Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

νεο συστημα προπονησεων περισσοτερα σκιλλ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 biola

biola

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 01 Μάιος 2019 - 22:26:00

ετσι και αλλιως σε σχεση με το προηγουμενο συστημα προπο παιρνουμε παραπανω σκιλλ αλλα προσεξα οτι με μια μοναδα κινητρου μπορεις να παρεις 3 δν ξερω μπορει και 4 skillpoint..

εαν κανουμε τις προπονησεις που μας δινουν οι αποστολες (δηλαδη 1 προπο καθε φορα) μας κουπονια , μολις τελειωνουμε ολες τις προπο που μας παρεχει η ομαδα μπορουμε να εξαργυρωνουμε 1-1 τα κουπονια και καθε φορα να κανουμε ανανεωση ετσι ωστε να κανουμε 1 προπονηση καθε φορα με καλυτερες σχετικα ανταμοιβες απτην στιγμη που με 4μοναδες παιρνουμε 3η4η5 skillpoint .. βεβαια οποιος μπορει να χαλασει περισσοτερα ντονατ νομιζω μπορει να κανει συνεχως ανανεωση εξαρχης για να κανει λιγοτερες μοναδες που δινουν σχετικα καλυτερες ανταμοιβες.. αλλα ετσι με 2-3 ντονατ την μερα παιρνουμε αρκετα παραπανω σκιλλ


  • Αυτό αρέσει στον/η simos, ToXtapodi, ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ και σε 2 άλλους

#2 biola

biola

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 16 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 24

Δημοσιεύτηκε 02 Μάιος 2019 - 00:32:18

γ τν ακριβεια γινετε χωρις ντονατ απλα παταμε εξαργυρωση μια μοναδα οταν κανουμε την τελευταια προπονηση κ ανανεωνεται αυτοματα


  • Αυτό αρέσει σε simos και ΟΑΘΑΝΑΤΟΣ

#3 agapo to herozero

agapo to herozero

    Απόφοιτος Σχολής Ηρώων

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 353 μηνύματα
  • Κόσμος:GR1
Φήμη: 355

Δημοσιεύτηκε 12 Μάιος 2019 - 10:16:57

Παιδιά δεν έχω καταλάβει τπτ... έχω 30/30 μονάδες κινήτρου όπως τις λένε... αλλά επειδή έχω κρατημένα από παλιά (τότε μονάδες προπόνησης) και δεν μου εξαργυρώνονται απλά χάνονται... τι φάση; 


ΒΜ_JustIncredible 





0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες