Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

πως μπορω


  • Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο
15 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 NBherozero

NBherozero

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 7 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 13:40:07

πως μπορω να αναφερο καπιον



#2 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 13:44:47

μέσω της Υποστήριξης. Πατάς "Open New Ticket", συμπληρώνεις τα πεδία και στο τέλος πατάς "Submit New Ticket". Υπενθυμίζω ότι πλέον μπορείτε να στέλνετε μηνύματα και στα Ελληνικά (όχι όμως Greeklish).

 

 

 

through Support. You press "Open New Ticket", you complete the fields and in the end you press "Submit New Ticket". I remind you that you can now send message in Greek (not Greeklish however).


  • Αυτό αρέσει στον/η Lanyru

#3 Prowarrior

Prowarrior

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 68 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΟπου θελω
  • Ομάδα:Nights Watch
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:antonispro
Φήμη: 18

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 16:26:27

Τι βάζω εκεί που λέει e-mail adresse την υποστήριξη?


Το e-mail του ή το δικό μου?


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 29 Νοέμβριος 2013 - 16:34:22.
Double posting - posts merged / Similar thread exists - threads merged

Το μέλλον και η πρωτιά,είναι μόνο δικά μου!!!!

 

 

 Antonispro    ;) 


#4 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 16:35:57

το δικό σας, το οποίο καλό είναι να είναι το ίδιο με του παίχτη σας, εκτός αν παίζετε μέσω Facebook (ή άλλου κοινωνικού δικτύου) και ο παίχτης σας δεν έχει email, οπότε απλά δηλώνετε το email στο οποίο θέλετε να έρθει η απάντηση από την Υποστήριξη.

 

 

 

yours, which should be the same as your players', unless you are playing through Facebook (or some other social network) and your player doesn't have an email, therefore you should just insert the email to which you want the reply from Support to come.



#5 Prowarrior

Prowarrior

    Ονειροπόλος

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 68 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΟπου θελω
  • Ομάδα:Nights Watch
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:antonispro
Φήμη: 18

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 16:40:03

Εντάξει.Ευχαριστώ!


και λίγο πιο πάνω το όνομα το δικό μας ή του αλλού που θέλουμε να τον αναφέρουμε?


Επεξεργάστηκε από Gregonho, 29 Νοέμβριος 2013 - 16:51:13.
Double posting - posts merged

Το μέλλον και η πρωτιά,είναι μόνο δικά μου!!!!

 

 

 Antonispro    ;) 


#6 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 16:53:34

σε όλα τα πεδία γράφετε τα δικά σας στοιχεία, εκτός του πεδίου με το μήνυμά σας οπού θα πρέπει να εξηγήσετε το λόγο για τον οποίο επικοινωνείτε με την Υποστήριξη. Αν πρόκειται για καταγγελία, τότε εκεί θα πρέπει να γράψετε το παράπτωμα, το όνομα του παραβάτη και ό,τι άλλα στοιχεία έχετε.

 

 

 

in all the fields you write your own data, except in the field with your message, where you should explain the reason you are contacting Support. If it is about a report, then there you have to explain the infraction, the name of the violator and whatever other data you might have.



#7 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 19:35:13

Πριν γινει lock το topic θα ηθελα να πω πως κι εγω θελω να αναφερω εναν παικτη, αλλα ενω ειχα αναφερθει στην υποστηριξη και μου ειχε απαντησει αρχικα καποιος.. μετα με γραψανε κανονικα (να το θεσω ετσι) και δεν βρηκα ποτε το δικαιο μου! Και το παραπονο μου εχει να κανει με μια ομαδα που ειχα φτιαξει και κλαπηκε, ενω ειχαμε βαλει 8 ή 11 paysafe των 100 ευρω εγω και οι φιλοι μου που την ειχαμε ιδρυσει!



#8 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 19:44:51

Πριν γινει lock το topic θα ηθελα να πω πως κι εγω θελω να αναφερω εναν παικτη, αλλα ενω ειχα αναφερθει στην υποστηριξη και μου ειχε απαντησει αρχικα καποιος.. μετα με γραψανε κανονικα (να το θεσω ετσι) και δεν βρηκα ποτε το δικαιο μου! Και το παραπονο μου εχει να κανει με μια ομαδα που ειχα φτιαξει και κλαπηκε, ενω ειχαμε βαλει 8 ή 11 paysafe των 100 ευρω εγω και οι φιλοι μου που την ειχαμε ιδρυσει!

 

όταν λέτε κλάπηκε, τι εννοείτε ακριβώς;

 

 

 

when you say it was stolen, what do you mean exactly?



#9 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 19:48:04

εννοω πως ημασταν μια παρεα που ειχαμε ολοι μαζι μια ομαδα.. συγκεκριμενα την icarus team! Και επειδη αλλαζαμε συνεχεια αρχηγους, του τοτε αρχηγου κλαπηκε ο λογαριασμος απο εναν χρηστη και τωρα εχει καταληξει η ομαδα σε τελειως διαφορετικα μελη απο ο,τι ηταν τοτε! (και διαφορετικο leader)! Συνεπως ηταν σαν να κλαπηκαν τα 1000 ευρω περιπου που ειχαμε δωσει και να χρησιμοποιουνται απο αλλους! Οταν ομως το ανεφερα αυτο στην υποστηριξη.. δεν πηρα ποτε απαντηση!



#10 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 19:55:03

εννοω πως ημασταν μια παρεα που ειχαμε ολοι μαζι μια ομαδα.. συγκεκριμενα την icarus team! Και επειδη αλλαζαμε συνεχεια αρχηγους, του τοτε αρχηγου κλαπηκε ο λογαριασμος απο εναν χρηστη και τωρα εχει καταληξει η ομαδα σε τελειως διαφορετικα μελη απο ο,τι ηταν τοτε! (και διαφορετικο leader)! Συνεπως ηταν σαν να κλαπηκαν τα 1000 ευρω περιπου που ειχαμε δωσει και να χρησιμοποιουνται απο αλλους! Οταν ομως το ανεφερα αυτο στην υποστηριξη.. δεν πηρα ποτε απαντηση!

 

γι' αυτό λοιπόν αρχηγός δεν θα πρέπει να γίνεται κάποιος που πάει και δίνει το email και τον κωδικό του σε αγνώστους. Αυτό στην ουσία δεν είναι καν κλοπή, είναι εθελούσια παραχώρηση του λογαριασμού σου. Από κει και πέρα, το μόνο που μπορεί να γίνει είναι να τιμωρηθεί αυτός που ζητάει email και κωδικό, αλλά και ενδεχομένως η επιστροφή του λογαριασμού στον αρχικό κάτοχο. Επιστροφές ομάδων, χαμένων ντόνατ κτλ. δεν μπορούν να γίνουν.

 

 

 

that's why the leader shouldn't be someone who gives their email and password to strangers. This in essence is not even theft, it is voluntary concesion of one's account. From then on, the only thing that can be done is to punish the person who asks for the email and password, and maybe the return of the account to the original owner. Returns of teams, lost donuts etc. cannot be done.


  • Αυτό αρέσει στον/η Lefteris

#11 magicfear

magicfear

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 19 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαBehind you
  • Ομάδα:IcarusTeam
  • Κόσμος:GR1
  • Ήρωας:MagicFear
Φήμη: 3

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 20:04:28

Κατανοω οτι δεν μπορεις να δωσεις ομαδα ή ντονατς πισω, αλλα ο συγκεκριμενος χρηστης ειχε φτιαξει μια "φορμα ιστοσελιδας" παρομοια με του official site hero zero και εκει ο τοτε αρχηγος ειχε συμπληρωσει τα στοιχεια του και κλαπηκε ο λογαριασμος! Οποτε με καποιο τροπο θα πρεπει να του αφαιρεθει η αρχηγια και να επιστρεψει πισω σε εμας! Ειχαμε δωσει πολλα λεφτα..



#12 Bla1r84

Bla1r84

    Ασημένιος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 815 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΑργυρούπολη (Αττική)
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 1.525

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 20:12:46

λυπάμαι αλλά αυτό δεν γίνεται. Θα πρέπει να είστε πιο προσεχτικοί με ιστοσελίδες που σας υπόσχονται ντόνατ κτλ. Είναι αυτό που λέμε "πολύ καλό για να είναι αληθινό". :)

 

 

 

I'm sorry but that's not possible. You will have to be more careful with web pages that promise you donuts etc. It is what we say "too good to be true". :)


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και georgeotrelos.

#13 Lanyru

Lanyru

    Μαθητής Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 208 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαGreece
  • Κόσμος:GR3
Φήμη: 242

Δημοσιεύτηκε 29 Νοέμβριος 2013 - 21:39:07

μετα με γραψανε κανονικα (να το θεσω ετσι) και δεν βρηκα ποτε το δικαιο μου! 

 

Η υποστήριξη δεν γράφει κανέναν, είμαι σίγουρος πως αν κάποια στιγμή δεν σου απάντησαν υπήρχε λόγος ;)

 

 

 

Support always responds, i am sure that if they ever don't respond to you there is a good reason.

 

Κατανοω οτι δεν μπορεις να δωσεις ομαδα ή ντονατς πισω, αλλα ο συγκεκριμενος χρηστης ειχε φτιαξει μια "φορμα ιστοσελιδας" παρομοια με του official site hero zero και εκει ο τοτε αρχηγος ειχε συμπληρωσει τα στοιχεια του και κλαπηκε ο λογαριασμος! Οποτε με καποιο τροπο θα πρεπει να του αφαιρεθει η αρχηγια και να επιστρεψει πισω σε εμας! Ειχαμε δωσει πολλα λεφτα..

 

Δύο πράγματα πρέπει να γνωρίζει ένας παίχτης για να είναι ασφαλής.

 

1] Σου ζητάνε τα στοιχεία σου για να σου βάλλουν donuts.

Άμα θέλουν να σου βάλλουν donuts λοιπόν υπάρχει ένα πολύ ωραίο κουμπάκι :

Δες κάτω δεξιά... πες τους να τα αγοράσουν και να σου δώσουν το κουπόνι, μην τους βάζεις τώρα σε μπελάδες να κάθονται να κάνουν σύνδεση με τον λογαριασμό σου  B) Όποιος θέλει να δώσει τα δίνει έτσι.

 

2] Σου λένε να βάλεις τα στοιχεία σου σε μια σελίδα για να πάρεις donuts... Μα γιατί θες τον κωδικό μου για να μου δώσεις donuts ?

Δώσε κατευθείαν τον κωδικό του κουπονιού, μα του κάνεις ήδη χάρη ! δεν θα χρειαστεί να αποθηκεύσει τα στοιχεία σου κάπου ή να κάνει σύνδεση...

 

 

 

To be absolutely safe, a player, only needs to know two things.

 

1] Someone asks for your login information so they can add some donuts to your account.

Yes they are allowed to do it anytime, BUT , support added a very nice and important button for this matter : 

 

At the bottom right corner of your screen you will find a button which is there for donuts donations to another player (coupons).

Once bought donuts with this option selected the buyer will recieve a coupon (serial key) which can then be reedemed by ANY player from the same country. Wanna donate donuts ? give him the coupon; simple as that.

 

2] They ask you to put your login informations to another website so you can earn donuts; why would they even need your password, really, if a site like the one referred exists, they will most likely need no informations at all or simply your player name. Then you will be granted a coupon and so you can redeem it.


  • Αυτό αρέσει στον/η Spiro1, Lefteris, Bla1r84 και σε άλλον ένα
Give constructive feedback and watch the quality of the content
We love constructive feedback about the game. Be specific and give examples when needed. We reserve the right to delete any comments, posts or discussions that violate the "Terms of Use". The users who use any of the following content will be warned or removed from the forum.

#14 BilisWp

BilisWp

    Μηδενικό

  • Members
  • Κουκκίδα
  • 1 μηνύματα
Φήμη: 0

Δημοσιεύτηκε 01 Δεκέμβριος 2013 - 11:07:26

Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να ανοιξω να θεμα και μπως μπορω να αναφερω εναν παικτη ; 



#15 philip21

philip21

    Χάλκινος Ήρωας

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 501 μηνύματα
  • Τοποθεσίαeverywhere
  • Ομάδα:Tirosalata
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:philip21
Φήμη: 448

Δημοσιεύτηκε 01 Δεκέμβριος 2013 - 11:55:34

Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να ανοιξω να θεμα και μπως μπορω να αναφερω εναν παικτη ; 

απαγορευονται οι καταγγελιες στο forum.μονο στην υποστηριξη(τωρα μπορεις να συνταξεις το κειμενο σου στην υποστηριξη στα ελληνικα)


  • Αυτό αρέσει σε Lefteris και Lanyru

Τι ομαδα εισαι;

 

 


#16 Lefteris

Lefteris

    Ασημένιος Ήρωας

  • Coordinators
  • 903 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΧάθηκε το σήμα GPS
  • Ομάδα:Hero Zero Team
  • Κόσμος:GR3
  • Ήρωας:Ναι, από τους λίγους :)



Φήμη: 3.038

Δημοσιεύτηκε 01 Δεκέμβριος 2013 - 12:16:26

Ερώτηση:


Μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να ανοιξω να θεμα και μπως μπορω να αναφερω εναν παικτη ; 

 Απάντηση:


απαγορευονται οι καταγγελιες στο forum.μονο στην υποστηριξη(τωρα μπορεις να συνταξεις το κειμενο σου στην υποστηριξη στα ελληνικα)

Πως;


μέσω της Υποστήριξης. Πατάς "Open New Ticket", συμπληρώνεις τα πεδία και στο τέλος πατάς "Submit New Ticket". Υπενθυμίζω ότι πλέον μπορείτε να στέλνετε μηνύματα και στα Ελληνικά (όχι όμως Greeklish).
 
 
 
through Support. You press "Open New Ticket", you complete the fields and in the end you press "Submit New Ticket". I remind you that you can now send message in Greek (not Greeklish however).

Και το θέμα κλειδώνει. :)


  • Αυτό αρέσει στον/η Lanyru

Σημειώσεις:

  • Οι Διαχειριστές και οι Συντονιστές του Hero Zero, ΔΕΝ πρόκειται να σας ζητήσουν ΠΟΤΕ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο τα στοιχεία της σύνδεσή σας στο παιχνίδι.
  • Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας και μέσω της Υποστήριξης του Hero Zero, για καταγγελίες και για θέματα του παιχνιδιού (πχ. προβλήματα πληρωμών, bugs, αδύνατη η πρόσβαση στον λογαριασμό σας).

zgyORUo.pngl5IomoR.png7uGlL2U.png

Forum Rules | Terms of Use | Privacy Policy | Support





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες