Μεταπήδηση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Πίσω στον χρόνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις σε αυτό το θέμα

#1 οΓκουρου

οΓκουρου

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 37 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:North



Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2019 - 11:33:52

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σήμερα θέλω να προτείνω κάτι που έχω καιρό στο μυαλό μου.Παίζω το παιχνίδι χρόνια όπως αρκετοί που διαβάζουν τη δημοσίευση μου αυτή τη στιγμή.Λοιπόν όπως όλοι γνωρίζουμε η ημέρα των διαχειριστών είναι μια από τις πιο έντονες στο παιχνίδι καθώς μπορούμε να βρούμε πολλά από τα ''καλά'' πετ στο κατάστημα και με αυτόν τον τρόπο να έχουμε έναν μεγαλύτερο ενθουσιασμό στη διάρκεια αυτής της εκδήλωσης.Με αφορμή αυτό θέλω να φέρω στο φώς αυτό τον ενθουσιασμό έστω και λίγο ώστε να κάνουμε τους παλιούς να θυμηθούν και τους νέους να ενθουσιαστούν.

Η ιδέα μου είναι να φέρουμε από το μακρινό παρελθόν τα παρακάτω:

-Τον ''φοβερό'' βοηθό Γλίτσα.Για την απόκτηση του θα μπορούσαμε να τον βάλουμε στο καζίνο ή σε μια εκδήλωση μικρού μεγέθους.

-Το σετ του αμφίβιου(και ας υπάρχει).Να μπορούμε να το βρούμε όπως πριν από χρόνια στις ειδικές(Στον 10ο αν δεν κάνω λάθος μας έβγαζε ένα κομμάτι στο τέλος κάθε μιας)

-Το τουρνουά εμπειρίας ομάδων(να έχουμε κι'άλλες ομάδες με αυτό το τρόπο να παίζουν με ένα κίνητρο)

-Το δικό μου αγαπημένο...τουρνουά τιμής(με αυτό το τρόπο θα έχουμε άνοδο και μικρών παικτών στους διάφορους Σερβερ).

 

Αυτή είναι η ιδέα μου.Θα χαρώ πολύ να δω κι'άλλες προτάσεις πάνω στην δημιουργία αυτού του event ή έστω ότι σας άρεσε η δική μου γνώμη-πρόταση με την ελπίδα να δούμε κάτι που έστω να μοιάζει με αυτό.

 

 


  • Αυτό αρέσει σε wadd, mourato και alkis4 gr1

#2 wadd

wadd

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 106 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Dawg



Φήμη: 125

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2019 - 14:27:21

(Έγραψα μία εντελώς λάθος απάντηση, επειδή δεν είχα καταλάβει καλά το τόπικ :D) Πιστεύω ότι σαν εβεντ θα μπορούσε να λειτουργήσει. Ως τόσο τα τουρνουά, αν ήταν για μία εβδομάδα μόνο, δεν πιστεύω ότι θα ήταν και τρομερό κίνητρο για μία ομάδα (Εκτός και αν η πρώτη θέση κέρδιζε 1000 (donut) ). Το αμφίβιο σετ δεν θα ήταν μία άσχημη προσθήκη, αλλά μπορούμε να χτίσουμε πιο εύκολα σετ το οποίο να είναι και πιο δυνατό (πρωτάθλημα). Για τον βοηθό δεν έχω να πω και πολλά, διότι μου είναι ψιλοαδιάφορος. Παρ' ολ' αυτά δεν πιστεύω ότι η επιστροφή του στο παιχνίδι θα ενοχλούσε κανέναν.


Επεξεργάστηκε από wadd, 27 Μάιος 2019 - 14:28:08.


#3 σαραβακος

σαραβακος

    Ήρωας με Μεταπτυχιακό

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 430 μηνύματα
  • ΤοποθεσίαΕΛΛΑΔΑ
  • Ομάδα:The Great Alexander
  • Κόσμος:GR2
  • Ήρωας:cipi



Φήμη: 456

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2019 - 18:44:58

Καλησπέρα σε όλους,

 

Σήμερα θέλω να προτείνω κάτι που έχω καιρό στο μυαλό μου.Παίζω το παιχνίδι χρόνια όπως αρκετοί που διαβάζουν τη δημοσίευση μου αυτή τη στιγμή.Λοιπόν όπως όλοι γνωρίζουμε η ημέρα των διαχειριστών είναι μια από τις πιο έντονες στο παιχνίδι καθώς μπορούμε να βρούμε πολλά από τα ''καλά'' πετ στο κατάστημα και με αυτόν τον τρόπο να έχουμε έναν μεγαλύτερο ενθουσιασμό στη διάρκεια αυτής της εκδήλωσης.Με αφορμή αυτό θέλω να φέρω στο φώς αυτό τον ενθουσιασμό έστω και λίγο ώστε να κάνουμε τους παλιούς να θυμηθούν και τους νέους να ενθουσιαστούν.

Η ιδέα μου είναι να φέρουμε από το μακρινό παρελθόν τα παρακάτω:

-Τον ''φοβερό'' βοηθό Γλίτσα.Για την απόκτηση του θα μπορούσαμε να τον βάλουμε στο καζίνο ή σε μια εκδήλωση μικρού μεγέθους.

-Το σετ του αμφίβιου(και ας υπάρχει).Να μπορούμε να το βρούμε όπως πριν από χρόνια στις ειδικές(Στον 10ο αν δεν κάνω λάθος μας έβγαζε ένα κομμάτι στο τέλος κάθε μιας)

-Το τουρνουά εμπειρίας ομάδων(να έχουμε κι'άλλες ομάδες με αυτό το τρόπο να παίζουν με ένα κίνητρο)

-Το δικό μου αγαπημένο...τουρνουά τιμής(με αυτό το τρόπο θα έχουμε άνοδο και μικρών παικτών στους διάφορους Σερβερ).

 

Αυτή είναι η ιδέα μου.Θα χαρώ πολύ να δω κι'άλλες προτάσεις πάνω στην δημιουργία αυτού του event ή έστω ότι σας άρεσε η δική μου γνώμη-πρόταση με την ελπίδα να δούμε κάτι που έστω να μοιάζει με αυτό.

Φιλε εχω ξαναπροτεινει ακρβως το ιδιο πολλες φορες και αυτο δεν θα γινει επειδη δεν συμφερει την εταιρια αυτα μου ειχαν πει σε εμενα


ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ

#4 wadd

wadd

    Θαυμαστής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 106 μηνύματα
  • Ομάδα:samael
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:Dawg



Φήμη: 125

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2019 - 20:41:03

Φιλε εχω ξαναπροτεινει ακρβως το ιδιο πολλες φορες και αυτο δεν θα γινει επειδη δεν συμφερει την εταιρια αυτα μου ειχαν πει σε εμενα

 

Ο φίλος λέει να γίνει σε εβεντ, όχι να αλλάξει γενικά το παιχνίδι. Εκτός αν κατάλαβα κάτι λάθος.



#5 οΓκουρου

οΓκουρου

    Παρατηρητής

  • Members
  • ΚουκκίδαΚουκκίδα
  • 37 μηνύματα
  • Κόσμος:GR22
  • Ήρωας:North



Φήμη: 97

Δημοσιεύτηκε 27 Μάιος 2019 - 20:44:28

Πόλυ σωστά wadd μιλάω για ένα event 1-2 βδομάδων.






0 χρήστες διαβάζουν αυτό το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες