Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Ήταν πέναλτι.;.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

Ψηφοφορία: Ήταν πέναλτι.;. (21 μέλη έχουν ρίξει ψήφους)

Ήταν πέναλτι.;.

  1. Ναι ηταν. (13 ψήφοι [61.90%])

    Ποσοστό ψήφου: 61.90%

  2. Οχι γιατι υποστηριζω γιουβεντους. (8 ψήφοι [38.10%])

    Ποσοστό ψήφου: 38.10%

Θα έπρεπε να πάρει κόκκινη κάρτα ο μπουφόν.

  1. Θα έπρεπε καθώς σπρώχνει τον διαιτητή. (14 ψήφοι [66.67%])

    Ποσοστό ψήφου: 66.67%

  2. Όχι μωρέ άστον τελευταία του χρονιά είναι. (7 ψήφοι [33.33%])

    Ποσοστό ψήφου: 33.33%

Ψήφισε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#1 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 05:52:15

Ήταν πέναλτι το μαρκάρισμα του μπενάτια στον λούκα βάθκεθ.;.


  • Αυτό αρέσει στον/η thms12
N'golo kante.

#2 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 08:10:15

Είμαι φανατικός της Ρεάλ και ναι ήταν πέναλτι /..

 

για όποιον λέει ότι ήταν πέναλτι καλύτερα ας σταματήσει την μπάλα ή ας βάλει γυαλιά. Υπάρχει καθαρό σπρώξιμο (το όποιο το παρεδέχθηκε ο ίδιος ο αμυντικός) με τα χέρια από πίσω (είτε βουτάει ο Βάσκεθ είτε όχι είναι έξυπνη κίνηση) και έπειτα κλωτσιά ανεβασμένη στο στήθος του. Δεν είναι τίποτα λιγότερο από πεντακάθαρο πέναλτι. Τα υπόλοιπα και πώς παίξαμε είναι άλλο θέμα.

Προχωράμε..

 

Και για τους φίλους της Barcelona που λένε ( ρεάλ είναι σίχαμα κλπ ) ας θυμηθούν τον αγώνα Barcelona - Paris Saint Germen 6-1 πώς μπήκαν τα 3 γκολ... Και αν δεν βρίσκουν το βιντεάκι να μου πουν να το στείλω..

 

Μην διαγραφεί κουβέντα κάνουμε..


  • Αυτό αρέσει σε thms12, hero5! και neymarjr

#3 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 09:16:50

Ας πω κι εγω τη γνωμη μου ως ουδετερος και μια και ασχολουμαι χρονια με το ποδοσφαιρο...

 

Κανενα πεναλτι. Δεν υποστηριζω καμια, αλλα ας ειμαστε δικαιοι,το πεναλτι ηταν γελοιο. Το ματς θα επρεπε να κριθει στην παραταση και ο διαιτητης αδικει το ομορφο ποδοσφαιρο που ειδαμε και στα δυο ματς.



#4 Hr8aNaSasMa8w

Hr8aNaSasMa8w

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:World Party
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Epanastaths
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 09:31:38

Είμαι φανατικός της Ρεάλ και ναι ήταν πέναλτι /..

 

για όποιον λέει ότι ήταν πέναλτι καλύτερα ας σταματήσει την μπάλα ή ας βάλει γυαλιά. Υπάρχει καθαρό σπρώξιμο (το όποιο το παρεδέχθηκε ο ίδιος ο αμυντικός) με τα χέρια από πίσω (είτε βουτάει ο Βάσκεθ είτε όχι είναι έξυπνη κίνηση) και έπειτα κλωτσιά ανεβασμένη στο στήθος του. Δεν είναι τίποτα λιγότερο από πεντακάθαρο πέναλτι. Τα υπόλοιπα και πώς παίξαμε είναι άλλο θέμα.

Προχωράμε..

 

Και για τους φίλους της Barcelona που λένε ( ρεάλ είναι σίχαμα κλπ ) ας θυμηθούν τον αγώνα Barcelona - Paris Saint Germen 6-1 πώς μπήκαν τα 3 γκολ... Και αν δεν βρίσκουν το βιντεάκι να μου πουν να το στείλω..

 

Μην διαγραφεί κουβέντα κάνουμε..

Να βάλει γυαλιά όποιος νομίζει ότι δεν ήταν; τι θες να μας πει με αυτό; δηλαδή αν έχει κάποιος διαφορετική άποψη από εσένα να βάλει γυαλιά και να σταματήσει την μπάλα;

Δεν σχολιάζω καν αν ήταν ή όχι γιατί δεν έχω ξεκάθαρη άποψη.


Επεξεργάστηκε από Hr8aNaSasMa8w, 12 Απρίλιος 2018 - 09:34:02.


#5 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 09:33:39

Ας πω κι εγω τη γνωμη μου ως ουδετερος και μια και ασχολουμαι χρονια με το ποδοσφαιρο...

 

Κανενα πεναλτι. Δεν υποστηριζω καμια, αλλα ας ειμαστε δικαιοι,το πεναλτι ηταν γελοιο. Το ματς θα επρεπε να κριθει στην παραταση και ο διαιτητης αδικει το ομορφο ποδοσφαιρο που ειδαμε και στα δυο ματς.

ναι μονο μπαλα βρισκει συμφωνω και ας επεσε απο πανω του και ας εφαγε κλωτσια στο στηθος δεν ειναι πεναλτι ρε συ και καρτα για θεατρο θα εδινα.


  • Αυτό αρέσει σε AlphaWarrior και PenPen
N'golo kante.

#6 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 10:01:35

ναι μονο μπαλα βρισκει συμφωνω και ας επεσε απο πανω του και ας εφαγε κλωτσια στο στηθος δεν ειναι πεναλτι ρε συ και καρτα για θεατρο θα εδινα.

Σαν θεματογραφος παρακαλω δειξε λιγη σοβαροτητα και μιλα λιγο πιο κοσμια


  • Αυτό αρέσει σε dina και DeathHole

#7 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 10:08:29

Να βάλει γυαλιά όποιος νομίζει ότι δεν ήταν; τι θες να μας πει με αυτό; δηλαδή αν έχει κάποιος διαφορετική άποψη από εσένα να βάλει γυαλιά και να σταματήσει την μπάλα;

Δεν σχολιάζω καν αν ήταν ή όχι γιατί δεν έχω ξεκάθαρη άποψη.

Toν είδες τον αγώνα ? Αν τον είδες θα είδες ότι η Juventus έπαιξε βρώμικα χθες και θα σου πω το γιατί  20 φάουλ η Juventus έναντι 8 που είχε η Real.. 6 κίτρινες η Juventus έναντι 3 στην Real. 97 λεπτά χθες είδες πως έπαιζαν οι παίκτες της Juve.. Πολύ επιθετικά έμπαιναν και με αγκώνες.. Και επειδή είμαι σίγουρος ότι είσαι Barca σε πόνεσε ο αποκλεισμός από την Roma που δεν το περίμενες γιατί και άλλες χρονιές η <Ουεφαλόνα> έπαιζε ποιό βρώμικα και με χειρότερη διαιτησία.. Θυμήσου λίγο το 6-1 με την PSG άσχετα που χάρηκες με την νίκη της ομάδος σου παράλληλα ένιωθες περίεργα για την διαιτησία που είχες στο μέρος σου..


Επεξεργάστηκε από DeathHole, 12 Απρίλιος 2018 - 10:09:45.


#8 Akumetsu

Akumetsu

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 74 μηνύματα
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:Akumetsu
Φήμη: 114

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 11:06:28

Toν είδες τον αγώνα ? Αν τον είδες θα είδες ότι η Juventus έπαιξε βρώμικα χθες και θα σου πω το γιατί  20 φάουλ η Juventus έναντι 8 που είχε η Real.. 6 κίτρινες η Juventus έναντι 3 στην Real. 97 λεπτά χθες είδες πως έπαιζαν οι παίκτες της Juve.. Πολύ επιθετικά έμπαιναν και με αγκώνες.. Και επειδή είμαι σίγουρος ότι είσαι Barca σε πόνεσε ο αποκλεισμός από την Roma που δεν το περίμενες γιατί και άλλες χρονιές η <Ουεφαλόνα> έπαιζε ποιό βρώμικα και με χειρότερη διαιτησία.. Θυμήσου λίγο το 6-1 με την PSG άσχετα που χάρηκες με την νίκη της ομάδος σου παράλληλα ένιωθες περίεργα για την διαιτησία που είχες στο μέρος σου..

DeathHole, ηρεμησε πρωτα φιλε , καταρχας αυτο που κανεις δεν δινει δικιο στην ρεαλ. Δηλαδη επειδη η μπαρτσελονα κερδισε οπως κερδισε την παρι σε εκεινο το παιχνιδι, δεν δινει το δικιο σε καμμια ομαδα να βγει απο πανω λεγοντας επειδη το εκανε η μπαρτσελονα ας το κανουμε και εμεις ή απλα να το παραθετεις ως παραδειγμα.

 

Δευτερον, για το πεναλτυ αφου ειδα την φαση προσωπικα, ο παιχτης ειναι μπροστα απο τον αμυνομενο σε καθαρη θεση για γκολ, το μαρκαρισμα φανηκε ηταν *soft* ΑΛΛΑ κατα την γνωμη μου πιστευω πως ηταν .Ο καθε διαιτητης ισως να μην το εδεινε ,αναλογα με το πρωταθλημα, ομως απο την στιγμη που εδωσε δικαιωμα για πεναλτυ ο παιχτης της γιουβε , και οπως προειπα αν και δεν ειναι πεναλτυ που το δινεις 100%, καλως δοθηκε.

 

Προσωπικα δεν παω ουτε ρεαλ ουτε μπαρτσελονα, ειμαι φαν της τσελσυ και γνωριζω ποσο ευνοουνται οι ισπανικες ομαδες καθε φορα, αλλα δεν πρεπει να τα μηδενιζουμε ολα. Επισης αν θελετε να βρειτε το δικιο σας, μιληστε σωστα και ευγενικα.

 

Τελος, για την κοκκινη καρτα του μπουφον, απο την στιγμη που ως αρχηγος της ομαδας του επραξε οπως επραξε εναντια στον διαιτητη ηταν σωστη η κοκκινη. Γνωριζω πως οι παιχτες καθε ομαδας ειναι και αυτοι ανθρωποι και νευριαζουν οπως ολοι μας, αλλα δεν μπορω να θυμηθω ποτε αποφαση διαιτητη αλλαξε επειδη ηρθε παιχτες και του μιλησε με εντονο τονο χωρις να ειναι ηρεμος και να τον σπρωχνει εστω και λιγο. Στο παιχνιδι οι αποφασεις διαιτητων ειναι απολυτες(  χωρις να σημαινει πως ενας διαιτητης εχει παντα δικιο ή πως η αποφαση ειναι σωστη παντα). Οι αποφασεις μονο αλλαζουν σε τυχον replay που ισως γινει ή σε συννενοηση με τους 4ους διαιτητες στις εστιες.


  • Αυτό αρέσει σε Hr8aNaSasMa8w και DeathHole

#9 Hr8aNaSasMa8w

Hr8aNaSasMa8w

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:World Party
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Epanastaths
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 11:44:50


 

Toν είδες τον αγώνα ? Αν τον είδες θα είδες ότι η Juventus έπαιξε βρώμικα χθες και θα σου πω το γιατί 20 φάουλ η Juventus έναντι 8 που είχε η Real.. 6 κίτρινες η Juventus έναντι 3 στην Real. 97 λεπτά χθες είδες πως έπαιζαν οι παίκτες της Juve.. Πολύ επιθετικά έμπαιναν και με αγκώνες.. Και επειδή είμαι σίγουρος ότι είσαι Barca σε πόνεσε ο αποκλεισμός από την Roma που δεν το περίμενες γιατί και άλλες χρονιές η <Ουεφαλόνα> έπαιζε ποιό βρώμικα και με χειρότερη διαιτησία.. Θυμήσου λίγο το 6-1 με την PSG άσχετα που χάρηκες με την νίκη της ομάδος σου παράλληλα ένιωθες περίεργα για την διαιτησία που είχες στο μέρος σου..


Ούτε καν ρε..την Μπαρτσελόνα την σιχαίνομαι σαν ομάδα και χθες με την Ρεάλ ήμουν ρε φίλε αλλά δεν νομίζω πώς ήταν πέναλτι..

 


 

DeathHole, ηρεμησε πρωτα φιλε , καταρχας αυτο που κανεις δεν δινει δικιο στην ρεαλ. Δηλαδη επειδη η μπαρτσελονα κερδισε οπως κερδισε την παρι σε εκεινο το παιχνιδι, δεν δινει το δικιο σε καμμια ομαδα να βγει απο πανω λεγοντας επειδη το εκανε η μπαρτσελονα ας το κανουμε και εμεις ή απλα να το παραθετεις ως παραδειγμα.

 

Δευτερον, για το πεναλτυ αφου ειδα την φαση προσωπικα, ο παιχτης ειναι μπροστα απο τον αμυνομενο σε καθαρη θεση για γκολ, το μαρκαρισμα φανηκε ηταν *soft* ΑΛΛΑ κατα την γνωμη μου πιστευω πως ηταν .Ο καθε διαιτητης ισως να μην το εδεινε ,αναλογα με το πρωταθλημα, ομως απο την στιγμη που εδωσε δικαιωμα για πεναλτυ ο παιχτης της γιουβε , και οπως προειπα αν και δεν ειναι πεναλτυ που το δινεις 100%, καλως δοθηκε.

 

Προσωπικα δεν παω ουτε ρεαλ ουτε μπαρτσελονα, ειμαι φαν της τσελσυ και γνωριζω ποσο ευνοουνται οι ισπανικες ομαδες καθε φορα, αλλα δεν πρεπει να τα μηδενιζουμε ολα. Επισης αν θελετε να βρειτε το δικιο σας, μιληστε σωστα και ευγενικα.

 

Τελος, για την κοκκινη καρτα του μπουφον, απο την στιγμη που ως αρχηγος της ομαδας του επραξε οπως επραξε εναντια στον διαιτητη ηταν σωστη η κοκκινη. Γνωριζω πως οι παιχτες καθε ομαδας ειναι και αυτοι ανθρωποι και νευριαζουν οπως ολοι μας, αλλα δεν μπορω να θυμηθω ποτε αποφαση διαιτητη αλλαξε επειδη ηρθε παιχτες και του μιλησε με εντονο τονο χωρις να ειναι ηρεμος και να τον σπρωχνει εστω και λιγο. Στο παιχνιδι οι αποφασεις διαιτητων ειναι απολυτες( χωρις να σημαινει πως ενας διαιτητης εχει παντα δικιο ή πως η αποφαση ειναι σωστη παντα). Οι αποφασεις μονο αλλαζουν σε τυχον replay που ισως γινει ή σε συννενοηση με τους 4ους διαιτητες στις εστιες.


Με κάλυψεςς..Ένας άλλος διαιτητής μπορεί να μην το έδινε.

#10 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 11:47:44

 

Toν είδες τον αγώνα ? Αν τον είδες θα είδες ότι η Juventus έπαιξε βρώμικα χθες και θα σου πω το γιατί 20 φάουλ η Juventus έναντι 8 που είχε η Real.. 6 κίτρινες η Juventus έναντι 3 στην Real. 97 λεπτά χθες είδες πως έπαιζαν οι παίκτες της Juve.. Πολύ επιθετικά έμπαιναν και με αγκώνες.. Και επειδή είμαι σίγουρος ότι είσαι Barca σε πόνεσε ο αποκλεισμός από την Roma που δεν το περίμενες γιατί και άλλες χρονιές η <Ουεφαλόνα> έπαιζε ποιό βρώμικα και με χειρότερη διαιτησία.. Θυμήσου λίγο το 6-1 με την PSG άσχετα που χάρηκες με την νίκη της ομάδος σου παράλληλα ένιωθες περίεργα για την διαιτησία που είχες στο μέρος σου..

αν και οπαδος της ρεαλ αυτο που λες δεν στεκει.παθος λεγεται.

 

 

Σαν θεματογραφος παρακαλω δειξε λιγη σοβαροτητα και μιλα λιγο πιο κοσμια

σε εθιξα ε.;.


  • Αυτό αρέσει σε Hr8aNaSasMa8w και Akumetsu
N'golo kante.

#11 Hr8aNaSasMa8w

Hr8aNaSasMa8w

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:World Party
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Epanastaths
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 11:49:54

αν και οπαδος της ρεαλ αυτο που λες δεν στεκει.παθος λεγεται.

Ακριβως.Δηλαδή επειδή πας με δύναμη σε κάποιες φάσεις τι σημαίνει; τις κάρτες τους τις πήραν..που αδικήθηκε η Ρεαλ σε αυτό το θέμα;

Στέκομαι σε αυτό π είπες για απάντηση στον DeathHole..


Επεξεργάστηκε από Hr8aNaSasMa8w, 12 Απρίλιος 2018 - 11:55:35.


#12 Klastintos

Klastintos

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 542 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚρήτη, Θεσσαλονίκη.
  • Ομάδα:The Carnivores
  • Κόσμος:GR18
Φήμη: 919

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 11:55:09

κατι ασχετο με το θεμα.φανταζεστε στο ρομα μπαρτσελονα να βαζανε σχολιαστη τον θαναιλακη.;.αχαχαχαχαχαχαχαχα.


  • Αυτό αρέσει στον/η DeathHole
N'golo kante.

#13 DeathHole

DeathHole

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 119 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22



Φήμη: 206

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 12:17:44

Ο Chiellini λέει στον Marcelo πόσα πληρώσατε για την διαιτησία μιλάει αυτός που ή ομάδα του είχε πέσει κατηγορία λόγω το στημένων αγώνων. Τι να πει κανείς η βλακεία πάει σύννεφο του Chiellini..



#14 Hr8aNaSasMa8w

Hr8aNaSasMa8w

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 18 μηνύματα
  • Ομάδα:World Party
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Epanastaths
Φήμη: 23

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 15:44:52

Ο Chiellini λέει στον Marcelo πόσα πληρώσατε για την διαιτησία μιλάει αυτός που ή ομάδα του είχε πέσει κατηγορία λόγω το στημένων αγώνων. Τι να πει κανείς η βλακεία πάει σύννεφο του Chiellini..

Μαθε να σέβεσαι ρε φίλε..



#15 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 16:32:44

Θα ήθελα να σας υπενθυμίσω πως μιας και μιλάτε για ποδόσφαιρο, το φόρουμ δεν είναι γήπεδο και για αυτό θα πρέπει να μιλάμε με σεβασμό και κατανόηση προς τα άλλα μέλη. 

Ελπίζω να μη χρειαστεί να προβούμε σε άλλες ενέργειες  :)   Καλή σας συνέχεια.


  • Αυτό αρέσει σε ioantheod και grigrist

#16 stelios-osfp

stelios-osfp

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 224 μηνύματα
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:stelios76






Φήμη: 296

Δημοσιεύτηκε 12 Απρίλιος 2018 - 17:24:07


σε εθιξα ε.;.[/quote]

Ναι με εθιξες... Δεν κατάλαβα, θα κάνεις ότι θέλεις χωρίς να βλέπεις τις κυρώσεις?? Κακώς δόθηκε το πέναλτι όπως και να το κάνουμε γιατί χάλασε την ομορφιά του ποδοσφαίρου... Ας το άφηνε ο ρεφερι και να κοντραρονταν στην παράταση από το να κάνει την αηδία και να κρίνει μονος του το παιχνίδι... Την καλησπέρα μου και μαθε να δείχνεις λίγο σεβασμό γιατί δεν είσαι τίποτα παραπάνω από κανέναν εδώ μέσα
  • Αυτό αρέσει σε dina και DeathHole

#17 IamTheModeatorHere

IamTheModeatorHere

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 10 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΠεριστέρι
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 19

Δημοσιεύτηκε 13 Απρίλιος 2018 - 07:14:20

Παιδιά, ατό έγινε και εχτές την ώρα που έπαιζα μπάλα!

Όχι αυτό ακριβώς μιλάω για το πέναλντι που έδωσε!!!!!

Πάει ο επιθετικός μπροστά να βάλει γκολ(ο δικός μας)

και είναι ο τερματοφύλακας στην περιοχή του και πιάνει την μπάλα και ο έξυπνος διαιτητής έδωσε πέναλντι που ο τερματοφύλακας έπιασε την μπάλα!!... όλοι τον κοροϊδεύαμε μετά αλλά καλά να πάθει!

Υ.Σ.Εγώ ήμουν δεξί back και χάσαμε περίπου επιθετικοί-κέντρο 10 φάσεις για γκολ και το ματς ήρθε 4-0 και ήταν ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣΣΣΣΣ!!
Οκ...δεν πειράζει παίζουμε και σήμερα Μι.τελικό και ελπίζω να νικήσουμε!:) 

Καλή μου επιτυχία :D  (lol)


Χρήσιμα link

ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

ΚΑΝΟΝΕΣ





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες