Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Επέκταση ιδιωτικής λέσχης μάχης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 warrior88

warrior88

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 25

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 14:46:38

Καλησπέρα στην κοινότητα του φόρουμ, μετά την πρόσφατη αναβάθμιση που πλέον χρειάζεσαι 50 μάχες για να πάρεις την τελευταία ανταμοιβή πιστεύω πως πέρα από τις ομάδες με τρόπαια τολμης χωρίς την χρήση ντόνατ είναι αρκετά δύσκολο έως αδύνατο να κάνεις 50 μονομαχίες την ημέρα. Προτείνω λοιπόν την περαιτέρω επέκταση του δωματίου 'Ιδιωτική λέσχη μάχης' από το 10 που είναι τώρα στο 20 δίνοντας έτσι 100 έξτρα τόλμη σε όσους το έχουν φουλ επεκταμενο κάνοντας το κατόρθωμα των 50 μαχών πιο εύκολο
  • Αυτό αρέσει στον/η Rex9, spidy, goof123 και σε 5 άλλους

#2 Ambition

Ambition

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 30 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαWorldwide
  • Ομάδα:Irresistibles
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Joudas



Φήμη: 85

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 18:30:12

Δεν ειναι ασχημο αυτο που λες, αλλα υπαρχουν και τα τροπαια τολμης που μειωνουν το χρονο στις προσωπικες μονομαχιες, δεν ειναι κακο ομαδες που εχουν την ταση να εχουν καπαρωμενα 5 τροπαια προπονησεις να κοιταξουν να παρουν και κανα τροπαιο τολμης, εχω κανει μια πολυ καλη προταση στο φορουμ που που μπορει να καλυπτει ολο το φασμα πλεον.


  • Αυτό αρέσει στον/η AlphaWarrior

Δεν εχει νοημα πως θα πεσεις.....Αλλα πως θα σηκωθεις...


#3 warrior88

warrior88

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 27 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 25

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 18:52:17

Δεν ειναι ασχημο αυτο που λες, αλλα υπαρχουν και τα τροπαια τολμης που μειωνουν το χρονο στις προσωπικες μονομαχιες, δεν ειναι κακο ομαδες που εχουν την ταση να εχουν καπαρωμενα 5 τροπαια προπονησεις να κοιταξουν να παρουν και κανα τροπαιο τολμης, εχω κανει μια πολυ καλη προταση στο φορουμ που που μπορει να καλυπτει ολο το φασμα πλεον.

Να σου πω την αλήθεια, η ιδέα του να μην μπορεί μια ομάδα να έχει 5 τρόπαια προπονήσεων, τολμης, πρωταθλήματος δεν μου αρέσει και πιστεύω πως καμία μεγάλη ομάδα πλέον δεν έχει τρόπαιο τολμης, για αυτό και πρότεινα την περαιτέρω επέκταση της ιδιωτικής λέσχης μάχης. Το hz είναι ένα παιχνίδι αντοχής που πρέπει να παίζεις καθημερινά σε ένα συγκεκριμένο τέμπο εάν θες μετά από αρκετό καιρό να δεις αποτέλεσμα στον ήρωα σου. Αυτό το τέμπο περιλαμβάνει την εξάντληση όλων των προπονήσεων καθημερινώς, αρκετή ενέργεια και φυσικά την σωστή ανάπτυξη της κρυψωνας. Το να μειωθούν οι προπονήσεις που κάνουμε, είτε λόγω των τροπαιων είτε οι βασικές θα το κάνει απλά δυσκολότερο στους παίκτες να αναπτύξουν τον ήρωα τους ακόμα και σε βάθος χρόνου. Δηλαδή με 2 τρόπαια προπονήσεων και συνεπώς 24-27 προπονήσεις καθημερινώς το περισσότερο θα περιμένεις από κάποιον να κάνει 50 μάχες την μέρα για άλλες 15, 20 μάχες κρυψώνα για 15 προπονήσεις ή τις 20 μάχες του πρωταθλήματος που πρέπει να νικηθουν και όχι απλά να γίνουν που και πάλι δεν είναι σίγουρο αν οι ανταμοιβες θα είναι προπονήσεις. Κατά την γνώμη μου προτιμώ την μείωση των ανταμοιβων από μάχες ή έστω του αντίστοιχου χρόνου που χρειάζεται για να γίνουν οι μάχες αυτές

#4 pori

pori

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 66 μηνύματα
  • Ομάδα:MisFits
  • Κόσμος:GR14
  • Ήρωας:Pori






Φήμη: 78

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 19:08:46

χωρις τροπαια τολμης με 2-3 ωρες στις 12 το βραδυ και με 3-4 ωρες την ημερα μεχρι τις 12 το βραδυ βγαινουν πολυ ανετα 50 μονομαχιες σε σαβ/ριακο εκανα και τις 100 μονομαχιες παλι σε ομαδα χωρις τροπαια τολμης απλα οπως ειπε και ο warrior το παιχνιδι θελει να αφιερωνεις χρονο και σε ανταμοιβει γι αυτο



#5 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 20:03:19

χωρις τροπαια τολμης με 2-3 ωρες στις 12 το βραδυ και με 3-4 ωρες την ημερα μεχρι τις 12 το βραδυ βγαινουν πολυ ανετα 50 μονομαχιες σε σαβ/ριακο εκανα και τις 100 μονομαχιες παλι σε ομαδα χωρις τροπαια τολμης απλα οπως ειπε και ο warrior το παιχνιδι θελει να αφιερωνεις χρονο και σε ανταμοιβει γι αυτο

Όπα όπα... λες 2-3 ώρες μετά τις 12... και άλλες 3-4... Παιχνίδι είναι ρε συ... αν είναι να δουλέψω άλλες τόσες ώρες ή να κάνω κάτι που να βγάλει αποτέλεσμα στην ζωή μου. Τόσες ώρες για ένα παιχνίδι; Έλεος!!!

Ξέρω πως ο καθένας αφιερώνει όσο χρόνο διαθέτει αλλά και αυτό είναι πάρα πολύ που ζητάει το παιχνίδι. 


ΒΜ_JustIncredible 


#6 Herø

Herø

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 21 μηνύματα
  • Ομάδα:Bats
  • Κόσμος:GR11
  • Ήρωας:Herø
Φήμη: 15

Δημοσιεύτηκε 07 Φεβρουάριος 2019 - 21:43:42

Όπα όπα... λες 2-3 ώρες μετά τις 12... και άλλες 3-4... Παιχνίδι είναι ρε συ... αν είναι να δουλέψω άλλες τόσες ώρες ή να κάνω κάτι που να βγάλει αποτέλεσμα στην ζωή μου. Τόσες ώρες για ένα παιχνίδι; Έλεος!!!

Ξέρω πως ο καθένας αφιερώνει όσο χρόνο διαθέτει αλλά και αυτό είναι πάρα πολύ που ζητάει το παιχνίδι. 

αμα θες τα κανεις ... δεν σε αναγκαζει 


ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΝΕΚΡΟ ΦΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΦΙΔΙ ! :D

 

Bats <3 !

 

 

 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες