Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. Ερωτήσεις για προβλήματα του παιχνιδιού

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ UPDATE

  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
1 απάντηση σε αυτό το θέμα

#1 malakopitourakoulis

malakopitourakoulis

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 13 μηνύματα
  • Τοποθεσίαnikaia peiraias
  • Ομάδα:coza nostra ilion
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:Panagiotis1985
Φήμη: 8

Δημοσιεύτηκε 20 Νοέμβριος 2013 - 06:27:33

Καλημέρα σας. Έχω κάποιες ερωτήσεις για το παιχνίδι.

Μετά το update στις 22.11.2013 ειπώθηκε ότι διορθώθηκαν κάποια πράγματα....

Αναφέρθηκε επίσης ότι προστέθηκαν κάποιες λειτουργίες.

Αυτό αφορά ΟΛΟΥΣ τους χρήστες ή μερικούς διότι σε εμένα δεν έχει αλλάξει ΤΙΠΟΤΑ! 

Πρέπει να περιμένουμε κάτι ακόμη?

Μουσική δεν υπάρχει ή ανοίγει 1 λεπτό την ημέρα..Γιατί;

Το κουμπάκι + δεν το βλέπω πουθενά στα μεταχειρισμένα...Που ακριβώς είναι;

Ανάθεμα και αν κατάλαβε κανείς τι είναι τα σετ αντικείμενα...Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος;

Επίσης έχω να δω αντικείμενο να μου δίνει κάτι παραπάνω στα στατιστικά μου πολύ καιρό ή βλέπω τόσο σπάνια που ούτε καν το θυμάμαι. Τι φταίει γι αυτό;

Σας ευχαριστώ.

 

Υ.Γ. Αρχίζουμε και χάνουμε τον έλεγχο εκεί πέρα βλέπω και αρχίζω και εγώ ανησυχώ διότι στο ΤΟΣΟ ακριβό παιχνίδι σας θα έπρεπε να κυλάν όλα ρολόι κύριοι και κυρίες που κρύβεστε πίσω από αυτό το ωραίο αλλά και παράλληλα πανάκριβο παιχνίδι.

 

Επίσης να σας πω ότι στο tablet μου το παιχνίδι σέρνεται όσο κανένα άλλο εκεί πέρα... Και είναι to nexus7 το καινούργιο του 2013, αγορασμένο πριν μια εβδομάδα, αν σας ενδιαφέρει να διορθώσετε κάτι.

 

Καλημέρα σας και σας παρακαλώ για μια σύντομη απάντηση.



#2 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 20 Νοέμβριος 2013 - 10:31:02

ό,τι αλλαγές έγιναν αφορούν φυσικά όλους τους χρήστες. Αν παρόλα αυτά αντιμετωπίζετε τεχνικό πρόβλημα με το παιχνίδι θα πρέπει να επικοινωνείτε με την Υποστήριξη. Όσο για τα σετ αντικείμενα, υπάρχει σχετικό νήμα εδώ. Τέλος, σχετικά με το ότι δεν βγαίνουν καλύτερα αντικείμενα, φαντάζομαι ο ήρωάς σας είναι υψηλού επιπέδου οπότε ανεβαίνει πλέον πολύ αργά, άρα και τα αντικείμενα που βρίσκετε δεν καλυτερεύουν ιδιαίτερα, ή καλυτερεύουν πιο σπάνια από όταν ανεβαίνατε πιο γρήγορα.

 

 

 

whatever changes occurred are for all users of course. If however you are facing some technical problem with the game, you will have to contact Support. As for the set items, there's a related thread here. Finally, about the fact that you don't get better items, I imagine your hero is of high level and therefore levels up very slowly by now, therefore the items you find don't get particularly better, or get better more rarely than when you leveled up faster.







Επίσης έχει ετικέτα με μία ή παραπάνω από αυτές τις λέξεις κλειδιά: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, UPDATE

0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες