Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Oντάκι σ’αγαπάμε…


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
15 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 Naty

Naty

    Χρυσός Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.193 μηνύματα
  • Κόσμος:GR4



Φήμη: 5.574

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2018 - 16:51:03

Σαν εσένα ….. ​ : 
Πρότυπο συντονιστή, καλή συνεργάτιδα και πάνω απ’ όλα καλή φίλη.
Η κοινότητα του ελληνικού μαρκετ σου οφείλει πολλά. :sad: 
 Δύσκολα βρίσκεις άτομα  που να μπορείς να εμπιστευτείς. 
Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι ότι καλύτερο στο νέο σου ξεκίνημα και μόλις βρεις τα νερά σου η πόρτα θα είναι ανοικτή. (ph) 
Σ’ευχαριστώ  για όλα, βάλαμε ένα προσωπικό στοίχημα και τα καταφέραμε.
(stars) Σου χρωστάω πολλά...σου χρωστάμε πολλά (stars) 
Θα σε περιμένουμε…..  (balloon) 
 
Σ’αγαπάμε (u) 

  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, ioantheod και σε 22 άλλους

#2 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.442

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2018 - 16:52:50

Κρίμα γιατί; :(

Θα σε περιμένουμε....

Καλή τύχη σε ότι και αν κάνεις :)

Επεξεργάστηκε από ΤΕΜΠΕΛΗΣ, 18 Σεπτέμβριος 2018 - 16:55:59.

  • Αυτό αρέσει σε odi, SakisPlaysPro και arxontas123

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#3 AlphaWarrior

AlphaWarrior

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 759 μηνύματα
  • Κόσμος:GR10






Φήμη: 1.546

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2018 - 18:06:03

Όπα; τι;  :O  (dizzy)  Αυτό σημαίνει αποχώρηση;;    ... :  :

Όντι, καλή επιτυχία.. καλή συνέχεια... "καλή ζωή"  (8)  και να μας θυμάσαι που και πού.. να λέμε καμιά κουβέντα τέλος πάντων. 

Προσέφερες πολλά σε μας, σε καθημερινή βάση, θυσιάζοντας πολύ χρόνο και ενέργεια..  Αναντικατάστατη σίγουρα..  :

 

 

Καλή ξεκούραση από δώ και πέρα, και ευελπιστώ η ζωή να σου φερθεί όπως φέρεσαι εσύ στους γύρω σου.. 

 

Και τέλος θα ήθελα να σου πω κάτι μονο φατσούλες περιγράφοντας την πορεία μας μέχρι εδω..:  :)  (grin)    (yawn2) (παντα νυστάζαμε όταν μιλούσαμε χαχαχα)  :D  (γέλιο..)  (inlove) (πολύ απο δαύτο) (dizzy)  (καμια φορά δεν σε καταλάβαινα) και τωρα.. (crying2)  :                               Καλά να περνας!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, SakisPlaysPro και σε 7 άλλους

“Many young men started down a false path to their true destiny. Time and fortune usually set them aright.”


#4 Hurric4ne VII

Hurric4ne VII

    Πλατινένιος Ήρωας

  • Team Hero Zero
  • 1.553 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΩχ με ψάχνουν πάλι
  • Ομάδα:#TeamLucifer
  • Κόσμος:GR19






Φήμη: 4.441

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2018 - 18:11:38

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω... κανονικά δε σκόπευα να κάνω ή να πω κάτι αλλά αυτά τα πράγματα πρέπει να υποθούν. Πρέπει ένας άνθρωπος όταν το αξίζει, να αναδειχθεί. Θα αναφερθώ στο κομμάτι της συντονιστικής ομάδας, γιατί αν ήταν να παρουσιάσω την Αλεξάνδρα γενικά, αυτή η δημοσίευση θα ήταν θηριωδούς μεγέθους, και δε κάνω καμία υπερβολή, ακόμα και αν δεν είχα την ευκαιρία μέχρι στιγμής να τη γνωρίσω καλά.

 

Η Αλεξάνδρα ήταν και θα είναι ένα παράδειγμα για όλη τη συντονιστική ομάδα. Προσωπικά σε όλο αυτό το ταξίδι, όσο ήμασταν στην ίδια ομάδα δε βελτιώθηκα μόνο ως συντονίστρια αλλά και ως άνθρωπος.

 

Τα παραδείγματα είναι άπειρα, οι αντιμετωπίσεις της σε κάθε κατάσταση ήταν ολόσωστες και πάντα αντικειμενικές. Ήταν πάντα αυτή η φωνή της λογικής που δε θέλεις να ακούσεις αλλά ξες πως αν το κάνεις θα πάρεις τη σωστή απόφαση. :P

Έχει την εξαιρετική και σπάνια ικανότητα να μπορεί να μείνει ρεαλίστρια ακόμα και σε πιεστικές και απαιτητικές καταστάσεις. Οτιδήποτε είπε στον καθένα μας, ακόμα και απότομα, δε το βασίζει πάνω σε υποκειμενικότητες αλλά γεγονότα. Μας έχει δείξει τα γούστα της, πάντα βάζει το προσωπικό στοιχείο και εκφράζεται, και κυρίως δεν είναι ποτέ ψεύτικη. 

 

Έχει βάλει άπειρη δουλειά και υπομονή στο έργο της. Αντικειμενικά μιλώντας, θα είχαμε ένα εντελώς διαφορετικό φόρουμ χωρίς αυτήν. Για όσους την έχουν κρίνει χωρίς να έχουν μπει στον κόπο να τη γνωρίσουν έστω και λίγο, εγώ θα σας πω πως όντως έχει δώσει αγώνα, πολύ μάλιστα, στο πλευρό της Νατάσας γι'αυτή τη κοινότητα.

 

Για όσους νομίζουν πως το κάνω αυτό για τυπικούς λόγους, όχι. Θεωρώ πως και η ίδια γνωρίζει πως αν δε το άξιζε, δε θα έλεγα κουβέντα.  Θα μπορούσα να λέω και να λέω, αλλά νομίζω πως η δουλειά και το μεράκι της φωνάζει πιο πολύ από τα λόγια μου.

Τη θαυμάζω και πραγματικά βάζω το χέρι μου στη φωτιά πως είναι γεγονός το ότι ήταν μία από τους καλύτερους συντονιστές που έχουν περάσει από την ομάδα. 

 

Αυτό ήταν ένα μικρό ευχαριστώ για όσα μου έχει μάθει για το συντονισμό και για πολλά άλλα. Να ξέρετε πως η ομάδα συντονισμού σημαίνει πολλά για εμένα, κυρίως διότι έχει μοναδικούς ανθρώπους που την απαρτίζουν. Και ένας από αυτούς ήταν η Άλεξ, που αν δε γυρίσει θα είναι πάντα στη καρδιά μου και ολονών μας. 

 

Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε εδώ. Καλή σου συνέχεια, σε αγαπάμε πολύ.  (heart)


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, ioantheod και σε 15 άλλους

#5 grigrist

grigrist

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.838 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαHero Zero
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 4.280

Δημοσιεύτηκε 18 Σεπτέμβριος 2018 - 20:47:26

Κάτι κλείνει κάτι καλό ανοίγει...
Το πιο ενεργό μέλος του φόρουμ αποχωρεί...Το φόρουμ αδειάζει...Και δεν ανθοφορεί...Και το μικρό το αηδόνι...Ψάχνει να βρει φωνή...Μια αφορμή μια στιγμή...Η άποψή του να ειπωθεί...

Εδώ φτάσαμε..Τόσες αποχωρήσεις από αυτό το φόρουμ...Το αποκορύφωμα...Κρίμα και πολύ κρίμα :(.

Μέσα στην αχανή βραδιά...Χάσαμε τα πελάγη χάσαμε τα νερά... Θα τα βρούμε όμως σε μια νέα αρχή...Αυτό ίσως αποτελέσει...ένα εφαλτήριο εκεί...για την εξέλιξη,για τη ζωή...Ποιος ξέρει τι άλλα πράγματα θα δούμε εκεί...


Odi ;( (heart)


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris, ioantheod, odi και σε 6 άλλους

#6 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 06:38:01

Καλή συνέχεια και από μένα σε ότι και αν κάνεις Odi, από τις συμπάθειες μου κι εμένα, είχα "στεναχωρηθεί" λιγάκι θυμάμαι όταν αποφάσισε να πάει στην συντονιστική ομάδα και χάσαμε και αυτής τις απόψεις από το φόρουμ, Όσες φορές της ζήτησα κάτι με είχε βοηθήσει.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, AlphaWarrior, grigrist και σε άλλον ένα

#7 basilis3

basilis3

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 238 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 395

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 08:07:11

Καλή συνέχεια και καλή ζωή.. (wave)  :

Ωραία κείμενα naty και hurric4ne...!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Naty, grigrist και σε άλλον ένα

#8 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 09:37:22

Όντι θα μας λειψεις πολυ :  (crying2)

αντιο και καλη τυχη σε οτι κανεις ;)

και ελπιζουμε να σε ξαναδουμε :)

See you again (wave)  (wave)


  • Αυτό αρέσει σε odi, grigrist και Hurric4ne VII
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#9 xPanosGr

xPanosGr

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 67 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑπέναντι από τον γείτονα👀
  • Ομάδα:ΤΑ ROUKOUNAKIA
  • Κόσμος:GR17
  • Ήρωας:LegendH3RO
Φήμη: 26

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 13:39:03

Καλη τυχη odi...

 

Ειμαι καινουριο μελος του φορουμ αλλα μπορω να κατανοησω ποσο χρησιμη ησουν για την κοινοτητα μας...


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

 


#10 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 13:54:03

 

Σαν εσένα ….. ​ : 
Πρότυπο συντονιστή, καλή συνεργάτιδα και πάνω απ’ όλα καλή φίλη.
Η κοινότητα του ελληνικού μαρκετ σου οφείλει πολλά. :sad: 
 Δύσκολα βρίσκεις άτομα  που να μπορείς να εμπιστευτείς. 
Μέσα από την καρδιά μου σου ευχομαι οτι καλυτερο στο νεο σου ξεκινημα και μόλις βρεις τα νερα σου η πόρτα θα είναι ανοικτή. (ph) 
Σ’ευχαριστώ  για όλα, βάλαμε ένα προσωπικό στοιχημα και τα καταφέραμε.
(stars) Σου χρωστάω πολλά...σου χρωστάμε πολά (stars) 
Θα σε περιμενουμε…..  (balloon) 
 
Σ’αγαπάμε (u) 

 

Ουφ . Δεν ξέρω τι να πω. Συναισθηματικά δεν μπορώ να αντεπεξέλθω σε αυτό το ποστ. Σε ευχαριστώ πολύ για όλα κ για την εμπιστοσύνη σου.Ξέρεις είναι πολύ δύσκολο να σε εμπιστευτεί κάποιος κ αυτό το γνωρίζω από πρώτο χέρι.Όμως γνωρίζοντας κ εμένα οι αξίες δεν χάνονται. Τι κ αν έπαιζα (λέμε τώρα) σε ομάδες ,στο παιχνίδι είμαστε παίκτες στην συντονιστική ομάδα είμαστε κάτι άλλο.Κ πάντα θα το τηρώ κ στην προσωπική μου ζωή.

Θυμάμαι πρόσφατα ένας συνεργάτης μου ,χαμηλότερης βαθμίδας μου είπε : στη δουλειά είσαι εντελώς διαφορετική από ότι έξω από την δουλειά,αυτό με χαροποίησε μπορώ να πω διότι έτσι ξέρω που βαδίζω κ ποια είμαι.

Ο συντονισμός με βοήθησε σε ένα πολύ δύσκολο κομμάτι της ζωής μου. Δυόμιση χρόνια δεν είναι κ λίγα.

 

Σε αγαπώ πολύ κ δεν θα χαθούμε <3

 

Κρίμα γιατί;

Θα σε περιμένουμε....

Καλή τύχη σε ότι και αν κάνεις

 

Σε ευχαριστώ Τεμπέλη. Είμαι σίγουρη ότι δεν θα σταματήσεις να με χτυπάς για όσο θα είναι ενεργό το acc. :P

Όπα; τι;      Αυτό σημαίνει αποχώρηση;;    ... :  :

Όντι, καλή επιτυχία.. καλή συνέχεια... "καλή ζωή"    και να μας θυμάσαι που και πού.. να λέμε καμιά κουβέντα τέλος πάντων. 

Προσέφερες πολλά σε μας, σε καθημερινή βάση, θυσιάζοντας πολύ χρόνο και ενέργεια..  Αναντικατάστατη σίγουρα..  :

 

 

Καλή ξεκούραση από δώ και πέρα, και ευελπιστώ η ζωή να σου φερθεί όπως φέρεσαι εσύ στους γύρω σου.. 

 

Και τέλος θα ήθελα να σου πω κάτι μονο φατσούλες περιγράφοντας την πορεία μας μέχρι εδω..:        (παντα νυστάζαμε όταν μιλούσαμε χαχαχα)    (γέλιο..)   (πολύ απο δαύτο)   (καμια φορά δεν σε καταλάβαινα) και τωρα..   :                               Καλά να περνας!

 

Οι συζητήσεις μας ήταν περί ανέμων κ υδάτων κ ναι πολλές φορές ξημερώναμε!Τι κ αν δεν με καταλάβαινες;;; Ποιος άλλωστε με καταλάβαινε;; χαχ δεν θα χαθούμε.

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω... κανονικά δε σκόπευα να κάνω ή να πω κάτι αλλά αυτά τα πράγματα πρέπει να υποθούν. Πρέπει ένας άνθρωπος όταν το αξίζει, να αναδειχθεί. Θα αναφερθώ στο κομμάτι της συντονιστικής ομάδας, γιατί αν ήταν να παρουσιάσω την Αλεξάνδρα γενικά, αυτή η δημοσίευση θα ήταν θηριωδούς μεγέθους, και δε κάνω καμία υπερβολή, ακόμα και αν δεν είχα την ευκαιρία μέχρι στιγμής να τη γνωρίσω καλά.

 

Η Αλεξάνδρα ήταν και θα είναι ένα παράδειγμα για όλη τη συντονιστική ομάδα. Προσωπικά σε όλο αυτό το ταξίδι, όσο ήμασταν στην ίδια ομάδα δε βελτιώθηκα μόνο ως συντονίστρια αλλά και ως άνθρωπος.

 

Τα παραδείγματα είναι άπειρα, οι αντιμετωπίσεις της σε κάθε κατάσταση ήταν ολόσωστες και πάντα αντικειμενικές. Ήταν πάντα αυτή η φωνή της λογικής που δε θέλεις να ακούσεις αλλά ξες πως αν το κάνεις θα πάρεις τη σωστή απόφαση.

Έχει την εξαιρετική και σπάνια ικανότητα να μπορεί να μείνει ρεαλίστρια ακόμα και σε πιεστικές και απαιτητικές καταστάσεις. Οτιδήποτε είπε στον καθένα μας, ακόμα και απότομα, δε το βασίζει πάνω σε υποκειμενικότητες αλλά γεγονότα. Μας έχει δείξει τα γούστα της, πάντα βάζει το προσωπικό στοιχείο και εκφράζεται, και κυρίως δεν είναι ποτέ ψεύτικη. 

 

Έχει βάλει άπειρη δουλειά και υπομονή στο έργο της. Αντικειμενικά μιλώντας, θα είχαμε ένα εντελώς διαφορετικό φόρουμ χωρίς αυτήν. Για όσους την έχουν κρίνει χωρίς να έχουν μπει στον κόπο να τη γνωρίσουν έστω και λίγο, εγώ θα σας πω πως όντως έχει δώσει αγώνα, πολύ μάλιστα, στο πλευρό της Νατάσας γι'αυτή τη κοινότητα.

 

Για όσους νομίζουν πως το κάνω αυτό για τυπικούς λόγους, όχι. Θεωρώ πως και η ίδια γνωρίζει πως αν δε το άξιζε, δε θα έλεγα κουβέντα.  Θα μπορούσα να λέω και να λέω, αλλά νομίζω πως η δουλειά και το μεράκι της φωνάζει πιο πολύ από τα λόγια μου.

Τη θαυμάζω και πραγματικά βάζω το χέρι μου στη φωτιά πως είναι γεγονός το ότι ήταν μία από τους καλύτερους συντονιστές που έχουν περάσει από την ομάδα. 

 

Αυτό ήταν ένα μικρό ευχαριστώ για όσα μου έχει μάθει για το συντονισμό και για πολλά άλλα. Να ξέρετε πως η ομάδα συντονισμού σημαίνει πολλά για εμένα, κυρίως διότι έχει μοναδικούς ανθρώπους που την απαρτίζουν. Και ένας από αυτούς ήταν η Άλεξ, που αν δε γυρίσει θα είναι πάντα στη καρδιά μου και ολονών μας. 

 

Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε εδώ. Καλή σου συνέχεια, σε αγαπάμε πολύ.  (heart)

Χωρίς σχόλιο. Απλά χωρίς σχόλιο! Ξέρουμε πολύ καλά τι τράβηξες μαζί μου μικρή μου <3 κ ναι γνωρίζοντας παιδιά σαν κ εσένα καταλαβαίνω πως υπάρχει ελπίδα ακόμη σε αυτό τον κόσμο.

 

Κάτι κλείνει κάτι καλό ανοίγει...
Το πιο ενεργό μέλος του φόρουμ αποχωρεί...Το φόρουμ αδειάζει...Και δεν ανθοφορεί...Και το μικρό το αηδόνι...Ψάχνει να βρει φωνή...Μια αφορμή μια στιγμή...Η άποψή του να ειπωθεί...

Εδώ φτάσαμε..Τόσες αποχωρήσεις από αυτό το φόρουμ...Το αποκορύφωμα...Κρίμα και πολύ κρίμα .

Και ο μεγάλος κόκορας...Δημιουργεί κοκοράκια...Που ζουν στο κοτέτσι...Και αυτός αποβιώνει...Το κοκοράκι με τα άλλα συμβιώνει...
Μέσα στην αχανή βραδιά...Χάσαμε τα πελάγη χάσαμε τα νερά... Θα τα βρούμε όμως σε μια νέα αρχή...Αυτό ίσως αποτελέσει...ένα εφαλτήριο εκεί...για την εξέλιξη,για τη ζωή...Ποιος ξέρει τι άλλα πράγματα θα δούμε εκεί...


Odi ;( (heart)

Τώρα εσύ με αποκάλεσες κόκορα ή κότα;;;  χαχ ωραίο ποίημα με βάθος κ ένταση στα χρώματα .Με συγκινείς τα μάλα :P

 

Καλή συνέχεια και από μένα σε ότι και αν κάνεις Odi, από τις συμπάθειες μου κι εμένα, είχα "στεναχωρηθεί" λιγάκι θυμάμαι όταν αποφάσισε να πάει στην συντονιστική ομάδα και χάσαμε και αυτής τις απόψεις από το φόρουμ, Όσες φορές της ζήτησα κάτι με είχε βοηθήσει.

Σε ευχαριστώ πολύ το εκτιμώ . Κάποιοι όντως στεναχωρηθήκατε για την επιλογή μου αλλά ήταν σωστή πίστεψέ με. Κατά αυτό τον τρόπο είδα κ ποιοι ήταν πραγματικοί φίλοι ,κανείς δεν έμεινε να ξέρεις ..

 

Καλή συνέχεια και καλή ζωή.. 

Ωραία κείμενα naty και hurric4ne...!

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Όντι θα μας λειψεις πολυ :  

αντιο και καλη τυχη σε οτι κανεις 

και ελπιζουμε να σε ξαναδουμε 

See you again 

See youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ελπίζω να τα ξαναπούμε !!!! 

 

Scorpions - When You Came Into My Life αφιερωμένο σε όλους σας με αγάπη.

Σας αγαπώ -  ελπίζω να τα ξαναπούμε


Επεξεργάστηκε από odi, 19 Σεπτέμβριος 2018 - 13:57:39.

  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, ioantheod και σε 14 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#11 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 18:52:07

Ουφ . Δεν ξέρω τι να πω. Συναισθηματικά δεν μπορώ να αντεπεξέλθω σε αυτό το ποστ. Σε ευχαριστώ πολύ για όλα κ για την εμπιστοσύνη σου.Ξέρεις είναι πολύ δύσκολο να σε εμπιστευτεί κάποιος κ αυτό το γνωρίζω από πρώτο χέρι.Όμως γνωρίζοντας κ εμένα οι αξίες δεν χάνονται. Τι κ αν έπαιζα (λέμε τώρα) σε ομάδες ,στο παιχνίδι είμαστε παίκτες στην συντονιστική ομάδα είμαστε κάτι άλλο.Κ πάντα θα το τηρώ κ στην προσωπική μου ζωή.

Θυμάμαι πρόσφατα ένας συνεργάτης μου ,χαμηλότερης βαθμίδας μου είπε : στη δουλειά είσαι εντελώς διαφορετική από ότι έξω από την δουλειά,αυτό με χαροποίησε μπορώ να πω διότι έτσι ξέρω που βαδίζω κ ποια είμαι.

Ο συντονισμός με βοήθησε σε ένα πολύ δύσκολο κομμάτι της ζωής μου. Δυόμιση χρόνια δεν είναι κ λίγα.

 

Σε αγαπώ πολύ κ δεν θα χαθούμε <3

 

 

Σε ευχαριστώ Τεμπέλη. Είμαι σίγουρη ότι δεν θα σταματήσεις να με χτυπάς για όσο θα είναι ενεργό το acc. :P

 

Οι συζητήσεις μας ήταν περί ανέμων κ υδάτων κ ναι πολλές φορές ξημερώναμε!Τι κ αν δεν με καταλάβαινες;;; Ποιος άλλωστε με καταλάβαινε;; χαχ δεν θα χαθούμε.

Χωρίς σχόλιο. Απλά χωρίς σχόλιο! Ξέρουμε πολύ καλά τι τράβηξες μαζί μου μικρή μου <3 κ ναι γνωρίζοντας παιδιά σαν κ εσένα καταλαβαίνω πως υπάρχει ελπίδα ακόμη σε αυτό τον κόσμο.

 

Τώρα εσύ με αποκάλεσες κόκορα ή κότα;;;  χαχ ωραίο ποίημα με βάθος κ ένταση στα χρώματα .Με συγκινείς τα μάλα :P

 

Σε ευχαριστώ πολύ το εκτιμώ . Κάποιοι όντως στεναχωρηθήκατε για την επιλογή μου αλλά ήταν σωστή πίστεψέ με. Κατά αυτό τον τρόπο είδα κ ποιοι ήταν πραγματικοί φίλοι ,κανείς δεν έμεινε να ξέρεις ..

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

See youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ελπίζω να τα ξαναπούμε !!!! 

 

Scorpions - When You Came Into My Life αφιερωμένο σε όλους σας με αγάπη.

Σας αγαπώ -  ελπίζω να τα ξαναπούμε

και εμεις το ιδιο ελπιζουμε τα ξαναλεμε!!! (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#12 CrazyDoctor

CrazyDoctor

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 143 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΛάρισα
  • Ομάδα:Purple Haze
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:AlexRigo
Φήμη: 254

Δημοσιεύτηκε 19 Σεπτέμβριος 2018 - 23:19:47

Καλη συνεχεια σε οτι κανεις και σε ευχαριστουμε παρα μα παρα πολυ για οτι εχεις ΗΔΗ κανει για εμας :)


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

Θα με βρειτε στο γρ11: AlexRigo (inlove)

Μην με υποτιμήσεις, γιατί αργότερα ίσως με χρειαστείς! ;)


#13 nickpap3

nickpap3

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 780 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΘεσσαλονίκη, Ελλάδα.
  • Κόσμος:GR2






Φήμη: 901

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2018 - 12:03:16

Καλή συνέχεια odi, ευχαριστώ πολύ που μου έβαλες μυαλό χαχαχαχ εύχομαι το καλύτερο σε ότι και αν κάνεις.


  • Αυτό αρέσει στον/η odi

#14 Rex9

Rex9

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 299 μηνύματα
  • Κόσμος:GR18
  • Ήρωας:YouLike



Φήμη: 1.068

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2018 - 20:58:40

Πώς θα μπορούσα λοιπόν να μην σε αποχαιρετήσω και δημόσια; Πως θα μπορούσα λοιπόν να λείπω εγώ από αυτή τη δημοσίευση;..

 

Οντάκι... Αφεντικούλι.. Θα είσαι συνέχεια το αφεντικούλι στην καρδιά μουυ..  Ξέρεις ότι ήμουν εδώ αρκετό καιρό , ξέρεις ότι συνεργάστηκα με αρκετά άτομα εδώ μέσα αυτό όμως που δεν ξέρεις είναι ότι είσαι ίσως το καλύτερο άτομο που συνεργάστηκα..Η ψυχάρα της παρέαςς.. 

 

Περιμένω πως και πως την ανακοίνωση της επιστροφής σου.. εντάξει τώρα έφυγες αλλά τσακίσου και γύρνα πίσω μωρεεεεεεε!!!!!

 

Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για όλα όσα μου έμαθες και που με βοήθησες να χαράξω ένα μονοπάτι, το αρχικό μονοπάτι που θα προσπαθήσω να το κάνω εθνική οδό  (lol) ..

Καλή συνέχεια στην ζωή σου, να περνάς όμορφα και να μην μας ξεχάσειςςςς..

 

 

Υ.γ. Άκου και κανένα Ελληνικό τραγούδι επιτέλους, δεν κάνει κακό  (lol)  (lol)


  • Αυτό αρέσει στον/η ioantheod, odi, Naty και σε 5 άλλους
  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑΝ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).
  • Εάν έχετε απορίες σχετικά με το παιχνίδι μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το παιχνίδι.
  • Για απορίες σχετικά με το φόρουμ μπορείτε να δείτε τις Συχνές ερωτήσεις σχετικά με το φόρουμ.

#15 odi

odi

    Θρυλικός Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 2.524 μηνύματα
  • Κόσμος:GR11






Φήμη: 4.981

Δημοσιεύτηκε 21 Σεπτέμβριος 2018 - 23:13:44

Καλη συνεχεια σε οτι κανεις και σε ευχαριστουμε παρα μα παρα πολυ για οτι εχεις ΗΔΗ κανει για εμας :)

 

(inlove)  (inlove)  Εγώ σας ευχαριστώ.

Καλή συνέχεια odi, ευχαριστώ πολύ που μου έβαλες μυαλό χαχαχαχ εύχομαι το καλύτερο σε ότι και αν κάνεις.

Θέλεις ακόμη λίγο μυαλουδάκι!! :P Χιόνι!!!! Ναιιιιιι

 

Πώς θα μπορούσα λοιπόν να μην σε αποχαιρετήσω και δημόσια; Πως θα μπορούσα λοιπόν να λείπω εγώ από αυτή τη δημοσίευση;..

 

Οντάκι... Αφεντικούλι.. Θα είσαι συνέχεια το αφεντικούλι στην καρδιά μουυ..  Ξέρεις ότι ήμουν εδώ αρκετό καιρό , ξέρεις ότι συνεργάστηκα με αρκετά άτομα εδώ μέσα αυτό όμως που δεν ξέρεις είναι ότι είσαι ίσως το καλύτερο άτομο που συνεργάστηκα..Η ψυχάρα της παρέαςς.. 

 

Περιμένω πως και πως την ανακοίνωση της επιστροφής σου.. εντάξει τώρα έφυγες αλλά τσακίσου και γύρνα πίσω μωρεεεεεεε!!!!!

 

Όπως και να έχει σε ευχαριστώ για όλα όσα μου έμαθες και που με βοήθησες να χαράξω ένα μονοπάτι, το αρχικό μονοπάτι που θα προσπαθήσω να το κάνω εθνική οδό  (lol) ..

Καλή συνέχεια στην ζωή σου, να περνάς όμορφα και να μην μας ξεχάσειςςςς..

 

 

Υ.γ. Άκου και κανένα Ελληνικό τραγούδι επιτέλους, δεν κάνει κακό  (lol)  (lol)

-.- χαχ <3 <3 Μόνο Rock κ Metal \\m//


Επεξεργάστηκε από odi, 21 Σεπτέμβριος 2018 - 23:14:23.

  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9, nickpap3, grigrist και σε 3 άλλους

...Κείνο το βράδυ σώπαιναν οι λύκοι,
γιατί ουρλιάζανε άνθρωποι... (u)
Μ.Λ.


#16 Sh3p47

Sh3p47

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 686 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΒόλος (Μαγνησία)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.007

Δημοσιεύτηκε 20 Οκτώβριος 2018 - 12:16:35

Μετά από πολύ καιρό, ανακαλύπτω και εγώ την αποχώρηση της φιλτάτης odi. Πράγματι, αν και δεν την είχα γνωρίσει προσωπικά ή κατά την περίοδο που ήμουν μέλος της ομάδας, εντούτοις η ελληνική κοινότητα της οφείλει τα μέγιστα για την εθελοντική προσφορά και συμβολή της στην ελληνική κοινότητα. Με πολλή λύπη διαπιστώνω αυτό το γεγονός και εύχομαι σ' αυτό το εξαιρετικό άτομο ό,τι καλύτερο επιθυμεί στη ζωή της!


  • Αυτό αρέσει στον/η odi, Rex9, Naty και σε 2 άλλους




0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες