε αυτά που λες......

 

πιστεύω σου έχω  πει και στα ποιο πάνω μηνύματα μου δεν χρειάζεται να λέμε τα ίδια και τα ίδια σκέψη θέλει δεν θέλει κάτι παραπάνω  ;)

Ξεφευγεις , εγω δεν γελαω και ουτε θα ηθελες . 

Ειπα κατι το οποιο το επιβαιβεωνει το 70% του hero zero αλλα πες το εχω μηνει πισω ..

 

Καλη συνεχεια .


 
<< RES,NON VERBA >>
 

#16 Legend

Legend

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 99 μηνύματα
  • Ομάδα:Α αρνητικο
  • Κόσμος:GR16
Φήμη: 245

Δημοσιεύτηκε 23 Μάρτιος 2018 - 18:22:29

Προς απαντηση του θεματογραφου ...οχι  δεν εχω δει καποια τεραστια αλλαγη  στις ανταμοιβες ντονατ ...ισως κατι ψιχουλα  παραπανω

 

Οσων αφορα  τον φιλο που τα  βλεπει ολα ροδινα  μεσα στο παιχνιδι και που πιστευει οτι  οι  φωνες που ακουγονται  εναντιων  των αλλαγων τις  εταιρειας  ( οπου ειναι  καθαρα κ μονο κερδοσκοπικοι στα  δικα μου  ματια )θελω μα πω τα  εξης ,

με  λιγα λογια: Οταν  ξεκινησε  αυτο το παιχνιδι ,εδινε τη δυνατοτητα  σε ολους τους χρηστες του  να μπορεσουν να  ανεβασουν τον ηρωα τους ειτε  ξοδευαν χρηματα  ειτε οχι   χωρις  να  ανοιγει  η ψαλιδα  αναμεσα τους  τοσο πολυ δινοντας σε ολους ιδιες πιθανοτητες να κερδισουν πορους μεσα απο το παιχνιδι , μπορουσαν  επισης  να  φτιαξουν μια  ομαδα  κ να ανεβασουν τις  επεκτασεις  της  παλι με  πορους  μεσα απο το  παιχνιδι κ  οχι  καθαρα με  πληρωμη!! Αυτο  γινοταν με  τα εβδομαδιαια τουρνουα  ειτε  εμπειριας  ειτε τιμης ηρωων ειτε  τιμης  ομαδων .Μπορουσαν ευκολα να  διορθωσουν μερικα προβληματακια,  αλλα  αυτοι επελεξαν  (γιατι τους  βολευε)  να  καταργησουν αυτα  τα  δυο σημαντικα  τουρνουα  τιμης ..αντικαθιστωντας  τα  με  το  πρωταθλημα και το Herocon  οπου  ολοι γνωριζουν πως  αν  δεν πεσει  μαρουλακι   δεν πας  πουθενα , ουτε στο ενα  ουτε στο αλλο ...  μπορω  να  συνεχισω να μιλαω  κ  για  κρυψωνα  για τους  χρονους  παραγωγης  και το κοστος  αμεσης περατωσης  οπου ολοι ξερουμε ποιους ευνοει....να  μιλησω  για  τροποποιησεις  κ  εργαστηριο  ...οπου  για  να  βγαλει  χωρις ανανεωσεις ( επι πληρωμη παντα)μας  βγαζει την ψυχη   κ περιμενουμε  μηνες !!...ειναι  πολλα!!!  κ  ολα  δειχνουν ενα πραγμα   ....μονο  το  κερδος ,ολα  θυσιαστηκαν πανω σε  αυτο....

Σε  ενα  παιχνιδι  ακομα κι αν εισαι κακος  παικτης ,θελεις  κ να  κερδισεις  αν  δεν σου  επιτρεπουν αυτο , τοτε ποιος ο λογος  να  συνεχιζεις  να  παιζεις


  • Αυτό αρέσει σε spidy, goof123 και Mystique(Gr13)

ΤΕΛΟΣ


#17 SUPERMANTOLINOMAN

SUPERMANTOLINOMAN

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 33 μηνύματα
  • Ομάδα:YAKUZA
  • Κόσμος:GR10
  • Ήρωας:SUPERMANTOLINOMAN
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 24 Μάρτιος 2018 - 14:11:40

Απορω πραγματικα πως ο φιλος Τεμπελης μπορει και μιλαει για "δωρεαν" αναπτυξη ηρωα και οτι δεν σε αναγκαζει κανεις να πληρωσεις για να παιξεις και οτι εχει βαλει μονο δυο φορες χρηματα και αλλα τετοια περιεργα,ΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΔΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΙΣ ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ...

 

Δεν υπαρχει σοβαρος παικτης στο χιρο ζιρο που δεν αγοραζει το αρχικο πακετο(ζητω συγνωμη αν υπαρχουν ελαχιστες εξαιρεσεις)...

Δεν υπαρχει σοβαρος παικτης στο χιρο ζιρο που δεν εχει 50αρια ενισχυτικα ΕΠ ΑΟΡΙΣΤΟΝ!

Δεν υπαρχει σοβαρος παικτης στο χιρο ζιρο που δεν κανει ανανεωσεις στο καταστημα,στο εργαστηριο ή οπου αλλου χρειαστει για να μπορεσει να ακολουθησει τον ανταγωνισμο.

Δεν υπαρχει σοβαρος παικτης στο χιρο ζιρο που δεν εχει ξοδεψει ντονατς σε κακο ή στην αγορα στολης...

Και ποσα θα μπορουσα να πω ακομα!!!

 

Αληθεια,στην ομαδα που συμμετεχεις και την βρηκες εντελως δωρεαν ετοιμη απο καποιους αλλους με 96% ή 100% επεκτασεις, ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΑ ΜΕ ΝΤΟΝΑΤΣ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ???

Αλλα σιγουρα θα υπαρχει και κει καποιος αλλος να πληρωσει και για μας,ε?

Ετσι φιλε παιζω και γω δωρεαν...

 

Ολοι λοιπον εσεις που μιλατε για δωρεαν παιχνιδι μαλλον καπου μπερδευετε τα πραγματα γιατι το χιρο ζιρο ειναι ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟΥ(αν οχι το ακριβοτερο)...


  • Αυτό αρέσει στον/η giann657, goof123, AlphaWarrior και σε 5 άλλους

#18 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2018 - 11:03:56

καταρχάς για να έρθει ένας ήρωας ισάξιος με κάποιον άλλον πρέπει να είναι τόσες ώρες μέσα όσο είναι και άλλος και να μην χάνει κακούς και γενικότερα πράγματα....

 

Τα ντονατ και η εταιρία δεν θα σε πάνε τοπ1 ήρωα ούτε σε κάνουν καλύτερο ήρωα αν έχεις υπομονή και δύναμη τα καταφέρνεις αν έχεις μάθει να παίζεις με  λεφτά τότε καλύτερα μην ξεκινήσεις κανένα παιχνίδι γιατί αργά η γρήγορα θα το παρατήσεις!

 

καλά λέω κλαίγονται συνεχώς για πράγματα που δεν γυρίζουν πίσω....

κάνεις δεν έκλεψε κανέναν θέλεις να συνεχίσεις? συνεχίζεις δεν θέλεις σταματάς το θέμα είναι πολύ απλό....

 

Σε όλα τα παιχνίδια αν δεις υπάρχει ήρωας ανώτατος ήρωας κατώτατος και σε πολλά παιχνίδια επίσης ζητάει λεφτά άλλα χωρίς να σε αναγκάσει κάνεις να δώσεις έτσι είναι και το Hero Zero όπως είναι τα υπόλοιπα παιχνίδια!

 

Όσο για την ποιότητα του παιχνιδιού είναι πολύ καλή και πολύ αρίστη σε σχέσει με κάτι άλλα παρόμοια παιχνίδια (φυσικά και είναι άποψη μου αυτό ο κάθε ένας θα το δει αλλιώς) άπλα γνωρίζω πολλά παιχνίδια που δεν αξίζουν όσο αξίζει αυτό!

 

:)

Φιλε μου τεμπελη

 

Ειδες πως οτι ελεγα και λεει το μισο hero zero ισχυει , τα πραγματα δυστηχως δεν πανε καλα και καλο ειναι να το δεις και εσυ το θεμα και να το αναλυσεις καλυτερα το πραγμα να βουτας και τη γλωσσα σου στον εγκεφαλο σου πριν τοποθετηθεις καπου ..

 

ΥΓ: ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ 
     


 
<< RES,NON VERBA >>
 

#19 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2018 - 11:20:53

Φιλε μου τεμπελη

 

Ειδες πως οτι ελεγα και λεει το μισο hero zero ισχυει , τα πραγματα δυστηχως δεν πανε καλα και καλο ειναι να το δεις και εσυ το θεμα και να το αναλυσεις καλυτερα το πραγμα να βουτας και τη γλωσσα σου στον εγκεφαλο σου πριν τοποθετηθεις καπου ..

 

ΥΓ: ΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΑΠΑΤΟΥΝ 
     

καλησπέρα,εγώ βουτάω και την γλωσσά μου στον εγκέφαλο μου και το μυαλό μου στην γλωσσά μου.... αν δεν θέλετε να δείτε την αλήθεια και να ακούσετε την αλήθεια δεν σας φταίει κάνεις σας.....αν δεν σας αρέσει πολύ άπλα υπάρχει και η διαγραφή....για να ασχολείσαι ακόμα σημαίνει ότι πρέπει να την βουτήξεις εσύ ακόμα ποιο καλά ;)

 

καλή σου συνεχεία ;)  

 

 

(smug)  (smug)  (smug)  (smug) 


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#20 Retarded

Retarded

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 183 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 241

Δημοσιεύτηκε 29 Μάρτιος 2018 - 20:06:01

Οταν επιμενει καποιος εχει δικαιο ή ειναι ξεροκεφαλος ! 

ας αποφασισει το πληθος !


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod
 
<< RES,NON VERBA >>
 




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες