Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Λίστα hero con, κακοποιών κ.ά.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 trinity312

trinity312

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 26 μηνύματα
  • Κόσμος:GR29
  • Ήρωας:Trinity312
Φήμη: 62

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2018 - 21:15:35

Δεν ξέρω αν θυμάστε, πάντως όσοι παίξαμε speed υπήρχε μια αναλυτικότατη λίστα με ημερομηνίες και ώρες για το πότε θα βγει κακός , πότε θα έχει καζίνο, ποιο είναι το επόμενο hero con και τα λοιπά.... δεν θα ήταν ωραίο να υπήρχε και κάτι παρόμοιο και στα gr... Δηλαδή να βγαίνει μια μηναία λίστα....

 

(και απορία: το προτείνω στην υποστήριξη ή η υποστήριξη το βλέπει από το forum)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Rex9, Axilleas και σε 3 άλλους

#2 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 18 Απρίλιος 2018 - 21:28:41

Δεν ξέρω αν θυμάστε, πάντως όσοι παίξαμε speed υπήρχε μια αναλυτικότατη λίστα με ημερομηνίες και ώρες για το πότε θα βγει κακός , πότε θα έχει καζίνο, ποιο είναι το επόμενο hero con και τα λοιπά.... δεν θα ήταν ωραίο να υπήρχε και κάτι παρόμοιο και στα gr... Δηλαδή να βγαίνει μια μηναία λίστα....

 

(και απορία: το προτείνω στην υποστήριξη ή η υποστήριξη το βλέπει από το forum)

Νομίζω οι mods τα μεταφέρουν  ;) .

Δεν συμφωνώ όμως με την ιδέα σου. Ίσως να έχω μια ένσταση για κάτι που θα με επηρεάσει. Καθώς κυνηγώ τα τουρ εμπειρίας, και συνεπώς κυνηγάω τους κακούς, επειδή είμαι πιο έμπειρος ή και ακόμα έχω πιο ελεύθερο χρόνο τυχαίνει να "πετυχαίνω" περισσότερους από τους ανταγωνιστές μου. Άμα γινόταν αυτό, εμένα θα με έπληττε γιατί θα έχανα αυτό το πλεονέκτημα. 

Βέβαια πέρα από αυτό, το οτι δεν τα ξέρουμε από πρίν (κακούς-herocon), μας αναγκάζει από την μία να είμαστε πιο ενεργοί και από την άλλη να ετοιμαζόμαστε για κάθε ενδεχόμενο, αντίστοιχα. (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η KostaZz2310, goof123, thms12 και σε 4 άλλους

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#3 Ομορφουλης

Ομορφουλης

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 132 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαIn your mind...;)
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 60

Δημοσιεύτηκε 19 Απρίλιος 2018 - 18:00:56

Νομίζω οι mods τα μεταφέρουν  ;) .

Δεν συμφωνώ όμως με την ιδέα σου. Ίσως να έχω μια ένσταση για κάτι που θα με επηρεάσει. Καθώς κυνηγώ τα τουρ εμπειρίας, και συνεπώς κυνηγάω τους κακούς, επειδή είμαι πιο έμπειρος ή και ακόμα έχω πιο ελεύθερο χρόνο τυχαίνει να "πετυχαίνω" περισσότερους από τους ανταγωνιστές μου. Άμα γινόταν αυτό, εμένα θα με έπληττε γιατί θα έχανα αυτό το πλεονέκτημα. 

Βέβαια πέρα από αυτό, το οτι δεν τα ξέρουμε από πρίν (κακούς-herocon), μας αναγκάζει από την μία να είμαστε πιο ενεργοί και από την άλλη να ετοιμαζόμαστε για κάθε ενδεχόμενο, αντίστοιχα. (smug)

Σωστά τα λες,αλλα δεν συμφωνώ μόνο με κάτι,αν δεν ξέρουμε πότε θα βγει ο κακός παραδείγματος χάρη,οι πιο πολύ δεν θα είναι μέσα και έτσι δεν θα υπάρξει πολύ ανταγωνισμός που αυτο τον καιρό τον χρειαζόμαστε...Μπορούν να παίζουν πολύ...Αλλά δεν μπορούν να είναι μέσα ολή μέρα...η απλά αυτήν την ώρα.. ;)..και έτσι κάπως να το κανονίζουν..


Επεξεργάστηκε από Ομορφουλης, 19 Απρίλιος 2018 - 18:04:23.

  • Αυτό αρέσει στον/η AlphaWarrior

SMOKEEEEEEEEEE.....DEVIL...





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες