Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Υπερβολικός φορτος


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 frosty

frosty

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 109 μηνύματα
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1



Φήμη: 461

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2019 - 18:02:50

Το παιχνίδι σου δίνει από παντού ενεργειες,προπονήσεις κλπ. Και για να τα πάρεις αυτά κάνε 50 επιθ, κάνε 20 επιθ σε κρύψωνα, κάνε το ένα, κάνε το άλλο... Έχει κατάντησει εφιάλτης πια. Βάλε μέσα σε όλα και τα κον. Βάλε κ το ψάξιμο αποστολών για κάνα τουρνουά. Πια για να ανταπεξέλθεις πρέπει να είσαι ανεργος, εισοδήματιας η κάτι π θα έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο. Κούρασε πολύ παιδιά.. Το φόρτωσατε μέχρι εκεί που δεν πάει και για να παραμείνεις ανταγωνιστικος σου γίνεται εφιάλτης. Παιδιά όταν κάτι γίνεται αγγαρεία, παύει να είναι παιχνίδι. Ψυχαγωγία!! Κ σκέφτομαι ότι εγώ έχω ένα παίκτη μόνο.. Σκέψου αυτοί π εχουν σε 2 3 4 κόσμους! Εφιάλτης!!!!! Όπως κατάντησε (επειδή σκέψεις ντιλιτ μου έρχονται να ηρεμισω) προτιμώ το παλιό ΗΖ που δεν είχε καν βοηθούς!!!! Μόνο κέρδος από όλο αυτό το χάλι που δημιούργησε η εταιρεία είναι το ότι δίνει ντόνατ σε παίκτες. Αλλά κ για αυτά κάνε 50 επιθ τη μέρα!!!
Τεσπα. Αυτά απο εμένα. Ελπίζω να φτάσουν στα αυτιά των αρμόδιων γιατί για έναν ενήλικα με υποχρεώσεις καταντάει σκλαβιά το να θες να είσαι ανταγωνιστικος πια...

Επεξεργάστηκε από frosty, 14 Μάρτιος 2019 - 18:03:55.

  • Αυτό αρέσει στον/η Sokie, spidy, giann657 και σε 8 άλλους

#2 spaceman117

spaceman117

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 4 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΚΑΒΑΛΑ
  • Ομάδα:Fear of The Dark
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:spaceman117
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2019 - 18:13:56

Έτσι ακριβώς είναι, έχουμε κουραστεί πλέον, πρέπει να διαθέτουμε δηλαδή ολόκληρη την μέρα μας για είμαστε ανταγωνιστικοί???


  • Αυτό αρέσει σε frosty και grigrist

#3 BadMeetsEvil

BadMeetsEvil

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 17 μηνύματα
  • Κόσμος:GR13
Φήμη: 67

Δημοσιεύτηκε 14 Μάρτιος 2019 - 19:59:05

Συμφωνώ απόλυτα,δεν γίνεται να κάνουνε 50/20 επιθέσεις... Αν είναι δυνατόν δηλαδή...

Μακάρι στην επόμενη κιόλας αναβάθμιση να πέσουν στις 20-25 μάχες/10 πρωτάθλημα
  • Αυτό αρέσει σε frosty, asteraki και grigrist

#4 spidy

spidy

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 892 μηνύματα
  • Ομάδα:Μ. ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ
  • Κόσμος:GR16
  • Ήρωας:LALALALA
Φήμη: 2.046

Δημοσιεύτηκε 15 Μάρτιος 2019 - 07:13:51

Θα συμφωνήσω κι εγώ για τον υπερβολικό φόρτο.

Εγώ πλέον δεν κοιτάω καθόλου όλες αυτές τις ανταμοιβές. Παίζω για την παρέα. 

Έχω πάρει την πολυδιεργασία κάνω όσες προπονήσεις και ενέργεια προλάβω.

Τα κατορθώματα προπονήσεων τα έχω κρύψει και δεν τα βλέπω καν (έχω πάνω από 50 που περιμένουν)

Τις προπονήσεις τις υπόλοιπες που δίνει από δω κι από εκεί τις εξαργυρώνω αμέσως να μην αναβοσβήνουν διάφορα και να μην μαζεύονται κουπόνια και απλώς δεν τις κάνω.

Τις ειδικές τις έχω σταματήσει, τον χρόνο που τους αφιέρωνα τον δίνω στην κρυψώνα.

Από μάχες μόνο στο πρωτάθλημα.

Αν δεν είναι ψυχαναγκαστικό το con βοηθάω όσο μπορώ.

 

Δεν μπορώ να ανέβω στους πρώτους αλλά δεν μ' ενδιαφέρει κιόλας, καμιά κουβέντα να λέω στην παρέα και όλα καλά. 


  • Αυτό αρέσει σε frosty και grigrist

#5 Ambition

Ambition

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 30 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαWorldwide
  • Ομάδα:Irresistibles
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Joudas



Φήμη: 85

Δημοσιεύτηκε 15 Μάρτιος 2019 - 08:51:05

Δεν θα διαφωνησω οτι εχει φορτωθει υπερβολικα το παιχνιδι πλεον, απο την αλλη δε ο καθενας παιχτης θετει τα κριτηρια του για το πως οργανωνεται στο παιχνιδι, σε μια νορμαλα καταταση 300 ενεργειας και π.χ 30 προπονησεων με χρηση βιντεο και μπαατριων ισοδυναμει περιπουμε με ενα 3ωρο στο παιχνιδι, για τις 20 επιθεσεις στο πρωταθλημα δεν χρειαζεται θαρρω να ειναι κανεις απο πανω απο  το παιχνιδι για να τις κανει υπαρχει και η μπαρα που γεμιζει και τις κανεις μαζεμενες, για τις 20 επιθεσεις στην κρυψωνα δεν ειναι και κανα τεραστιο νουμερο δεδομενο οτι θα κανεις καποιες επιθεσεις για να μαζεψεις και πορους, το θεμα υφισταται στις 50 επιθεσεις προσωπικων μονομαχιων, ναι ειναι ενα θεμα....αλλα σου δινει 3 διαφορετικα εξτραδακια και αναλογα τι δινει πραττει και ο καθεις αναλογα αν πχ δινει ενα αντικειμενο στις 50 δεν ειναι και τραγικα αναγκαιο να πας για 50 επιθεσεις, αν δε απο την αλλη καποια ομαδα εχει αγκυροβολησει με 5 προπονησεις δεν σου φταιει το παιχνιδι, εχει την δυνατοτητα ανακτησης και τροπαιου τολμης ωστε να εχεις ενα μινι πλεονεκτημα και ως προς το χρονο και ως προς το συνολο επιθεσεων, και πλεον τα ντονατς ειναι τετοια που σου δινει την δυνατοτητα να μπορεις να οργανωθεις καλυτερα, με μια απλη 100αδα εμπειριας που δινει 5 και αλλα 15 που δινει πλεον σιγουρα το παιχνιδι, πας σε ενα συνολο των 20....αρα εχεις την δυνατοτητα μεσω καποιων ενισχυτικων να μετριασεις καποια πραγματα πιστευω.


  • Αυτό αρέσει σε goof123 και AlphaWarrior

Δεν εχει νοημα πως θα πεσεις.....Αλλα πως θα σηκωθεις...





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες