Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Daily rewards...


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
3 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Diesel

Diesel

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 23 μηνύματα
  • Ομάδα:footballers
  • Κόσμος:GR19
  • Ήρωας:UncleDrew
Φήμη: 41

Δημοσιεύτηκε 13 Απρίλιος 2018 - 19:24:05

Ναι... Λοιπον.. εχω ενα προβλημα με τα daily rewards το οποιο το εχω σε καθε gr και νομιζω πως και αλλοι θα το εχουν.. οποτε καιρος να το αναφερει καποιος: ολοι θα συμφωνησουμε οτι καθε μερα παιρνεις και ενα reward... ομως οταν φτανει η ημερα να παρω reward ενα αντικειμενο τοτε ενω εχω μπει και ενω μου λεει +1 μερα (για παραδειγμα αν ειχα μπει για 50 μερες στην σειρα και μπω αλλη μια θα μου ελεγε 51 μερες στην σειρα) παρ'ολα αυτα συνεχιζω και παιρνω το reward της προηγουμενης μερας, ξανα λεω πως τα rewards μεχρι την ημερα που σου δινει κερματα εμπειρια και ντονατ τα παιρνω μια χαρα στα αντικειμενα ομως συνεχιζω και παιρνω εμπειρια και νομισαμτα που ηταν το reward πριν τα αντικειμεν οσες μερες και να μπω. Μιλησα και με την υποστιριξη κ μ ειπε να κανω αναβαθμιση το adobe flash player το εκανα και συνεχιζει, τι να κανω;;;



#2 goof123

goof123

    Χρυσός Ήρωας

  • Coordinators
  • 1.091 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10



Φήμη: 1.759

Δημοσιεύτηκε 13 Απρίλιος 2018 - 21:10:06

Καλημέρα. Αν κατάλαβα καλά εννοείς την καθημερινή ανταμοιβή του παίκτη τα μεσάνυχτα. Πάντα θα σου δίνει ή κέρμα ή εμπειρία ή και ντόνατ. Μπορείς να "τύχεις" μόνο 2 από αυτά και όχι με συγκεκριμένη σειρά. Το δώρο, δεν είναι αντικείμενο ή κάτι τέτοιο. Απλά επειδή μετά από κάποιες ημέρες δεν σου δίνει συγκεκριμένο αριθμό ή κερμάτων ή εμπερίας ή ντονατ σου εμφανίζει αυτό το δώρο.  :) . Καλή συνέχεια!!!



#3 KostaZz2310

KostaZz2310

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 446 μηνύματα
  • Ομάδα:OldSchoolGG
  • Κόσμος:GR14






Φήμη: 947

Δημοσιεύτηκε 13 Απρίλιος 2018 - 23:39:44

αν μπορεις αναλυσε το θεμα πιο πολυ γιατι δεν σε καταλαβα και πολυ...οσες μερες παιζω δεν εχω δει ως ανταμοιβη αντικειμενο στις καθημερινες ανταμοιβες. 


  • Αυτό αρέσει στον/η PenPen

Διαγωνισμός HZ 1 (Τέλος) Διαγωνισμός HZ 2 (Ακυρώθηκε)


#4 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 29 Φεβρουάριος 2020 - 22:16:04

Χαίρετε,
 
Το παρόν θέμα κλειδώνει.

 
Υπενθύμιση: Αν πιστεύετε πως το θέμα δεν έπρεπε να κλείσει ή αν επιθυμείτε να προσθέσετε μια απάντηση/ερώτηση, μπορείτε να ειδοποιήσετε την Ομάδα Συντονισμού μέσω καταγγελίας ώστε το θέμα να ξεκλειδωθεί.  
 
Πως κάνω καταγγελία;
 
Καλή σας συνέχεια    :) 
 
Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Hero Zero


                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες