Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Συνέντευξη Γκαράζ νούμερο 33 με τον: Joudas


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 arisb

arisb

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 31 μηνύματα
  • Ομάδα:ΜΥΘΟΣ
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:arisb
Φήμη: 133

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2019 - 21:40:46

Το όνομα μου είναι arisb και τρέχω να προλάβω την πρώτη Συνέντευξη Γκαράζ της χρονιάς!

Sparknotes.gif

Σήμερα έχουμε την τιμή να καλωσορίσουμε έναν από τους πιο αξιοθαύμαστους και παλιούς ήρωες τον....joudas!

giphy.gif

 

  • Καλησπέρα, θα μας χαρίσετε το όνομα σας καθώς και αυτά των ηρώων σας μαζί με τις διευθύνσεις τους;

Καλησπέρα σας, Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα του Φόρουμ, χρησιμοποιώ το nickname “joudas” στους διακομιστές GR3 και GR15.


  • Σαφώς και είναι ένα όνομα που μπορεί να ερμηνευθεί ποικιλοτρόπως, εσείς γιατί το επιλέξατε;

Aπορρέει από 2 γεγονότα, 1ον από την εφηβεία μου από ένα συμβάν που κρατώ επτασφράγιστο μυστικό έως και τώρα για το ευρύ κοινό και κατά 2ον από τα μουσικά μου ακούσματα, η ερμηνεία του κρύβει πολλά πίσω από αυτό αλλά ουδεμία σχέση με τα αρνητικά αυτού.

  • Πριν μπούμε στις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες της καθημερινότητάς του joudas, πείτε μας λίγα λόγια για τον Χρήστο

Ονομάζομαι Χρήστος και είμαι από την πρωτεύουσα του Καρναβαλιού την Πάτρα, είμαι πρώην Αξιωματικός του Ε.Ν και νυν Ιδιωτικός Υπάλληλος. Η καθημερινότητα μου περιλαμβάνει, το μεγαλύτερο μέρος αυτής, την ενασχόληση με το οικογενειακό μου περιβάλλον και μια αρκετή δόση Hero Zero.

  • Από χόμπι πως πάμε;

Βόλτες, ταξίδια αναψυχής, και Hero Zero (6 χρόνια είναι αυτά :P)

  • Πότε ξεκινήσατε το HZ.;

Από τον μακρινό οκτώβριο του 2013 στον GR3

  • Πώς μάθατε γι'αυτό;

Έγινε εντελώς τυχαία από έναν μου φίλο και ήταν και είναι ακόμα και εως τώρα το μοναδικό Browser game που ασχολούμαι.

  • Τι θυμάστε και πως θα περιγράφατε εκείνες τις μακρινές πρώτες μέρες του joudas στο HZ.;

Και όμως τις θυμάμαι :D, δεν το είχα πάρει και ζεστά το παιχνίδι αρχικά, κυρίως για την παρέα και το τσάτ έπαιζα, δεν έκανα απολύτως τίποτα ήμουν μέσα μόνο για να πειράζω κόσμο και για τον χαβαλέ, κουμπάκια έβλεπα πολλά αλλά δεν τα πάταγα χαχαχα :D .

  • Συγκεκριμένα θυμάστε την πρώτη μέρα;

Την θυμάμαι γιατί δεν ήξερα τι να κάνω και ζάλιζα όποιον μπορούσα για το τι να κάνω ωστέ να φανώ χρήσιμος.

  • Μετά από την πολύχρονη ενασχόληση σας με το HZ ποιο θεωρείτε το πιο σπουδαίο πράγμα που προσφέρει;

Μέσα σε όλα αυτά τα χρόνια που παίζω τολμώ να πω το καλύτερο πράγμα είναι η ανθρώπινη αντίληψη που αναδεικνύεται και τι εννοώ με αυτό, πίσω από κάθε ψηφιακό παίχτη υπάρχει ένας άνθρωπος και από αυτόν μπορείς να πάρεις πολλά, αυτό το ¨πράγμα¨ μπορεί να είναι ένας πραγματικός ορισμός της λέξης «φίλος»

  • Joudas λοιπόν πώς ξεκινάει η δράση του στην πρώτη ημερήσια σύνδεση και γιατί;

Άλλα πράγματα έκανα όταν ξεκίνησα το παιχνίδι και άλλα τώρα, και αυτό διότι το παιχνίδι αναβαθμίζεται-γιγαντώνεται, παίζει ρόλο και η θέση που έχεις σε μια ομάδα πχ. Εάν είσαι σύμβουλος ή Αρχηγός ωστέ να θέτεις προτεραιότητες για το τι πρέπει να κάνεις όταν μπαίνεις στο παιχνίδι και σε πια χρονική στιγμή μπαίνεις, εγώ σαν αρχική προτεραιότητα είχα και ακόμα εχω να μπαίνω πρωτίστως στο τσατ της ομάδας ώστε να είμαι δηλωμένος σε πιθανές μάχες ή συμμορία που να μην είμαι δηλωμένος από εκεί και έπειτα είναι όλα μια διαδικασία, Τσατ-Αποστολή-Προπόνηση-Μονομαχίες-Κρυψώνα και τέλος Αλληλογραφία.

  • Ποιους στόχους έχετε στο HZ;

Σαν στόχο δεν θα πω να είσαι κορυφαίος ως παίχτης διότι αυτό με την πάροδο του χρόνου μεταβάλλεται από αστάθμητους και απρόβλεπτους εξωτερικούς παράγοντες, το Hero Zero είναι ένα παιχνίδι που πρέπει να αντέχεις στο χρόνο, άρα στόχος μου είναι να είμαι ανταγωνιστικός και να μπορώ σε βάθος χρόνου να διατηρώ αυτό που έχω χτίσει την αμφίδρομη επικοινωνία μου με κάποιους ανθρώπους.

  • Ποια θεωρείτε σημαντικότερη επιτυχία σας στο HZ;

Δεν θα πω νίκες, τουρνουά και όλα τα σχετικά που υπάγονται στα του παιχνιδιού, αλλά το ότι κάποτε λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων έπρεπε να διαγράψω τον παίχτη μου λόγω πολύμηνης απουσίας μου στο εξωτερικό για δουλειά, και όταν γύρισα Ελλάδα υπήρξαν συμπαίχτες-φίλοι που με παραίνεσαν να ξαναπαίξω και ξαναπήρα τον παίχτη μου πίσω, η σημαντικότερη επιτυχία μου είναι το συναισθηματικό δέσιμο του παίχτη-ανθρώπου joudas με άλλους παίχτες-ανθρώπους.

  • Έχετε κάνει φίλους στο HZ; Ποιους;

Μέσα σε αυτά τα 6 χρόνια που παίζω έκανα αρκετούς τολμώ να πω που δεν το περίμενα, και έχω καταφέρει να Κάνω πραγματική φιλία με τους αποκαλούμενους από τρίτους εως ¨εχθρους¨ μου. Γνωρίζουν αυτοί ποιοι είναι δεν θα παραθέσω ονόματα για να μην αδικήσω κάποιον

  • Απο τους λίγο πιο διάσημους υπερήρωες, Batman, Superman κλπ, ποιος είναι ο αγαπημένος σας;

Δεν μπορώ να πω ότι έχω κάποιον συγκεκριμένο, όλοι τους είναι αρεστοί για αυτό που προσφέρουν, μια αδυναμία λιγάκι παραπάνω έχω στους ThunderCats (heart) .

  • Σίγουρα την παρούσα συνέντευξη την διαβάζουν και πολλοί ανερχόμενοι υπερήρωες που είναι στο ξεκίνημα της καριέρας τους στο HZ. Τι συμβουλές έχετε για αυτούς;

H συμβουλή μου προς τους αρχάριους είναι να μπαίνουν σε ομάδα να ρωτάνε να μάθουν, να πειραματίζονται, να ανακαλύπτουν, είναι πολύ όμορφο το συναίσθημα να χτίζεις κάτι από το μηδέν και να το βλέπεις με τον καιρό να μεγαλώνει και να βοηθάς σε ένα σύνολο μιας ομάδας, να νιώθεις την προσωπική σου συνεισφορά να συμβάλλει στο μέρος ενός συνόλου.

  • Αν έπρεπε να περιγράψετε το HZ με 3 μόνο λέξεις, ποιες θα διαλέγατε;

Λίγες είναι οι 3 λέξεις για το HZ από όλη την πορεία μου ως τώρα θα πω:

  • Κοινωνικότητα
  • Επικοινωνία
  • Στρατηγική
  • Υπάρχει κάποιος παίχτης που τον θαυμαζετε και τον έχετε ως ίνδαλμά και γιατί.

Δεν υπάρχει κάποιος παίχτης ίνδαλμα, το ίνδαλμα σου είναι ο δικός σου παίχτης, πρωτίστως αυτόν ανταγωνίζεσαι, αυτόν ωριμάζεις με τον καιρό, αυτόν χτίζεις με μεράκι και αγάπη. Τι ποιο καλύτερο ίνδαλμα λοιπόν

  • Τρία ονόματα που σας έρχονται δίπλα στις ακόλουθες περιγραφές:​

α) Καλύτεροι παίχτες

  • Anestopoulos GR3
  • Fasoli GR3
  • tsotses1986 GR3

β) Αντίπαλοι που εκτιμάει

1. xxaasterixx GR3
2. Radaplan GR15
3. fightergwgw GR15

γ) Καλύτεροι χρήστες του φόρουμ
Όλοι όσοι συμμετέχουν και προσπαθούν το καλύτερο για το φόρουμ

  • Θα θέλατε να μοιραστείτε μαζί μας μια ιδιαίτερη στιγμή για εσάς αυτά τα 6 χρόνια καριέρας HZ;

H διαγραφή της ομάδας μου στον GR3 Irresistibles και η κατάκτηση της κορυφής στο σύνολο τιμής ομάδων με αυτή που αποτελείτο από 30 πραγματικά απίστευτους παίχτες.

  • Με τις κατατάξεις ποια ακριβώς είναι η σχέση σας; Είστε ψηλά; Τι χρειάζεται για να είναι κάποιος στις κορυφαίες θέσεις;

Προσπαθώ να είμαι ψηλά στις κατατάξεις αλλά δεν είναι και αυτοσκοπός, το μυστικό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι η διάρκεια, η αντοχή και η υπομονή.

  • Το πιο παράξενο/αστείο όνομα που έχετε δώσει σε βοηθό;

Θα έλεγα η κατσαριδούλα μου για συναισθηματικούς λόγους, πάντα δίνω ονόματα στους βοηθούς λόγω συναισθηματικών δεσμών με αγαπημένα μου πρόσωπα εκτός παιχνιδιού.

  • Αγαπημένος βοηθός;

Η κατσαριδούλα μου φυσικά (heart)untitled.png

  • Από τις δεξιότητες που μπορεί να έχει ενας βοηθός ποια ξεχωρίζετε σαν καλύτερη;

Αυτές που επιφέρουν την μεγαλύτερη ζημιά στον αντίπαλο ανάλογα με το στήσιμο του αντίπαλου παίχτη, αν είναι να πω μια από τις πολλές θα έλεγα χιονοστοιβάδα.

  • Αγαπημένο αντικείμενο στο παιχνίδι;

Τα σετ που δίνουν έξτρα μυαλό ή δύναμη.

  • Έχετε κερδίσει ποτέ κάποιο εβδομαδιαίο τουρνουά; Ποιο; Άξιζε;

Έχω κερδίσει αρκετά τουρνουά μέσα σε όλα αυτά τα χρόνια, όλα έχουν την γλύκα τους το δε εμπειρίας είναι η επιβράβευση της συνολικής προσπάθειας μιας ολόκληρης εβδομάδας όπως και τα solo hero con πλέον, τα παλιά τουρνουά ομάδων που πάλευες για τα ντόνατς για να μπουν στο ταμείο για αναβαθμίσεις, και αφήνω τα τουρνουά τιμής για το τέλος που πάντα προσέφεραν συγκινήσεις που οι παλαιότεροι ξέρουν και το έχουν ζήσει πολύ έντονα.

  • Πρωτιές στους κακοποιούς, αγαπημένο χόμπι πολλών :), του joudas;

Ναι έχω αρκετές πρωτιές αλλά και νικηφόρα χτυπήματα, και τα 2 έχουν την γλύκα τους και προσφέρουν ποικιλόμορφα συναισθήματα.

  • Με ποια στρατηγική παίζετε και ποια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη;

Δεν θα το έθετα ως στρατηγική, υπάρχουν πολλοί παράγοντες που διαμορφώνουν μια «στρατηγική», ‘όπως εάν είσαι μέρος συνόλου μιας ομάδας η εάν παίζεις «μόνος» σου, προσωπικά αν και δεν παίζω με ισσοροπημένη στρατηγική θεωρώ πως σε βάθος χρόνου είναι η καλύτερη, το παιχνίδι πλέον έχει φτάσει σε ένα σημείο που έχει μια τεράστια γκάμα δεξιότητων- βοηθών- αντικειμένων – σετ στολών- τροπαίων – επεκτάσεων – κρυψώνας – σφυρί αμνησίας που μπορείς να δοκιμάσεις τα πάντα και να δώσεις τον προσωπικό σου τόνο και πινελιά στον παίχτη σου.

  • Μπορείτε να μας δώσετε μερικές συμβουλές για τον σωστό τρόπο παιχνιδιού;

Πιο πολύ θα πω προσωπικές απόψεις και όχι συμβουλές σαν συμβουλές, θα πρέπει να γίνει μια επανεκτίμηση με τα ποσοστά τροπαίων ώστε να δοθεί μια διαφορετική νότα στις ομαδικές μάχες μεταξύ δυνατών και αδύνατων ομάδων, την επανατοποθέτηση του τουρνουά τιμής με ίσους όρους για όλους ώστε να αναβιώσει και ο παλιότερος κόσμος χρηστών που το έχει ζήσει αυτό και να το μάθει και η νέα μάζα χρηστών, δεν θα έλεγα όχι και στην μείωση τον 30 ατόμων ανά ομάδα σε έναν άλλο βιώσιμο αριθμό. Μεγαλύτερη ανάδειξη του φόρουμ και πιο ενεργή συμμετοχή παιχτών χρόνιας χρήσης με συμβουλές και προτάσεις για να ακμάσει το παιχνίδι

  • Έχετε υιοθετήσει κάποια συγκεκριμένη στρατηγική για τις ομαδικές μάχες (περιορισμοί τροπαίων, χρήση των τακτικών...);

Περιορισμούς τροπαίων δεν θα το έλεγα, και τα 5 τρόπαια ανοιχτά και όσο το δυνατόν περισσότερα τρόπαια προπόνησης, όσο για την χρήση τακτικών ανάλογα με εκάστοτε τρόπαια της αντίπαλης ομάδας και ανάλογα με το στήσιμο των παικτών και τις δεξιότητες των πετ. Είναι μεγάλο κεφάλαιο οι ομαδικές μάχες, όλες οι τακτικές μπορούν να προσφέρουν κάτι, σημασία από εκεί και πέρα έχει η συνοχή της ομάδας ως προς τις ομαδικές μάχες. Πχ αν έχουν όλοι πετ με την δεξιότητα του ενθαρρυμένου και από εκεί και πέρα ανάλογα την δυναμική και το στήσιμο του εκάστοτε παίχτη με ανάλογες δεξιότητες για το μέγιστο της ζημιάς.

  • Χρησιμοποιείτε συστηματικά πυραύλους;

Όχι ιδιαίτερα, κυρίως στις ομαδικές μάχες.

  • Χρησιμοποιείτε συστηματικά σωσίες;

Όταν θα παραστεί εφικτό για μια οριακή νίκη ενάντια σε μια αντίπαλη ομάδα και υπάρχουν αρκετές απουσίες.

  • Σαν μέλος μιας ομάδας προτιμάτε την αλληλεγγύη και την αμοιβαία βοήθεια, ή προτιμάτε ένα πιο ελεύθερο και ατομικό στυλ παιχνιδιου;

Το ΗΖ δεν προσφέρεται να κάνεις κάτι μόνος σου, στο ΗΖ δεν υπάρχει παίχτης αν δεν υπάρχει μια ομάδα βασισμένη στην αλληλεγγύη και την αμοιβαία βοήθεια.

  • Ποία είναι η γνώμη σας για τις τελευταίες προσθήκες στο παιχνίδι όπως το κον, η κρυψώνα και το πρωτάθλημα και ποια σημασία τους;

Πολύ μεγάλη η σημασία τους σε όλα σε σχέση με τον ήρωα, από όλα παίρνεις κάτι και η εξέλιξη του ήρωα επηρεάζεται κατά πολύ από όλα αυτά, στο πρωτάθλημα πέραν των έξτρα σκίλλς που θα πάρεις στο τέλος του εκάστοτε εβδομαδιαίου τουρνουά, δίνεται η δυνατότητα ανάκτησης πλήρες σετ από την εκάστοτε κατηγορία πρωταθλητισμού χωρίς κόστος και με την δυνατότητα κατορθωμάτων αυτών. Το δε κον πέραν των προσωπικών σκιλλς που διεκδικείς εβδομαδιαίως είναι μεγάλο κίνητρο και το ομαδικό μπόνους και σε σκιλλς και σε μπόνους εμπειρίας που μπορεί να αλλάξει ένα ολόκληρο τουρνουά εμπειρίας ανάλογα θέσης και μπόνους. Η δε κρυψώνα καταστά ένα ολόκληρο ξεχωριστό παιχνίδι μέσα στο παιχνίδι, τεράστια η σημασία του και η επέκταση αυτής που μπορεί να διαμορφώσει την ικανότητα δεξιοτήτων του παίχτη από βασικές δεξιότητες, μπόνους τροποποιήσεων επεκτάσεων και αντικειμένων εως και την μέγιστη συγκομιδή βαθμών δεξιοτήτων και κέρματος, πιστεύω χωρίς μια καλή κρυψώνα δεν υπάρχει και άνοδος του παίχτη σε ημερήσια βάση αλλά και ως προς την ομαδική επέκταση του μπόνους στο εργαστήριο τροποποιήσεων.

  • Τι στρατηγική συγκεκριμένα ακολουθείτε στην κρυψώνα του ήρωα σας;

Αρχικά για μεγαλύτερη και ταχύτερη επέκταση της κρυψώνας είναι απαραίτητη η χρήση και 2ου ρομπότ αναβάθμισης δωματίου κρυψώνας. Αν ξεκινάς μια κρυψώνα από το μηδέν και από μηδενικό λέβελ ήρωα, θα πρέπει να δοθεί έμφαση στην ανάπτυξη των λέβελ του παίχτη ώστε να μπορείς να φτάσεις στο επιθυμητό λέβελ να ξεκλειδώσεις όλα τα δωμάτια, όλα τα δωμάτια είναι σημαντικά αλλά το βασικότερο όλων όταν ξεκινάς μια κρυψώνα από την αρχή είναι η βάση κρυψώνας σου να φτάσει σε τέτοιο σημείο ώστε να επεκταθεί το χρηματιστηριακό κέντρο στο μάξιμουμ της επέκτασης του από άποψη απώλειας κερμάτων για αναβάθμιση των δωματίων. Πέραν αυτών θα χρειαστείς και πόρους άρα κόλλα και μηδενίτη απαραίτητα και για να μην παίρνουν πόρους άμυνα και αμυνομπότ, επιθετικά μποτ για να κλέβεις πόρους και να βοηθάς πιο εύκολα στις επεκτάσεις. Όλα τα δωμάτια χρειάζονται όπως και επίσης και υπομονή γιατί μια καλή κρυψώνα θα χρειαστεί χρόνο και πρέπει να τον διαθέσεις, στο τέλος σε ανταμείβει και είναι ωραίο το αποτέλεσμα.

  • Κλείνοντας θα θέλατε να στείλετε κάποιο μήνυμα στην κοινότητα του HZ.

Θέλω να πω στην κοινότητα του ΗΖ ότι, το παιχνίδι το διαμορφώνουμε εμείς οι παίχτες με αυτά που προτείνουμε και με την σωστή επικοινωνιακή χρήση του φόρουμ, αν δεν δώσουν προτάσεις και ιδέες οι παίχτες του ΗΖ το παιχνίδι δεν θα μπορέσει να επεκταθεί σε κάτι πολύ πιο όμορφο από το ήδη υπάρχον. Πρέπει οι παίχτες οι ίδιοι να παραθέτουν προτάσεις ώστε να μην μειώνεται το ενδιαφέρον του παιχνιδιού και όλοι οι σέρβερ να είναι ζωντανοί, ανταγωνιστικοί και απρόβλεπτοι ώστε το ενδιαφέρον να εντείνεται και όχι να ατονεί.
 


Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να διαβάσετε την νέα μας συνέντευξη!
Καλή χρονιά σε όλους!

Με εκτίμηση,
arisb


  • Αυτό αρέσει στον/η achilleas3, ioantheod, Rex9 και σε 21 άλλους

#2 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 18 Ιανουάριος 2019 - 21:44:57

Υπέροχη συνέντευξη! 


  • Αυτό αρέσει στον/η Ambition

ΒΜ_JustIncredible 


#3 aasaww

aasaww

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 84 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτον γιατρό
  • Ομάδα:Ολυμπιακός
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:noobgt1
Φήμη: 71

Δημοσιεύτηκε 19 Ιανουάριος 2019 - 07:39:39

Πολύ ωραία η συνέντευξη!


  • Αυτό αρέσει στον/η Ambition

Δεν έχω κάτι να γράψω...


#4 ΤΕΜΠΕΛΗΣ

ΤΕΜΠΕΛΗΣ

    Θρυλικός Ήρωας

  • Moderators
  • 2.230 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΣτο Μυαλό Μου
  • Ομάδα:Τεμπελιας
  • Κόσμος:GR11



Φήμη: 2.443

Δημοσιεύτηκε 19 Ιανουάριος 2019 - 17:54:47

καλησπέρα,πανέμορφη συνέντευξη μπράβο και στους δυο!

 

 

(smug)  (smug)


  • Αυτό αρέσει στον/η Ambition

                                Κανόνες Φορουμ και Όροι Χρήσης
                                        Υποστήριξη
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το φόρουμ
                               Συχνές ερωτήσεις (F.A.Q) σχετικά με το παιχνίδι




                                                                                             giphy.gif


#5 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 19 Ιανουάριος 2019 - 19:16:18

παρα πολυ συνεντευξη μπραβο παιδια απο τις καλυτερες που εχω διαβασει ειναι


  • Αυτό αρέσει σε Ambition και aasaww
ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#6 BigBoy

BigBoy

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 194 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBig Island
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 403

Δημοσιεύτηκε 21 Ιανουάριος 2019 - 11:50:18

καλα τα ειπες Χρηστακο αν και μπορουσες και καλυτερα  :P

χαιρομαι που σε γνωρισα και απο κοντα,χρωσταω καφε αλλα οχι στα brands που την εβγαλες φτηνα  :D καπου πιο lounge  :P

...ο συντοπιτης σου με την πελλοκυπραια  (smug)


  • Αυτό αρέσει σε Anonumous και Ambition

My name is Bond...James Bond


#7 Ambition

Ambition

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 30 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαWorldwide
  • Ομάδα:Irresistibles
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Joudas



Φήμη: 85

Δημοσιεύτηκε 21 Ιανουάριος 2019 - 12:06:42

καλα τα ειπες Χρηστακο αν και μπορουσες και καλυτερα  :P

χαιρομαι που σε γνωρισα και απο κοντα,χρωσταω καφε αλλα οχι στα brands που την εβγαλες φτηνα  :D καπου πιο lounge  :P

...ο συντοπιτης σου με την πελλοκυπραια  (smug)

Χαχαχαχαχα..Αγορινα μου σε ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογια σου....να ξαναρθεις να παμε σε καλυτερα!!!!! <3


Δεν εχει νοημα πως θα πεσεις.....Αλλα πως θα σηκωθεις...


#8 Anonumous

Anonumous

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 14 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚάπου Κάποτε
  • Ομάδα:Ταγμα
  • Κόσμος:GR5
  • Ήρωας:Kimmy



Φήμη: 38

Δημοσιεύτηκε 25 Φεβρουάριος 2019 - 09:28:26

Πολύ ωραία συνέντευξη... περιεκτική και εύστοχη.

Συγχαρητήρια στον δημοσιογράφο arisb για την επιμέλεια της συνέντευξης και στον αγαπητό joudas για τις ωραίες απαντήσεις!!!

(y)  (y)  (y)


  • Αυτό αρέσει στον/η Ambition

Kimmy





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες